بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-22-2014, 06:33 PM   #1
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض آغاز تنیس ویمبلدون با حضور بزرگان

m_federer2_2106_bw.jpg

رقابتهای تنیس گرنداسلم ویمبلدون در حالی از فردا آغاز می‌شود که دنیا در تب و تاب جام‌جهانی فوتبال است. اما ویمبلدون، این رویداد معتبر و با سابقه تنیس آنقدر جذابیت دارد که مخاطبان میلیونی خود را حفظ کرده و بار دیگر ستاره‌های محبوب جهان را از طریق جعبه جاودیی به خانه‌ها بیاورد. راجر فدرر اسطوره تنیس و دارنده هفت عنوان ویمبلدون از آمادگی‌اش برای شروع رقابتها گفت: "احساس می‌کنم امسال دوباره شانس خوبی دارم. امسال همه گزینه‌ها وجود دارد. ریترن، سرو، سرو اَند والی و بکهند. همه چیز ایده‌آل است. به همین دلیل احساس راحتی و روانی بهتری دارم." فدرر در راند دوم فصل پیش برابر سرگئی استاخوفسکی از اوکراین قرار گرفت و در چهار ست شکست خورد تا دنیای تنیس پس از حذف زودهنگام رافائل نادال دوباره شوکه شود.

نواک جوکوویچ از صربستان و سرینا ویلیامز آمریکایی سیدهای برتر مرد و زن ویمبلدون امسال هستند. ویمبلدون، سومین گرنداسلم فصل تنیس از تاریخ 23 ژوئن تا 6 جولای 2014 در زمین‌های چمن لندن برگزار می‌شود. اندی ماری بریتانیایی و ماریون بارتولی از فرانسه مدافعان عنوان قهرمانی مردان و زنان محسوب می‌شوند. بارتولی پس از باخت در تورنمنت سینسیناتی 2013 رسما از دنیای حرفه‌ای تنیس کناره‌گیری کرد.

f_20090621105500__TL27058PrizeMoneyy.jpg

لازم به ذکر است، جوایز نقدی ویمبلدون امسال افزایش پیدا کرده و به رقم 25 میلیون پوند رسیده است. مبلغ جوایز نقدی قهرمانان زن و مرد بخش انفرادی، 1 میلیون و 760 هزار پوند تعیین شده است.

Bank Varzesh
M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
33 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)