بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

25 مرداد - 1 شهریور - سینسیناتی، امریکا

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 08-24-2015, 12:12 PM   #16
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مسترز سینسیناتی 2015

_ _ _ بازنده اصلی کسی نیست جز فدرر که هم 2 را از دست داد و الان 3 هم متزلزله با وجود نیشیکوری
_ _ _ فدرر کم کم داره خودشو برای مسابقات نمایشی آماده میکنه ، البته باید بره پیش منصور خودمون کارآموزی
_ _ _ هر کس میخواد رشد کنه و بالا بره 4 تا کنه بهش آویزون میشن جلوش رو بگیرن ( بالاخره تو این سایت دانش و تحلیل تنیسیم خوب میشه )
_ _ _ خود نواک ترجیح میده حریفش در فینال راجر باشه که به مراتب راحت تره بردنش
_ _ _ اینکه نواک با وجود آسم و گرمای شدید امروز اینطوری میجنگید بی نظیره
_ _ _ سهم اون کمک داور در این قهرمانی حداقل 50 درصد بووووووووود

1- اصلا قصد مطرح کردن این موضوعات رو نداشتم ولی واقعا گاهی اوقات چاره ای جز این نیست که متوهمین رو از دنیای اوهام خارج کرد که اجر عظیم دارد و به حال اونها فایده . البته من درباره شون حرفی نمیزنم فکر کنم همه چی گویا باشه ...
2- عزیز بزرگواری طی یکهفته گذشته مدام از ضعف فدرر سخن پراکنی میفرمودند و هر آن پیش بینی میکردند که فدرر اوته اوته ، ولی به یکباره و در کمتر از 24 ساعت متحول شده و قصد داشت علاجی برای واقعه قبل از وقوع پیدا کنه . اینکه فدرر باید هم ببره که اگه نبره باید جمع کنه بره پیش منصور خودمون برای کارآموزی و ...
عزیز بزرگوار ! آفت انسان اینه که یه دروغ و توهمی رو اینقدر برای خودش و دیگران خوشگل مطرح کنه که کم کم خودش هم به واقع بودنش باور پیدا کنه ...
3 - عزیز بزرگوار ! اگه جنابتان و دوستان جدیدالاخذتان برای کسب جامهای مختلف از جمله سینسی برای شما و بارکلیز برای اونها به جایی دخیل میبندید بنده و دوستانم از این اتهام مبرا هستیم چلاکه اسطوره جام و افتخاری نبوده که تقدیم هواداراش نکرده باشه ...
4 - عزیز بزرگوار ! آنچه شما اسمش رو گذاشتید طنز و به طنازی شخص دیگری افتخار میکنید طنز نیست بلکه هجو است و لودگی و استهزاء دیگران بهمراه عقایدشان . از شما که آدم کتابخونی هستید ( البته اینترنت دیگه مجالی برای کتاب خوندن براتون نذاشته ) بعیده که نتونید طنز رو از هجو و لودگی تشخیص بدید ...
5 - عزیز بزرگوار ! دوستان جدید الاخذ شما گویا صداقت لازم و کافی رو با شما ندارند و بهمین دلیله که به حرفهای چیپ و سطح پایین شما میخندند . حداقل یکی از اون گرامیان منو میشناسه و میتونه بهتون بگه من چه جور آدمی هستم و اصلا دختر احساساتی دبیرستانی هستم یا خیر ...

پ ن 1 : عزیز بزرگوار به زعم تحلیل خودتون در جریان باش که نواک یه بار دیگه تو سینسی بیگل شد ؛ تایبریک رو 7-1 باخت و بیگل شد ...
پ ن 2 : چنانچه هنوز از ناراحتی باخت روز گذشته رهایی نیافتید توصیه من رو پشت گوش نندازید و حتما به اون نهاد خدماتی مراجعه کنید ؛ برای خودتون میگم ...
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)