بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > راجر فدرر (Roger Federer)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-13-2011, 04:54 PM   #1
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Cool Biofile مرد سوئیسی;راجر فدرر

آشنایی با راجر چه از لحاظ تنیسی و چه شخصی

الهام تنیس: من در حال دیدن تنیس برای پیدا کردن الگو خودم در ویمبلدون و یو اس اپن بودم!شاید روزی مانند یکی از این ها شوم..تمرین سخت،شاید من زمانی که 1# بودم در سن 17 سالگی،به این فکر میکردم که شاید یه روز بتوانم در تور اصلی 1# شوم!پس بنابراین من خوشحالم تنیس را انتخاب کردم و این راه را برای من قرار داده است.

قهرمان دوران کودکی: استفان ادبرگ;در واقع او برای همیشه الگو من هست، بوریس بکر;اولین مرد مورد علاقه من هنگامی که من خیلی کوچیک بودم،پیت سمپرس.

Nicknames: Rogie،Federer Express

سرگرمی/اوقات فراغت: به طور کلی ورزش،سینما،ماهیگیری در دریاهای عمیق،استراحت در ساحل،دوستان،موسیقی،اسکی.

اولین خاطره تنیس: من همیشه به یاد دارم بازی کنار درب خانه را که با عشق انجام می شد.با هر توپی،soft ball،توپ تنیس..مادر من(Lynette) همیشه به من می گفت آرومتر چرا که من اطرافیان را دلخور میکردم زیرا همش سر و صدا بنگ بنگ بنگ..در کل روز!

فیلم مورد علاقه: Good Will Hunting،Entrapment،Enemy of the State

موسیقی: AC/DC،Metallica،Lenny Kravitz

در نظر گرفتن بیش از حد احساسات: مثل همیشه،قبل از هر مسابقه بسیار مهم است..همیشه بسیار عصبی!این احساس خوبی است چرا که من فکر میکنم این بازی بسیار برای من مهم است.هنگامی که من در کورت هستم،آنقدر تحت فشار هستیم که بخش بسیار آسانی است..این چیزی است که من دوست دارم انجام بدهم.در آغاز مسابقه شما امیدوارید که خوب بازی رو شروع کنید..شروع بازی،ریتم مناسب و خوب، وپس از دو یا سه بازی شما عصبی نمی شوید.

اولین شغل: یکی نبود!من مدرسه را در سن 16 سالگی کنار گذاشتم و وارد دنیای تنیس شدم.

خاطرات اولیه تنیس: من با دوست خوبم مارکو زمانی که 14 سال داشتم بازی می کردم..بازی در بازل نزدیکی ساعت 6!And this bird just goes on the net.My friend–he didn’t see the bird– and he starts serving. And he serves…and the little bird, Boom! Right on the body. The bird fell on my side of the net. And it was on the ground, like shaking, then, Boom, dead. Feathers all over the court. He didn’t know what happened. I’m like, Stop, stop! There’s a bird on the net. And he goes, Boom, and just hits it. That was unbelievable

رویای دوران کودکی: همیشه تنیس در ذهن من بود!تنیس رویای من بود..به نظر من ویمبلدون همیشه یک رویداد خاص برای من بود از آنجا که قهرمانان من بکر،ادبرگ و سمپرس بودند!من فقط امیدوارم که همیشه سالم باشم نه مصدوم!

بزرگترین لحظه ورزشی: من فکر میکنم خیلی لحظه هست!من فکر میکنم هر 4 گرند اسلم ویژه هستند و هر کدام جایگاه خاص خودشان را دارند.استرالیا باعث شد که من نامبر وان در جهان شوم!ویمبلدون سبب شدکه من رکورد پیت را بشکنم!در یو اس اپن توانستم 5 بار پشت سر هم قهرمان شوم!فرنچ اپن نیز مرا تبدیل به سومین مردی کرد که توانسته هر 4 گرند اسلم را ببره..مدال طلای دوبل در سال 2008!بنابراین فکر میکنم اینها بهترین لحظات زندگی حرفه ای من هستند..

دردناک ترین لحظه: یک چیز خوب در مورد من هست که من سریع بازی ها را فراموش میکنم!حتی در مسابقات بد بسیار سریع فراموش میکنم.

غذای مورد علاقه: گوجه فرنگی، mozzarella di buffala ، gnocchi ، gorgonzola،سوسیس،پنیر و سالاد.

غلات صبحانه: Rice Crispies

طعم مورد علاقه بستنی: توت فرنگی.

نزدیک ترین دوستان تنیسی: من خوش شانسم که می توانم به سه زبان مختلف دنیا صحبت کنم و این باعث می شود که با بازیکنان دیگر دوست شوم..من با بیشتر بازیکنان در تور در تماس هستم...من زمان زیادی را با بازیکنان سوئیسی می گذرانم هنگامی که آن ها در تور هستند!

سخت ترین رقبا: نادال،موری،رادیک،سافین،نلبندیان.

ورزشکاران(تیم ها) مورد علاقه: باشگاه بازل،زین الدین زیدان،فرانچسکو توتی،مایکل جردن،Lennox Lewis، Wladimir Klitschko، Peter Forsberg..بیشتر و بیشتر نیز هاکی!فوتبال آمریکایی برای من خیلی جالب نیست!بیش از حد خشن هست..علاوه بر آن بیش از حد اصلا خوب نیست!

بازیکنان مورد علاقه تنیس که دوست داری آنها را مشاهده کنی: من فقط دوست دارم تنیس ببینم!من از طریق کانال بازی را ببینم و اصلا برام مهم نیست که چه کسی بازی میکند..من فقط دوست دارم زیاد بازی ببینم..یکی از بازیکنانی که من واقعا دوس دارم تماشایش کنم بیون برگ هست!من هرگز شانس نداشتم او را ببینم هنگامی که او بهترین بود..از آنچه من دیده ام و شنیده ام بدیهی است که او بازیکن بسیار بزرگ و خوبی بوده است..او یک قهرمان بزرگ است.

چه خصوصیاتی را تحسین میکنی: این که تعداد زیادی لبخند بزنند،دوستی..من دوست دارم یک جمله بگم: It's nice to be important, but it's important to be nice و این دروغ نیست چرا که من دوست ندارم کسی دروغ بگوید.چونکه خود من دروغ نمی گویم.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2011, 05:07 PM   #2
roli
Senior Member

پستها: 317
سپاس: 14,435
در 311 پست 1,954 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

جالبه سخت ترین رقبا اسمی از جوکویچ نیست ولی موری هست!!
شاید منظورش اینه جوکو
نمیتونه این سطح از بازیه خودشو حفظ کنه. به عبارتی ثبات نداره.
نمیدونم!!
roli آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roli به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2011, 05:58 PM   #3
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

خیلی مسخرس رادیک گفت حریف سخت رادیکی که 20 بار بردتش ولی اسمی از نواک نیورده .شاید چون نواک این اواخر زیاد چزوندتش از اوردن اسمش هراس داره.وشاید این مصاحبه قدیمی باشه.ولی اگه برای گذشته باشه اوردن اسم موری ونیاوردن اسم جوکو بازم خنده داره
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2011, 06:04 PM   #4
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
خیلی مسخرس رادیک گفت حریف سخت رادیکی که 20 بار بردتش ولی اسمی از نواک نیورده .شاید چون نواک این اواخر زیاد چزوندتش از اوردن اسمش هراس داره.وشاید این مصاحبه قدیمی باشه.ولی اگه برای گذشته باشه اوردن اسم موری ونیاوردن اسم جوکو بازم خنده داره
نقل قول:
نوشته اصلی توسط roli نمایش پست ها
جالبه سخت ترین رقبا اسمی از جوکویچ نیست ولی موری هست!!
شاید منظورش اینه جوکو
نمیتونه این سطح از بازیه خودشو حفظ کنه. به عبارتی ثبات نداره.
نمیدونم!!
این مصاحبه مال سال 2009 هست!زمانی که راجر جوکوویچ رو له میکرد و حرف برای گفتن باقی نمیزاشت!!!تا سال 2009 برید نگاه کنید آمار ماری مقابل راجر خیلی خوب بوده و مچ آپ خوبی برای راجر نبوده!و بلعکس راجر به نسبت خوب جوکو رو میبرد!سخت ترین رقبا فقط منظور چیزای ساده ای که ما در نظر میگیریم نیست!خیال میکنی بردن رادیک آسونه!نه اونقدار آسونم نیست که فکرش میکنید..با اینکه H2H وحشتناک به نفع راجره اما خطرناکه...
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2011, 06:12 PM   #5
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

من نگفتم رادیک بردنش اسونه .اما برای راجر بردن رادیک به مراتب راحتر از نواک.همون سال 2009 میگی راجر له میکرد نواک که من دقیقا متوجه نشدم منظورت از له کردن کدوم بازی،در همون سال 2009 نواک تو میامی و رم 2 بار فدرر برد.ولی من فکر میکنم به این علت اسمی از نواک نیورده که رابطه راجر ونواک چندان جالب نیست.
الان یادم اومد یه بازی راجر نواک له کرد تو 2009 فینال سینسیناتی 2009 ست دوم نذاشت نواک نفس بکشه .تو یو اس اپن همون سالم نواک خوب برد

ویرایش توسط Nima88 : 04-13-2011 در ساعت 06:18 PM
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2011, 06:31 PM   #6
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

بابا بی خیال این نظر شخصیه راجر هست. در ضمن این رو بگم که سخت بودن به این دلیل نیست که فقط وقتی ببازی از یک نفر یعنی سخته شاید همیشه یک نفرو ببری ولی برات بردن اون بازیکن خیلی سخت باشه این میشه رقیب سخت مثالشم همین رادیک هست.در ضمن اگه اسم نواکو نگفته اسم هیویت هم نگفته که بازی کردن باهاش به مراتب سختره سافین بوده برای راجر ولی بازم میگم این نظر شخصیه راجر هست.
manoochehr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2011, 06:45 PM   #7
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

سخترین رقیبهای راجر نادال و نعلبندیان هستند چون راجرو بارها تو اوج امادگیش بردن.
manoochehr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2011, 09:14 PM   #8
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
من نگفتم رادیک بردنش اسونه .اما برای راجر بردن رادیک به مراتب راحتر از نواک.همون سال 2009 میگی راجر له میکرد نواک که من دقیقا متوجه نشدم منظورت از له کردن کدوم بازی،در همون سال 2009 نواک تو میامی و رم 2 بار فدرر برد.ولی من فکر میکنم به این علت اسمی از نواک نیورده که رابطه راجر ونواک چندان جالب نیست.
الان یادم اومد یه بازی راجر نواک له کرد تو 2009 فینال سینسیناتی 2009 ست دوم نذاشت نواک نفس بکشه .تو یو اس اپن همون سالم نواک خوب برد
تو فینال سینسیناتی ست اول که خیلی بهتر بازی کرد راجر ، حتی وقتی نواک توی گیم ششم اولین گیم خودش رو گرفت شروع کرد به خندیدن
ست دوم خیلی نزدیک تر بود بازی و حتی نواک اولش 3-0 جلو افتاد.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2011, 09:31 PM   #9
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
تو فینال سینسیناتی ست اول که خیلی بهتر بازی کرد راجر ، حتی وقتی نواک توی گیم ششم اولین گیم خودش رو گرفت شروع کرد به خندیدن
ست دوم خیلی نزدیک تر بود بازی و حتی نواک اولش 3-0 جلو افتاد.
بله حق با شماست.من ست اول با ست دوم اشتباه گرفتم.
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-13-2011, 11:43 PM   #10
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger-Federer1 نمایش پست ها
دردناک ترین لحظه: یک چیز خوب در مورد من هست که من سریع بازی ها را فراموش میکنم!حتی در مسابقات بد بسیار سریع فراموش میکنم.
با این جمله خیلی حال کردم.
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
راجر فدرر،بیوگرافی،تنیس،Roger Federer،اسطوره

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش