بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

19-26 مهر - شانگهای، چین

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-11-2015, 04:33 PM   #11
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

قدرتنمایی نابغه باهوش و آماده صرب
ششمین قهرمانی در بیجینگ(پکن)
برتری بی چون و چرای نواک
واقعا اسطوره است تکه بی نظیره دست نیافتنیه
شاید نتیجه یکطرفه بنظر بیاد
ولی رافا هم بد نبود لااقل اونقدر که فکر میکردم از پیش باخته نبود
نواک شل گرفته بود بازی براش سخت میشد
اما نواک نه تنها برک نشد برک پوینت هم نداد
نواک عالی بود
و حسابی آمادگی خودش برای مسترز شانگهای را به نمایش گذشت
به پیش مرد بزرگ
با قدرت و اراده به سوی شانگهای پاریس و لندن
افتخارات بیشتر و بیشتر تو را میطلبند

پ.ن: خبر خوب برای طرفداران رافا اینکه کم کم رگه هایی از اون رافای عالی داره درش دیده میشه
و این نوید را میده که دوباره به سطح بالای قبلی برگرده

این سینی و جام هم که دادن نمی دونم چرا بنظر fake می اومد گنده و زشت شاید هم زیادی به این چینیها بدبین شدیم
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-11-2015, 04:43 PM   #12
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezaomo نمایش پست ها
آقای رئیس جمهور جان اف کندی (J.F.K) . شما خاطرت نیست . زمانی در هنگام شروع مسترزها و گرند اسلم ها یکی از مدیران سایت یک پستی را به عنوان پست اولیه و گشایش تاپیک ایجاد می کرد که مربوط میشد به تاریخچه تورنومنت با چاشنی متون حماسه ای که سایر کاربرای سایت در ابتدای کار با هیجان و شور خاصی اخبار تاپیک رو دنبال می کردند و تاپیک پر میشد از بحث های تخصصی و حرفه ای تنیس . یعنی چی که شما هر دفعه میایی تاپیک رو افتتاح می کنی با جمله بندی و عبارات زارقارت و بدرد نخور بعدش هم از خودت تشکر می کنی که این سایت را رونق دادی . کسی به مطالب شما به عنوان رونق دهنده این سایت نگاه نمی کنه بلکه خیلی از افراد حرفه ای تنیس از این سایت به خاطر شما و امثال شما کوچ کردند و رفته اند و دیگر این سایت اون رونق همیشگی رو حتی در گرند اسلم ها نداره . لطفا جنابعالی دیگه تاپیکی رو افتتاح نکن . احتمالا بعدش میخواهی بروی سراغ مسترز پاریس و بازل سوئیس و در انتها بارکلیز لندن . لطفا تاپیک رو به هم نریز .
شلوغش نکن اشتباه هم نکن
اگر سایت خلوت شده بخاطر عملکرد ضعیف و شکستهای ناامید کننده راج در مقابل نابغه و شماره یک اسطوره ای نواکه که دل و دماغی برای فعالیت طرفداران راج نگذاشته
من تاپیک را درست بعد از قرعه کشی و 24 ساعت قبل از شروع بازیها افتتاح کردم
چون حق کاربرانه که بلافاصله از قرعه مطلع بشن
هیچ دستورالعملی هم برای منع کاربران عادی از افتتاح تاپیک وجود نداره اگر هست بفرمایید
ضمنا سایت مدیر و هیات نظارت داره لازم نیست هرکسی به خودش اجازه بده برای دیگران تکلیف مشخص کنه

پ.ن: جان اف کندی افتتاح نکنه تا احمدی نژاد(دافیها) افتتاح کند!؟ منطقیه!؟

...........

رافا در مقابل نواک 23-22
رافا ذر مقابل راج 23-10

دیدم دوستان تو چتباکس از فرکانس نداشتن پلست شاکی بودند
اتفاقا منهم فرکانس ندارم اما خوشبختانه اکانتی که تابستان 180 خریدم یکساله
کانالهای بین اسپرت اچ دی را باز میکنه پرقدرت و بدون فریز و مسابقه را با کیفیت دیدم
این کانالها مسابقات شانگهای را هم پخش میکنند تبلیغش را نشون داد

ویرایش توسط مسعود 289 : 10-11-2015 در ساعت 05:13 PM
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-11-2015, 05:45 PM   #13
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

تا اونجا که یادمه در نیویورک فرر و رائونیچ غایب بودند که اینجا در شانگهای هستند
غایب سرشناس هم که نداریم
به همین دلیل این مسترز خیلی فشرده و پر هیجان خواهد بود و شاید با شگفتیهای بیشتر

هر چند با این سطح از آمادگی کس دیگه غیر از نواک را نمیشه در قامت قهرمان شانگهای دید
............
با توجه به تورنمنتهای باقیمانده و رنکینگ فعلی میشه گفت تا حدود زیادی جای 6 نفر اول توی بارکلیز قطعیه
نادال هشتمه ولی شانس بیشتری داره نسبت به فرر که هفتمه
در واقع سیمون گسکه رائونیچ چیلیچ اندرسون با فرر و نادال رقابت سختی خواهند داشت برای دو سهمیه آخر بارکلیز
بارکلیز امسال خیلی پرهیجان تر و دیدنی تر از 2014 خواهد بود
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-11-2015, 07:15 PM   #14
RF17
Junior Member

پستها: 13
سپاس: 30
در 11 پست 39 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
شلوغش نکن اشتباه هم نکن
اگر سایت خلوت شده بخاطر عملکرد ضعیف و شکستهای ناامید کننده راج در مقابل نابغه و شماره یک اسطوره ای نواکه که دل و دماغی برای فعالیت طرفداران راج نگذاشته
من تاپیک را درست بعد از قرعه کشی و 24 ساعت قبل از شروع بازیها افتتاح کردم
چون حق کاربرانه که بلافاصله از قرعه مطلع بشن
هیچ دستورالعملی هم برای منع کاربران عادی از افتتاح تاپیک وجود نداره اگر هست بفرمایید
ضمنا سایت مدیر و هیات نظارت داره لازم نیست هرکسی به خودش اجازه بده برای دیگران تکلیف مشخص کنه

پ.ن: جان اف کندی افتتاح نکنه تا احمدی نژاد(دافیها) افتتاح کند!؟ منطقیه!؟

...........

رافا در مقابل نواک 23-22
رافا ذر مقابل راج 23-10

دیدم دوستان تو چتباکس از فرکانس نداشتن پلست شاکی بودند
اتفاقا منهم فرکانس ندارم اما خوشبختانه اکانتی که تابستان 180 خریدم یکساله
کانالهای بین اسپرت اچ دی را باز میکنه پرقدرت و بدون فریز و مسابقه را با کیفیت دیدم
این کانالها مسابقات شانگهای را هم پخش میکنند تبلیغش را نشون داد
دقیقا به خاطر وجود شما هست که ماها دیگه نمیاییم و نظر نمیدیم.
*******************به خاطر همین میزاریمت تویه حال خودت.شما نه طرفدار واقعی نواک هستی نه طرفدار تنیس تو میخوایی فقط جو سایت رو خراب کنی.
ضمنا بحث پخش تلویزیونی جاش اینجا نیست.************ برو تاپیک پخش تلویزیونی هم افتتاح کن جای پاور عزیز هم بگیر

آیین نامه انضباطی تنیس تاکرز

ماده 1 : به کار بردن الفاظ و گفتار توهین آمیز به طور مستقیم به کاربران و تنیس باز مورد علاقه آنها در انجمن و چت باکس ممنوع می باشد.
در مرتبه اول متن لفظ بکار برده شده پاک و به فرد خاطی محترمانه تذکر داده می شود
در مرتبه دوم چنانچه تذکر موثر واقع نشود به مدت 2هفته الی 1ماه دسترسی فرد خاطی مسدود می شود.
این میزان در مرتبه سوم به مدت 2 ماه تا 3 ماه خواهد بود.

ویرایش توسط Paymaan : 10-11-2015 در ساعت 09:02 PM
RF17 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی RF17 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-11-2015, 07:16 PM   #15
novak djokovich
Member

آواتار novak djokovich

پستها: 97
سپاس: 98
در 84 پست 513 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic juan martin vika

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
استاد لطف کنید مصادیق اتهاماتی را که زدین را سریعا مشخص کنید
سایت مدیر و هیات نظارت داره و لازم نیست کاسه داغتر از آش بشی
باید امثال تو ممنون هم باشند که من با فعالیت خودم سهم کوچکی در به روز بودن سایت ایفا میکنم
..............

فرمایش دوست عزیزم پیمان را تایید میکنم
نواک ماشالله بسیار آماده است و همه را داره پودر میکنه
مصداقش همون کاربری 289 ساختن و بعدن بن شدنت از سایت و تکذیب اینکه همون فرد هوچی گر هستی و بعدش ساختن کاربری هایی با انواع فحشها که نشون از سطح تربیتی به شدت نازلت داشت .. انسان ترحم برانگیزی هستی و شخصیتت دقیقن شبیه محمود احمدی نژاده و ممکنه بتونی چند نفری رو هم دور خودت جمع کنی ولی در انتها همه میفهمن هیچی نیستی و روسیاهی برات میمونه .. و من بعنوان یه طرفدار نواک از سال 2008 متاسفم که کسی مثل تو طرفدار نوله ست .. امیدوارم زودتر شرت از سایت کم بشه
و اینکه تو تاپیک رو افتتاح کنی اصلی ترین علت خلوت شدن تاپیکاست نه نتایج تنیسورا .. بهتره یه نگاه به تاپیکهای قبل حضورت در اینجا بندازی
تو انسانی هستی که به شدت نیاز به توجه داری و سعی در جلب این توجه داری حتی اگه این توجه به شکل تنفر باشه
novak djokovich آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی novak djokovich به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-11-2015, 07:24 PM   #16
novak djokovich
Member

آواتار novak djokovich

پستها: 97
سپاس: 98
در 84 پست 513 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic juan martin vika

بهت توصیه میکنم بری و چند تا کاربری مختلف بسازی بعد تحلیلای کارشناسیت رو تو این پست قرار بدی و با اون کاربریها بیای به خودت احسنت و بارکلا بگی .. یکی دو از کاربریها رم بعنوان مخالف خودت وارد پست کن که لو نری البته شک ندارم که این کارها رو خودت خوب بلدی و نیازی به توصیه نیست

ویرایش توسط novak djokovich : 10-11-2015 در ساعت 07:36 PM
novak djokovich آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی novak djokovich به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-11-2015, 07:51 PM   #17
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

من وقت خودم را برای جوابگویی به افکار بیمارگونه و توهمات و تهمتهای بی ارزش چندنفر معدود تلف نمیکنم
از ناظرین محترم تقاضا میکنم رسیدگی کنند
تعداد پستهای من تا الان 234 تاست و حدود 100 تاش اصلا تشکر نداره و میانگین کلش یک تشکر برای هرپسته
اصلا هم برام مهم نیست! اگر این اتهامات درست بود حداقل با کاربریهای دیگه ام برای خودم لایک می انداختم!
خجالت آوره اینهمه بخل و حسد و کینه و ...
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-11-2015, 08:09 PM   #18
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

کاربران محترم J.F.K و novak djokovich لطفاً از بیان مسائل شخصی و تهمت زدن در تاپیک بحث و تبادل نظر خودداری کنید.
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-11-2015, 09:12 PM   #19
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

از نظارت عدالت و اعمال قانون ناظر محترم تشکر میکنم
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-12-2015, 08:02 AM   #20
RF17
Junior Member

پستها: 13
سپاس: 30
در 11 پست 39 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

دوستان دلیل افت امتیازی فدرر در رنکینگ چیه ؟
الان فدرر اومده سوم
RF17 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)