بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

19-26 مهر - شانگهای، چین

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-10-2015, 10:40 AM   #1
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

با مشخص شدن قرعه شانگهای این تاپیک را هم افتتاح میکنیم

The top quarter of the draw finds Djokovic, Murray, Berdych and Ferrer

The bottom half of the top quarter features Federer as well as Wawrinka, Nishikori and Nadal
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 10-10-2015, 11:00 AM   #2
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

قرعه و مسابقات سخت و هیجان انگیزی در پیشه
میشه گفت حتی ترکیب مدعیان از یواس اپن هم کاملتره

The official draw ceremony took place at The Rolex Boutique located on Shanghai’s famed The Bund on Saturday morning. The Top 8 seeds in the 64-player draw receive first round byes.

Rolex ambassador and tennis great Rod Laver, the only man to win the calendar Grand Slam twice, was a guest at the official draw. Also on hand was another Rolex ambassador and No. 9 Milos Raonic as well as Chinese wildcard recipient Wu Di.

15SRM - laver raonic01

The top quarter of the draw finds Djokovic, Murray, Berdych and Ferrer as the heavyweight names.

Djokovic’s scenario offers a potential quarterfinal opponent in Ferrer but before that a second round encounter will see him play the winner of Martin Klizan and Chinese wildcard recipient Zhang Ze. From there, Djokovic will likely see Feliciano Lopez or Dominic Thiem in the third round.

Ferrer has a more difficult passage to the quarters with Bernard Tomic or Fernando Verdasco on tap for the second round, followed by No. 11 Richard Gasquet, Gilles Muller or Vasek Pospisil as possible third round foes.

15SRM - draw

There are a number of pitfalls between Murray and Berdych advancing to the quarterfinals, including No. 13 John Isner as a third round option for Murray, and No. 10 Gilles Simon, last year’s finalist, for Berdych. Murray’s second round competition will be the winner of the Andreas Seppi – Steve Johnson match, while Berdych will likely take on Jack Sock, who plays a qualifier, in his first match.

The bottom half of the top quarter features Federer as well as Wawrinka, Nishikori and Nadal.

Federer, who owns a record 17-time Grand Slam titles, could be staring at a quarterfinal outing against Nishikori with fellow Swiss Wawrinka or longtime rival Nadal as most likely candidates for the semifinals.

“I think it you love the game, and you enjoy it, there’s no end,” said Laver, of the 34-year-old Federer still at the top of the game. “I almost feel like he’s playing better tennis than he did a couple of years ago.”

In the bottom quarter of the draw there’s a lot of dangerous floaters between Federer and Nishikori making safe passage to the quarterfinals. Nishikori has young talent Nick Kyrgios as a likelihood in the second round with No. 12 Kevin Anderson or Fabio Fognini in the third round. It looks as if Sam Querry will be Federer’s first opponent at this year’s tournament with No. 16 Jo-Wilfried Tsonga coming up next.

15SRM - draw12

Sizing up the Wawrinka and Nadal quarter it appears Nadal has some tall competition in his path. The Spaniard could face 6-foot-11 Ivo Karlovic as a second round opponent with Raonic standing at 6-foot-5, a possibility in the third round. Wawrinka’s worry will likely arrive in the third round with No. 14 Marin Cilic, the 2014 U.S. Open champion, while young talents Borna Coric or Aleksandr Dolgopolov are also in that area.

“I have a difficult match ahead of me,” said Raonic, who’ll face Thomaz Bellucci in the first round. “All of the top players are here. It’s going to be a difficult week, but an enjoyable week at that.”

No matter how the draw winds down to the finals this year there is one guarantee: Shanghai fans are in for another fantastic year of tennis at the Qizhong Tennis Center
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-10-2015, 11:40 AM   #3
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeedshl نمایش پست ها
نواک جوکوویچ درباره فدررگفت؟
قطعآیکی ازبهترین مسابقاتی بودکه فدرردرمقابل من بازی کرد
بازیکن 27 ساله صرب ادامه دادکه بطورحتم اوبخوبی همیشه بازی میکند

برنامه ام این است که اکنون به خانه برگردم ومنتظرپدرشدن باشم
اودرحالیکه ازطرفداران چینی قدردانی میکردگفت
حرکت عالی بود.من خیلی زیادلذت بردم اما
داستان به همین جاختم نمیشودومن سال اینده برمیگردم.

من چشم براه این هستم تامسابقات بیشتری رادرچین ببرم
طرفداران حیرت انگیزبودند.هم طرفداران او(فدرر)وهم طرفداران من
استادیوم لبریزازتماشاگربود.جوباشکوهی بود
بعنوان یک بازیکن شمالذت میبردکه دراین نوع مسابقات بازی میکنید

بوضوح من میخواهم تشکرکنم ازهمه کسانی که امدندبخصوص طرفداران خودم که جنبه حمایتی زیادی ازمن داشتند.

منبع: آقای علیپور
نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
بزرگوار این بار چندمته که از این پیش بینی های نوستراداموسی میکنی و تو همش هم ضایع شدی ؟ لااقل تو که تجربه داشتی به 289 عزیز میگفتی با راجر شوخی نکنه ولو اینکه 33 سالش باشه تا اینجوری مفتضح نشه آخه هر چی نباشه اون بنده خدا با طناب پوسیده شما به چاه رفت .
ضمن اینکه حالا که 2000 بار از روی ختم نوشتی از الان تا بازی فینال این جملات رو هر کدوم 1000 بار بنویس :
1 - راجر تو هر زمینی اراده کنه جوکر رو پودر میکنه
2 - راجر هر وقت اراده کنه هم مسترز میبره و هم گرند چه با جوکر بازی کنه چه نکنه
ضمنا 289 گرانقدر امیدوارم فهمیده باشی در همه حال دود از کنده بلند میشه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
تبریک به همه هواداران و عشاق اسطوره . امروز یه بار دیگه آقامون به همه درس تنیس داد . واقعا جز تعظیم در برابر نبوغ این آدم چه میشه کرد ؟ همه چی تموم بود سرو ، والی ، بکهند ، فورهند و اسمش . یه بازی سراسر تاکتیکی که جوکر رو مستاصل کرده بود . دیگه نمیدونم ازت چی بخوام اسطوره ؟ عاشششششششششقتم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط 289 نمایش پست ها
منهم باید به شیفتگان راجر خصوصا اونها که در روزهای بد هم عشق و ایمانشون به راجر
ذره ای کم نشد تبریک بگم
واقعا امروز راجر همه چی تموم بود و خیلی کم اشتباه
و البته تنها چیزی که به من به عنوان یک هوادار نواک تسکین میده اینه که نواک هم امروز
تقریبا عالی بود و برای جبران اشتباهات اندکش واقعا جنگید و کم نیاورد منتها امروز روز فدرر بود
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
به نظر من راجر وقعا شایسته پیروزی مقابل نواک بود. خیلی بهتر و سرو حالتر بازی کرد. اینقدر جرات دارم که میام میگم راجر بهتر بود دیروز نه بهونه های الکی بیارم. فقط یک سوال حالا دیگه سن راجر زیاد نیست دیگه؟ یا فقط وقتی میبازه مشکل سنشه؟

در ضمن مهرداد و افشین و روژین و mspayam ای کاش جرات این رو داشتید قبل از بازی جواب پست من رو میدادید همونطور که من این جرات رو داشتم. نه میزارید وقتی بازی تمام شد اگه راجر برد میاید کل کل اگه راجر باخت میرید تو سوراخ موش. مخصوصا افشین. دهن سرویس فقط در 2صورت میاد سایت باخت رافا برد راجر.
از اون تیکه قرمزش خیلی خوشم اومد خیلی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeedshl نمایش پست ها
صحنه آخر قهرمانی :

بنده خدا چه ذوق زده شده بود...نواک امسال یواس گرفت 10 درصد این شادی نکرد!

مروری بر خاطرات شانگهای پارسال
جالبه و اون چیزی که بوضوح دیده میشه اینه که بعد از باخت نواک به راج در سمی
من و سروش با درک و سعه صدر و جوانمردی از بازی خوب راج یاد کردیم و تبریک گفتیم
ای کاش این الگو میشد برای طرفداران عاشق پیشه و افراطی راج در ویمبی و یواس امسال!

ویرایش توسط مسعود 289 : 10-10-2015 در ساعت 11:47 AM
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-10-2015, 04:54 PM   #4
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

نمای کلی از قرعه کشی مسترز شانگهای

http://en.shanghairolexmasters.com/?page_id=431

با این قرعه و آمادگی بالای نواک چاره ای نیست جز اضافه کردن یک مسترز دیگه
امیدوارم حریف نواک در فینال نادال یا راج باشه
کلا قهرمان شدن با برتری بر یکی از این دو شیرین تر و دلچسب تر میشه
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-10-2015, 06:46 PM   #5
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

یعنی عاشق این فلاش بک های خوشگلت هستم.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-10-2015, 07:33 PM   #6
novak djokovich
Member

آواتار novak djokovich

پستها: 97
سپاس: 98
در 84 پست 513 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic juan martin vika

واسه من سوال شده که چرا فرد مورد داری مثل این جناب 289 که پایه همه حرفاش دروغ و فریبکاری و هوچی گریه باید بیاد و تاپیک پست تورنمتهای بزرگ رو بزنه .. استعداد عجیبی تو مورد تنفر قرار گرفتن داری
novak djokovich آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی novak djokovich به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-10-2015, 08:26 PM   #7
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

تمرین امروز پادشاه
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 1743497_10153668460258627_1021152780811475388_n.jpg (28.2 کیلو بایت, 110 نمایش)
نوع فایل: jpg 12074499_10153668460438627_5478695673464680158_n.jpg (30.5 کیلو بایت, 112 نمایش)
نوع فایل: jpg 12112011_10153668460348627_2712815487742463784_n.jpg (25.3 کیلو بایت, 114 نمایش)
نوع فایل: jpg 12118662_10153668460358627_5909878040014860962_n.jpg (27.6 کیلو بایت, 113 نمایش)

ویرایش توسط rojhin : 10-10-2015 در ساعت 08:32 PM
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-10-2015, 08:26 PM   #8
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

نقل قول:
نوشته اصلی توسط novak djokovich نمایش پست ها
واسه من سوال شده که چرا فرد مورد داری مثل این جناب 289 که پایه همه حرفاش دروغ و فریبکاری و هوچی گریه باید بیاد و تاپیک پست تورنمتهای بزرگ رو بزنه .. استعداد عجیبی تو مورد تنفر قرار گرفتن داری

استاد لطف کنید مصادیق اتهاماتی را که زدین را سریعا مشخص کنید
سایت مدیر و هیات نظارت داره و لازم نیست کاسه داغتر از آش بشی
باید امثال تو ممنون هم باشند که من با فعالیت خودم سهم کوچکی در به روز بودن سایت ایفا میکنم
..............

فرمایش دوست عزیزم پیمان را تایید میکنم
نواک ماشالله بسیار آماده است و همه را داره پودر میکنه

ویرایش توسط مسعود 289 : 10-10-2015 در ساعت 08:46 PM
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-11-2015, 01:21 PM   #9
FANTASTIC
Member

پستها: 31
سپاس: 0
در 9 پست 21 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها

بنده خدا چه ذوق زده شده بود...نواک امسال یواس گرفت 10 درصد این شادی نکرد!

FANTASTIC آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما FANTASTIC به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-11-2015, 03:55 PM   #10
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

آقای رئیس جمهور جان اف کندی (J.F.K) . شما خاطرت نیست . زمانی در هنگام شروع مسترزها و گرند اسلم ها یکی از مدیران سایت یک پستی را به عنوان پست اولیه و گشایش تاپیک ایجاد می کرد که مربوط میشد به تاریخچه تورنومنت با چاشنی متون حماسه ای که سایر کاربرای سایت در ابتدای کار با هیجان و شور خاصی اخبار تاپیک رو دنبال می کردند و تاپیک پر میشد از بحث های تخصصی و حرفه ای تنیس . یعنی چی که شما هر دفعه میایی تاپیک رو افتتاح می کنی با جمله بندی و عبارات زارقارت و بدرد نخور بعدش هم از خودت تشکر می کنی که این سایت را رونق دادی . کسی به مطالب شما به عنوان رونق دهنده این سایت نگاه نمی کنه بلکه خیلی از افراد حرفه ای تنیس از این سایت به خاطر شما و امثال شما کوچ کردند و رفته اند و دیگر این سایت اون رونق همیشگی رو حتی در گرند اسلم ها نداره . لطفا جنابعالی دیگه تاپیکی رو افتتاح نکن . احتمالا بعدش میخواهی بروی سراغ مسترز پاریس و بازل سوئیس و در انتها بارکلیز لندن . لطفا تاپیک رو به هم نریز .
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)