بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

مسترز سینسیناتی (Western & Southern Open)

25 مرداد - 1 شهریور - سینسیناتی، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-17-2015, 05:13 PM   #1
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مسترز سینسیناتی 2015

مسابقات مسترز سینسیناتی شروع شده
در مورد شرایط جدول اطلاع رسانی شده
شرایط به گونه ای هست که بازیهای تماشایی احتمالی سمت فدرر-نادال-ماری تا قبل از فیناله
احتمالا شاهد کوارتر جذاب فدرر- نادال خواهیم بود
که برای هر دو فوق العاده حیاتیه
برنده برای فینال احتمالا مجبوره از سد اندی ماری اوج گرفته عبور کنه
که توانست دومین مسترز امسالش را بگیره
واقعا سورپرایز شدم وقتی دیدم ماری بعد از برتری دیشبش به رنک 2 رسید فکر میکردم تا سینسی راجر 2 میمونه
به هرحال خطرناک ترین حریف نواک طی ماههای پیش رو همین اندی ماری هست و لاغیر

به هرحال در حاشیه اضافه کنم شکست دیشب برای نواک لازم بود
بنظر من برنده اصلی مونترال نواک خواهد بود که دوباره باطریهاش را شارژمیکنه و انگیزه کافی را برای فتح سینسی و یو اس اپن پیدا خواهد کرد
و بازنده اصلی کسی نیست جز فدرر که هم 2 را از دست داد و الان 3 هم متزلزله با وجود نیشیکوری
در واقع فکر میکنم تا پایان یو اس اپن فدرر به 4 سقوط میکنه

Rank Previous Rank Name Country Ranking Points

1 1 Novak Djokovic Serbia 14,265

2 3 Andy Murray Great Britain 8,660

3 2 Roger Federer Switzerland 8,065

4 4 Kei Nishikori Japan 6,385

5 5 Stanislas Wawrinka Switzerland 5,575
6 6 Tomas Berdych Czech Republic 5,140
7 7 David Ferrer Spain 3,695

8 9 Rafael Nadal Spain 3,680

9 8 Marin Cilic Croatia 3,505
10 10 Milos Raonic Canada 2,925
11 11 Gilles Simon France 2,765
12 12 John Isner USA 2,270
13 13 Richard Gasquet France 2,105
14 14 David Goffin Belgium 2,090
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-17-2015, 10:19 PM   #2
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مسترز سینسیناتی 2015

نکته قابل توجه تاریخچه این تورنمنت اینه که:
فدرر 6 بار اینجا قهرمان شده و نواک هیچی
جالب اینجاست نواک اینجا 4 بار به فینال رسیده
و هر 4 بار باخته و جالبتر اینکه دو تا فینال را به ماری باخته و دو تا را به فدرر

منبع: اطلاعات مثل همیشه عالی جناب پاور

واقعا این تورنمنت برای هر سه تاشون هم مهمه هم حساسه و هم نوستالوژیک
و هر کدوم انگیزه وحشتناکی دارند برای قهرمانی
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-17-2015, 10:58 PM   #3
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
بنظر من برنده اصلی مونترال نواک خواهد بود که دوباره باطریهاش را شارژمیکنه و انگیزه کافی را برای فتح سینسی و یو اس اپن پیدا خواهد کرد
و بازنده اصلی کسی نیست جز فدرر که هم 2 را از دست داد و الان 3 هم متزلزله با وجود نیشیکوری
دوست عزیز کمی اطلاعات کسب کردن و بعد اظهار نظر کردن بد نیست
مشکل اصلی مملکت ما اینه که همه راجع به همه چیز اظهار نظر می کنند ولو اینکه هیچ اطلاعی از موضوع نداشته باشند مثلا توی یک جمع که نشستی همه راجع به طبابت اظهار نظر می کنند و ...
شما اصلا می دونی Djokovic از بچگی مشکل اسم داشته و هنوز هم داره؟
و شما اصلا می دونی سینسیناتی چقدر گرم و شرجیه؟
خب جمع دو تا جمله بالای من مساویست با قهرمانی Djokovic در سینسیناتی
نواک اصلا نمی تونه در سینسیناتی درست نفس بکشه شما انتظار داری قهرمان شه؟
فعلا که نیشیکوری از سینسیناتی انصراف داد
فدرر هم با این حرکتی که کرد و مونترال رو با وجود اینکه فصل پیش فینالیست بود در تورونتو و می دونست امتیازات زیادی رو از دست میده بی خیال شد هدف اصلیش US Open ه
همچنین فدرر دیگه رنک ۲ و ۱۰ براش مهم نیست فدرر گرند اسلم می خواد که خب الیته احتمالش خیلی کمه ولی خودش هم می دونه شاید این US Open اخرین شانسش باشه
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-18-2015, 12:03 AM   #4
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
دوست عزیز کمی اطلاعات کسب کردن و بعد اظهار نظر کردن بد نیست
مشکل اصلی مملکت ما اینه که همه راجع به همه چیز اظهار نظر می کنند ولو اینکه هیچ اطلاعی از موضوع نداشته باشند مثلا توی یک جمع که نشستی همه راجع به طبابت اظهار نظر می کنند و ...

نواک اصلا نمی تونه در سینسیناتی درست نفس بکشه شما انتظار داری قهرمان شه؟
فعلا که نیشیکوری از سینسیناتی انصراف داد
فدرر هم با این حرکتی که کرد و مونترال رو با وجود اینکه فصل پیش فینالیست بود در تورونتو و می دونست امتیازات زیادی رو از دست میده بی خیال شد هدف اصلیش US Open ه
همچنین فدرر دیگه رنک ۲ و ۱۰ براش مهم نیست فدرر گرند اسلم می خواد که خب الیته احتمالش خیلی کمه ولی خودش هم می دونه شاید این US Open اخرین شانسش باشه

!!!!!!!!!!!!!! جمع بندی شما هم که واقعا نوبره!
مگر قراره من همه چیز را بدونم مگر خود شما می دونی!؟

اگر نواک با وجود آسم داره اینطور بازی میکنه که دست مریزاد داره
به هرحال وقتی در گرما و شرجی میتونه اینجا 4 بار به فینال برسه قهرمانی هم براش دور از دسترس نیست
فدرر هم عرب یا آفریقایی نیست و تا حالا 6 بار اینجا قهرمان شده!
ضمن اینکه خود نواک هم در گرمای 35-40 درجه استرالیا تا حالا 5 بار و بیشتر از فدرر قهرمان شده
نکنه ماری هم که تا حالا هر 4 بار فینال استرالیا را باخته آلرژی و مشکل و حساسیت خاصی نسبت به گرمای استرالیا داره؟
راستی حساسیت و آلرژی فدرر چیه که توی رم یا مونت کارلو قهرمان نشده و نخواهد شد نکنه نسبت به بوی دریا حساسه؟!

خدا اموات سودرلینگ را بیامرزه وگرنه میشد گفت فدرر هم تو رولند به برج ایفل حساسه و با دیدنش سرگیجه میگیره و نمیتونه بازی کنه!

اگر هدف اصلی فدرر یو اس اپن هست در سینسی چکار میکنه!؟

فدرر هم فکرش را نمیکرد اندی بیاد و قهرمان بشه و رنک 2 را بگیره و گرنه ...
فدرر رنک صددرصد براش مهمه بازنشستگی با رنک 2 یا با رنک 5 توفیرش از زمین تا آسمونه!

به هرحال هیچ تضمینی برای قهرمانی نواک یا اندی یا ... وجود نداره و شاید یهویی نادال یا چیلیچ قهرمان شد!
اما من شانس زیادی به تکرار فینال دیشب می دم و این بار قهرمانی نواک
قدیمی 08-18-2015, 02:20 AM   #5
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:

!!!!!!!!!!!!!! جمع بندی شما هم که واقعا نوبره!
مگر قراره من همه چیز را بدونم مگر خود شما می دونی!؟

اگر نواک با وجود آسم داره اینطور بازی میکنه که دست مریزاد داره
به هرحال وقتی در گرما و شرجی میتونه اینجا 4 بار به فینال برسه قهرمانی هم براش دور از دسترس نیست
فدرر هم عرب یا آفریقایی نیست و تا حالا 6 بار اینجا قهرمان شده!
ضمن اینکه خود نواک هم در گرمای 35-40 درجه استرالیا تا حالا 5 بار و بیشتر از فدرر قهرمان شده
نکنه ماری هم که تا حالا هر 4 بار فینال استرالیا را باخته آلرژی و مشکل و حساسیت خاصی نسبت به گرمای استرالیا داره؟
راستی حساسیت و آلرژی فدرر چیه که توی رم یا مونت کارلو قهرمان نشده و نخواهد شد نکنه نسبت به بوی دریا حساسه؟!

خدا اموات سودرلینگ را بیامرزه وگرنه میشد گفت فدرر هم تو رولند به برج ایفل حساسه و با دیدنش سرگیجه میگیره و نمیتونه بازی کنه!

اگر هدف اصلی فدرر یو اس اپن هست در سینسی چکار میکنه!؟

فدرر هم فکرش را نمیکرد اندی بیاد و قهرمان بشه و رنک 2 را بگیره و گرنه ...
فدرر رنک صددرصد براش مهمه بازنشستگی با رنک 2 یا با رنک 5 توفیرش از زمین تا آسمونه!

به هرحال هیچ تضمینی برای قهرمانی نواک یا اندی یا ... وجود نداره و شاید یهویی نادال یا چیلیچ قهرمان شد!
اما من شانس زیادی به تکرار فینال دیشب می دم و این بار قهرمانی نواک
باز هم بي اطلاعاتي
شما وقتي اسم داشته باشي وقتي كه هوا هم گرم باشه و هم شرجي مشكل پيدا ميكني نه فقط يكيش
يادمه گزارشگر tennistv كه دقيقا يادم نيست كي بود چند سال پيش گفت مجموع رطربت و دما ( به فارنهايت ) رو با هم جمع بزنيد و اگر از ١٥٠ بيشتر شد شرايط براي بازي بي نهايت سخته
نواك در استراليا مشكل شرجي بودن رو معمولا نداره اگرچه يكبار در برابر راديك به خاطر مشكل در تنفس در گرماي بالا در ست سوم از بازي كنار كشيد
ماري هم هيچ ربطي به بحث ما نداره و مسالش فنيه
مونت كارلو كندترين خاك رس جهان در مسابقات حرفه ايه تنيسه جاييكه Karlovic در فصل پيش در برابر مانفيلس حتي ١ دونه ace هم نزد
شما فكر ميكني يه بازيكن بدون اينكه حتي ١ بازي روي hard court كرده باشه ميره به us open بهترين انتخابش سينسيناتي بوده جايي كه در گذشته ركورد خوبي داره توش و سريعترين هارد كورت دنياست و بازيكنان دفاعي لاشخور كه خودشون توان گرفتن امتياز رو ندارند و از خطاهاي سايرين تغذيه مي كنند ركورد خوبي در اين مسابقات ندارند
فدرر پارسال يادمه تو مصاحبش گفت من به غير از رنك ١ رنك ديگه اي برام مهم نيست يعني براش مهم نيست ٢ اشه يا ١٠ خيلي دليلش واضحه وقتي بزرگترين بازيكن تاريخ و ركوردار هفته هاي رنك ١ ي باشي ديگه رنك ٢ و ٣ برات فرقي نميكنه
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-18-2015, 09:47 AM   #6
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
باز هم بي اطلاعاتي
شما وقتي اسم داشته باشي وقتي كه هوا هم گرم باشه و هم شرجي مشكل پيدا ميكني نه فقط يكيش
يادمه گزارشگر tennistv كه دقيقا يادم نيست كي بود چند سال پيش گفت مجموع رطربت و دما ( به فارنهايت ) رو با هم جمع بزنيد و اگر از ١٥٠ بيشتر شد شرايط براي بازي بي نهايت سخته
نواك در استراليا مشكل شرجي بودن رو معمولا نداره اگرچه يكبار در برابر راديك به خاطر مشكل در تنفس در گرماي بالا در ست سوم از بازي كنار كشيد
ماري هم هيچ ربطي به بحث ما نداره و مسالش فنيه
مونت كارلو كندترين خاك رس جهان در مسابقات حرفه ايه تنيسه جاييكه Karlovic در فصل پيش در برابر مانفيلس حتي ١ دونه ace هم نزد
شما فكر ميكني يه بازيكن بدون اينكه حتي ١ بازي روي hard court كرده باشه ميره به us open بهترين انتخابش سينسيناتي بوده جايي كه در گذشته ركورد خوبي داره توش و سريعترين هارد كورت دنياست و بازيكنان دفاعي لاشخور كه خودشون توان گرفتن امتياز رو ندارند و از خطاهاي سايرين تغذيه مي كنند ركورد خوبي در اين مسابقات ندارند
فدرر پارسال يادمه تو مصاحبش گفت من به غير از رنك ١ رنك ديگه اي برام مهم نيست يعني براش مهم نيست ٢ اشه يا ١٠ خيلي دليلش واضحه وقتي بزرگترين بازيكن تاريخ و ركوردار هفته هاي رنك ١ ي باشي ديگه رنك ٢ و ٣ برات فرقي نميكنه
من به گفته ها کار ندارم و بر حرف قبلی خودم تاکید میکنم

علاوه بر اون کمترین هزینه از دست دادن رنک 2 ریسک 50 درصدی روبرو شدن با نواک قبل از فینالهای مهمه
ضمنا پیشاپیش شکسته شدن رکورد هفته های رنک 1 ظرف سه سال آینده توسط نواک را به شما و دیگر عشاق راجر تبریک میگم
قدیمی 08-18-2015, 02:58 PM   #7
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
مسابقات مسترز سینسیناتی شروع شده
در مورد شرایط جدول اطلاع رسانی شده
شرایط به گونه ای هست که بازیهای تماشایی احتمالی سمت فدرر-نادال-ماری تا قبل از فیناله
احتمالا شاهد کوارتر جذاب فدرر- نادال خواهیم بود
که برای هر دو فوق العاده حیاتیه
برنده برای فینال احتمالا مجبوره از سد اندی ماری اوج گرفته عبور کنه
که توانست دومین مسترز امسالش را بگیره
واقعا سورپرایز شدم وقتی دیدم ماری بعد از برتری دیشبش به رنک 2 رسید فکر میکردم تا سینسی راجر 2 میمونه
به هرحال خطرناک ترین حریف نواک طی ماههای پیش رو همین اندی ماری هست و لاغیر

به هرحال در حاشیه اضافه کنم شکست دیشب برای نواک لازم بود

Rank Previous Rank Name Country Ranking Points

1 1 Novak Djokovic Serbia 14,265

2 3 Andy Murray Great Britain 8,660

3 2 Roger Federer Switzerland 8,065

4 4 Kei Nishikori Japan 6,385

5 5 Stanislas Wawrinka Switzerland 5,575
6 6 Tomas Berdych Czech Republic 5,140
7 7 David Ferrer Spain 3,695

8 9 Rafael Nadal Spain 3,680

9 8 Marin Cilic Croatia 3,505
10 10 Milos Raonic Canada 2,925
11 11 Gilles Simon France 2,765
12 12 John Isner USA 2,270
13 13 Richard Gasquet France 2,105
14 14 David Goffin Belgium 2,090
شما طرفداران نواک خیلی نوستراداموس تشریف دارید که اینطور تو ذهن خودتون خیالپردازی می کنید.برای خودت می برید.برای خودتون می دوزید.ولی ترمز کن یه خورده آهسته برو صبر کن تا ما هم باهات بیاییم.چون می ترسم با مغزبخوری زمین.آقای به اصطلاح کارشناس. همین اندی رو که پریشب نواکتون رو ترکوند دیدی که همین پیرمرد 34ساله دوست داشتنی که تو و امثالهم با طعنه و تحقیر دربارش حرف می زنید دیدی که چطور پودر کرد.صد بار هم گفتم باز هم می گم هر وقت که نواک تونست نصف روجر افتخار کسب کنه اون موقع بیا اینجا کرکری بخون.در ضمن همینکه روجر عزیز تو این سن و سال داره بازی می کنه برای ما طرفداراش کفایت می کنه چون ما مثل شما عقده جام گرفتن و رنکینگ نداریم.راجر عزیز به اندازه دو برابر نواک شما نامبر وان بوده در ضمن عقده این چیزها رو نداره که بخواد تو هر تورنمنت شرکت کنه. و مثل نواک شما عقده ای نیست.در ضمن می شه از تو و دیگر پارازیت اندازان نواکی خواهش کنم که فقط فکر و ذکر خودتون رو بذارید رو قصاب باشی خودتون و به عشق ما کاری نداشته باشید.هیچ مطلبی از راجر بنویسید چون صحبتهاتون بوی عقده و حسادت می ده.و فقط در حال تمسخر هستید.پس خواهش می کنم کاری به راجر نداشته باشید.به قول یک بزرگی زمان همه چیز رو مشخص می کنه.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-18-2015, 03:34 PM   #8
nadal69
Junior Member

پستها: 3
سپاس: 1
در 3 پست 4 بار سپاسگزاری شده

JFKگرامی
آقای محترم مگه عرب ها وافریقاییها از پشت کوه اومدن که میگی فدرر اونجوری نیست حداقل عربها قدر تنیس میدونن ومعنیش هم میفهمند-روی اون سرمایه گذاری میکنند وبازیکنان نسبتا خوبی دارند (مالک جزیزی -کریم العالمی) دوتاتورنمت مهم هم تو کشورشون دارند(قطر ودبی) پس خواهشا هر وقت خواستی با اوردن مثال توهین کنی !به خودت توهین کن
nadal69 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما nadal69 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-18-2015, 03:43 PM   #9
nadal69
Junior Member

پستها: 3
سپاس: 1
در 3 پست 4 بار سپاسگزاری شده

طبق اخرین نظر نادال درباره باخت در برابر نیشیکوری گفته یکی از عاملهای شکستم سرویس دوم ضعیف است اما درعین حال اضهار کرد از روندی که در پیش گرفتم راضیم
از نوع تمارینی که امروز هم انجام داده به نظر میرسد که در سینسیناتی شانس رسیدن به نیمه نهایی را دارد
nadal69 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nadal69 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-18-2015, 04:09 PM   #10
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
شما طرفداران نواک خیلی نوستراداموس تشریف دارید ....
تو که اصلا ارزش جواب دادن نداری با این نوع مهوع نوشتارت ...

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nadal69 نمایش پست ها
JFKگرامی
آقای محترم مگه عرب ها وافریقاییها از پشت کوه اومدن که میگی فدرر اونجوری نیست حداقل عربها قدر تنیس میدونن ومعنیش هم میفهمند-روی اون سرمایه گذاری میکنند وبازیکنان نسبتا خوبی دارند (مالک جزیزی -کریم العالمی) دوتاتورنمت مهم هم تو کشورشون دارند(قطر ودبی) پس خواهشا هر وقت خواستی با اوردن مثال توهین کنی !به خودت توهین کن
عزیز من چرا مغلطه میکنی!؟
بحث گرما و شرجی تو سینسی بود گفتم فدرر عرب و آفریقایی نیست پس اگر اون میتونه نواک هم میتونه...ااصلا بحث توهین نژادی و قومیتی نبوده و نیست
مطلب را درست بخون الکی شلوغش نکن
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)