بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز مادرید (Mutua Madrid Open)

مسترز مادرید (Mutua Madrid Open)

14-20 اردیبهشت - مادرید، اسپانیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-07-2015, 09:23 AM   #21
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مادرید 2015 (Mutua Madrid Open)

مشکل اصلی اینه هیئت نظارت نداریم تا با چند نفری که توی تاپیک و چت باکس از صبح تا شب کاری جز توهین کردن و مسخره کردن ندارن برخورد بشه.
بقیه هم حق دارن که توی بحثها شرکت نمیکنن چون اعصابی براشون باقی نمیمونه

نادال توی بارسلونا یا قبل از اون اگه اشتباه نکنم توی ریودو ژانیرو شکستهای بدی رو داشت و مقابل بردیچ توی اپن استرالیا بیگل شد راستشو بخواین بدم نیومد ولی بخاطر دوستان نادالی مسخره نکردم
یا موقعی جوکوویچ توی دبی 2-0 به فدرر باخت در بین تنیسورهای تور فقط از جوکوویچ خوشم نمیاد ولی بخاطر هومان و سجاد و بقیه دوستان نواکی مسخره نکردم و بخاطر رفتارهای یکی دونفر اعصاب دوستام رو خرد نکردم

لذتی که توی این دوستیها هست توی قهرمانی تنیسور موردعلاقتون هم نیست

اگه بلد نیستید حداقل سعی کنید یاد بگیرید یه زمانی دوستیهای توی تاپیک اینجوری بود:

http://tennistalkers.com/showpost.ph...9&postcount=63

ویرایش توسط sina1993 : 05-07-2015 در ساعت 10:17 AM
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2015, 10:14 AM   #22
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

زیاد تفاوتی نکرد از نظر امتیازی واسه اسطوره، چون اگه مادرید رو به مراحل بالا میرسید از رم انصراف میداد.

حالا اینجا رو زود رفتیم کنار ولی رم رو با قدرت برمیگردیم و جبران میکنیم

ضمنا اینطوری بهتر شد، با حضور در رم که به رولند نزدیک تره، بیشتر توی شرایط مسابقه میمونیم.

پس نتیجه میگیریم باخت دیشب بموقع بود و هم رم هم رولند باس ماس!
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2015, 10:16 AM   #23
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

سلام خدمت همه دوستان عزيز فدرر باخت همين كه مياد تو كورت و هنوز ميتونه تنيس بازي ميكنه براي ما طرفداراش جاي شكر داره اين باخت هم فداي سرش چون با اين سن نبايد بيشتر از اين ازش توقع داشت بعضيا با تحقير و توهيناشون رو اعصاب راه ميرن حالا دوستان من حق نداشتم جواب اين توهينارو بدم اين ازم مياد تو خصوصي به من بدترين توهينا كه لياقت خودشه بار من ميكنه مسئولين سايت بايد بنش ميكردن كه نكردن الانم اينجا جولان ميده و باز هم توهين ميكنه دوستان حق دارن نميان پست بزارن تا اسطوره اي مثل نواك يا همون جاست نوله يا ظ ٢٨٩ كه هرسه يه نفره هستش و پستهاش اينقد جذابن نيازي نيست كسي بياد و همه استفاده ميكنيم
من به شخصه دوست دارم نادال به روزهاي اوجش برگرده و نزاره نواك رولندو بگيره چون شخصيت نادال كمتر از فدرر نيست و حتي اگه به اوج برگرده و ركورد راجرو بزنه لياقتشو داره ولي حيفه يكي مثل نواك كه الان فيلد ضعيف شده همه جامها رو درو كنه اگه شخصيتشو داشت ناراحت نميشدم
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2015, 11:00 AM   #24
Novak.
Banned Users

پستها: 39
سپاس: 150
در 23 پست 51 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic rafael nadal kei nishikori maria sharapova simona halep

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Novak. نمایش پست ها
قرار نیست نادال راجر یا نواک یا هر ورزشکار دیگه ای همیشه در سطح اول باشن و همیشه پیروز
همین کیریوس پارسال تو دورچهارم یا کوارتر ویمبلدون نادال را حذف کرد و کلی تیکه انداختن راجریا به نادالیا!
باید افول و غروب هر ورزشکاری را باور داشت چیزی که برای بعضی طرفداران افراطی راجر پذیرفتنی نیست و هنوز برای گرند هجدهم و نامبر وان حرفهای مضحک می زنند و رویا پردازی میکنند

پ.ن: ورزشکاری مثل نواک را نمیشه از خودراضی و مغرور دونست یه شخصی مثل کریس رونالدو شایسته این صفته
نقل قول:
نوشته اصلی توسط novak djokovich نمایش پست ها
یه توضیح مختصر بدم به دوستان که این جناب Novak طرفدار نوله نیست و فقط ضد راجره ... با طرفدارای جوکو اشتباه نگیرینش

دوست عزیز
نتیجه گیری شما از نوشته های من مضحکه
البته برام هم مهم نیست که دیگران چطور در مورد من قضاوت کنند
من از نوشتن در مورد تنیس در این تاپیک لذت می برم
همین که متوجه میشم حداقل 100 نفر نوشته من را میخوانند لذت می برم و برام تشکر جمع کردن هم مهم نیست چون دنبال کسب محبوبیت به هر قیمتی نیستم درست بر خلاف شما!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
زیاد تفاوتی نکرد از نظر امتیازی واسه اسطوره، چون اگه مادرید رو به مراحل بالا میرسید از رم انصراف میداد.

حالا اینجا رو زود رفتیم کنار ولی رم رو با قدرت برمیگردیم و جبران میکنیم

ضمنا اینطوری بهتر شد، با حضور در رم که به رولند نزدیک تره، بیشتر توی شرایط مسابقه میمونیم.

پس نتیجه میگیریم باخت دیشب بموقع بود و هم رم هم رولند باس ماس!

توجیهات و خوشبینی(نمیگم رویاپردازی) مفرط شما خیلی جالبه اما اما اما رم و رولند واس ماس

ضمنا بعضی کاربران بیخود جوسازی نکنند و تهمت نزنند به هیچ عنوان بحث توهین نیست باید جنبه داشت
فدرر خدا که نیست نعوذ بالله! که نشه از گل نازکتر بهش گفت
فدرر هم مثل تمام اسطوره های قبلی تنیس مثل سمپراس ادبرگ لندل مک انرو و... بالاخره داره به پایان تاریخ مصرفش نزدیک میشه همانطور که نادال و نواک هم بالاخره چنین روزهایی را خواهند دید همانطور که قبلا هم گفتم سال 2015 اگر اون خوش شانسیهای 2014 فدرر را همراهی نکنه سال سیاهیه براش

ویرایش توسط Novak. : 05-07-2015 در ساعت 11:22 AM
Novak. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Novak. به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2015, 11:24 AM   #25
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
دوست عزیز
نتیجه گیری شما از نوشته های من مضحکه
البته برام هم مهم نیست که دیگران چطور در مورد من قضاوت کنند
من از نوشتن در مورد تنیس در این تاپیک لذت می برم
همین که متوجه میشم حداقل 100 نفر نوشته من را میخوانند لذت می برم و برام تشکر جمع کردن هم مهم نیست چون دنبال کسب محبوبیت به هر قیمتی نیستم درست بر خلاف شما!

آدم حسابي اگه درباره تنيس مطلب مي نوشتي نه تنها من بلكه همه لذت مي بردند افسوس كه فقط ضد فدرر مطلب مي نويسي و اين تاپيك را داري تبديل به چاله ميدون ميكني . ضمنا 5 نفر هم مطالب شما رو نمي خونند همونايي مي خونند كه برات لايك مي زنند و پرونده اون دسته از افراد هم براي همه كاملا مشخصه كه سياه سياهه . تو اصلا طرفدار نواك نيستي . چون طرفداراي واقعي به ساير تنسيورها و هواداراشون توهين نمي كنند من نمي دونم هيئت نظارت سايت كه قبلا راي گيري شد و افرادش انتخاب شدن الان كجا هستند اين آقا تا حالا با چند اسم ثبت نام كرده و بن شده اما بازم از رو نميره
.
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2015, 11:56 AM   #26
Novak.
Banned Users

بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic rafael nadal kei nishikori maria sharapova simona halep

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezaomo نمایش پست ها

آدم حسابي اگه درباره تنيس مطلب مي نوشتي نه تنها من بلكه همه لذت مي بردند افسوس كه فقط ضد فدرر مطلب مي نويسي و اين تاپيك را داري تبديل به چاله ميدون ميكني . ضمنا 5 نفر هم مطالب شما رو نمي خونند همونايي مي خونند كه برات لايك مي زنند و پرونده اون دسته از افراد هم براي همه كاملا مشخصه كه سياه سياهه . تو اصلا طرفدار نواك نيستي . چون طرفداراي واقعي به ساير تنسيورها و هواداراشون توهين نمي كنند من نمي دونم هيئت نظارت سايت كه قبلا راي گيري شد و افرادش انتخاب شدن الان كجا هستند اين آقا تا حالا با چند اسم ثبت نام كرده و بن شده اما بازم از رو نميره
.

مواظب حرف زدنت باش
تهمت نزن و جو سازی نکن!
مگر فحش دادم به فدرر یا کسی از کاربران؟
کجا چاله میدونی رفتار کردم؟
من دقیقا در مورد تنیس می نویسم
اتفاقا معتقدم همه علی الخصوص تمام فدرریا مطالب من را با اشتیاق میخوانند تا چشمشون
جدای از تعصب به حقایق روشن شه
همانطور که خودت میخوانی و جواب میدی
ضمنا چند برابر تعداد کسانیکه با کاربری وارد میشن روزانه مطالب را به صورت مهمان میخوانند
قدیمی 05-07-2015, 12:23 PM   #27
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
ماشالله کیریوس
حقش را گذاشتی کف دستش
همیشه که نمیشه با چاشنی شانس و اقبال اومد بالا
به هرحال یک فرقهایی داره سطح بازیها در یک تورنمنت 250 تایی و یک مسترز!
هر چند که تو استانبول هم با نذر و نیاز رسید فینال و گرنه خیمنو کارش را ساخته بود
به هرحال این نتیجه نوش جون کساییه که برای نامبر وان رویاپردازی میکردند
من فقط این رو می دونم که توی کثافت بی همه چیز این تایپیک رو به لجن کشیدی و مهمترین عاملی که خیلی از دوستان دیگه دوست ندارند تو این سایت بیاند و بحث کنند توی حیوون هستی.البته نه هر حیوونی چون خیلی از حیوانها کلی خاصیت و فایده دارند ولی توی لجن عوضی هیچ خاصیتی نداری.من می دونم که تو طرفدار نواک هم نیستی چون فقط نشستی ببینی فدرر کی می بازه تا بیای اینجا واق واق کنی.همین وبس.فقط ای کاش بچه ها بتونند تو رو پیدا کنند و ببرنت پیش دامپزشک تا درمانت کنند و واکسن زد هاری هم بهت بزنند چون همه رو مریض می کنی این رو بدون که ما چند نفری هستیم که دنبالت هستیم و اگه گیرت بیاریم یک کاری می کنیم که .....من از یک چیز مطمِِئن هستم و اون اینکه تو حرومزاده ای و بچه حلالی نیستی. به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجا این سرانجام بد داشتیم
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 05-07-2015, 02:13 PM   #28
Novak.
Banned Users

آقای رضا امو!
تحویل بگیر صحبت از چاله میدون کردی یکی از اون لاتهای (ح...ه) چاله میدون پیداش شد
هرچی کمبود و عقده داره یک دفعه فوران کرد و یاد خانواده و لات بازیهای دور و برش افتاد
و هر چی لیاقت خودش و خواهر و مادرشه بار من کرد!
نظارت هم که ....
رضا امو و بقیه فدرریا مبارکتون باشه
فدرریا تحویل بگیرین دلتون خنک شد؟
دوست دارید یک نفر لات بی همه چیز و (ح...ه) اینطوری پیداش بشه و سایت را براتون تک صدایی کنه؟ بفرمایید موفق شدید
قدیمی 05-07-2015, 03:24 PM   #29
novak djokovich
Member

آواتار novak djokovich

پستها: 97
سپاس: 98
در 84 پست 513 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic juan martin vika

جناب novak مشکل همینجاست که تو درباره هر چی حرف میزنی بجز تنیس و مشکل وقتی حادتر میشه که یه عده ای در واکنش به لجن پراکنی های تو لجن پراکنی میکنن و همین گند میزنه به سایت .. با اینکه خیلی وقته اینجا عضوم ولی بیشتر موقع شروع تورنمنت ها میومدم و بحث و تبادل نظر رو میخوندم و لذت میبردم با اینکه خیلی توی بحثا شرکت نمیکردم .. تا اینکه تو و امثال تو وارد سایت شدن و وضعیت اینی شده که الان ... بهتره بری تو ارشیو پستهای سالهای قبل رو ببینی .. ضمنن آدم به خودش دروغ نمیتونه بگه خودت بهتر از هر کس دیگه ای میدونی که تو طرفدار نواک نیستی فقط یه ضد راجری
novak djokovich آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی novak djokovich به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-07-2015, 03:52 PM   #30
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

در تمام فرومهای خارجی هواداران ورزشکاران مختلف برای هم کری می‌خوانند و دیگری را نقد

می‌کنند، اما در این‌جا به خاطر تفکرات "زنگ زده‌ی" عده‌ای بت پرست، یک سری چیزها مقدس و غیر

قابل نقد هستند که من اصلاً به چنین چیزی اعتقاد ندارم.

این افراد رادیکال (امت دولت اسلامی داعش شاخه‌ی فدرر)، به معنای حقیقی کلمه، فاز و مرحله‌ی

ذوب شدگی رو رد کرده‌اند و برخی از اون‌ها جداً به مدیکال تایم اوت همیشگی نیاز مبرم دارند.

به حد کافی اختناق و سرکوب و خفقان در کشور وجود داره، خواهشاً این چند دقیقه ای که ما

برای «تنیس» و نه بازیکن ایکس و ایگرگ میایم به سایت رو کوفتمون نکنید.

سایت فالس نیوز و رجا نیوز و تسنیم و ... بهترین جا برای شماست. به آن‌جا تشریف ببرید. در زیر

خبرهای این سایت‌ها، کامنت‌های امثال خودتان را می‌بینید که عده‌ای فدایی و جان بر کف و کفن

پوش هستند.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)