بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز مونته کارلو (Monte-Carlo Rolex Masters)

مسترز مونته کارلو (Monte-Carlo Rolex Masters)

23-30 فروردین - مونته کارلو، موناکو

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-20-2015, 02:49 PM   #51
ساسان خوشدل
Banned Users

پستها: 26
سپاس: 53
در 21 پست 39 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مونت کارلو 2015

ویمبلدون 1200
سینسیناتی 1000
تورنتو 600
شانگهای 1000
یو اس اپن حدود 700

حدود 4500 امتیاز البته بازل و بارکلیز را دقیق نمی دونم ولی باید حدود 6000 امتیاز باشه امتیازاتی که فدرر باید ازش دفاع کنه

رم 1000
رولند 1200
ویمبلدون 2000
شانگهای 360
یو اس اپن حدود 700
پاریس 1000

حدود 6000 امتیاز البته پکن و بارکلیز را هم ننوشتم کلا باید حدود 8000 امتیاز باشه تا آخر فصل که جوکو باید ازش دفاع کنه

اما نادال فکر کنم فقط بصورت عمده باید از رولند 2000 و مادرید 1000 و رم 600 امتیازی دفاع کنه و شاید با خرده امتیازات
حدود 4200 امتیاز

اندی هم که امتیازات عمده ای برای دفاع نداره شاید در حد 1600 امتیاز
بنظر من در جنگ امتیازی امسال و در پایان فصل اگر اتفاقی مثل مصدومیت عمده و ... بوجود نیاد
جوکو اول میشه
نادال و ماری برای دومی میجنگن
فدرر بردیچ رائونیچ نیشیکوری هم برای چهارمی رقابت میکنند
ساسان خوشدل آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ساسان خوشدل به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-20-2015, 07:03 PM   #52
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV

[QUOTE=ساسان خوشدل;106576][SIZE="4"]

[QUOTE=ساسان خوشدل;106577]31 فروردین 94 بعد از فتح مونته کارلو توسط جوکو و در حالیکه فعلا جوکو با اختلاف 5400 امتیازی نسبت به فدرر اوله

جدول راجر
استانبول 0
مجموع 3 تورنمنت مادرید رم و رواندگاروس 190 امتیاز
تورنمنت المان چمن 250
[ویمبلدون 1200
سینسیناتی 1000
تورنتو 600
یو اس اپن 720
شانگهای 1000
بازل 500
پاریس 180

مجموع 5640 امتیاز
بارکلیز 1000 امتیاز

از 14500 امتیاز تورنمنتهای تا پایان سال باید ببینیم راجر چقدر امتیاز کسب میکنه

امتیازهای کسب شده راجر در سال 2015 تا اکنون 1605

اختلاف امتیاز راجر با نواک در 2015 حدود 3800 امتیاز هست تا الان

--------------------------------

نواک

مادرید 0
رم 1000
رولند 1200
ویمبلدون 2000
تورنتو 90
سینسناتی 90
یو اس اپن 720
بیجینگ 500
شانگهای 360
پاریس 1000

محموع
6960 امتیاز
1500 یارکلیز

از 14000 امتیاز باقیمانده از تورها تا اخر سال باید ببینیم چقدر امتیاز نواک کسب میکنه
امتیازهای کسب شده نواک در سال 2015 تا اکنون 5385

-------------------------
نادال و تورنمنتهای باقیمانده

بارسلون 90 امتیاز
مادرید 1000
رم 600
رولندگاروس 2000

بعد از رولند گاروس 370 امتیاز تا پایان سال
مجموع 3060 امتیاز
تورنمنتهای باقیمانده تا پایان سال 14500
1375 امتیاز کسب شده نادال در سال 2015

------------------
اندی 3540 و بارکلیز 200 امتیاز تا پایان سال باید دفاع کنه
2420 امتیازات اندی در سال 2015
15250 امتیاز باقیمانده تورنمنتها تا پایان سال

--------------
در صورتیکه که هیچ یک از بازیکنان مصدوم نشن و تمام تورنمنتها را شرکت کنند

وضعیت فعلی رنکینگ

1 Novak Djokovic SRB 13845
2 Roger Federer SUI 8385 -
3 Andy Murray GBR 6060 -
4 Rafael Nadal ESP 5345 -
5 Milos Raonic CAN 5070
6 Tomas Berdych CZE 4960
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-20-2015, 08:16 PM   #53
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

اول از همه تبریک میگم قهرمانی رو به دوستداران حقیقی نوله فصل رویایی داشته تا الان.
با این فرمی که داره پیروزی بر نوله شده ارزو اتفاقی که تنیس نشون داده زیاد طولی نمیکشه و بزودی شاهد شکست نوله هم خواهیم بود.
بازی فینال خیلی خوب بودش بردیچ فراتر از تصور بازی کرد و شاید اگه یکوچولو بازیکن بهتری بود و کمتر ارور میداد بازی رو میبرد جالبی نوله امسال اینه که وقتی بازی به ست اخر میره برعکس بقیه بهتر بازی میکنه و کاملا خودشو دیکته میکنه بر حریف.
مونت کارلو تموم شد با قهرمانی نوله بازیهای خوب از بردیچ مونفلیس و نادال و مسترز بدی برای راجر بود تا کم کم اماده مادرید بشیم.
مادرید فکر میکنم راجر بتونه خودشو نشون بده چون رم موفقیت نداشته و اگه واقعا برنامه ای برای رولند داره باید در همین مادرید خودی نشون بده که منم هستم.فکر کنم مادرید موقع شکست نوله باشیم یعنی نوله میتونه 4مسترز سال رو هم بگیره بغید نیست اما خیلی خیلی خیلی سختر چون هم نوله کمی اشباعتر شده هرچند خیلی امادست و هم این پیروزیای پیاپی انگیره ای ایجاد میکنه برای تنیسورا تا رکوردشو بشکونن خصوصا رافا و راجرررررررررررررر فدررررررررر.
برادر خوشدل عزیز من شما طرفدار نواکی از بازیاش لذت ببر چرا گیر دادی به این راجر اخر همه پستات که ماشالله کمم نیست راجر راجر راجر راجر انگار که بیشتر از اینکه دوس داری نواک قهرمان بشه دوس داری راجرو پایین بکشی.
اعتقادتو بیان کن ایرادی نداره حقته اما نکه هی بیای بگی راجر ال بل برادر من کمی خویشتندار باش خودت میگی باید لذت برد از بازی رافا راجر نوله ولی همش گیر میدی به راجر پیرمرد که با 34 سال سن نفر دوم رنکینگ و امید اول برد مقابل نوله همیشه بوده و خواهد بود.
این قهرمانی رو بهت تبریک میگم امیدوارم که شما هم .....
راجبع رنکینگ بنظرم نوله تا اخر فصل راحت اول خواهد بود رافا دوم میشه احتمالا اگه رو همین فرم باشه و راجر اندی برای 3،4 میجیگن.
امیدوارم امسال راجر از این نفر دوم بودنش نهایت استفاده رو ببره چون شرایط قرعه میتونه با شانس بنفعش باشه هرچند امسال قرعه باهاش یار نبوده،امسال بهترین فرصت برای راجر تا یکی از اون گرندای خوشگلو بیار سوئیس کنار دوقلو ها و میرکا.
به امید اینکه همه ما سربراه بشیم.
امین.بدرووووووووووووووووود
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-20-2015, 08:22 PM   #54
ساسان خوشدل
Banned Users

با تشکر از شما
جدول نشون می ده نادال 3000 امتیاز با رتبه 2 فاصله داره شاید به نظر زیاد باشه
ولی اگر توجه کنیم که نادال بعد از رولند فقط 370 امتیاز برای دفاع داره میفهمیم که کار خیلی سختی نداره برای رسیدن به رتبه 2
البته یک مانع بزرگ تا قبل از اون سر راهشه اونهم دفاع از 2000 امتیاز رولنده چون اگر در سمی ببازه 1200 و اگر در فینال ببازه 800 امتیاز از دست می ده
واقعا رقابت برای رتبه 2 خیلی تنگاتنگ میشه
نواک هم شانس خوبی داره در مادرید تورنتو سینسی امتیازهای خوبی جذب کنه حدود 2700 امتیاز و چالش بزرگش ویمبلدون و رولند و بارکلیزه 5500 امتیاز
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ساسان خوشدل به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-20-2015, 09:31 PM   #55
ساسان خوشدل
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
اول از همه تبریک میگم قهرمانی رو به دوستداران حقیقی نوله فصل رویایی داشته تا الان.
با این فرمی که داره پیروزی بر نوله شده ارزو اتفاقی که تنیس نشون داده زیاد طولی نمیکشه و بزودی شاهد شکست نوله هم خواهیم بود.
بازی فینال خیلی خوب بودش بردیچ فراتر از تصور بازی کرد و شاید اگه یکوچولو بازیکن بهتری بود و کمتر ارور میداد بازی رو میبرد جالبی نوله امسال اینه که وقتی بازی به ست اخر میره برعکس بقیه بهتر بازی میکنه و کاملا خودشو دیکته میکنه بر حریف.
مونت کارلو تموم شد با قهرمانی نوله بازیهای خوب از بردیچ مونفلیس و نادال و مسترز بدی برای راجر بود تا کم کم اماده مادرید بشیم.
مادرید فکر میکنم راجر بتونه خودشو نشون بده چون رم موفقیت نداشته و اگه واقعا برنامه ای برای رولند داره باید در همین مادرید خودی نشون بده که منم هستم.فکر کنم مادرید موقع شکست نوله باشیم یعنی نوله میتونه 4مسترز سال رو هم بگیره بغید نیست اما خیلی خیلی خیلی سختر چون هم نوله کمی اشباعتر شده هرچند خیلی امادست و هم این پیروزیای پیاپی انگیره ای ایجاد میکنه برای تنیسورا تا رکوردشو بشکونن خصوصا رافا و راجرررررررررررررر فدررررررررر.
برادر خوشدل عزیز من شما طرفدار نواکی از بازیاش لذت ببر چرا گیر دادی به این راجر اخر همه پستات که ماشالله کمم نیست راجر راجر راجر راجر انگار که بیشتر از اینکه دوس داری نواک قهرمان بشه دوس داری راجرو پایین بکشی.
اعتقادتو بیان کن ایرادی نداره حقته اما نکه هی بیای بگی راجر ال بل برادر من کمی خویشتندار باش خودت میگی باید لذت برد از بازی رافا راجر نوله ولی همش گیر میدی به راجر پیرمرد که با 34 سال سن نفر دوم رنکینگ و امید اول برد مقابل نوله همیشه بوده و خواهد بود.
این قهرمانی رو بهت تبریک میگم امیدوارم که شما هم .....
راجبع رنکینگ بنظرم نوله تا اخر فصل راحت اول خواهد بود رافا دوم میشه احتمالا اگه رو همین فرم باشه و راجر اندی برای 3،4 میجیگن.
امیدوارم امسال راجر از این نفر دوم بودنش نهایت استفاده رو ببره چون شرایط قرعه میتونه با شانس بنفعش باشه هرچند امسال قرعه باهاش یار نبوده،امسال بهترین فرصت برای راجر تا یکی از اون گرندای خوشگلو بیار سوئیس کنار دوقلو ها و میرکا.
به امید اینکه همه ما سربراه بشیم.
امین.بدرووووووووووووووووود

دوست عزیز واقع بین باشیم کمی
فدرر شانس خودش را باید بعد از رولند جستجو کنه با این خیل بازیکنان آماده و پرانگیزه فدرر شانسی در فصل خاک نداره مگر معجزه ای ...
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش