بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز مونته کارلو (Monte-Carlo Rolex Masters)

مسترز مونته کارلو (Monte-Carlo Rolex Masters)

23-30 فروردین - مونته کارلو، موناکو

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-17-2015, 01:53 PM   #21
Novak.
Banned Users

پستها: 39
سپاس: 150
در 23 پست 51 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic rafael nadal kei nishikori maria sharapova simona halep
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مونت کارلو 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
دوستان واسه شوخی میگن نمایشی هست چون تا حالا راجر موفق نشده این مسترز رو ببره. مسترز مونت کارلو هم مثل بقیه مسترز ها 1000 امتیاز داره دوست عزیز.

تورنمنتهایی که راجر و رافا و نواک نبردن تا حالا در دوران ورزشیشون :

سروش جان
من فکر میکنم تنها کسی که میتونه این افتخارات را تکمیل کنه با توجه به دشواری و شرایط سنی نواک خودمونه
من جدا خیلی امیدوارم همین امسال هم رولند و هم سینسی را هم به افتخاراتش اضافه کنه

ضمن اینکه فاصله اش را با رکورد قهرمانی در مسترزها هم کم کرده
اگر حافظه ام یاری کنه تا الان رافا 28 راجر 26 و نواک 23 تا مسترز داره اگر اشتباهه دوستان تصحیح کنند

ضمنا داشتم تاپیک نواک را می دیدم خیلی برام جالب بود دوتا از پستهای اونجا که مال پارساله ولی خواندنیه با هم مرور می کنیم

" با تنیس بود که اولین بار عشق را تجربه کردم ، اونم از وقتی که 4 سالم بود.همیشه از حمایتهای خانواده ام، هم تیمی هام و کشورم لذت بردم ، اما در سال 2010 ، رابطه من با ورزش تنیس پر از دو حس متفاوت عشق و تنفر بود.بازیهای زیادی را مقابل راجر فدرر و رافائل نادال بازنده میشدم و واقعا بصورت جدی داشتم به خداحافظی از تنیس فکر میکردم.بعدش با خودم گفتم که باید از این احساس خودم رو نجات بدم و ویمبلدون رو برنده شم ، عنوانی را که همیشه بزرگترین هدفم در زندگیم بود."

" سال پیش ، رولند گاروس بیشتر از همه چیز ذهن من رو مشغول کرده بود."

نواک جوکوویچ در ادامه صحبتهایش در کنفرانس خبری در مونته کارلو می گوید :

" این مسئله دائما ذهن من رو درگیر خودش کرده بود.درباره خوب یا بد بودن این موضوع صحبت نمی کنم ، و این بدین معنی نیست که امسال نمیخواهم این جام رو برنده شم .البته که تمام توانم رو برای بردنش بکار میبرم ، اما تنها وقتی که زمانش برسد.در حال حاضر تمرکزم را بر روی مونته کارلو ، مادرید و رم گذاشتم ، سه تورنمنت بزرگ خاک رس.این سه تورنمنت جائی هستند که میخواهم بهترین عملکرد را داشته باشم که بتونم با بهترین فرم و با اعتماد بنفس کامل در گرند اسلم فرانسه شرکت کنم. سال پیش کلی انرژی ، چه از لحاظ ذهنی ، چه احساسی و چه فیزیکی برای بردن رولند گاروس صرف کردم. این قضیه باعث شد نتونم در تورنمنتهای قبل از رولند گاروس یعنی مادرید و رم عملکرد خوبی داشته باشم. امسال نوعی دیگه از تفکر رو دارم. ما توی atp کلی تورنمنتهای مهم داریم .وقتی زمانش رسید در مورد رولند گاروس صحبت خواهیم کرد.در حال حاضر اعتماد بنفس خوبی بعد از بردن ایندین ولز و میامی دارم .اونها به موقع بدست اومدند ، چون امسال کمی شروع خوبی در ابتدای فصل نداشتم.بردن رافا و راجر در فینال این دو تورنمنت قطعا اعتماد بنفس من رو خیلی بالا میبره.امیدوارم که بتونم از این موضوع در ابتدای فصل خاک رس بهره ببرم. من 40 بار با رافا بازی کردم.این بزرگترین چالشم توی دوران حرفه ایم بوده.ما از یک نسل هستیم.هنوز زمان زیادی رو در پیش روی خود میبینیم.وقتی با رافا ، راجر ، و اندی بازی میکنم ، واقعا یک مبارزه بزرگه ، اما نبرد با رافا بزرگترین نبرد زندگی منه. نکته مثبت نبرد ما این است که این باعث میشود که سطح بازی خودمون رو ارتقا بدیم و باعث میشه درباره اینکه دفعه بعد باید چکاری رو بهتر انجام بدیم تا بازی بعد رو بازنده نشیم یا برنده شیم ، فکر می کنیم. چرخه بردی که بین او و من وجود دارد ، بدین معنی است که هر دوی ما هر روز در حال پیشرفت در بازیمان هستیم."

http://tennistalkers.com/showthread.php?t=1666&page=17

ویرایش توسط Novak. : 04-17-2015 در ساعت 01:59 PM
Novak. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Novak. به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-17-2015, 04:07 PM   #22
LotfiHN
Junior Member

پستها: 16
سپاس: 35
در 13 پست 67 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER Nadal Murray Monfils Berdyc Wawrinka Nishikori Del porto

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
دوستان واسه شوخی میگن نمایشی هست چون تا حالا راجر موفق نشده این مسترز رو ببره. مسترز مونت کارلو هم مثل بقیه مسترز ها 1000 امتیاز داره دوست عزیز.

تورنمنتهایی که راجر و رافا و نواک نبردن تا حالا در دوران ورزشیشون :

مرسي دوست عزيز
LotfiHN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما LotfiHN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 04-17-2015, 05:52 PM   #23
ساسان خوشدل
Banned Users

پستها: 26
سپاس: 53
در 21 پست 39 بار سپاسگزاری شده

عجب بازی قشنگی شده بازی فرر-نادال واقعا ورژن اسپانیایی فدرر-واورینکا ست از طرفی دوست دارم بازی کلاسیک نادال-جوکو را ببینم از طرفی فرر با این بازی درخشانش خصوصا در ست دوم حیفه! به هر حال هرکدوم بیان بالا جوکو یک حریف خسته را در مقابل داره ببینم نادال از فینال رولند گاروس پارسال دیگه با جوکو بازی نکرده؟
ساسان خوشدل آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ساسان خوشدل به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-17-2015, 06:36 PM   #24
ساسان خوشدل
Banned Users

یک خسته نباشید جانانه به داوید که مردانه جنگید و بازی زیبایی را به نمایش گذاشت انصافا داوید به حق خودش در تنیس نرسیده جاییکه اون سیلیچ و واورینکای بی خاصیت برنده گرند اسلم میشن چرا داوید فرر نشه؟
امروز وقتی بازی سیلیچ در ست اول را دیدم شک کردم که این چطوری چندماه پیش فدرر و نیشیکوریو 3-0 برد و قهرمان یواس شد انصافا هایدر بیشتر جوکو را به زحمت انداخت
درباره بازی فردا عجب بازی بشه کاملا غ ق پ.هر دو شانس رفتن به فینال را دارن

پ.ن: کسی میدونه زمین خاک رس تا چه عمق و ضخامتی خاک رسه؟
قدیمی 04-17-2015, 06:50 PM   #25
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

درود بر دوستان.
دوستان طرفدار تنیس لطف کنین با تیکه پروندن جو رو خراب نکنین بزارین لذت ببریم از بازیا کمی بزرگ فکر کنین.
ار بازی راجر با مونفلیس شروع میکنم که راجر شایسته وار باخت عدم کنرل بازی در رالی و اشتباهات متعدد در زدن ضربات هوایی به اسمان مونت کارلو فورهند بسیار ضعیف اکثر ضربات راجر جایی بود که مونفی واستاده بود توی رالیا موفی کم اشتباه بود زمین کند مونت کارلو خوراک بازی موفی مقابل راجر چون بازی دفاعی رو مونفی خوب بلده و راجر نمیتونست با زدن وینر به حالت هجوم دربیاد.
ضمن اینکه مونفی خیلی خوب سرو زد اونورم راجر ریترنش افتضاح بود تا مونفی با شایستگی هم راجرو ببره هم ورژن جدید راجر همون گریگورو راحت ببره.
رافا با این تلاش و امادگی شروع خوبی در خاک داشت امروزم فرر شکست داد تا بالاخره بعد نزدیک به یکسال شاهد رویارویی دوباره با نوله باشیم.احتمال پیروزی 75 به 25 به نفع نوله شکست ناپذیر و اماده هرچند تنیس نشون داده بدجور غیرقابل پیش بینی خصوصا نادال.
بردیچ با مونفلیسم که از رده خارج مونفی شرایط خوبی داره ولی نمیشه رو این بازی حرفی زد امیدوارم بهترین بیان فینال.
با این اوصاف باید فقط منتظر افت نوله بود تا ببازه خدایش لقب مرد اهنی که بهش دادن حقشه.
برای راجر این مسترز زود تموم شد اما ایرادی نداره امیدوارم در استانبول و مادرید خصوصا مادرید عنوانی کسب کنه.
موفق و پیروز باشید
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-17-2015, 07:06 PM   #26
ساسان خوشدل
Banned Users

بنظر میاد در جدول امتیازات شرایط Top 10طوریه که جوکویچ سال 2015 را هم با عنوان شماره یک جهان تمام میکنه
کاربر زیر از شما ساسان خوشدل به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 04-17-2015, 08:27 PM   #27
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده

سلام دوستان

1- با تبریک به دوستداران و هواداران نادال برای برد شیرین و حضور در نیمه نهائی .

2- دوستان دقت کردین نادال در حین مسابقاتش چه حجم زیادی از آب بدنش را از دست میده ، واقعا فکر میکنم تو هر مسابقه چیزی حدود 3 تا 5 کیلو گرم وزن کم کنه . با توجه به بازی آسونی که نواک داشت و نیروئی که نادال برای برد فرر صرف کرد شرایط بهتری خواهد داشت نواک .

3- خیلی خوشحال هستم که مسابقه دیگری بین نواک و نادال را شاهد خواهیم بود ، با عرض معذرت از سروش عزیز ، امیدوارم نادال این بازی را ببره تا با روحیه بالاتری ادامه فصل خاک را داشته باشه تا برسیم به رولند گاروس و رویاروئی احتمالی این دو در سمی یا فینال و آنجاست که باید از نمایش این دو کمال لذت را برد .

ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-17-2015, 08:33 PM   #28
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

مونفیلس و نادال برتری خوشون رو نشون دادن
شاید بازی فردا نواک و رافا امتحان بزرگی برای رافا باشه.نواک در سطح خوبیه و امکان بردش هم بالاست اما خب طرف مقابل رافائل ناداله.
اما سال 2014 زمانی که راجر رنک 5 و 6 بود در ابتدای سال و در دبی که زمین مورد علاقه اون بود توی سمی به نواک خورد که خب البته رنک 1 بود.فکر کنم اون موقع نواک و اون رو برد برای همه جای تعجب بود و اون زمان بود که راجر برگشت و اعتماد به نفس خودش رو دوباره زیاد کرد.فردا هم بازی نواک و رافا همین رو مشخص می کنه، آیا رافا میبره و احتمالا قهرمان میشه و با اعتماد به نفس کامل به سمت مسترز های بعدی و رولند میره و یا نواک بازی با آمادگی سلطان خاک رو شکست میده و به فینال میرسه
اما در مورد بردیچ و مونفیلس، اگر مونفیلس خودش باشه به راحتی بردیچ رو میره، فردا یاد آور راند 1 رولند فکر کنم پارسال هست که مونفیلس به بردیچ خورده بود.نمی دونم به چه دلیل و در 5 ست مونفیلس برد که توی اون بازی با موبايلش از طرفدارا فیلم گرفت و این نشان گر اینه که مونفیلس حتی اگر آماده نبود و رنک پایینی داشت یا با wild card اومده بود باز تونست بردیچ که در 10 تا برتر بود رو شکست بده. به نظر من مونفیلس میاد بالا و باید منتظر رافا یا نواک باشیم
تا فردا
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-17-2015, 08:48 PM   #29
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ARY143 نمایش پست ها

2- دوستان دقت کردین نادال در حین مسابقاتش چه حجم زیادی از آب بدنش را از دست میده ، واقعا فکر میکنم تو هر مسابقه چیزی حدود 3 تا 5 کیلو گرم وزن کم کنه . با توجه به بازی آسونی که نواک داشت و نیروئی که نادال برای برد فرر صرف کرد شرایط بهتری خواهد داشت نواک .
با سلام
نادال از اول فصل که در دوحه به تنیس بازگشت این مساله توش چشمگیره
نه اینکه قبلا عرق نمی کرد اما الان بیش از حد شده این مساله که گزارشگرای یورو اسپورت هم توی دوحه و استرالین اپن بهش اشاره کردند
من نمی دونم مشکلش چیه اما این مساله واقعا عجیبه
من فقط حدس میزنم که نادال از لحاظ بدنی ۱۰۰ درصد اماده نیست اما این مساله رو نمیزاره مطبوعاتی شه
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-18-2015, 11:56 AM   #30
ساسان خوشدل
Banned Users

نادال همیشه خیلی عرق می ریخت این موضوع همیشه به چشم می اومد
امروز هم بنظرم هر دو تنیسور حسابی عرق هم را درمیارن از اون مسابقات میشه که شاید 3 ساعت هم طول بکشه شخصا امروز از هر نتیجه ای استقبال میکنم امیدوارم بازی دیدنی و هیجانی بشه و حق به حقدار برسه
ممکنه یک نفر از دوستان چنتا سایت خوب که آمار و h2h را بده معرفی کنه
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)