بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز مایمی (Miami Open)

مسترز مایمی (Miami Open)

5-16 فروردین - مایمی، ایالات متحده

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسترز مایمی؟
نواک جوکوویچ 28 58.33%
رافا نادال 10 20.83%
اندی مورای 4 8.33%
سایر بازیکنان 6 12.50%
رأی دهندگان: 48. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-25-2015, 08:17 PM   #1
KING OF CLAY
Rafa's Fan

آواتار KING OF CLAY

پستها: 180
سپاس: 490
در 163 پست 991 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFA NADAL-Federer
پیش فرض بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مایمی 2015

مسترز میامی از امروز شروع شده ولی بازی 32 بازیکن اول از جمعه و شنبه شروع میشه امیدوارم در غیاب راجر فدرر مسابقات زیبایی رو شاهد باشیم.

از مدیران سایتم تقاضا دارم که تاپیک ایندین ولز رو قفل کنند و تو آرشیو قرار بدن و مایمی رو هم به تورنمنت های در حال برگزاری انتقال بدن که بحث های اونجا تموم بشه.

ویرایش توسط KING OF CLAY : 03-25-2015 در ساعت 08:22 PM
KING OF CLAY آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی KING OF CLAY به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-25-2015, 09:34 PM   #2
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مایمی 2015

مهمترین بازی امشب برای من تقابل هیه اون چونگ و مارسل گرنویرز هست.چونگ باید به راحتی گرنویرز رو ببره.کیفیت این بازیکن بسیار بیشتر از رنکش هست.در حد تاپ 20 هست حداقل.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-25-2015, 10:23 PM   #3
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović
Exclamation پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مایمی 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
مهمترین بازی امشب برای من تقابل هیه اون چونگ و مارسل گرنویرز هست.چونگ باید به راحتی گرنویرز رو ببره.کیفیت این بازیکن بسیار بیشتر از رنکش هست.در حد تاپ 20 هست حداقل.
اوه اوه رضا جون مثل اینکه این بازیکن جوون حسابی آینده درخشانی داره !!!
ست اول گرانویرز رو بیگل کرده !!!
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-25-2015, 11:00 PM   #4
KING OF CLAY
Rafa's Fan

آواتار KING OF CLAY

پستها: 180
سپاس: 490
در 163 پست 991 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFA NADAL-Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behr@d نمایش پست ها
اوه اوه رضا جون مثل اینکه این بازیکن جوون حسابی آینده درخشانی داره !!!
ست اول گرانویرز رو بیگل کرده !!!

فعلا که ست دومو 6-4 باخته ست سومم 2-2 مساویه
خیلی دوست دارم هر کدوم ازین دو نفر که میبرن راند بعد بردیچ رو حذف کنن
خیلی مهم نیست کدومشون باشه ولی فک کنم گرانویرز شانس زیادی نداشته باشه مقابل بردیچ 3-0 H2H عقبه

الان اسکای داره بازی رو نشون میده خیلی خوب بازی میکنه این چونگ تو بیشتر ضرباتش بهترین جای زمینو انتخاب میکنه
تنها مشکلش تجربه‌س تو خیلی از رالی های که امتیاز ماله خودش بوده با آنفورس های بیخود خراب کرده
راحت میتونست برک کنه گرانویرز رو ولی با اشتباهاش گیم رو از دست داد

ویرایش توسط KING OF CLAY : 03-25-2015 در ساعت 11:26 PM
KING OF CLAY آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی KING OF CLAY به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-26-2015, 09:24 AM   #5
delpotro
Senior Member

بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

دمت گرم پسر

4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-26-2015, 08:15 PM   #6
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

خيلي عذر خواهي ميكنم اين متنو ميزارم اينو just nole يا همون ٢٨٩ براي من فرستاده ميخوام همه بدونن چجور شخصيتي داره
متاسفانه از زمان ورودش اينجا رو مثل خودش لجن كرده
و اينم متنش كه هرچي لياقت خودش بود فرستاده
پیش فرض باید بدانی
خوک حرامزاده متعفن
حدس می زنم حسابی آتیشت زدم
بخاطر اینکه نمیخوانم نوشته هات را که شایسته خودت و عینیت وجودی خواهر و مادر و زنته
آتیش بگیر جزجز بزن تو را پشمم هم حسابت نمیکنم
پشم خودم که هیچ
تو پشم دم کون خر هم نیستی حرومزاده
هیچی به اندازه خوک حرومزاده گفتن به تو به من حال نمیده
جزجز بزن آتیش بگیر
دوتا پیام از آدمهای ناشناس هم داشتم گفتم شاید از یوزرهای خودت باشه اونها هم مثل مال تو نخوانده پاک شد
خوک حرومزاده دهن تو یکی و اون یکی کاربریت را میگام
می دونی میخوام چجوری آتیشت بزنم بیشتر و بیشتر؟
این یوزر را کلا پاکش میکنم
و با یوزر جدید و در قالب طرفداری فدرر میام و می رینم به تو و امثال تو
فدرر برای من محترمه بهش توهین نکرده و نمیکنم اما در چهره یک طرفدار فدرر میام و با نوشته هام تو و اون هوادارهای متعصب احمقش را میگام میگامت خوک حرامزاده جاکش

اگر ناظر یا مدیری این نوشته را خواند بدانه این نوشته فقط و فقط واکنشیه در مقابل یک خوک حرامزاده متعفن که جایگاهش در این سایت نیست بلکه جاش تو خوکدونیه
کافیه نوشته هاش و سطل آشغال و باکس من را بررسی کنید تا ببینید این خوک شایسته تک تک جملات من بوده و الان نشئه نشئه شده
قدیمی 03-26-2015, 10:20 PM   #7
delpotro
Senior Member

Return of The King

3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2015, 12:23 AM   #8
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Dariush.roger نمایش پست ها
خيلي عذر خواهي ميكنم اين متنو ميزارم اينو just nole يا همون ٢٨٩ براي من فرستاده ميخوام همه بدونن چجور شخصيتي داره
متاسفانه از زمان ورودش اينجا رو مثل خودش لجن كرده
و اينم متنش كه هرچي لياقت خودش بود فرستاده
پیش فرض باید بدانی
خوک حرامزاده متعفن
حدس می زنم حسابی آتیشت زدم
بخاطر اینکه نمیخوانم نوشته هات را که شایسته خودت و عینیت وجودی خواهر و مادر و زنته
آتیش بگیر جزجز بزن تو را پشمم هم حسابت نمیکنم
پشم خودم که هیچ
تو پشم دم کون خر هم نیستی حرومزاده
هیچی به اندازه خوک حرومزاده گفتن به تو به من حال نمیده
جزجز بزن آتیش بگیر
دوتا پیام از آدمهای ناشناس هم داشتم گفتم شاید از یوزرهای خودت باشه اونها هم مثل مال تو نخوانده پاک شد
خوک حرومزاده دهن تو یکی و اون یکی کاربریت را میگام
می دونی میخوام چجوری آتیشت بزنم بیشتر و بیشتر؟
این یوزر را کلا پاکش میکنم
و با یوزر جدید و در قالب طرفداری فدرر میام و می رینم به تو و امثال تو
فدرر برای من محترمه بهش توهین نکرده و نمیکنم اما در چهره یک طرفدار فدرر میام و با نوشته هام تو و اون هوادارهای متعصب احمقش را میگام میگامت خوک حرامزاده جاکش

اگر ناظر یا مدیری این نوشته را خواند بدانه این نوشته فقط و فقط واکنشیه در مقابل یک خوک حرامزاده متعفن که جایگاهش در این سایت نیست بلکه جاش تو خوکدونیه
کافیه نوشته هاش و سطل آشغال و باکس من را بررسی کنید تا ببینید این خوک شایسته تک تک جملات من بوده و الان نشئه نشئه شده
به نظر من این just nole یا همون 289 قبلی یک نوع بیماری خیلی خطرناک داره.البته این نوع بیماری بسیار کمیابه چون اگه دوا و درمون داشت صد در صد تا العان خودش رو درمان کرده بود.البته شما برادر عزیزم(darush rojer) نباید خودت رو اذیت کنی چون یک سری به اصطلاح انسان هستند که نمی تونند به صورت نرمال و عادی زندگی کنند و باید بالاخره همیشه با یک نفر کشمکش داشته باشند به عبارت ساده تر یک نوع کرمی داخل بدنشون وول وول می خوره و اگه به کسی نپرند و درگیر نشند اون شبشون نمی گذره و در عذاب هستند.معمولاً این نوع موجودات بسیار بزدل و ترسو هم هستند که از راه دور واق واق می کنند و هیچ ردی هم سعی می کنند از خودشون نذارند این یک نوع سادیسم مزمن است که در این موجود وجود داره و درست بشو هم نیست.البته مثل اینکه عده ای دامپزشک تحقیقاتی رو انجام داده و به نتایج خوبی هم رسیده اند که اگه اینطور باشه وظیفه امثال من و شماست که این موجود کریه رو هر طور شده(حتی با بستن قلاده و پوزه بند)پیش دامپزشک ببریم چون اگه این موجود رو به حال خودش رها کنیم یک جامعه رو نجس و کثیف می کنه.پس عزیزم وظیفه من و شما و دیگر کاربران عزیزه که هر طور شده مخفیگاه این موجود خبیث رو پیدا کرده و در یک عملیات ضربتی با تو سری هم شده ببریمش تا دامپزشک ویزیتش کنه.و در آخر از شما مردم عزیز می خوام که برای شفای این بیماران که خوی وحشیگری دارند دعا کنیم.آمین یا رب العالمین.پیش به سوی رولند و ویمبی
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2015, 05:01 PM   #9
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)

دوستان عزیز لطفا ادامه ندهند این موضوع رو. نمیدونم چه اصراری دارید این موضوع رو کش بدید.
دوست عزیزdariush.roger هرچقدر هم پیام خصوصی از اون شخص دریافت کرده باشی عنوان کردنش در این محیط و در جمع درست نیس. به یاد دارم که شخص شما یه توهین بد که زیبنده این سایت و کاربران فهیمش نبود رو به اون شخص مورد نظرت در تاپیک کردی که نقض قوانین سایت بود و اون موقع هیچ برخوردی با شما نشد که اگه قرار بود مثل قبل و بقیه برخورد میشد باید بن میشدید. کاری به اون شخص ندارم و قضاوتی هم نمیکنم. عنوان کردن اینگونه پیام های خصوصی در جمع درست نیس.بهتره با یکی از مدیران سایت درمیان بگذرارید. مرسی
S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2015, 06:09 PM   #10
Just Nole
Banned Users

پستها: 134
سپاس: 242
در 114 پست 334 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط S.A.IVI.A.N نمایش پست ها
دوستان عزیز لطفا ادامه ندهند این موضوع رو. نمیدونم چه اصراری دارید این موضوع رو کش بدید.
دوست عزیزdariush.roger هرچقدر هم پیام خصوصی از اون شخص دریافت کرده باشی عنوان کردنش در این محیط و در جمع درست نیس. به یاد دارم که شخص شما یه توهین بد که زیبنده این سایت و کاربران فهیمش نبود رو به اون شخص مورد نظرت در تاپیک کردی که نقض قوانین سایت بود و اون موقع هیچ برخوردی با شما نشد که اگه قرار بود مثل قبل و بقیه برخورد میشد باید بن میشدید. کاری به اون شخص ندارم و قضاوتی هم نمیکنم. عنوان کردن اینگونه پیام های خصوصی در جمع درست نیس.بهتره با یکی از مدیران سایت درمیان بگذرارید. مرسی
دوست محترم و منطقی با درود
اصلا علاقه ای به کش دادن موضوع ندارم و بسیار متاسفم که جو سایت به دلیل فعالیت رذیلانه یک نفر با دو آیدی مختلف بدین شکل مسموم و آلوده شده
خوشحالم شما منطق و عدالت را توامان کرده اید و یاداوری کردید شروع کننده توهینها و فحاشیها را
من متاسفم که بگم در خصوصی و تالار از مدیر یا ناظر سایت خواستم برخورد بشه و هیچ اتفاقی نیفتاد آنجا کاسه صبر من لبریز شد و پاسخگو شدم اونهم نه در جایگاه عمومی بلکه خصوصی
که طرف با کمال بی شرمی و زذالت پیامی خصوصی برای من فرستاد با یک تیتر مستهجن و توهین آمیز و چندبار ادامه داد
خدا را شاهد میگیرم با مشاهده اون تیترها حتی پیامها را باز نکردم
من صمیمانه از مدیر و ناظر درخواست میکنم با بررسی دقیق پروفایلهای من و اون یارو ببینند شروع کننده و تحریک کننده در این میان چه کسی بوده و با اون برخوردکنند
من در این میان خود قربانی این تبهکارم و هدفش از افشای پیام خصوصی که شایسته کلمه به کلمشه فقط فشار به مدیریت و مظلوم نمایی برای مسدود کردن من هست
از دوستان بابت این بحث عذرخواهی میکنم
موفق باشید

موفق باشید
Just Nole آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش