بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > لوازم و تجهیزات تنیس > راکت و زه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-10-2012, 10:58 PM   #81
Hand miracle
Junior Member

پستها: 14
سپاس: 3
در 14 پست 40 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amin-farahmand نمایش پست ها
با تشکر از شما منطورم luxilon xp بود. من روزی 3-4 ساعت بازی می کنم. هر 4 روز یه بار پاره میکنم. به نظر شما چه زهی بهتره و 53/55 ببندم یا 55/57؟
با تشکر

سلام و احترام
اما راجع به زه كه نام برديد اين زه پاوري نيست بيشتر كنترلي هست اما اگر بخوام زه اي به شما معرفي كنم كه پاوري باشه از همان شركت زه Luxilon Big Banger Alu power زه نسبتاً پاور داري هست و شركت هاي زيادي هستن كه زه هاي پاوري خوبي دارن مثل Babolat و kirschbaum و ... كه نام نمي برم چون لازم نيست اما چون بازي شما سبكي هست كه هر ١٢تا١٦ ساعت بازي زه پاره ميكنيد مي تونه خيلي چيزا رو نشون بده كه من از خطا هايي كه ممكن باعث اين اتفاق باشن صرف نظر مي كنم و راجع به شما احتمال ميدم بازي تون حرفه اي هست و تاپ اسپين همراه با پاور زياد بازي مي كنيد و سرويس هاي كيك مي زنيد پس دو تا زه اي رو به شما معرفي ميكنم كه هم پاور هاي بالايي دارن هم دوام خيلي خوب هر دو را امتحان كنيد
Topspin Cyber Delta
Polyfibre Cobra
هفته پيش باشگاه انقلاب بودم زه Delta رو هم آورده بود
اما راجع به تنشن تون بستگي به بازي و خواسته خودتون داره شما هرچي تنشن رو پائين بيارين پاورتون بالا تر ميره و تنشن رو بالا ببريد كنترل تون با لا ميره ولي تنشن بالا تر دوام زه رو كم تر مي كنه
Hand miracle آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hand miracle به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-10-2012, 11:14 PM   #82
amin-farahmand
Novak's Fan

پستها: 82
سپاس: 15
در 33 پست 53 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hand miracle نمایش پست ها
سلام و احترام
اما راجع به زه كه نام برديد اين زه پاوري نيست بيشتر كنترلي هست اما اگر بخوام زه اي به شما معرفي كنم كه پاوري باشه از همان شركت زه Luxilon Big Banger Alu power زه نسبتاً پاور داري هست و شركت هاي زيادي هستن كه زه هاي پاوري خوبي دارن مثل Babolat و kirschbaum و ... كه نام نمي برم چون لازم نيست اما چون بازي شما سبكي هست كه هر ١٢تا١٦ ساعت بازي زه پاره ميكنيد مي تونه خيلي چيزا رو نشون بده كه من از خطا هايي كه ممكن باعث اين اتفاق باشن صرف نظر مي كنم و راجع به شما احتمال ميدم بازي تون حرفه اي هست و تاپ اسپين همراه با پاور زياد بازي مي كنيد و سرويس هاي كيك مي زنيد پس دو تا زه اي رو به شما معرفي ميكنم كه هم پاور هاي بالايي دارن هم دوام خيلي خوب هر دو را امتحان كنيد
Topspin Cyber Delta
Polyfibre Cobra
هفته پيش باشگاه انقلاب بودم زه Delta رو هم آورده بود
اما راجع به تنشن تون بستگي به بازي و خواسته خودتون داره شما هرچي تنشن رو پائين بيارين پاورتون بالا تر ميره و تنشن رو بالا ببريد كنترل تون با لا ميره ولي تنشن بالا تر دوام زه رو كم تر مي كنه
ممنون دوست عزیز این زه ها چه قیمتن و گجا میتونم پیدا کنم؟
amin-farahmand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amin-farahmand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-11-2012, 12:01 AM   #83
Hand miracle
Junior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mr.sam نمایش پست ها
راستش من بیشتره تمرکزم روی پاور است هم چنین زه هم دوست دارم پاور باشه.(پاور+کمی تاپ اسپین).
زه های قبلیم تنشنشون
hurricane 55lb
sonic pro head 55lb
luxilon original 60-62lb
این آخریو مخصوصا زیاد کشیدم که بازیمو با تنش بالا و کنترلی امتحان کنم که راضی نبودم.
راستی اینم بگم که راکتم head extreme pro هست ولی به همین زودیا تصمیم دارم راکتمو عوض کنم(به علت دست درد)
سلام و احترام
زه Pro Hurricane tour رو اگر با ضخامت ١٧(١٢٥mm)
باشه پاور دار تر هست از ١٦ اما كلاً اين زه از زه هاي پاور دار Babolat هست اگر١٧ رو امتحان نكرديد امتحان كنيد
اما راجع به Head sonic اصلاً صحبتي ندارم چون من شخصاً اون رو زه خوبي نمي دونم البته اين نظر شخصي هست ولي شركت اون رو جور ديگه اي معرفي ميكنه
اما Original زه نسبتاً پاور داري هست با اسپين خوب اما شما تنشن اين زه رو كنترلي كشيديد كه كمتر پاورش رو احساس كرديد
اما از همين شركت زه Big Banger Alu Power رو امتحان كنيد زه پاور دار تري هست از زهاي كه امتحان كردين
اما مثل دوست قبلي مون كه تو پست قبلي جواب دادم بهشون چون سوال شما نزديك هست به ايشان به شما هم دو زه اي كه به ايشان معرفي كردم عرض مي كنم حتماً امتحان كنيد چون پاور هاي بسيار خوبي همراه با دوام نسبتاً خوبي داره
Topspin Cyber Delta
Polyfibre Cobra
البته نظر من شما تنشن زه ها رو ثابت نگه داريد تا راحت تر چند زه رو امتحان و با هم قياس كنيد تا زه مورد نظر كه با بازي و نو راكت تون هماهنگ هست رو راحت تر پيدا كنيد
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hand miracle به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-11-2012, 12:08 AM   #84
Hand miracle
Junior Member

نقل قول:
اين زه ها در تهران هست ولي نمي دونم شهر شما هست يا نه تهران جاهاي زيادي هست از جمله باشگاه انقلاب فروشگاه هد آپت ،كنار دفتر تنيس
قدیمی 07-11-2012, 12:13 AM   #85
Hand miracle
Junior Member

نقل قول:
قيمت ها رو دقيق نمي تونم عرض كنم چون حدود مي دونم اينها دائماً در حال تغيير هستن اين دو زه زه خيلي گراني تيستن Topspin ازان تر هست از Polyfibre
ولي زه Alu Power گران تر از اون دو تا هست
قدیمی 07-11-2012, 05:40 PM   #86
mr.sam
Junior Member

آواتار mr.sam

پستها: 18
سپاس: 24
در 14 پست 28 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic Ivan Ljubicic Pete Sampras Andy Murray

نقل قول:
سلام و احترام
زه Pro Hurricane tour رو اگر با ضخامت ١٧(١٢٥mm)
باشه پاور دار تر هست از ١٦ اما كلاً اين زه از زه هاي پاور دار Babolat هست اگر١٧ رو امتحان نكرديد امتحان كنيد
اما راجع به Head sonic اصلاً صحبتي ندارم چون من شخصاً اون رو زه خوبي نمي دونم البته اين نظر شخصي هست ولي شركت اون رو جور ديگه اي معرفي ميكنه
اما Original زه نسبتاً پاور داري هست با اسپين خوب اما شما تنشن اين زه رو كنترلي كشيديد كه كمتر پاورش رو احساس كرديد
اما از همين شركت زه Big Banger Alu Power رو امتحان كنيد زه پاور دار تري هست از زهاي كه امتحان كردين
اما مثل دوست قبلي مون كه تو پست قبلي جواب دادم بهشون چون سوال شما نزديك هست به ايشان به شما هم دو زه اي كه به ايشان معرفي كردم عرض مي كنم حتماً امتحان كنيد چون پاور هاي بسيار خوبي همراه با دوام نسبتاً خوبي داره
Topspin Cyber Delta
Polyfibre Cobra
البته نظر من شما تنشن زه ها رو ثابت نگه داريد تا راحت تر چند زه رو امتحان و با هم قياس كنيد تا زه مورد نظر كه با بازي و نو راكت تون هماهنگ هست رو راحت تر پيدا كنيد
ممنون از نظرتون اگه پیدا کردم زه ها رو امتحانشون می کنم.
mr.sam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mr.sam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-17-2012, 04:16 AM   #87
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

درووود خدمت دوستان

میخواستم بدونم زهی که پاور هست اگه با تنشن کنترلی ببندی این نسبت پاور کنترل برابر میشه یا به سمت یکیشون میل میکنه ؟
مربیم زمانی یه سری زه هد داشت و همیشه میگفت این زه کش میاد خوب نیس
منظورش از این کش اومدن چیه؟

SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SHIR FarHad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-12-2012, 11:04 AM   #88
DaniaL
Member

آواتار DaniaL

پستها: 65
سپاس: 68
در 63 پست 203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer(ع)

سلام.
کسی میدونه ضخامت زه (کم یا زیاد) چه تاثیری توی بازی داره؟
یعنی از نظر اسپین،پاور و کنترل چه فرقی میتونه داشته باشه اگه ضخامتش کم یا زیاد باشه؟

ممنون
DaniaL آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما DaniaL به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-12-2012, 12:12 PM   #89
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط DaniaL نمایش پست ها
سلام.
کسی میدونه ضخامت زه (کم یا زیاد) چه تاثیری توی بازی داره؟
یعنی از نظر اسپین،پاور و کنترل چه فرقی میتونه داشته باشه اگه ضخامتش کم یا زیاد باشه؟

ممنون
8 صفحه قبل رو بخونید کاملا متوجه میشید.
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-12-2012, 07:53 PM   #90
DaniaL
Member

آواتار DaniaL

پستها: 65
سپاس: 68
در 63 پست 203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer(ع)

نقل قول:
سلام و احترام
اما اطلاعات : يكي از دوستان زحمت كشيده زه ها رو به ٤ دسته تقسيم كرده و توضيح داده حالا من اينجا راجع به زه هاي پلي استر صحبت ميكنم و بعداً اگر دوستان پرسشي راجع به ديگر زه ها داشتن راجع به آنها هم توضيح ميدم ,زه ها برحسب ضخامت قدرت و پاورهاي متفاوتي ميدن براي مثال زدن از زه هايي كه بيشتر در ايران استفاده ميشود بكار ميبرم زه Babolat Blast RPM در ضخامت هاي١٢٠ (١٨) ، ١٢٥(١٧) ،١٣٠(١٦) ١٣٥(١٥) هست زهاي ١٢٥و ١٢٠ در اين مدل پاور ها برابر ولي اسپين ١٢٥ بيشتر است ولي ١٣٠ هم پاور بيشتر هم اسپين بيشتر از دو تاي قبلي دارد در Babolat Pro Hurricane tour ١٢٥ و ١٣٠ اسپين ها برابر ولي پاور ١٣٠ بيشتر است اما در برندهاي ديگه متفاوت است مثلاً در زه Topspin كه بازيكنان حرفه اي ما هم كما بيش استفاده ميكنن براي مثال Topspin Cyber Flash ١٢٠ با ١٣٠ در ١٣٠ اسپين خوب داريد ولي پاور كمتر ولي در ١٢٠ اسپين بالا به همراه پاور بالا در اينجا خيلي نميشه توضيح داد در همين حد بسنده مي كنم ولي هر سوالي راجع به هر مارك زه موجود، داشتيد را بپرسيد بدونم جواب ميدم
نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
8 صفحه قبل رو بخونید کاملا متوجه میشید.
مرسی.
تو کل این 9 صفحه فقط همین پست بالایی درمورد ضخامت زه ها بود که اونم فقط چند تا مدلو مقایسه کرده بود.
--
از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیار ما هم بزاره.
میخوام بدونم بطور کلی فرق بین زه 15 و 18 چیه؟
کدومش بیشتر اسپین میده؟پاور و کنترل کدومش بیشتره؟
DaniaL آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی DaniaL به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
زه راکت، تنیس، استرینگ، String

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)