بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

4-17 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان US Open 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 14 8.48%
رافائل نادال 57 34.55%
اندی ماری 1 0.61%
داوید فرر 1 0.61%
توماس بردیک 0 0%
خوان مارتین دلپوترو 1 0.61%
راجر فدرر 91 55.15%
رأی دهندگان: 165. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-24-2013, 04:37 PM   #41
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezaomo نمایش پست ها
آهاي نادالي ها با شما هستم ، آره با شما
رافا اگر اين فصل ، يك فصل رويايي براش بوده و جامها را يكي پس از ديگري درو كرده و مي كنه ، بايد خيلي مواظب باشه تا فصل بعد هم اين جامها را درو كنه ، و گرنه خودش درو ميشه . و اما سال 2014 ميتونه براي راجر يك فصل رويايي باشه و امتيازات و جام هايي كه از دست داده توي فصل جديد به دست بياره و بره جزء 3 تاي اول با 33 سال سن كه اين هم واسه خودش يك ركوردي جاودانه است و اميدوارم اين آتش زير خاكستر، فصل جديد مثل اين عكس فوران كنه . ايشالله.
رضا جان خیالت راحت رافا میتونه از تمام عنوان هاش دفاع کنه ، همونطور که امسال همین کار رو کرد و از عنوان های سال قبلش به خوبی دفاع کرد ...
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 04:45 PM   #42
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

همونطور که در سال 2010 درو کرد بعد در سال 2011 تونست دفاع کنه.
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 05:08 PM   #43
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mjrs نمایش پست ها
عرض کردم برادر، محدودیت زمانی برای شمای نوعی که ذوب شده نادال هستی معنی نداره، راستش ما آنچنان علاقه ای نداریم که بین هر پوینت، 30 ثانیه انواع و اقسام کارای جالبی که نادال انجام میده رو نگاه کنیم. مطمئنا واسه تماشاگر بی طرف تنیس که اومده تنیس نگاه کنه هم اصلا خوشایند نیست.
در مورد داورا که من هم نظرم رو گفتم، امیدوارم جراتش رو پیدا کنن داورا، یه دو تا اخطار دوم رو پوینت های حساس بگیرن حساب کار دستشون میاد، البته آقای شما بعید نیست قهر کنه و یه دفعه بگه "من دیگه بازی نمی کنم!" و بره بشینه تو جایگاهش، نمونش WTF 2011 یا 2010 یادم نیست.
این قسمت حرفت هم کاملا بی ربطه و جوابی ندارم!
در مورد سینسی هم کاملا درست میگید، توپا کلا دست توپ جمع کنای سمت فدرر بود، احتکار کرده بودن توپها رو، وگرنه میانگین تایم بین پوینت نادال 15 ثانیه به پایین بود!

به هرحال امیدوارم قانون 20 ثانیه، به استثنای یعد پوینت هایی که رالی طولانی دارند، به دقت اجرا شه

.
دقیقا همینطوره که میگید.من چون ذوب شده رافا هستم واسم مهم نیست.اون کسی هم که میره استادیوم 100% میدونه رافا تایم سروش بیشتره پس میونه نره !!! البته بعدش به هرکسی بگه من به خاطر این موضوع نرفتم بازی رافا رو نگاه کنم بیشتر خودش رو مسخره نشون میده.
اگر همچین رفتاری برای شما زننده هستش میتونید نگاه نکنید.خوشبختانه راجر هم در بعضی مواقع عجله هاش خیلی رو مخه.مثلا زمانی که داور هنوز اعلام تایم نکرده از رو صندلی بلند میشه و میاد وسط زمین !!!!
من دارم میگم شما نگاه کنی میفهمی که در بعضی مواقع راجر هست که داره سریع بازی میکنه .شما بازی هاش با غیر از نادال و نوله رو هم نگاه کنید از حریف باز سریعتر آماده سرو میشه.
یادمه یه فدرری موقع اون بازی معروف و طولانی رافا و نوله تو فینال AO اومده بود میگفت من از بازی خوشم نیومد چون بازی طولانی بود !!!!!!! خب میخاره که نگاه میکنی ؟؟؟
قهر کنه بره بهتر از اینه که نقش هویج رو تو اتحادیه بازیکنان داشته باشه !!! نه اعتراضی نه نظری !!! البته مشخصه که از کجا آب میخوره.
شما هم امیدوار نباش که اگر قرار بود کامل اجرا بشه بعد از یک سال شده بود.
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 05:29 PM   #44
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

عزیزان شوما زیاد نیگران دفاع پوینت رافا از عناوینش برا سال بعد نباشید
خب اگه قراره با این فکر تنیس بازی کرد که ددم وای! سال بعد رو چیکا کنم! که بهتره خودافظی کرد از تنیس!
الان 2013ئه ما تو حال زندگی میکنیم، برا فصل بعد رافا سر موقعش فک میکنه
رافا اگه یو اس و یکی دو تا دیگه تورنمنت دانه درشت ببره من دیگه انتظاری و خواسته ای برای نیمه دوم فصل بعد ندارم
از طرفی رافا با شرکت در استرالیا و ویمبی سال بعد امتیازات زیادی رو میتونه دفاع کنه
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 05:39 PM   #45
mjrs
Senior Member

آواتار mjrs

پستها: 129
سپاس: 1,721
در 127 پست 1,045 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره راجر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
دقیقا همینطوره که میگید.من چون ذوب شده رافا هستم واسم مهم نیست.اون کسی هم که میره استادیوم 100% میدونه رافا تایم سروش بیشتره پس میونه نره !!! البته بعدش به هرکسی بگه من به خاطر این موضوع نرفتم بازی رافا رو نگاه کنم بیشتر خودش رو مسخره نشون میده.
اگر همچین رفتاری برای شما زننده هستش میتونید نگاه نکنید.خوشبختانه راجر هم در بعضی مواقع عجله هاش خیلی رو مخه.مثلا زمانی که داور هنوز اعلام تایم نکرده از رو صندلی بلند میشه و میاد وسط زمین !!!!
من دارم میگم شما نگاه کنی میفهمی که در بعضی مواقع راجر هست که داره سریع بازی میکنه .شما بازی هاش با غیر از نادال و نوله رو هم نگاه کنید از حریف باز سریعتر آماده سرو میشه.
یادمه یه فدرری موقع اون بازی معروف و طولانی رافا و نوله تو فینال AO اومده بود میگفت من از بازی خوشم نیومد چون بازی طولانی بود !!!!!!! خب میخاره که نگاه میکنی ؟؟؟
قهر کنه بره بهتر از اینه که نقش هویج رو تو اتحادیه بازیکنان داشته باشه !!! نه اعتراضی نه نظری !!! البته مشخصه که از کجا آب میخوره.
شما هم امیدوار نباش که اگر قرار بود کامل اجرا بشه بعد از یک سال شده بود.
باشه آقا، با همچین منطقی، بحث کردن فایده نداره! ادبیات جالبی هم دارید واسه بحث کردن
پس اینکه نادال بیش از حد معمول طول میده مشکل منه و راه حل اینه که نگاه نکنم بازیشو، یعنی اینکه تمرکز حریف مقابل نادال، واسه ریترن بهم میخوره، اینکه رو اعصابه تماشاگران حریف ناداله، اینا همه مشکل خودشونه، اینا همه به قول شما هویج، نادال کار درستی میکنه اصلا که اینقدر لفت میده.

موفق باشی برادر

.
mjrs آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mjrs به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 05:49 PM   #46
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
باشه آقا، با همچین منطقی، بحث کردن فایده نداره! ادبیات جالبی هم دارید واسه بحث کردن
پس اینکه نادال بیش از حد معمول طول میده مشکل منه و راه حل اینه که نگاه نکنم بازیشو، یعنی اینکه تمرکز حریف مقابل نادال، واسه ریترن بهم میخوره، اینکه رو اعصابه تماشاگران حریف ناداله، اینا همه مشکل خودشونه، اینا همه به قول شما هویج، نادال کار درستی میکنه اصلا که اینقدر لفت میده.

موفق باشی برادر

.
ممد جواد جان زیاد خودشو ناناحت نکن شوما
منم با تاخیر رافا سر سرویس موافق نیستم
ولی خب الان ی مدتی میشه داورا بهش اخطار میدن که همین رو تمرکز رافا تأثیر منفی میذاره
بابا جان چه بهم خوردن تمرکز ریترنی؟!!!اینجوری که حریفش بیشتر استراحت میکنه
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 06:05 PM   #47
mjrs
Senior Member

آواتار mjrs

پستها: 129
سپاس: 1,721
در 127 پست 1,045 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره راجر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
ممد جواد جان زیاد خودشو ناناحت نکن شوما
منم با تاخیر رافا سر سرویس موافق نیستم
ولی خب الان ی مدتی میشه داورا بهش اخطار میدن که همین رو تمرکز رافا تأثیر منفی میذاره
بابا جان چه بهم خوردن تمرکز ریترنی؟!!!اینجوری که حریفش بیشتر استراحت میکنه
تمرکز و استراحت؟ چه ربطی دارن اینا بهم موجی جان
باز خوبه شما موافق نیستی، ذوب شدگی شما کمتر از اوشونه

.
mjrs آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mjrs به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 06:06 PM   #48
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

شما هم امیدوار نباش که اگر قرار بود کامل اجرا بشه بعد از یک سال شده بود.[/QUOTE]
عزیزم شما طرفدار نادالین یا هیتر فدرر؟اگه کل مجموعه پستاتون ببینین 70درصدش تخریب فدرره. بیچاره رافا که بیشتر طرفداراش بخاطر هیتری فدرر طرفدارش شدن و یکی نیست بخاطر خودش دوستدارش باشه.
کلا تو این سایت بعضی از طرفداران رافا یک سری باورهای عجیب و غریب دارند که تو هیچ سایت یا فوروم دیگه ای نمونش پیدا نمیشه قبلا مهمترینش این بود که میگفتند رافا سرویس زدن بلد نیست و بهش افتخار میکردند (توضیح: به تائید تقریبا همه تنیسورها سرویس فنی ترین ضربه تو تنیسه) تازگیها هم به تاخیر تو زدن سرویس رافا افتخار میکنند ، به حق چیزای ندیده و نشنیده.
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 06:21 PM   #49
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hoomanjian نمایش پست ها
من نمي دونم اين دوستمون روي چه حسابي ميگه فدرر 99 درصد قهرمانه. توي ويمبلدون امسال گفتم اگه فدرر قهرمان بشه به همه ي اونايي كه گفتن فدرر قهرمان ميشه نفري 20000 تومن مي دم . الان هم اينو دوباره واسه يو اس اپن ميگم. اگه فدرر امسال قهرمان بشه به همه اونايي كه ميگن قهرمان ميشه نفري 50 هزار تومن ميدم. مرده و قولش. اخه شماها با چه عقل و منطقي ميگيد اين بابا قهرمان ميشه. فدرر 3 ساعت سرپا وايسه خيليه
اولا که من طرفدار راجرم پس نباید انتظار داشته باشی بیام اینجا بگم ما دور اول حذف میشیم اونم یو اس اپن!
دوما شما یچیزی پروندی از شانست حرفت درست اومد که راجر ویمبی به جایی نمیرسه.برادر من نه شما نه من نه بنده دیگه ای نمیتونه پیش بینی کنه منم گفتم راجر 99 درصد قهرمان خب خوش بینانست اره اما من نمیتونم شکست راجرو تصور کنم هر چی باشه من شدیدا طرف راجرم در بدترین حالت.ضمنا گفتم فقط نادال حریفش میتونه باشه اونم به زور تازه.
نادال در پخته ترین دوران تنیسش سیر میکنه منم شدیدا قبولش دارم اما هر چی باشه هرکسی یچیزایی دوس داره که نمیتونه شکستشو تصور کن.شما میدونستی نادال دور 1 ویمبی حذف میشه؟شما میدونستی راجر ویمبی2012 رو میگیره؟یچیزی بگو درست باشه.من تصور و اعتقادمو ولو با احساس بیان میکنم شما ناراحتی؟عجب!
دو هفته دیگه مشخص میشه صبرم چیز خوبی برادر.نکن فکر میکنی نادال قهرمان میشه؟فدرر قهرمان نشه نادالم بعیده بتونه قهرمان بشه اون یک دهم دصدم واس بالا جدول گذاشتم نادال همون یباری که یو اس اپنو برده بزور برده همون یکی بسشه.
مثلا اگه راجر ویمبی2013 رو میبرد جنابعالی مردانه 20تا میدادی به راجریا؟نکن اینکارو برادر.یچیز بگو از مردانگیت بر بیاد.

omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2013, 06:46 PM   #50
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

نقل قول:
تمرکز و استراحت؟ چه ربطی دارن اینا بهم موجی جان
باز خوبه شما موافق نیستی، ذوب شدگی شما کمتر از اوشونه

.
البته میزان ذوب شدگی بنده را با وسایل اندازه گیری امروزی اعم از متر،نیوو، توتال استیشن، تلسکوپ هابل، تلکسوپ اسپیتزر، تلسکوپ نقشه بردار کهکشان GAIA با توان تفکیک شعله ی یک شمع در فاصله ی 16 هزار کیلومتری را، نتوان سنجیدن
ولی خب تاخیر رافا در سرویس وقتی با اخطار و جریمه همراه میشه بیشتر ب خودش ضربه میزنه تا حریف
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)