بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > مقالات و مطالب آموزشي

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-08-2012, 01:33 PM   #81
ehsann
Senior Member

آواتار ehsann

پستها: 113
سپاس: 375
در 75 پست 364 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال

سلام به همه دوستان.لطفا هر کدام ار دوستان که در ساخت زمین تنیس تجربه داره به من بگه که هزینه ساخت یه زمین خاک رس مطابق استاندارد حدودا چقدره.و بیشترین هزینه رو کدوم قسمت میبره.
اگه راجع به هزینه های هاردکورت هم اطلاع دارین ممنون میشم در اختیارم بزارین.با تشکر
ehsann آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما ehsann به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 05-09-2012, 02:57 PM   #82
sadri
Junior Member

پستها: 7
سپاس: 0
در 5 پست 23 بار سپاسگزاری شده

salam ehsanjan
age dost dashti etelaate daghigh dar morede sakhte zamin tennis dashte bashi baham tamas begir ta rahnamait konam.
09122776049
sadri آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sadri به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-18-2012, 03:13 PM   #83
nanook
Senior Member

آواتار nanook

پستها: 139
سپاس: 1,150
در 120 پست 554 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1_pete sampras 2_rafael nadal 3_rojer federer 4_delpotro

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ehsann نمایش پست ها
سلام به همه دوستان.لطفا هر کدام ار دوستان که در ساخت زمین تنیس تجربه داره به من بگه که هزینه ساخت یه زمین خاک رس مطابق استاندارد حدودا چقدره.و بیشترین هزینه رو کدوم قسمت میبره.
اگه راجع به هزینه های هاردکورت هم اطلاع دارین ممنون میشم در اختیارم بزارین.با تشکر
1-نزدیک به 4 میلیون(فقط یه دوره چینی،زیرسازی،خط کشی و نصب تور و شاید هم محفوظ کردن زمین با تور ارزون)
2-قسمت زیرسازی
3-در مورد هارد کورت زیاد اطلاع ندارم،اما میدونم یه زیرسازی با بتنه و پوشش روی بتن با کف پوشهای مخصوص تنیس که از قبل آمادست.

ویرایش توسط nanook : 05-18-2012 در ساعت 03:37 PM دلیل: ............
nanook آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nanook به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2012, 10:34 AM   #84
Mahmoud RF
Member

آواتار Mahmoud RF

پستها: 69
سپاس: 138
در 48 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: only roger federer

سلام،ببخشید از دوستان کسی شرکتی یا جایی رو تو تهران واسه سفارش خاک مخصوص زمین تنیس سراغ داره؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.....
Mahmoud RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmoud RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-21-2013, 04:06 PM   #85
rouzbeh.mec
Junior Member

پستها: 1
در 1 پست 3 بار سپاسگزاری شده

سلام
میدونم این تاپیک قدیمیه ولی امیدوارم کسی باشه که راهنماییم کنه.
من میخوام تو یکی از شهرستان های شمال کشور زمین تنیس خاک رس بزنم. متاسفانه شهرمون زمین تنیس نداره و تنیسبازای ما میرن به شهرای مجاور برا تمرین و بازی.
میخوام ببینم که اگه میشه خودمون کارهای زیرسازی و ساختشو انجام بدیم.

1-کسی میدونه زیرسازی و ضخامت و نوع لایه های اون طبق استاندارد به چه صورت هست؟؟ (آخه فک کنم رو ضریب جهندگی زمین تاثیر میذاره و میخوام نسبتا دقیق باشه)

2-زهکشی زمین چطور باس انجام بشه؟؟ اگه چاه میخواد تعداد و عمقشو اگه بگید ممنون میشم و موقعیتش.

3- از کجا میتونم خاک رس با کیفیت خوب و قیمت مناسب تهیه کنم؟؟

4- اگه کسی یه قیمت حدودی از کل هزینه ها بگه ممنون میشم. آخه یکی از پیمانکارای اینجا گفته 25 میلیون میگیره زمینو تحویل میده. بنظرتون زیاد نیس؟؟

ممنووووووون
rouzbeh.mec آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rouzbeh.mec به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-18-2015, 12:52 AM   #86
رامین
Junior Member

پستها: 1
در 0 پست 0 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : ساخت زمین تنیس

سلام
من میخام ی زمین تو روستا واس خودم درست کنم.میشه باهم صحبت کنیم؟؟؟مررررسی
رامین آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 12-01-2015, 11:28 PM   #87
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

پستها: 103
سپاس: 170
در 61 پست 147 بار سپاسگزاری شده

دوستان کسی در مورد هزینه ساخت زمین تنیس خاکی اطلاعی داره و اینکه از کجا و چجوری باید شروع کرد؟؟؟ فک کنم شرکتهایی که خودشون بخوان بسازن خییلی گرون حساب کنن.
ehsm آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 02-17-2017, 02:01 AM   #88
amooohamid
Junior Member

پستها: 8

با توجه به اینکه در زمینه زهکشی در دنیا دیگر از زهکشی هایی که از مخوط شن دیگر استفاده نمی شود و بهترین زهکشی استفاده از بتن می باشد. همانطور که در سایت ها کلیپ منتشر شد که تانکر آب در حال خالی کردن آب بر روی رویه بتنی می باشد و سریعا این رویه بتنی این آب را از طریق منافذ خود تخلیه می کند. این بتن دارای طرح اختلاط خاصی بوده و کاملا تخصصی می باشد. بر روی این لایه بتنی هم می شود از خاک رس برای لایه رویی استفاده کرد. برای اطلاعات بیشتر می تونید با انجمن بتن ایران از طریق ایمیل یا تماس تلفنی با رییس انجمن بتن ایران دکتر تدین که متخصص تکنولوژی بتن هستن ارتباط برقرار کرد و یا به ایمیل اینجانب پیامتون رو بفرستید. Tadayonar@gmail.com
amooohamid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 02-17-2017, 02:21 AM   #89
amooohamid
Junior Member

اگر کسی دنبال ساخت زمین تنیس حرفه ای هست من تمام استاندارها زمین تنیس رو دارم و روش های ساخت مخصوصا در زمینه بتن آن. در تنیس خاکی چون میشه از خاک های رس خاص از توف یا مونت موریونیت یا ایلیت یا کایولینیت یا.... ترکیبات خاص دیگر استفاده کرد که البته باید تمام استاندارهای بین المللی رو پاس کنه میشه در مرکز تحقیقات راه و مسکن این ترکیبات رو امتحان کرد و دید کدام خاک آب رو بیشتر در خود نگه می داره و کمتر خمیری می شه و ضریب ارتجاعی کدام خاک بهتره و میزان سرعت توپ در کدام خاک مناسب تره و کدام خاک بهتر کوبیده می شه و کدام خاک کمتر تغییر شکل می ده و کدام خاک در باران بهتر عمل می کنه و... . البته برای اینکه بیشتر در مورد این اطلاعات بدانید می تونید با رییس انجمن بتن ایران دکتر تدین که متخصص تکنولوژی بتن هستن از طریق ایمیل یا تلفن ارتباط برقرار کنید و یا به اینجانب ایمیل بزنید:tadayonar@gmail.com
قدیمی 02-17-2017, 02:54 AM   #90
amooohamid
Junior Member

اگر کسی دنبال ساخت زمین تنیس حرفه ای هست من تمام استاندارها زمین تنیس رو دارم و روش های ساخت مخصوصا در زمینه بتن آن. در تنیس خاکی چون میشه از خاک های رس خاص از توف یا مونت موریونیت یا ایلیت یا کایولینیت یا.... ترکیبات خاص دیگر استفاده کرد که البته باید تمام استاندارهای بین المللی رو پاس کنه میشه در مرکز تحقیقات راه و مسکن این ترکیبات رو امتحان کرد و دید کدام خاک آب رو بیشتر در خود نگه می داره و کمتر خمیری می شه و ضریب ارتجاعی کدام خاک بهتره و میزان سرعت توپ در کدام خاک مناسب تره و کدام خاک بهتر کوبیده می شه و کدام خاک کمتر تغییر شکل می ده و کدام خاک در باران بهتر عمل می کنه و... . البته برای اینکه بیشتر در مورد این اطلاعات بدانید می تونید با رییس انجمن بتن ایران دکتر تدین که متخصص تکنولوژی بتن هستن از طریق ایمیل یا تلفن ارتباط برقرار کنید و یا به اینجانب ایمیل بزنید:tadayonar@gmail.com
amooohamid هم اکنون آنلاین است. گزارش پست خلاف ویرایش/حذف پیاماگر کسی دنبال ساخت زمین تنیس حرفه ای هست من تمام استاندارها زمین تنیس رو دارم و روش های ساخت مخصوصا در زمینه بتن آن. در تنیس خاکی چون میشه از خاک های رس خاص از توف یا مونت موریونیت یا ایلیت یا کایولینیت یا.... ترکیبات خاص دیگر استفاده کرد که البته باید تمام استاندارهای بین المللی رو پاس کنه میشه در مرکز تحقیقات راه و مسکن این ترکیبات رو امتحان کرد و دید کدام خاک آب رو بیشتر در خود نگه می داره و کمتر خمیری می شه و ضریب ارتجاعی کدام خاک بهتره و میزان سرعت توپ در کدام خاک مناسب تره و کدام خاک بهتر کوبیده می شه و کدام خاک کمتر تغییر شکل می ده و کدام خاک در باران بهتر عمل می کنه و... . البته برای اینکه بیشتر در مورد این اطلاعات بدانید می تونید با رییس انجمن بتن ایران دکتر تدین که متخصص تکنولوژی بتن هستن از طریق ایمیل یا تلفن ارتباط برقرار کنید و یا به اینجانب ایمیل بزنید:tadayonar@gmail.com
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش