بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-22-2011, 07:57 PM   #111
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

Dulko هفته اینده با بازیکن رئال مادرید Gago ازدواج می کند.

رسانه های اسپانیایی گزارش دادند، تنیسور 26 ساله آرژانتینی Gisela Dulko سه شنبه هفته اینده در آرژانتین با بازیکن رئال مادرید فرناندو گاکو ازدواج خواهد کرد.
Dulko، کسی که سال گذشته را به همراه Flavia Pennetta به عنوان تیم شماره یک دونفره جهان به پایان رساند، هفته گذشته به عنوان ورزشکار زن سال آرژانتین نامیده شد.
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
33 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-27-2011, 12:41 PM   #112
I.man
Former Staff

آواتار I.man

132456.jpg

سرنا ويليامز مي گويد كه او مي تواند دوباره نفر اول باشد.

پس از پشت سر گذاشتن Anastasia Rodionova در دور اول تورنمنت Stanford Classic با نتايج 60 60، سرنا ويليامز مي گويد كه او اعتقاد دارد كه مي تواند به نفر اول اين ورزش باز گردد. سرنا كه در حال حاضر نفر 169 تنيس زنان است در مرحله دوم با Maria Kirilenko روس بازي خواهد كرد.

او گفت: "من مي خواهم دوباره به بالا برگردم. من صبر ندارم. اما ممكن است اين به من ياد دهد كه بيشتر صبور باشم. شماره يك بودن فوق العاده است، اما من واقعاً مي خواهم در گرند اسلم ها بخوبي توانايي داشته باشم".

وليامز همچنين درباره تعريفي كه ماريا شارپوا از او كرده هم پرداخت، و اعتماد به نفس او را تحسين كرد. اين دو احتمال دارد در مرحله يك چهارم نهايي با هم روبرو شوند. به نظر ميرسد رابطه سرد اين دو در حال اب شدن است و اخيراً در ESPY با يكديگر عكس گرفته اند.
27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-27-2011, 12:53 PM   #113
I.man
Former Staff

آواتار I.man

Canas به مربي گري Gulbis ادامه مي دهد

شماره يك پيشين جهان Guillermo Canas ارژانتيني به مربي گري Ernests Gulbis در تورنمنت Farmers’ Classic لس انجلس ادامه مي دهد. Canas در تورنمنت ويمبلدون با اين بازيكن hard-hitting كار كرده بود، و همچنين در تعطيلات ميان تابستاني او را تمرين داده بود. روز سه شنبه در لس انجلس، Gulbis نوار پنج بار شكست پياپي خود را با پيروزي 26 63 76 بر Xavier Malisse پايان داد.
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-28-2011, 10:30 AM   #114
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

دوري فرر از مسابقات براي 2 تا 3 هفته

داويد فرر تنيسور اسپانيايي و نفر ششم رده بندي تنيس مردان در وبسايت خود اعلام كرده كه به مدت 2 تا 3 هفته از مسابقات به دور خواهد بود.او مصدوميت خود را ترك مويي در دست چپ اعلام كرده كه در حين تمرينات رخ داده است.او به احتمال زياد مسابقات مسترز مونترال را از دست خواهد داد.
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
29 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-29-2011, 10:20 PM   #115
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

رابرت كندريك(ROBERT KENDRICK) تنيس باز آمريكايي و نفر 105 فعلي در رنكينگ تنيس مردان به علت استفاده از مواد نيروزا به 1 سال دوري از ميادين تنيس محكوم شد.فدراسيون بين المللي تنيس(ITF) امروز اعلام كرد كه نتيجه آزمايش اين تنيس باز در مسابقات رولندگاروس امسال كه به آزمايشگاه آژانس جهاني ضد دوپينگ(WADA) در مونترال كانادا ارسال شده بود،حاوي ماده محرك و ممنوع methylhexaneamine بوده است.
كندريك اعلام كرده كه اين ماده در اثر استفاده او از قرص Zija XM3 بوده كه براي مقابله با خستگي ناشي از سفر استفاده كرده است.او هرگونه استفاده عمدي از اين ماده را براي كسب نتايج بهتر در مسابقات رد كرده است.
ITF نيز ضمن تاييد صحبت هاي كندريك مبني بر استفاده غيرعمدي از اين مواد اعلام كرده كه به علت عدم ارائه گواهي از سوي وي براي استفاده از اين دارو،كندريك را به مدت 1 سال از تاريخ 22 مي 2011 تا 21 مي 2012 از شركت در هرگونه تورنومنت رسمي محروم مي‌كند.همچنين امتيازات و جوايز مالي كسب شده وي در مسابقات رولند گاروس و مسابقات آزاد يونيسف از او پس گرفته خواهد شد.
لازم به ذكر است كه اين ماده از سال 2010 جزء مواد نيروزا حساب مي‌گردد.
منبع:ATP
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg capt.photo_1311961044657-1-0.jpg (67.1 کیلو بایت, 131 نمایش)
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-02-2011, 11:51 AM   #116
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

ترديد هينگيز براي شركت در مسابقات مختلط دوبل در المپيك لندن

مارتينا هينگيز تنيسور بازنشسته سوييسي درباره شركت در مسابقات مختلط دوبل در المپيك 2012 با راجر فدرر مردد است.او اعلام كرده كه تا به حال فدرر با او شخصا صحبت نكرده و تا زماني كه اين كار را انجام ندهد پيشنهاد او را جدي نخواهد گرفت.
براي شركت در المپيك،هينگيز بايد در رنكينگ جهاني به تاريخ 11 ژوئن 2012 بين 56 نفر اول رنكينگ انفرادي و يا بين 10 نفر رنكينگ دوبل حاضر باشد.به اين دليل كه فدراسيون جهاني تنيس فقط به بازيكناني كه قبلا اجازه حضور در مسابقات انفرادي و يا دوبل را كسب كرده باشند امتياز حضور در مسابقات مختلط را مي‌دهد.
هينگيز گفت:"صحبت هايي[در اين باره] هست.در حال حاضر اگرهاي زيادي وجود دارد.من هميشه گفتم كه باز نخواهم گشت ولي اين طور نشد و بعد از مسابقه‌ام با سرنا ويليامز در World TeamTennis من حس خوبي داشتم [هينگيز و سرنا با هم دو بازي انجام دادند كه هركدام يك برد كسب كردند]و بعد از قهرماني سرنا در استنفورد با خودم فكر كردم كه من بازي خوبي مقابل او ارائه دادم و او توانست شاراپوا را براحتي شكست دهد.ولي از لحاظ آمادگي بدني من شايد آماده نباشم چون بازي هاي World TeamTennis پنچ گيم دارند."
او همچنين اعلام كرده كه بايد فشار زيادي را براي بازي كردن با فدرر تحمل كند:"براي بازي كردن به همراه راجر شما بايد عالي باشيد"
هينگيز سال گذشته قصد شركت در مسابقات دوبل زنان را با ليندزي داونپورت داشت ولي اين همكاري هيچ وقت به طور كامل شكل نگرفت.
لازم به ذكر است كه تيم فدرر-هينگيز قهرمان مسابقات تيمي جام هوپمن در سال 2001در استراليا شدند.
منبع:Tennis.com
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg lg_federer_hingis_ap-01.jpg (27.2 کیلو بایت, 119 نمایش)
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-02-2011, 03:03 PM   #117
I.man
Former Staff

آواتار I.man

سرنا ویلیامز پس از قهرمانی درStanford به رتبه 79 صعود کرد

Serena Williams پس از کسب اولین عنوان قهرمانی خود پس از بیشتر از یک سال درStanford بار دیگر به 100 نفر اول بازگشت.
شماره یک سابق جهان پس از شکستMarion Bartoli با نتیجه 75 61 در فینال تورنمنتBank of the West Classic که منجر به اولبن قهرمانیش خارج از گرنداسلم ها از سال 2009 شد، حدود 90 پله صعود کرد تا در رتبه بندی که امروز منتشر خواهد شد به رتبه 79 صعود کند.
او که حدود یک سال بدلیل مصدومیت پا و لخته شدن خون در ریه از رقابت ها دور بود، زمانی که نتوانست از عنوان قهرمانی خود درWimbledon دفاع کند به رتبه 175 سقوط کرد.
همچنین در جدیدترین رتبه بندی 10 نفر برتر تغییری نداشته وCaroline Wozniacki همچنان شماره یک است.
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-02-2011, 03:04 PM   #118
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

كناره گيري سافينا از ادامه مسابقات تا پايان فصل
دينارا سافينا تنيس باز زن روس امروز اعلام كرد كه تا پايان فصل جاري از مسابقات به دور خواهد بود.
سافينا در وبسايت خود:"من متاسفم كه اعلام كنم مصدوميت كمر من همچنان ادامه دارد و من حداقل تا پايان فصل جاري قادر به بازي نخواهم بود."
اين بازيكن 25 ساله كه از ابتداي ماه مي قادر به بازي نبوده است، سومين گرنداسلم پياپي خود را از دست خواهد داد.
او همچنين درباره بازگشتش به تور خوشبين نيست:"من نمي‌دانم تا كي از مسابقات به دور خواهم بود چون من نمي‌خواهم كه خودم و بدنم را عذاب بدهم."
منبع:Eurosport
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg lrg-179-11marbella_doubs.jpg (19.5 کیلو بایت, 98 نمایش)
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2011, 05:59 AM   #119
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

تماس از دست رفته

مسافرین آینده توجه داشته باشید : در ایالات متحده دو فرودگاه به نام Carlsbad وجود دارد . این درسی است که Bojana Jovanovski تنیسور نوزده ساله در راهی سخت و آخر همین هفته کشف کرد. به دلیل اشتباه ایجنت این تنیسور صربستانی، او به جای سفر به کلیفرنیا و بازی در تورنمنت زنان Carlsbad، به طور تصادفی در فرودگاه Carlsbad ایالتِ نیومکزیکو به زمین نشست . او شب را در فرودگاه آنجا ماند و در نهایت 30 دقیقه قبل از بازی مقابل روبرتا وینچی وارد Carlsbad کلیفرنیا شد . Jovanovski شماره 53 رنکینگ در برابر حریف ایتالیایی در سه ست مغلوب شد .

As she was waiting with her bags for tournament transport to pick her up late Saturday night, a man approached.

"What are you doing here?" the man asked. "Are you playing tennis?"

"Yeah, it's a tennis tournament," Jovanovski replied.

"Here?"

The 19-year-old Serbian called the tournament again, wondering where her ride was. She was told the driver was looking for her. "I am the only person here," she told them. "How can you not see me?"

"Are you in Carlsbad in California or in New Mexico?" the voice at the other end of the phone asked.

تورنمنت بعدی برای Jovanovski مسابقات در تورنتو است، یکی در کانادا.

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2011, 10:42 AM   #120
I.man
Former Staff

آواتار I.man

حضور پررنگ تنيسورهاي زن در ميان پر درآمدترين زنان ورزشكار جهان

به استناد مجله Forbes، تنيسور مطرح زنان Maria Sharapova براي هفتمين سال پياپي در صدر پردرامدترين زنان ورزشكار قرار گرفت.

اين مجله تخمين زده كه اين روسي، كه قراردهاي كلاني با Nike, Head, Tiffany دارد، طي 12 ماه گذشته 25 ميليون دلار درامد داشته. همچنين شماره يك تنيس زنان Caroline Wozniacki هم با درامد 12.5 ميليون دلار كه بيش از نيمي از آن از حاميان ماليش بوده است، در رده دوم ليست قرار دارد.

Venus Williams با 11.5 ميليون دلار در رده چهارم قرار دارد، Kim Clijsters با 11 ميليون دلار پنجم، Serena Williams با 10.5 ميليون دلار ششم، Li Na با 8 ميليون دلار هشتم و Ana Ivanovic با 6 ميليون دلار در رده نهم قرار دارند.
29 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ATP , WTA , آزارنكا , ايزنر , تنيس , جوكويچ , خبر , رادوانسكا , سونگا , شاراپوا , فدرر , فيش , كلايسترز , ماري , نادال , ووزنياكي , ويليامز

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)