بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > مقالات و مطالب آموزشي

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-28-2012, 01:25 AM   #91
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

ببخشید یه سوال هم برا من پیش اومده.

این هزینه اقامت بازیکنان و مربیان رو تورنمنت پرداخت میکنه؟

آخه میبینم که تو باکس بازیکن به جزء مربی نزدیک 10 تا همراه هستش خوب هزینه اینا رو هم تورنمنت حساب میکنه ؟ میشه در این مورد اگه کسی اطلاع داره توضیح بده . ممنون میشم
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-28-2012, 01:29 AM   #92
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
ببخشید یه سوال هم برا من پیش اومده.

این هزینه اقامت بازیکنان و مربیان رو تورنمنت پرداخت میکنه؟

آخه میبینم که تو باکس بازیکن به جزء مربی نزدیک 10 تا همراه هستش خوب هزینه اینا رو هم تورنمنت حساب میکنه ؟ میشه در این مورد اگه کسی اطلاع داره توضیح بده . ممنون میشم
تا جایی که من اطلاع دارم، هزینه همراهان و به اصطلاح Camp تنیس‌باز رو که کلاً خود ورزشکار به عنوان حقوق (اگر مربی باشند) به اون‌ها پرداخت می‌کنه. اگر هم دوست و آشنا باشند یا خودشون هزینه رو پرداخت می‌کنند یا مهمون ورزشکار هستند. (مثل .G.F یا همسران آقایون تنیس‌باز)

اما جدا از همراهان،
به صورت کلی ورزشکار برای خودش، گاهی می‌تونه (اما نه همیشه) هزینه‌های شخص خودش رو از جیب فدراسیون تنیس کشورش پرداخت کنه و گاهی هم اسپانسر اصلی تورنمنت این هزینه‌های شخصی رو تقبل می‌کنه.

با این حال، به خصوص در سطح حرفه‌ای که ما مسابقاتشون رو تماشا می‌کنیم، پول سفر (بلیط هواپیما)، مسکن و هزینه‌های مواد غذایی، رو خود بازیکنان باید پرداخت کنند. بازیکنان در این سطح به منظور موفقیت، به پشتوانه شخصی مالی برای هزینه‌های مسابقات نیاز دارند که از راه اسپانسرهای البسه و راکت‌شون و همچنین Prize Money و یا Appearance و حتی پولی که برای مصاحبه‌ها در شبکه‌های تلویزیونی و یا مصاحبه اختصاصی با مطبوعات دریافت می‌کنند، تامین می‌شه.

البته نمی‌دونم در تورنمنت‌های خاصی مثل گرند اسلم و یا ATP World Tour Finals آقایان و WTA Finals خانم‌ها که همه چیز برای این بازیکنان First Class و VIP هست، شرایط چه جوریه. آیا هزینه‌های اون تشریفات مجلل رو اسپانسر اصلی می‌ده؟
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-28-2012, 03:34 AM   #93
Maani
Senior Member

آواتار Maani

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
تا جایی که من اطلاع دارم، هزینه همراهان و به اصطلاح Camp تنیس‌باز رو که کلاً خود ورزشکار به عنوان حقوق (اگر مربی باشند) به اون‌ها پرداخت می‌کنه. اگر هم دوست و آشنا باشند یا خودشون هزینه رو پرداخت می‌کنند یا مهمون ورزشکار هستند. (مثل .G.F یا همسران آقایون تنیس‌باز)

اما جدا از همراهان،
به صورت کلی ورزشکار برای خودش، گاهی می‌تونه (اما نه همیشه) هزینه‌های شخص خودش رو از جیب فدراسیون تنیس کشورش پرداخت کنه و گاهی هم اسپانسر اصلی تورنمنت این هزینه‌های شخصی رو تقبل می‌کنه.

با این حال، به خصوص در سطح حرفه‌ای که ما مسابقاتشون رو تماشا می‌کنیم، پول سفر (بلیط هواپیما)، مسکن و هزینه‌های مواد غذایی، رو خود بازیکنان باید پرداخت کنند. بازیکنان در این سطح به منظور موفقیت، به پشتوانه شخصی مالی برای هزینه‌های مسابقات نیاز دارند که از راه اسپانسرهای البسه و راکت‌شون و همچنین Prize Money و یا Appearance و حتی پولی که برای مصاحبه‌ها در شبکه‌های تلویزیونی و یا مصاحبه اختصاصی با مطبوعات دریافت می‌کنند، تامین می‌شه.

البته نمی‌دونم در تورنمنت‌های خاصی مثل گرند اسلم و یا ATP World Tour Finals آقایان و WTA Finals خانم‌ها که همه چیز برای این بازیکنان First Class و VIP هست، شرایط چه جوریه. آیا هزینه‌های اون تشریفات مجلل رو اسپانسر اصلی می‌ده؟

مرسی توضیحات کاملی بود . آخه میبینم این همه ادم رو میگم خدایا پس اگه بازیکنی دور اول و یا دوم حذف بشه دیگه پولی براش نمیمونه. اینجا باید گفت خوش به حال سونگا که جدیدا نه مربی داره و نه همراهی. کیف و ساکشو برمیداره از این شهر به اون شهر و از این تورنمت به اون تورنمنت میره.
بازم ممنون
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-28-2012, 03:56 AM   #94
SABER FED
Roger's Fan

آواتار SABER FED

پستها: 54
سپاس: 1,815
در 47 پست 575 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: /ROGER FEDERER /Kim CLIJSTERS /F.VERDASCO /DEL POTRO / /Justine HENIN /Sabine LISICKI /Samantha Stosur

دوستان!برای من هم یه سوال پیش اومده اگه کسی میدونه جواب بده!

برایCHALLENGE از چه فناوری استفاده میشه؟فقط دوربینهای سه بعدی پیشرفته و نرم افزار شبیه سازیه؟؟؟

چرا در مسابقاتFRENCH OPEN از این فناوری استفاده نمیشه؟؟؟ فکر میکنم تنها مسابقات زمین خاکی که ازCHALLENGEاستفاده میکنه.مسابقات مسترز مادرید هست...درسته؟؟؟!!!
SABER FED آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما SABER FED به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-28-2012, 04:03 AM   #95
SABER FED
Roger's Fan

آواتار SABER FED

پستها: 54
سپاس: 1,815
در 47 پست 575 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: /ROGER FEDERER /Kim CLIJSTERS /F.VERDASCO /DEL POTRO / /Justine HENIN /Sabine LISICKI /Samantha Stosur

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
مرسی توضیحات کاملی بود . آخه میبینم این همه ادم رو میگم خدایا پس اگه بازیکنی دور اول و یا دوم حذف بشه دیگه پولی براش نمیمونه. اینجا باید گفت خوش به حال سونگا که جدیدا نه مربی داره و نه همراهی. کیف و ساکشو برمیداره از این شهر به اون شهر و از این تورنمت به اون تورنمنت میره.
بازم ممنون
اگه من اشتباه نکرده باشم گزارشگر مسابقاتAUSTRALIAN OPEN 2012 به کنایه گفت ووزنیاکی11 نفر همراه خودش آورده!!!هم چنین کنایه ای هم به همراهان زیاد فدرر و پرستار دوقلوهاش زد!!!!
SABER FED آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SABER FED به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-28-2012, 05:03 AM   #96
Maani
Senior Member

آواتار Maani

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SABER FED نمایش پست ها
دوستان!برای من هم یه سوال پیش اومده اگه کسی میدونه جواب بده!

برایCHALLENGE از چه فناوری استفاده میشه؟فقط دوربینهای سه بعدی پیشرفته و نرم افزار شبیه سازیه؟؟؟

چرا در مسابقاتFRENCH OPEN از این فناوری استفاده نمیشه؟؟؟ فکر میکنم تنها مسابقات زمین خاکی که ازCHALLENGEاستفاده میکنه.مسابقات مسترز مادرید هست...درسته؟؟؟!!!
سلام با اجازه پاور جان
به این تکنولوژی سیستم «چشم شاهین» هستش كه فیلم گرفته‌شده توسط چند دوربین را با نرم‌افزاری مخصوص برای قضاوت دقیق‌تر به یك انیمیشن سه بعدی تبدیل می‌كنه.

این تکنولوژی از سال 2006 مورد استفاده قرار گرفته.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویکی پیدا مراجعه کنید.

در تورنمنت های دارای کورت هارد و یا چمن که این تکنولوژی واجبه و الزامیه و اکثر قریب به اتفاق از این تکنولوژِی استفاده میکنند ولی در زمین های خاکی تا جائی که من دیدم خیلی از زمین ها به این تکنولوژِی مجهز هستند علاوه بر مسترز مادرید , مسترز مونته کارلو و رم و حتی خیلی از تورنمنت های 500 و 250 امتیازی دارند . حالا نمیدونم چرا توی تورنمنت رولند گاروس استفاده نمیشه اگرچه معمولا داورا خیلی با تجربه و حرفه ای هستند و میتونند محل برخورد توپ رو مشخص کنند .
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-28-2012, 05:33 AM   #97
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SABER FED نمایش پست ها
دوستان!
برای من هم یه سوال پیش اومده اگه کسی میدونه جواب بده!

همین‌طوره که خودتان فرمودید.

بیش از ده دوربین اطراف کورت (زمین) تنیس کار گذاشته می شوند که تصاویر خود را همگی به یک نرم افزار ویدیویی می فرستند. بعد از محاسبات پیچیده کامپیوتری، تصاویر دو بعدی دوربین‌ها به یک تصویر سه بعدی تبدیل می‌شود. دقت این سیستم حدود 99.9 درصد می‌باشد.

سپس تصاویر تهیه شده یا ویدیو انیمیشن برای تمام تماشاگران روی پرده در استادیوم قابل دیدن خواهند بود. در تصاویر زیر کارکرد چشم شاهین (Hawk-Eye) را ملاحظه می‌فرمایید.

hawkeye_tsp.jpg

Image1_Madrid.jpg

Image2_Madrid.jpg

DESKTOP.jpg

Image3_Madrid.jpg

دلیل این‌که در مسابقات گرند اسلم French Open رولند گروس هنوز از این فنآوری پیشرفته استفاده نمی‌شود، اصرار برگزار کنندگان بر حفظ سنت‌های دیرین تشخیص با چشم است.

آن‌ها معتقدند با توجه به این‌که بر روی خاک رس اثر توپ تنیس بسیار واضح باقی می‌ماند، سر داوران به راحتی می‌توانند داخل یا بیرون بودن توپ را با چشم غیر مسلح تشخیص دهند و به همین علت نیازی به استفاده از این تکنولوژی نیست.

اما بسیاری دیگر معتقدند این تعصب و اصرار به استفاده از روش سنتی، بی‌معناست و با توجه به بحث برانگیز شدن چندین و چند مورد تشخیص سر داوران در بیرون یا داخل بودن توپ‌ها در سال‌های گذشته، بهتر است مسئولین فرنچ اوپن به جای سرسختی، تن به استفاده از این سیستم نوین دهند.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
38 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-30-2012, 05:11 PM   #98
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
سلام

نه دلپوترو جان دوبل مختلط فقط در گرند اسلم ها برگزار میشه.
اشتباه نميكني؟؟؟؟
من تو مسابقات ديگه ديدم
نمونش بازيايه hopman cup كه يه ماهه پيش برگزار شد.
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-30-2012, 05:25 PM   #99
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

نقل قول:
نوشته اصلی توسط شيرفرهاد نمایش پست ها
اشتباه نميكني؟؟؟؟
من تو مسابقات ديگه ديدم
نمونش بازيايه hopman cup كه يه ماهه پيش برگزار شد.
پاور جان لطف کردن و در پست شماره 31 همین تاپیک توضیحات کامل و مفصلی در این مورد دادن.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-24-2012, 01:20 PM   #100
hasti_khanum
Senior Member

آواتار hasti_khanum

پستها: 201
سپاس: 548
در 169 پست 1,232 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر / خوان مارتین دلپوترو / اندی مورای / ماریا شاراپووا / کارولین وزنیاکی / سرنا ویلیامز

چرا بعضی تورنمنت ها Best Of 5 و بعضی دیگه Best Of 3 هستند؟ مسابقات خاصی اینجوریه یا قبل هر تونمنت تعین میشه؟

خانم ها هم Best Of 5 دارن؟
hasti_khanum آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
ATP , Champion's Tour , TennisTalkers , WTA , آموزش تنیس , تنیس , تنیس تاکرز , خاک رس , راجر فدرر , رافائل نادال , رولند گاروس , سرنا ویلیامز , فدرر , نادال , نواک جوکوویچ , هارد کورت , ویمبلدون , کرولاین وزنیاکی , یو اس اوپن

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)