بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > لوازم و تجهیزات تنیس > راکت و زه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-06-2013, 11:38 PM   #961
Popowoody
Junior Member

پستها: 1
سپاس: 0
در 0 پست 0 بار سپاسگزاری شده

سلام دوستان ، من 1 سالیه تنیس بازی می کنم ولی اطلاعات خیلی دقیقی ندارم - من ضربه گیر wilson ( که از اول رو راکت بود ) دارم --- مثل حالت زیر : ( سیاه : ضربه گیر و سبز هم زه ) -- می خواستم بدونم که اگر زه راکت در طولانی مدت به این شکل کشیده بشه مشکلی براش پیش نمیاد؟؟؟؟

Popowoody آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-07-2013, 09:27 AM   #962
mehrdad122
Member

پستها: 36
سپاس: 2
در 4 پست 4 بار سپاسگزاری شده

سلام دوستان من بین دو راکته 2012 ماری 2013 بردیچ مودندم سبک بازی تمام تاپ اسپین هست ولی بدلی سونگ های کامل و سریع ضربات تاپ اسپینم قدرت وحشتناکی پیدا میکنه کلا قدرتم خوبه کنترلمم خوبه و راکت فعلیم head youtek extrem elite هست و جز راکت های کنترلی حساب میشه و میتونم با همین راکت ضربات قدرت بزنم پس نمیخوام راکت ایندم از راکت خودم خیلی قدرتش بیشتر باشه

ویرایش توسط mehrdad122 : 09-07-2013 در ساعت 03:20 PM
mehrdad122 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-07-2013, 10:54 AM   #963
mehrdad122
Member

و در واقع میخوام سبک بازیم رو عوض کنم بکنم هم فلت هم اسپین حالا کدوم برام بهتره
قدیمی 09-07-2013, 11:34 AM   #964
mehrdad122
Member

[QUOTE=mehrdad122;90561]و در واقع میخوام سبک بازیم رو عوض کنم بکنم هم فلت هم اسپین حالا کدوم برام بهتره , و گریپ فور هندم ایسترن است بکهندم دو دستی میزنیم از اون جایی که شنیدم راکت بردیچ و شاراپوا براس اپین وقدرت بهتره
قدیمی 09-07-2013, 03:28 PM   #965
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Popowoody نمایش پست ها
سلام دوستان ، من 1 سالیه تنیس بازی می کنم ولی اطلاعات خیلی دقیقی ندارم - من ضربه گیر wilson ( که از اول رو راکت بود ) دارم --- مثل حالت زیر : ( سیاه : ضربه گیر و سبز هم زه ) -- می خواستم بدونم که اگر زه راکت در طولانی مدت به این شکل کشیده بشه مشکلی براش پیش نمیاد؟؟؟؟

نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد. اگه یه عکس از راکتت بذاری بهتر می شه نظر داد البته. ولی به طور کلی ضربه گیر برای اینکه بین زه ها قرار بگیره طراحی شده.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-07-2013, 03:31 PM   #966
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehrdad122 نمایش پست ها
سلام دوستان من بین دو راکته 2012 ماری 2013 بردیچ مودندم سبک بازی تمام تاپ اسپین هست ولی بدلی سونگ های کامل و سریع ضربات تاپ اسپینم قدرت وحشتناکی پیدا میکنه کلا قدرتم خوبه کنترلمم خوبه و راکت فعلیم head youtek extrem elite هست و جز راکت های کنترلی حساب میشه و میتونم با همین راکت ضربات قدرت بزنم پس نمیخوام راکت ایندم از راکت خودم خیلی قدرتش بیشتر باشه
نقل قول:
و در واقع میخوام سبک بازیم رو عوض کنم بکنم هم فلت هم اسپین حالا کدوم برام بهتره
[QUOTE=mehrdad122;90562]
نقل قول:
و در واقع میخوام سبک بازیم رو عوض کنم بکنم هم فلت هم اسپین حالا کدوم برام بهتره , و گریپ فور هندم ایسترن است بکهندم دو دستی میزنیم از اون جایی که شنیدم راکت بردیچ و شاراپوا براس اپین وقدرت بهتره
دوست عزیز شما می تونی یه پاراگراف بگی دقیقاً از راکتت چه توقعی داری؟ بعد هم دلیل اصلی اینکه می خوای راکتت رو عوض کنی چیه؟ سبک فلت و تاپ اسپین هم سبک بازی خاصی نیست، شما آیا ضربه هات رو اکثراً فلت می زنی، یا اینکه اکثراً با تاپ اسپین، یا اینکه سبک دیگه ای داری؟ گریپ فورهند ایسترن بیشتر برای فلت زدن خوبه تا تاپ اسپین.
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-07-2013, 06:05 PM   #967
mehrdad122
Member

[QUOTE=mspayam;90568]

نقل قول:

دوست عزیز شما می تونی یه پاراگراف بگی دقیقاً از راکتت چه توقعی داری؟ بعد هم دلیل اصلی اینکه می خوای راکتت رو عوض کنی چیه؟ سبک فلت و تاپ اسپین هم سبک بازی خاصی نیست، شما آیا ضربه هات رو اکثراً فلت می زنی، یا اینکه اکثراً با تاپ اسپین، یا اینکه سبک دیگه ای داری؟ گریپ فورهند ایسترن بیشتر برای فلت زدن خوبه تا تاپ اسپین.

معذرت میخوام به خاطر اون مورد احساس میکنم بازیم بهتر شده و باید یک راکت عالی بگیرم بعد هم فلت میزنم هم تاپ اسپین اتفاقا با ایسترن من مشکلی با تاپ اسپین زدن ندارم ولی به احتمال زیاد چند وقته دیگه گریپمو عوض میکنم ولی خودم فکر می کنم راکت بردیچ 2013 برام بهتره
بعد یه سوال دیگه راکته بردیچ 2012 با 2013 چه فرقی داره

ویرایش توسط mehrdad122 : 09-07-2013 در ساعت 07:16 PM
قدیمی 09-08-2013, 01:24 PM   #968
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:

معذرت میخوام به خاطر اون مورد احساس میکنم بازیم بهتر شده و باید یک راکت عالی بگیرم بعد هم فلت میزنم هم تاپ اسپین اتفاقا با ایسترن من مشکلی با تاپ اسپین زدن ندارم ولی به احتمال زیاد چند وقته دیگه گریپمو عوض میکنم ولی خودم فکر می کنم راکت بردیچ 2013 برام بهتره
بعد یه سوال دیگه راکته بردیچ 2012 با 2013 چه فرقی داره
مهرداد جان
راکت بردیچ یا همون راکت Head Youtek Graphene Instinct MP در آپدیت قبلیش به جای گرافین یه ماده ی دیگه ای به اسم Innegra داشت که به همین اسمش Head Youtek IG Instinct MP بود. این عملاً بزرگترین تغییری بوده که این راکت داشته ولی از سایر جهات تغییرات خیلی جزیی داشته که مثلاً دو واحد سرسبک تر شده تا توانایی مانورش بالاتر بره و کمی هم به وزن سویینگش اضافه کردن تا قدرت ضرباتش بیشتر بشه، ولی این تغییرات به قدری جزیی ان که بعید می دونم به نظر بیان.
راکت موری هم شباهت زیادی به راکت بردیچ داره، با اینکه تفاوت که وزنش کمی بیشتره و وزن سویینگ بالاتری داره و از همه مهمتر برای اینکه بتونی به خوبی ازش استفاده کنی باید سویینگ کامل و سریع داشته باشی و همین ویژگی باعث می شه که برای بازیکن های سطح عالی مناسب تره باشه تا بازیکن های سطح متوسط.

در نهایت باز هم تکرار می کنم که اگه از راکت فعلیت راضی هستی و بهت خیلی خوب جواب می ده بهتره که عوضش نکنی و در عوض زه های مختلف رو روش امتحان کنی.
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-08-2013, 02:09 PM   #969
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

مهدی جان ممنون که این تاپیک رو زنده نگه داشتی.فعالیتت در این زمینه (تخصصی) تنیس مثال زدنی هستش.باز هم تشکر ویژه از طرف خودم
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-08-2013, 06:59 PM   #970
mehrdad122
Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

مهرداد جان
راکت بردیچ یا همون راکت Head Youtek Graphene Instinct MP در آپدیت قبلیش به جای گرافین یه ماده ی دیگه ای به اسم Innegra داشت که به همین اسمش Head Youtek IG Instinct MP بود. این عملاً بزرگترین تغییری بوده که این راکت داشته ولی از سایر جهات تغییرات خیلی جزیی داشته که مثلاً دو واحد سرسبک تر شده تا توانایی مانورش بالاتر بره و کمی هم به وزن سویینگش اضافه کردن تا قدرت ضرباتش بیشتر بشه، ولی این تغییرات به قدری جزیی ان که بعید می دونم به نظر بیان.
راکت موری هم شباهت زیادی به راکت بردیچ داره، با اینکه تفاوت که وزنش کمی بیشتره و وزن سویینگ بالاتری داره و از همه مهمتر برای اینکه بتونی به خوبی ازش استفاده کنی باید سویینگ کامل و سریع داشته باشی و همین ویژگی باعث می شه که برای بازیکن های سطح عالی مناسب تره باشه تا بازیکن های سطح متوسط.

در نهایت باز هم تکرار می کنم که اگه از راکت فعلیت راضی هستی و بهت خیلی خوب جواب می ده بهتره که عوضش نکنی و در عوض زه های مختلف رو روش امتحان کنی.
نه از راکتم راضی نیستم به نظر شما بین راکت بردیچ 2012 و 2013 کدوم بهتره باتوجه به اختلاف 300 تومنی با هم
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 3 نفر (0 عضو و 3 مهمان)