بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > لوازم و تجهیزات تنیس > راکت و زه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-27-2013, 12:55 PM   #1001
Ali55
Junior Member

آواتار Ali55

پستها: 10
سپاس: 4
در 1 پست 2 بار سپاسگزاری شده

با عرض سلام،دوستان کسی تفاوت بین دو راکت babolat مدلهای Pulsion 102 , Pulsion 105 رو میدونه و اینکه جنسشون چیه ،ممنون میشم.

ویرایش توسط Ali55 : 09-27-2013 در ساعت 01:04 PM
Ali55 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-27-2013, 04:36 PM   #1002
mehrdad122
Member

پستها: 36
سپاس: 2
در 4 پست 4 بار سپاسگزاری شده

سلام دوستان میشه تمام تفاوت ها و شباهت های راکت شاراپوا و لی نا رو بهم بگید و که هر کدوم مناسب چه سبکی هستن و قدرت و کنترلشون
mehrdad122 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-29-2013, 09:11 AM   #1003
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ali55 نمایش پست ها
با عرض سلام،دوستان کسی تفاوت بین دو راکت babolat مدلهای Pulsion 102 , Pulsion 105 رو میدونه و اینکه جنسشون چیه ،ممنون میشم.
دوست عزیز، تفاوت این دو راکت در اندازه سر راکت هاست. یکی شون 102 اینچه و اون یکی 105 اینچ. جنس هر دو هم Graphite Composite هستش.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-29-2013, 09:17 AM   #1004
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehrdad122 نمایش پست ها
سلام دوستان میشه تمام تفاوت ها و شباهت های راکت شاراپوا و لی نا رو بهم بگید و که هر کدوم مناسب چه سبکی هستن و قدرت و کنترلشون

سلام مهرداد جان
راکت لی نا و راکت شاراپووا شباهت خیلی زیادی به همدیگه دارن و تفاوت هاشون به قدری جزییه که به نظر نمی رسه تفاوت زیادی در عملکردشون بذاره. شاید بزرگترین تفاوتشون این باشه که راکت لی دو واحد سفت تر از راکت شاراپوواست که باعث می شه یه خورده راکت شاراپووا راحت تر باشه تا راکت لی.
هر دوی این راکت ها هم مثل راکت های اکثر بازیکن های حرفه ای راکت های کنترلی هستن.
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-29-2013, 07:27 PM   #1005
Ali55
Junior Member

آواتار Ali55

پستها: 10
سپاس: 4
در 1 پست 2 بار سپاسگزاری شده

ضمن عرض سلام، اساتید گرامی من هنوز نتونستم راکت مورد نظرمو پیدا کنم، در صورت امکان از هر برند یک یا دو مدل مناسب جهت شروع پیشنهاد بدید، واقعا ممنون میشم.
لازم به ذکره که توی پستها چیزی دستگیرم نشد!
Ali55 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-30-2013, 05:56 AM   #1006
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ali55 نمایش پست ها
ضمن عرض سلام، اساتید گرامی من هنوز نتونستم راکت مورد نظرمو پیدا کنم، در صورت امکان از هر برند یک یا دو مدل مناسب جهت شروع پیشنهاد بدید، واقعا ممنون میشم.
لازم به ذکره که توی پستها چیزی دستگیرم نشد!
سلام علی جان
متاسفانه هنوز بخش فنی پیشنهاد رو من برای اینکه تو و سایر دوستانی که برای انتخاب راکت به سایت مراجعه می کنن راحت تر اطلاعات مربوط به خرید راکت ها رو پیدا کنن، عملی نکردن، ولی در حال حاضر برای اینکه بدونی دقیقاً چه راکتی برات مناسبه من توصیه می کنم این پست رو بخونی:

نکات کلی در مورد انتخاب راکت

توی همون صفحه لینک برندهای معروف و نرم افزاری که با پرسیدن چند سوال ساده بهتون کمک می کنه تا راکت مورد نظرتون رو انتخاب کنین هم وجود داره. من هم چون از راکت هایی که توی بازار ایران هست اطلاعات کافی ندارم نمی تونم بهت بگم دقیقاً چه راکتی بگیری، ولی اگه اسم کامل راکت هایی رو که می تونی تهیه کنی اینجا بنویسی، بهتر می شه راهنماییت کرد.

ویرایش توسط mspayam : 09-30-2013 در ساعت 12:39 PM
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-01-2013, 04:51 PM   #1007
Amin rafa
Junior Member

پستها: 1
سپاس: 0
در 0 پست 0 بار سپاسگزاری شده

سلام من تقريبا ٦ ماهه دارم تنيس بازي مي كنم ١٤ سالمم هست مي خواستم ببينم چه راكتي برام بهتره ؟؟؟؟؟. راكت ماري برام بهتر يا نادال؟؟؟؟
Amin rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 10-01-2013, 07:32 PM   #1008
Amir_RF
Member

آواتار Amir_RF

پستها: 67
سپاس: 386
در 48 پست 301 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Stanisla Wawrinka , Griogor Dimitrov , Jo-wilfried Tsonga
پیش فرض هیچ کدام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Amin rafa نمایش پست ها
سلام من تقريبا ٦ ماهه دارم تنيس بازي مي كنم ١٤ سالمم هست مي خواستم ببينم چه راكتي برام بهتره ؟؟؟؟؟. راكت ماري برام بهتر يا نادال؟؟؟؟
سلام دوست عزیز
راکت های بازیکن های حرفه ای برای شما که 6ماهه شروع کردی مناسب نیست .
این پست رو که مهدی جان زحمت کشیدند رو مطالعه کنید http://tennistalkers.com/showpost.ph...&postcount=703
Amir_RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Amir_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-02-2013, 12:39 AM   #1009
8491
Junior Member

پستها: 19
سپاس: 15
در 2 پست 3 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

سلام مهرداد جان
راکت لی نا و راکت شاراپووا شباهت خیلی زیادی به همدیگه دارن و تفاوت هاشون به قدری جزییه که به نظر نمی رسه تفاوت زیادی در عملکردشون بذاره. شاید بزرگترین تفاوتشون این باشه که راکت لی دو واحد سفت تر از راکت شاراپوواست که باعث می شه یه خورده راکت شاراپووا راحت تر باشه تا راکت لی.
هر دوی این راکت ها هم مثل راکت های اکثر بازیکن های حرفه ای راکت های کنترلی هستن.
سلام mspayam عزیز
از کجای سایت tennis-warehouse می شه فهمید که یک راکت برای سوینگ کوتاه مناسبه یا بلند
بعد فرق راکت شاراپوا با همین مدل راکت Graphene Instinct S چیه . یعنی چطور باهاش بازی کرد نتیجه بهتری داره ؟ به نظر میاد این برای آماتور ها بهتره چون سایز صفحه بزرگتر شده و وزن راکت کمتره .
سایتی هست که بشه sweet spot راکت ها رو دید ؟ مثلا همین Graphene Instinct S کجاس ؟
8491 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 10-02-2013, 11:25 AM   #1010
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط 8491 نمایش پست ها
سلام mspayam عزیز
از کجای سایت tennis-warehouse می شه فهمید که یک راکت برای سوینگ کوتاه مناسبه یا بلند
بعد فرق راکت شاراپوا با همین مدل راکت Graphene Instinct S چیه . یعنی چطور باهاش بازی کرد نتیجه بهتری داره ؟ به نظر میاد این برای آماتور ها بهتره چون سایز صفحه بزرگتر شده و وزن راکت کمتره .
سایتی هست که بشه sweet spot راکت ها رو دید ؟ مثلا همین Graphene Instinct S کجاس ؟
دوست عزیز
در قسمت Specifications مشخصات هر راکتی هست و روبروی Stroke Style واژه ی full یا medium یا Compact یا ترکیبی از دوتای این ها یعنی Compact- medium یا Medium - Full هستش و اگه سویینگ کوتاه دارین بهتره راکت هایی رو که واژه ی compact رو در اون قسمت نوشته انتخاب کنین.
راکت شاراپووا هم فرقش با این مدلی که اینجا اسمش رو نوشتین در عوامل متعددی از جمله بالانس، وزن، وزن سویینگ و چیزای دیگه است و برای بازی با راکت شاراپووا باید سویینگ کامل داشته باشید تا قدرت ضربه ها را خودتون به وجود بیارین. این راکتی که شما گفتن برای سطح متوسط مناسبتره چون سویینگ متوسط می خواد.

Sweet Spot راکت ها رو هم جایی نمی شه دید چون سوییت اسپات چیز خاصی نیست مگر اون قسمت وسط صفحه ی راکت که معمولاً لوگوی شرکت هایی مثل پرینس و ویلسون رو اونجا می زنن. هر چقدر که صفحه ی راکت بزرگتر باشه عملاً سوییت اسپاتش هم بزرگتره.
این عکس به خوبی نشون می ده که سوییت اسپات کجاست.
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 4 نفر (0 عضو و 4 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش