بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

14-21 مهر - شانگهای، چین

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-08-2013, 09:36 PM   #1
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer
پیش فرض بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2013

کوشین پس؟ دو روزه مسترز شروع شده ها

بیاین که اسطوره اومده بترکونه
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-08-2013, 11:52 PM   #2
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

وعده ی ما بازی کواتر

راجر - نواک

میخیم کندن پوست ی قصاب رو از نزدیک ببینیم

راجر دیروز مصاحبه کرده و گفته:

"فکر میکنم سبک استایل بازیم برگشته و این خیلی مهمه و الان فقط باید به جهت خوبی حرکت کنم و هر روز سخت کار کنم,این نظر و طرز فکر منه."
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SHIR FarHad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-09-2013, 12:02 AM   #3
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

هیچ وقت تنیس تاکرز رو اینجوری ندیده بودم .... قبلا که وارد سایت میشدم کلی روحیه و انگیزه از صحبت با بچه ها و خوندن پست هاشون میگرفتم .... اون کری خوندنا ... اون به هم پریدنا ... الان کجاست ؟؟؟
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-09-2013, 02:38 AM   #4
Mehdi.A
Novak's Fan

آواتار Mehdi.A

پستها: 114
سپاس: 183
در 112 پست 803 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bahrami| Becker| Cash| Henman| Ferrero| Nalbandian| Philippoussis| Robredo| Fish| Roddick| Baghdatis| Söderling| Tsonga| Isner| Almagro| Verdasco| Gulbis| Djokovic| Monfils| Seppi| Fognini| Querrey| Kokkinakis| Thiem| Ćorić| Sock| Bryans| Seles| Azarenka| Vekić| Italy in Davis cup & Fed cup

در صورتی که روبردو در تداوم سال خوبش، معدود روزهای خوب امسال نواک رو به گند نکشته، بازی جوکوویچ و لا مونف در یک چهارم نهایی یه بازی خاص خواهد شد. 5 سال قبل تو المپیک پکن، جوکوویچ، مونفلیس رو تو دور سوم حذف کرد و این بازی تو چین می تونه یه تقابل جالب باشه. مونفلیس فقط یک بار خارج از RG به یک چهارم نهایی گرند اسلم رسیده که تو یو اس اوپن 3 سال قبل به نواک باخت. مونفلیس بعد از بازگشت دوبارش، روند خوبی داشته و شاید با اولین برد مقابل نواک بخواد به این روند خوبش ادامه بده. زیباترین قسمت جدول امسال اما، یک چهارم آخر هست. خیلی دوست دارم از بین ورداسکو و ایزنر، یکیشون یه حرکتی بزنه و موجبات خوشحالی چند ملت رو فراهم کنه .
Mehdi.A آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdi.A به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-09-2013, 06:50 AM   #5
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،

چي ميشد روبردو جوكوويچ را ميزد و يه بازي مجدد فدرر- روبردو ميداشتيم ايندفعه با يه بازي جانانه و درس گرفتن از بازي هاي قبلي امسالش روبردو رو درهم ميكوبيد ميرفت فينال اونم با نادال :)
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Najmeh5576 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-09-2013, 05:22 PM   #6
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

بحث و كل انداختن جاي خودشو به سكوت و آرامش داده ، نه سري نه صدايي ، خودم يك ماهي ميشد، مطلبي توي سايت درج نكرده بودم ، از مديران سايت تقاضا دارم بخشي را به هاي لايت تنيس در هر تورنمنتي چه زنان و چه مردان حالا 250 امتيازي باشه يا مسترز يا گرند اسلم به صورت آرشيوي و فهرست شده ، قرار بدهند. همين مسترز چين كه اختلاف ساعت زيادي با ما داره و تا برسيم خونه بازيها تموم ميشه ، اگر هاي لايت بازيهاي مهم در هر تورنمنت در يك قسمت از سايت جمع بشه و يك نفر از مديران يا كاربراي سايت اونو مديريت كنه ، عالي ميشه . ديگه صرف اعلام پخش تلويزيوني و بجث و تبادل نظر كفايت نميكنه. آرامشي كه اكنون سايت تنيس تاكرز و كاربراش دارن!
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg OMID20-P-17.jpg (51.8 کیلو بایت, 169 نمایش)
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-09-2013, 08:04 PM   #7
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

خو بعد از حدود 40-45 روز دوری راجر از مسابقه در اولین مسابقه اش با سپی ایتالیای که اگه بخواد خیلی راحت میتونه اذیت کنه ب راحتی تونست از سد این بازیکن عبور کنه

در ست اول کاملا مشخص بود راجر نمیتونست ریتم بازیش رو بدست بیاره و در تاکتیک بازی سر در گم بود و در هماهنگی بین نت و بازی در بیس لاین گیج بود اما رفته رفته در ست دوم شکل گیری بازیش رو میشد دید مخصوصا توی چند رالی که یکیش سپی بعد از دست دادن پوینت راکت بر زمین کوبید و دیگری فک کنم گیم اخر بود که ی رالی بسیار زیبا بین این دو بازیکن شکل گرفت .

ب هر حال امیدوارم راجر فقط تا قبل بازی با جوکو بتونه ریتمشو بگیره .همین کافیه

ویرایش توسط SHIR FarHad : 10-09-2013 در ساعت 08:13 PM
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SHIR FarHad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-09-2013, 09:36 PM   #8
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

طرفداراستثنایی . درباره احترام و تحسین بین راجر فدرر و رافائل نادال صحبت کرده ایم. اما هرگز تماشاگری دیده اید در یک لحظه و زمان طرفدار هر دو آنها باشد؟ اینجا یک طرفدار منحصر بفردی در طی مسابقه دوبل راجر فدرر در تورنمنت شانگای دیده میشود که با غرور بخاطر فدرر پرچم سوئیس بدست دارد اما روی تی شرتش کلمه واموس رافا دیده میشود . یک طرفدار فدالیست کاملا اینطور نیست؟

فدرر درباره نادال و نادال درباره فدرر . راجر فدرر بی پرده اعلام کرد او بزودی باز نشست نخواهد شد . او گفت : سال بعد سال مهمی خواهد بود . از طرف دیگر راجر فدرر حرفهای مهمی برای دوست و حریف قدیمی اش رافائل نادال بیان کرد . بازیکن راست دست سوئیس گفت : من به یک بازگشت باور نکردنی فکر میکنم هیچ شکی هم در این مورد ندارم . یک سال قبل مردم میگفتند او (نادال) هزگر احتمال ندارد تنیس بازی کند . یک سال بعد او شماره 1 شد . بدین گونه است که چقدر در تنیس زود تغییرات بوجود میاید که مهم است. گاهی اوقات شما افراط زیاد دارید و خیلی سریع مینویسید یک بازیکن کارش تمام شده است . فدررگفت : او برای بازیکن چپ دست مایورکایی (نادال)خشنود است. من بسیار خوشحالم که رافا خودش را بطور شفاف اثبات کرد و دیگر برای کسی مانند او هرگز شما نمی نویسید کارش تمام است . یو اس اپن پیروزی شگفت انگیزی بود و ببینیم نادال درباره فدرر چه گفت . نادال گفت : او برای تورنمنت آخر فصل در لندن انتخاب میشود . من در این باره شکی ندارم . او هیچ مشکلی در این مورد نخواهد داشت . حتی اگر امتیازات زیادی هم روی امتیازات فعلی اش نگذارد . من احساس میکنم او در این بخش آخر از فصل همیشه خوب بازی کرده است . او همیشه نتایج مثبتی داشته است . من واقعا احساس میکنم او آن را انجام خواهد داد . او بازیکن بزرگی است و من مطمئنم او آنجا (لندن) خواهد بود و برای عنوان میجنگند .
عکس : راجر فدرر و رافائل نادال درحال حال دادن به یکدیگر میباشند .

و اما راجر فدرر چه گفت ؟ راجر فدرر بازگشت خوبی داشت و موفق شد آندریاس سپی از ایتالیا را با نتایج 6-4/6-3شکست دهد . او در گیم 5 ام برک شد و 2-3 عقب افتاد . فدرر گفت: دقیقا یک ترکیب دشواری بود وقتی من برک شدم قادر بودم بلافاصله با توپهای استفاده شده (توپها قبل از تعویض) برک را برگردانم . سپس با تعویض توپها من واقعا در مسابقه بودم . مهم بود شاید میتوانم بگویم 20 دقیقه بعد یک ست و یک برک جلو بودم و احساس راحتی داشتم . اگر چه هنوز مسابقه دشوار بود . سپی هم کارش را خوب انجام میداد و از نظر گیم چسبیده به من حرکت میکرد . این یک نوعی از مسابقه بود که شما در چنین شرایط بخصوصی میخواهید . فدرر در پی اجرای خوب در شانگای میباشد تا مکان خود را در 8 نفر برتر برای قهرمانی آخر فصل مهر و موم کند . او 6 بار قهرمان تورنمنت آخر فصل میباشد که 2 بار آن در سالهای 2006 و2007 در همین شانگای بود . فدرر اکنون برای تورنمنت آخر فصل لندن در مکان 7 ام قرار دارد .
عکس : امروز در بین طرفداران راجر فدرر حریف قدیمی و دوست صمیمی اش رافائل نادال بهمراه دوستش مارک لوپز دیده میشد که برای پوئنهای فدرر شادی میکردند.

(تمامی مطالب توسط آقای علیپور عزیز ترجمه و تنظیم شده است)

Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
38 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-10-2013, 01:34 PM   #9
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،

ديگه خيلي سختمه رفرش گوگل را بزنم و نتيجه را ببينم در حال حاضر ٤-٢ راجر عقبه اونم گيم سوم !
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 10-10-2013, 01:44 PM   #10
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

فدرر با وجود باختت ما دوستت داریم.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)