بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > لوازم و تجهیزات تنیس > کفش و لباس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-01-2013, 03:33 PM   #31
john
Senior Member

آواتار john

پستها: 394
سپاس: 4,616
در 337 پست 2,042 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: F.V.I.R

كفش هاي ويلسون هم جنس بسيار عالي دارند و قيمت خوب در مورد شعباتش هم فقط يكي در ساختمان اسكان و ديگري نيك اسپورت واقع در باشگاه انقلاب ر ميدونم ولي حتما شعبات ديگري هم دارد
john آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی john به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-01-2013, 05:29 PM   #32
amir k2
Member

آواتار amir k2

پستها: 94
سپاس: 123
در 26 پست 59 بار سپاسگزاری شده

والا الین شعبه های ادیداس که دادی فکر نکنم همشون کفش درست حسابی تنیس داشته باشند یعنی 2 تا کفش گذاشتند فقط واسه اینکه بگند ما کفش داریم
سال پیش من هایپر استار رفتم اصلا کفش تنیس نداشت
amir k2 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 04-01-2013, 10:43 PM   #33
john
Senior Member

آواتار john

ببينيد دوست عزيز اين حرفي كه شما ميزنيد اصلا منطقي نيست. ورزش تنيس مخصوصا در ايران متاسفانه ورزش گرون واشرافي حساب ميشه حالا شما با اندكي تامل مي فهميد وسايل ان به وفور مانند كشورهاي ديگه در اين جا يافت نميشه حالا شما عرض ميكنيد كه يكي دو تا كفش الكي گذاشتن حرف منطقي نيست. شما كه ميگيد قيافه برام مهم نيست پس فقط مي رين و خريدتون انجام ميديد. يا تا new collection تا يكي دو مدل جديد بيارن كه با اين شرايط تحريم همين طوره. كسي كه مصر به خريدن جنسي حتما اونو ميخره و براي من حرف شما روشن نيست از همون دو مدل هم كه شما مي فرماييد وقتي سايزتون داشته باشن ميخرين ديگه!!!!!!!!!!!!!
قدیمی 04-01-2013, 11:03 PM   #34
amir k2
Member

آواتار amir k2

نقل قول:
نوشته اصلی توسط john نمایش پست ها
ببينيد دوست عزيز اين حرفي كه شما ميزنيد اصلا منطقي نيست. ورزش تنيس مخصوصا در ايران متاسفانه ورزش گرون واشرافي حساب ميشه حالا شما با اندكي تامل مي فهميد وسايل ان به وفور مانند كشورهاي ديگه در اين جا يافت نميشه حالا شما عرض ميكنيد كه يكي دو تا كفش الكي گذاشتن حرف منطقي نيست. شما كه ميگيد قيافه برام مهم نيست پس فقط مي رين و خريدتون انجام ميديد. يا تا new collection تا يكي دو مدل جديد بيارن كه با اين شرايط تحريم همين طوره. كسي كه مصر به خريدن جنسي حتما اونو ميخره و براي من حرف شما روشن نيست از همون دو مدل هم كه شما مي فرماييد وقتي سايزتون داشته باشن ميخرين ديگه!!!!!!!!!!!!!
ببین داداش اون موقع که ورزش اشرافی بود و ورزش پولدار ها بود دیگه گذشت.الان واقعا همه ورزش ها گرون هستند.شما بخوای یه کفش بسکتبال بخری یه جنس خوبش برات 300 میوفته حداقل.کفش فوتبال بخوای بخری هم همینطور
از اونجایی که در هر ورزشی کفش مهم هست باید یه کفش خوب و جون دار گرفت حالا زشت باشه یا قشنگ اون دیگه دیزاینش هست
بله درست هست وسایلش پیدا نمیشه.به عنوان مثال من امروز رفتم توپ بگیرم از شهرمون هرجا یمرفتم بهم توپ هفت سنگ میدادند به قیمت 3000 تا 6000 تومن.
حتی یارو بهم یه دونه توپ us open میخواست بده گفت 6000 تومنه.
ببین منظور من این هست که یارو کفش درست حسابی نداره.درتس حسابی منظورم جنسش هست کیفیتش هست نه قیافش.من که نمیخوام تو چشم باشم که
ببین من هرجا میرم کفش بگیرم باید متناسب سایز پام بگیرم که 47 هست و پنجه هام هم پهن هست و پام هم صاف.حالا شما میگی باید یک سایز بزرگ تر بگیری یعنی 48.من وقتی 47 پیدا نمیکنم باید چی کار کنم؟
من مصر به خریدن هستم اما دلم میخواد اون یه روزی رو که میام تهران برم فروشگاه تنیس درست حسابی.توی تهران کلی فروشگاه تنیس هست حتی توی کرج من چند جا زنگ زدم گفتند که شماره عوض شده از اون طرف هم که سایز 47 نداشتند چه برسه به 48.
من میخوام بخرم اما یه کفش درست حسابی تنیس نه اینکه یارو برای من مدل 2007 میاره به قیمت 400 تومن.
من نمیخوام که یه کفش بگیرم 2 ماه پاره شه و پام توش از بین بره که.باید یه کفش جون دار گرفت.حالا نظر شما رو نمیدونم
قدیمی 04-01-2013, 11:51 PM   #35
john
Senior Member

آواتار john

اول يكي ديگه از دوستان گفتن شماره بزرگتر بعد اينجا ايرانه نمي تونن ١٠٠ تا مدل كفش تنيس بزارن چون فروش ندارن. اگر فروشگاهي هم ديدين كه كفش شونصد سال پيش بده ٤٠٠ تومن معرفي كنين با تعزيرات بريم پلمپ كنيم. هر چه قد پول بدي اش ميخوري گيوه كه نمي خري داري كفش تنيس ميخري ٢ ماهه كه پاره نميشه من بالاخره منظور شما ر نفهميدم هر دفعه يه چيزي مي گيد!!!!!!!! شماره تلفن هم كه دادم چند مدل هم پيشنهاد كردم. اگر از برند ها خريد كرده باشيد مي فهميد كه واقعا با اجناس ديگه فرق دارن بچه بازي نيست كه
قدیمی 04-01-2013, 11:53 PM   #36
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

دوست عزیز شما با توجه به سایز و پهن بودن پاهات نباید خیلی سختگیر باشی چون کلاً واسه ی این نوع پا کفش تنیس سخت گیر میاد. به عنوان مثال همخونه ای من هم که مرتب با هم تمرین می کنیم، دقیقاً همین مشکل شما رو داره و چند وقت پیش یه جفت کفش New Balanace که مخصوص پاهای پهن بود خرید، ولی جنسش خوب نبود و زود پاره شد. این سری رفت و Nike Air Ballistec 4.3 رو سفارش داد، که برای پاهای پهن مناسبن، ولی الان می گه اونا زیادی سنگینن.

تنیس هم ورزش اشرافی ای نیست، اما به نسب ورزش های دیگه خیلی پرخرجه، غیر از کفش مرتب باید چیزای دیگه از قبیل توپ و زه و اورگریپ و اینجور چیزا واسش بخری. به خاطر همینه که هرکسی سراغش نمیاد.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 04-02-2013, 12:22 AM   #37
john
Senior Member

آواتار john

به اين ميگن حرف منطقي منم منطقي حرف مي زنم شما كاملا غير منطقي حرف ميزنيد(amir k2) كسي كه مصر به خريد چيزي همه چي ر بررسي ميكنه بعد با اطمينان خاطر ميره خريد. شما كه ميگيد مصرم هنوز تكليفتون مشخص نيست . اگر اگاهي داشته باشين اين حرف نمي زنيد
قدیمی 04-02-2013, 07:02 AM   #38
amir k2
Member

آواتار amir k2

نقل قول:
اول يكي ديگه از دوستان گفتن شماره بزرگتر بعد اينجا ايرانه نمي تونن ١٠٠ تا مدل كفش تنيس بزارن چون فروش ندارن. اگر فروشگاهي هم ديدين كه كفش شونصد سال پيش بده ٤٠٠ تومن معرفي كنين با تعزيرات بريم پلمپ كنيم. هر چه قد پول بدي اش ميخوري گيوه كه نمي خري داري كفش تنيس ميخري ٢ ماهه كه پاره نميشه من بالاخره منظور شما ر نفهميدم هر دفعه يه چيزي مي گيد!!!!!!!! شماره تلفن هم كه دادم چند مدل هم پيشنهاد كردم. اگر از برند ها خريد كرده باشيد مي فهميد كه واقعا با اجناس ديگه فرق دارن بچه بازي نيست كه
شما ماشا الله خیلی وحشتناک حق به جانب هستی و اینکه انگاری طلب کاری.خیلی تند داری حرف میزنی.من مغازه ای دیدم که کفش هاش قدیمی بود هم تهران هم توی شهر خودمون.قدیمی بود از چه جهت؟از جهت اینکه کفش به روز نمیاره ولی همون کفش های قدیمی رو با قیمت بالا میده.خب این هم کلاه برداریه؟تعزیرات؟مطمئنی که میان پلمپ میکنند؟
همچین محکم حرف میزنی انگار شرایط .. کشور رو نمیدنی
درستهع اجناس با اجناس دیگه فرق میکنه خودم هم از برند ها چندین مرتبه خرید کردم اما تا حالا نتونستم کفش خوب بخرم چون سخت گیر میومد مثلا کفش اشغال و به درد بخور هست سایز 47 مجبوری میرم میخرم وپام توش هی اذیت میشه.اما برند ها راستش رو بخواید چند باری که رفتم یارو نهخایت 46 داده بهم که با توجه به پنجه پهن پای من پام تو کفش قفل میشد.مگه برای من افتخاره بگم پام سایزش 47 هست و باید خداد تومن پول کفش بدم؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها
دوست عزیز شما با توجه به سایز و پهن بودن پاهات نباید خیلی سختگیر باشی چون کلاً واسه ی این نوع پا کفش تنیس سخت گیر میاد. به عنوان مثال همخونه ای من هم که مرتب با هم تمرین می کنیم، دقیقاً همین مشکل شما رو داره و چند وقت پیش یه جفت کفش New Balanace که مخصوص پاهای پهن بود خرید، ولی جنسش خوب نبود و زود پاره شد. این سری رفت و Nike Air Ballistec 4.3 رو سفارش داد، که برای پاهای پهن مناسبن، ولی الان می گه اونا زیادی سنگینن.

تنیس هم ورزش اشرافی ای نیست، اما به نسب ورزش های دیگه خیلی پرخرجه، غیر از کفش مرتب باید چیزای دیگه از قبیل توپ و زه و اورگریپ و اینجور چیزا واسش بخری. به خاطر همینه که هرکسی سراغش نمیاد.
به خدا من سخت گیر نیستم من فقط چون شهرستانم و نمیتونم با توجه به بزرگی شهر تهران یک روزه کلی کفش رو برم ببینم و خرید کنم مجبورم نهخایت 3 تا جا برم کفش ببینم و یهن جفت کفش مناسب بخرم.یکی از دوستان هم ادرس کفش های بابلات داده بود گفت فروشگاهش کارش خوبه اسم فروشگاهش هم cup sport بود فکر کنم زنگ زدم گفتند شمارشون عوض شده.دیگه من تهران نیستم که برم ببینم ادرسش هم عوض شده یا نه؟
خب ببین جایی که شما زندگی میکنی وضعیت حقوق و درامد بالاست و اینکه به قیمت واقعی میخرید ما اینجا باید با توجه به نرخ ارز خودمون و ارزش ریال کفش 100 دلاری رو نزدیک به 350 تومن بخریم.شما در نظر بگیر که این کفش 2 ماهه هم پاره بشه.پس ببین دوباره باید برم کفش بخرم و کلی پول بدم.من میگم این نمایندگی ها که ماشا الله لباس های درست حسابی میارند چرا کفش های درست حسابی هم نمیارند؟من خودم ادیداس مشهد الان رفتم و ازش یه ست تنیس خریدم(تیشرت و شرت) واقعا کیفیت لباسش عالی بود اما دیگه پول نداشتم که اون موقع ابان بهش 400 تومن بابت کفش تنیسش بدم.فقط هم یک مدل کفش تنیس گذاشته بود.حق انتخاب رو بسته بود در صورتی که تا دلتون بخواد کفش فوتبال پر بود.من دارم میگم کفش های درست حسابی و متنوع بیارند.همه کفش ها مثل هم نیستند و هر کفش خوبی های خودش رو داره.
در مورد سخت گیر بودن به خدا نه.من هر دفعه یمرم تنیس میام به دلیل کفش مناسب نداشتن مچ پای سمت راستم واقعا درد میکنه و انگاری داره کج میشه.نمیخوام دست دست کنم کفش بگیرم پولش هم اماده هست ولی باید 3 تا فروشگاه پدر مادر دار بشناسم بیام تهران بخرم.من که تهران ینستم بتونم یک هفته ای برم کلی جا رو بگردم که
قدیمی 04-02-2013, 09:44 AM   #39
john
Senior Member

آواتار john

يه كم نمك ميزنم زياد تند نشه. خب شما كه شرايط مي دوني پس چر اين حرف ميزني من كه توضيح دادم براي شما. وقتي فقط يكي دو مدل دارن كه تقصير ما نيست. وقتي يه كفش مي خري ٤٠٠ تومن كه دو ماهه پاره نميشه. اين حرفت كاملا عجيبه. منم رانماييم كردم شما باز حرف خودت ميزني. من چيزي ر كه ميدونستم گفتم مي خواي بخر نميخواي نخر. خب وقتي هم سايزت ندارن برا چي ميگيري نگير!! اگه ميخواي بگو يكي برات از خارج بياره يا خودت تشريف ببري!!!!!
قدیمی 04-02-2013, 05:32 PM   #40
amir k2
Member

آواتار amir k2

نقل قول:
يه كم نمك ميزنم زياد تند نشه. خب شما كه شرايط مي دوني پس چر اين حرف ميزني من كه توضيح دادم براي شما. وقتي فقط يكي دو مدل دارن كه تقصير ما نيست. وقتي يه كفش مي خري ٤٠٠ تومن كه دو ماهه پاره نميشه. اين حرفت كاملا عجيبه. منم رانماييم كردم شما باز حرف خودت ميزني. من چيزي ر كه ميدونستم گفتم مي خواي بخر نميخواي نخر. خب وقتي هم سايزت ندارن برا چي ميگيري نگير!! اگه ميخواي بگو يكي برات از خارج بياره يا خودت تشريف ببري!!!!!
سس مایونز هم بزن که خوش مزه بشه
شما مثل اینکه دعوا داری ها؟بیا بزن.طارف نکن
من میگم ادرس یه فروشگاه تنیس رو بدید یعنی جایی که به طور تخصصی در مورد وسایل و کفش تنیس فعالیت داره(من خودم جاهایی میشناسیم که به طور تخصصی در مورد وسایل بسکتبال و فوتبال فقط فعالیت دارند و لوازم متنوع رشته بکستبال میارند.فوتبال میارند)
من میخرم ولی تو چرا داری خودت رو میزنی؟
من چند جا زنگ زدم از بین اون شماره ها هم زنگ زدم یا جواب نمیدند یا سایز پام ندارند.مشکل من چیه؟
تو ادمش پیدا کن برام 2 هفته ای از خارج بیاره من سفارش بدم
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)