بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسترز سینسیناتی (Cincinnati Masters)

مسترز سینسیناتی (Cincinnati Masters)

25-31 مرداد - سینسیناتی، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-23-2010, 04:36 PM   #221
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

من هم با تاخیر قهرمانی فدرر رو به هواداراش تبریک میگم،

همینطور قهرمانی برادران برایان رو به تمام کسانی که این به این دو برادر و دوبل علاقه دارن تبریک میگم!! واقعا دارن برمیگردن به دوران اوجشون...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 04:39 PM   #222
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

خیلی حال داد به من قهرمانی راجر
نمیدونمدقیقا چه سطحیاز بازش ر ارائه داده اما امیدوارم که تو گرنداسم آمریکا قهرمانی رو بگیره
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 06:04 PM   #223
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger-federer1 نمایش پست ها
درود به تو محمد جواد عزیز...شما درست میفرمایید دوست عزیز..کلا راجر همیشه شانس داره..کلا این سینسیناتی مال راجر نبود..
خیلی ببخشید ولی این حرفا از شما بعیده محمدرضا. چطور ماری در مقابل فیش شانس نیوورد. چطور رادیک در مقابل فیش شانس نیوورد. چطور نادال مقابل بقداتیس شانش نیوورد. چطور بردیچ مقابل بقداتیس شانس نیوورد.چطور ورداسکو مقابل فیش شانس نیوورد.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-23-2010, 07:14 PM   #224
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss_maestro نمایش پست ها
خیلی ببخشید ولی این حرفا از شما بعیده محمدرضا. چطور ماری در مقابل فیش شانس نیوورد. چطور رادیک در مقابل فیش شانس نیوورد. چطور نادال مقابل بقداتیس شانش نیوورد. چطور بردیچ مقابل بقداتیس شانس نیوورد.چطور ورداسکو مقابل فیش شانس نیوورد.
(نمیخواستم بحثی بیخود راه بیفته ولی شرمنده خلاصه میتونید پست منو حذف کنید)
اهورا به نظرت من چی بگم بهشون!!اگه راجر بهترین بازی بکنه اینا باز حرف خودشون و میزنن!!من بهتره حرفشون و قبول کنم تا هیچ گونه دعوایی نشه!مگه من خودم اینا رو نمیدونم!هر کسی نظر خودش و میده؛بزار اینا هم این نظر و بدن..یکی میگه انصراف داده،یکی میگه باید جوانمردی میکرد یکی میگه چشم به این پوله دوخته؛حالا آدم چی بگه!بعد از این همه سال تنیس بازی کردن و کسب انواع مقام ها دیگه چرا برای پول حرص بخوره!اگه پول میخواست شب و روز تو تبلیغات حضور داشت!اگه پول میخواست میتونست راحت تو هر برنامه ای برای پول شرکت کنه...اهورا بزار کش دارنشه بهتره؛من قبول میکنم بزار اینا حرفاشون و بزنن!میگن طرفداران راجر بی جنبن و فلان چشمشون به واقعیت بسته است..من خودم از اون دسته آدمایی بودم که تو فصل خاک حتی چمن به طرفدارن رافا اولین نفر تبریک میگفتم و بازی خوب نادال رو ستایش میکردم..ولی راجر اگه خوبم بازی کنه باز بعضیا میان و میگن طرف ضعیف بود طرف فلان بود و ...
من به شخصه اصلا به شانس اعتقادی ندارم،اتفاق وجود داره ولی شانس نه!
راجر خوب سرویس میزنه میگن چرا خوب سرویس میزنه!راجر داره میاد رو فرم میگن رو فرم نی!راجر میاد تورنتو دوم میشه میگن فلان بوده!
میدونی اهورا جان چیه؟!یه نفر اگه از راجر خوشش نیاد حالا تو بگو هر اتفاقی بیفته باز خوشش نمیاد!مهم این چیزا نیست مهم موفقیت راجر عزیز هست.
شرمنده بخاطر حرفام
همتون و دوست دارم
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 08:00 PM   #225
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger-federer1 نمایش پست ها
(نمیخواستم بحثی بیخود راه بیفته ولی شرمنده خلاصه میتونید پست منو حذف کنید)
اهورا به نظرت من چی بگم بهشون!!اگه راجر بهترین بازی بکنه اینا باز حرف خودشون و میزنن!!من بهتره حرفشون و قبول کنم تا هیچ گونه دعوایی نشه!مگه من خودم اینا رو نمیدونم!هر کسی نظر خودش و میده؛بزار اینا هم این نظر و بدن..یکی میگه انصراف داده،یکی میگه باید جوانمردی میکرد یکی میگه چشم به این پوله دوخته؛حالا آدم چی بگه!بعد از این همه سال تنیس بازی کردن و کسب انواع مقام ها دیگه چرا برای پول حرص بخوره!اگه پول میخواست شب و روز تو تبلیغات حضور داشت!اگه پول میخواست میتونست راحت تو هر برنامه ای برای پول شرکت کنه...اهورا بزار کش دارنشه بهتره؛من قبول میکنم بزار اینا حرفاشون و بزنن!میگن طرفداران راجر بی جنبن و فلان چشمشون به واقعیت بسته است..من خودم از اون دسته آدمایی بودم که تو فصل خاک حتی چمن به طرفدارن رافا اولین نفر تبریک میگفتم و بازی خوب نادال رو ستایش میکردم..ولی راجر اگه خوبم بازی کنه باز بعضیا میان و میگن طرف ضعیف بود طرف فلان بود و ...
من به شخصه اصلا به شانس اعتقادی ندارم،اتفاق وجود داره ولی شانس نه!
راجر خوب سرویس میزنه میگن چرا خوب سرویس میزنه!راجر داره میاد رو فرم میگن رو فرم نی!راجر میاد تورنتو دوم میشه میگن فلان بوده!
میدونی اهورا جان چیه؟!یه نفر اگه از راجر خوشش نیاد حالا تو بگو هر اتفاقی بیفته باز خوشش نمیاد!مهم این چیزا نیست مهم موفقیت راجر عزیز هست.
شرمنده بخاطر حرفام
همتون و دوست دارم
شما باید منو ببخشی. شرمنده. از این قهرمانی خیلی ها سوختن و تمام سعی و تلاششونو می کنن که با بهونه های الکی قهرمانی اسطوررو بی ارزش کنن. خودشونم می دونم راجر در هارد کورت فوق العادست. اما بازم بهونه می تراشن.

خوشم میاد طرفدار های اسطوره مثل خودش اخره تربیتو اخلاقن دمت گرم.
البته بعضی از دوستان نادالی هم ادمای خیلی مودبین ولی در کل می گم.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 08:19 PM   #226
Reza23
Rafa's Fan

آواتار Reza23

پستها: 618
سپاس: 3,318
در 604 پست 4,137 بار سپاسگزاری شده

قهرمانی فدرر تو سینسی مبارک دوستان فدرری.
نوش جونتون
Reza23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Reza23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 08:35 PM   #227
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

come on roger lets go for us open
win 2009 & 2010
2010

2009
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 08:44 PM   #228
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza23 نمایش پست ها
قهرمانی فدرر تو سینسی مبارک دوستان فدرری.
نوش جونتون
رضا جون کجایی بابا دلم واست یه ذره شدهپیدات نی؟!
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-24-2010, 05:27 AM   #229
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad_Joulaei نمایش پست ها
معلوم نيست راجر چي به حال و روزت اورده كه اين حرفا رو ميزني!!!!اين حرفا از شما بعيده و در شان شما نيست!!!!من فكر ديگه اي راجب شما ميكردم!!!!مگه تو دنياي حرفه اي تنيس كسي به كس ديگه رحم ميكنه!!!!!متخصصاي هارد اماده نبودن!!!!!

محمد عزیز راجر هیچ چیزی به حال و روز من نیاورده. متاسفانه شما مطالبی که می نویسم رو خوب مطالعه نمی کنین! حقم دارین. من دارم برای یو اس اوپن پیش بینی می کنم که کسی به آمادگی فدرر الان پیدا نمی شه، شما باز فکر کردی دارم این تورنمنتی که تموم شد رو می گم و (به قول شما) بردش رو می خوام لوث کنم؟

شما اونقدر بی توجه به نوشته های من، این مطلب رو نوشتین که نکردین حداقل پست قبلی رو درست بخونین که از خود فدرری ها بیشتر از عشق شما تعریف کردم. ضمناً این تعریف رو برای شما و دوستان شما نکردم که ازم خوششون بیاد. بلکه به خاطر SOLID بودن فدرر در کسب این قهرمانی نوشتم و الانم واقعاً نمی دونم چرا دارم این جوابیه رو می نویسم!!! انگار من برای ابراز نظراتم باید به شما تقاص پس بدم گویا!!!

در مورد رحم کردن هم برای بار شونصدم عرض می کنم! من وقتی دیدم همه ی زحمات این چند ماهه ی ماردی فیش در یک فینال نزدیک به باد رفت پیش خودم گفتم ایکاش همونطور که ما در جهان پهلوان تختی و پوریای ولی روحیات والای جوانمردی رو سراغ داریم که گاهی برای برد حریف ضعیفشون با مردانگی مسابقاتشون رو از قصد شُل میگرفتند که حریف برنده بشه، در دنیای حرفه ای تنیس هم چنین چیزی گاهی وجود می داشت! (که نداره). فیش شایستگی داشت که قهرمان بشه منتها شایسته تر از اون (فدرر) در این فینال حضور داشته که بالاخره همونم برنده شد. همین و بس! می خواین برای شما هم یه دور دیگه از ابتدا توضیح بدم؟!

مورد بعد: متخصصای هارد الان به نظر شما آماده هستند؟ که من رو مسخره می کنین؟ اندی رادیک یه زمانی Ace هایی می زد که بیا و ببین! روی هارد کورت لرزه به اندام حریفان مینداخت! الان چی به سرش اومده؟ بردیچ کجاست؟ (باقداتیس می آد و راحت حذفش می کنه!). فورهند سودرلینگ الان چه وضعی داره؟ قهرمان مدال نقره ی المپیک 2008 فرناندو گونزالز بدشانس مصدوم نکنه الان روی فرمه؟! فرناندو ورداسکو چی به سرش اومده که دیگه نمی تونه طوفان نیمه نهایی استرالیای 2009 رو در هارد کورتی دیگه به پا کنه؟! دیگران و دیگران چی؟ علی-ویلفرد سونگا که مثل دل پاترو مصدومه! نواک که جدیداً به صورت نافرمی تو بازی های حتی "دو از سه" هم از لحاظ توان کم می آره! دَویدنکو که بعد مصدومیت تعطیل تعطیل شده و حتی نتونست تو زمین های رسی که تخصصش هست، از عناوین پارسالش دفاع کنه!!

کی به غیر فدرر تو هارد آماده (برای بردن Best of 5) هست که شما من رو دست میندازی؟

شما هر جوری دوست دارین راجع به من فکر کنید! من هیچ ناراحت نمی شم که شما نظر واقعی تون رو نسبت به شخص خودم بهم بگین. در حضور همه هم بگین نه در خفا !

دعوا و جدل می خواین راه بندازین، چرا تعارف می کنین؟!

الانم دوباره میآن و میگن اینا چیه نوشتی؟ چرا نوشتی رحم؟ چرا نوشتی درد؟ چرا نوشتی کوفت؟! چرا نوشتی زهر مار؟!!!!

روزگار ما رو ببین! از این به بعد نظراتم رو لابد باید تک به تک
ابتدا، نُواب اربعه Confirmـِشون کنن، بعد به رشته ی تحریر دربیارمشون!

ویرایش توسط PowerVu : 08-24-2010 در ساعت 07:10 AM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2010, 07:22 AM   #230
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima.a نمایش پست ها
PowerVu

شما از فیش تمجید نکردین بلکه گفتین ای کاش فدرر جوانمرد بود و می باخت!

شما اصلا حرف من رو تفهمیدی.
که من از بازی و عملکرد فیش تمجید نکردم؟!؟؟!؟!؟ چشمان زیبای عاشق کُش مبارکتون رو باز کنید و ببینید که در پست شماره 200، بنده راجع به ایشون چه چیزی عرض کردم:

نقل قول:
اما در مورد ماردی فیش، خیلی دلم براش سوخت، چون ::من:: می دونم که از ابتدای این فصل، با رنک حدود ،100 چه زحمت طاقت فرسایی رو متحمل شد تا به این مرحله رسید. از مسابقات کوئینز انگلستان استارت موفقیت های امسال ماردی در بخش انفرادی زده و بعد از حضور در فینال اونجا، در دو تورنمنت آتلانتا و نیوپورت قهرمان شد و در این بین در بخش دوبل هم، توفیق در خور توجهی داشت، به خصوص در کسب قهرمانی تورنمنت سن خوزه و علی الخصوص بازی های 500 امتیازی واشینگتن.

یعنی برای یه بازیکن که رده اش نزدیک 100 شده بود، این عملکرد در سال 2010 فوق تصور بوده و هست

شما بنده رو نفهم خطاب کردین. اشکالی نداره! ابراز عقاید در این فروم کاملاً آزاده.

اگر باز هم فحشی ناسزایی چیزی داشتین حتماً برام حواله شون کنین. من به کمک همین ابراز نظرها فرهنگ حاکم بر جامعه پیرامونم رو بیشتر و بهتر میشناسم.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
، رافائل نادال , مسترز، سینسیناتی، هارد کورت، راجر فدرر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)