بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

7-20 شهریور - نیویورک، امریکا

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-13-2011, 11:06 PM   #601
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
والا ما هم کور نیستیم ولی دهن بین هم نیستیم!! متس ویلندر هم خیلی حرفا در مورد راجر زده ولی دلیلی بر صحیح بودن هر چی اینا میگن نیست!!

شما چند تا بازی از بازیکنان رنک ۲۰۰ و ۳۰۰ در طول سال میبینی؟؟ بشین ۴ تا چلنجر رو ببین تازه بفهمی چه تاکتیکای کثیف تر از مدیکال تایم اوت تو دنیای تنیس اتخاذ میشه...

منظور من دقیقا اینه که رافا تو روز خوبش به هر کسی نمیبازه و یه چند تا بازیکن خاصن که شاید ببرنش یکیشون نولس و حالا فدرر و موری!! بقیه اگه فکر کردی تو روز خوب رافا شانس زیادی دارن بازم میگم از خوش بینیته!

نواکم بازی با مورای تو رم امسال داشت میباخت و مدیکال گرفت و بعد اومد مثل شیر بازی کرد و در نهایت هم برد!! میتونی ثابت کنی مصدوم نبوده؟؟

اینکه هر کسی شخصیتی داره که علم بدیع نمیخواد!! ولی اینکه ارزش پتشنر برابر هست با رافا جزو نوادر دنیای تنیس هست که شما ابداعش کردی...

حالا شما برو انسانیت رو در کتب آمار و ارقام و تاریخ تنیس ثبت کن ببینیم جایگاه پتشنر کجاس دقیقا!!؟
منم دهن بيني نكردم.نظر خودم بود در درجه اول.حالا شما قبول نداري من نمي تونم كه بهت زور بكنم.هركسي نظر خودشو داره.

خب نگفتم كه تقلب نيست،ولي حداقل بازياي تاپ 50 رو كه بيشتر مي بينيم.بين اون ها خيلي اپيدمي نيست به قول شما.

من نگفتم كه هر كي داره ميبازه مديكال بگيره تقلب كرده. من و شما مي دونيم كه اين چيزاهيچ وقت اثبات نميشن.ولي من نظر خودمو درباره اين صحنه ها ميدم.

عزيزم من نگفتم كه پتشنر و رافا شخصيت برابر دارن.ولي شايد شخصيت پتشنر از رافا و راجر و ... بالاتر باشه.من نمي تونم با ديدن 4تا بازي پتشنر نظر بدم.اونايي كه تو لاكر روم باهاش هستن بايد نظر بدن.

انسانيت رو هم من از ديد خودم مي بينم.براي هركسي معيارهاي اخلاقي فرق داره.

ديگه تاپيك تركيد.دستاي منم داغون شد.اگه ميخواي ديگه بحث نكنيم.اگرم حال داري بيا چت باكس.
Nima93 آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 11:55 PM   #602
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

تا بحث در مورد پتشنر داغه من هم یه مطلبی رو داخل پرانتز عرض کنم. من چون عاشق مسابقات دوبل هستم همیشه و تا جایی که تلویزیونی این بخش مسابقات رو پخش کنه، دنبالش می کنم.

اتفاقی در فینال دوبل مردان امسال یو اس اوپن افتاد که قهرمانی تیم برنده رو به طور کلی زیر سوال برد!

ست اول بازی رو پتشنر و ملتزر برده بودند و در ست دوم از حریف با بریک جلو افتاده بودند. اما تیم حریف بریک رو جبران کرد و سرویس در امتیاز 30-30 دست خودشون بود. یعنی تیم حریف داشت به بازی بر می گشت که اتفاق عجیبی افتاد. متکفسکی از تیم لهستانی در جلوی تور ضربه ی محکمی رو روانه ی زمین ملتزر و پتشنر کرد و پتشنر که راکتش رو نزدیک پاش برده بود موفق شد خیلی عجیب توپ رو روی خط طولی زمین برگردونه و متکفسکی و فیرستنبرگ که کاملاً شوک شده بودند نتونستند توپ رو برگردونند.

در این لحظه داد متکفسکی بلند شد و به داور اعتراض کرد که چرا اینجوری می کنه و امتیاز رو به ملتزر و پتشنر داده. داور گفت من چیزی ندیدم و بنابراین متکفسکی با عصبانیت از پتشنر پرسید: "توپ به پای تو نخورد؟!" و پتشنر آلمانی در حالی که رنگش پریده بود با ترس جواب داد: "نه!!"

متکفسکی و فیرستنبرگ از عصبانیت داشتند منفجر می شدند منتها چون اعتراضشون هیچ فایده ای نداشت و داور در اون صحنه حواسش نبود، با ناراحتی و در حالی که به راحتی حق مسلم شون خورده شده بود بازی رو ادامه دادند و با بریک شدن مجدد و روحیه ای که کاملاً از دست رفته بود، فینال رو از دست دادند.

وقتی صحنه ی آهسته از زاویه های مختلف پخش شد کاملاً مشخص شد که توپ به Calf پای راست پتشنر برخورد کرده اما گویا این تصاویر آهسته و Controversial از صفحه ی بزرگ استادیوم پخش نمی شدند.

Doug Adler گزارشگر بازی و Virginia Wade ستاره سابق و مفسر تنیس هم واقعاً ناراحت شده بودند که چرا پتشنر دروغ گفته. داگ ادلر می گفت اصلاً چنین ناجوانمردی هضم شدنی نیست و اضافه کرد که تنیس بازی Ethicalـی هست و نمونه ی مسابقه ی شرافتمندانه ی فونینی ایتالیایی مصدوم و مونتانیس اسپانیایی در آزاد فرانسه 2011 رو آورد.

همچنین ویرجینیا وید، هم تعجب کرده بود و باورش نمی شد و هم حسابی این دروغگویی پتشنر رو نکوهش کرد بعد با نمونه های مشابه گذشته و پذیرش حقیقت این عمل زشت رو تقبیح کرد.

در آخر مسابقه مَتکُفسکی از شدت ناراحتی با ملتزر دست داد اما حاضر نشد با پتشنر دست بده. حتی موقع دریافت جایزه نایب قهرمانی هم می شد این ناراحتی رو در چهره ی هر دو بازیکنان که از نزدیک تور دیده بودند که توپ به پای پتشنر برخورد کرده، به وضوح دید. اونها دیده بودند که Turning Point مسابقه رو به خاطر دروغ یک آلمانی به نام پتشنر به راحتی از دست دادند!

فردای این قهرمانی ناجوانمردانه Chris Chase در Yahoo! Sport نوشت:

نقل قول:
In Saturday night's men's doubles final, German Philip Petzschner denied that a ball illegally bounced off his leg, infuriating his opponents and drawing the ire of fellow players.

Petzschner and Jurgen Melzer were up a set against Mariusz Fyrstenberg and Marcin Matkowski in the match when a short Matkowski volley hit Petzschner's leg and bounced across the net for a Petzschner/Melzer winner. The chair umpire awarded Petzschner the point, incorrectly believing that the ball had hit his racquet, not his leg. When Matkowski protested, insisting that the ball hit Petzschner's leg, Petzschner lied and said the ball hadn't made contact with his body

شایان ذکره که فیرستنبرگ و متکفسکی بدون اغراق یکی از 5 تیم برتر دوبل حال حاضر جهان هستند و واقعاً شایستگی قهرمانی رو داشتند.

ویرایش توسط PowerVu : 09-14-2011 در ساعت 12:03 AM
PowerVu آنلاین نیست.  
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 11:59 PM   #603
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza Murray نمایش پست ها
برو دانلودش کن بازی کاملش تو یوتیوب گیر میاد خیلی بی انصافیه اگه بگیم رافا باخت چون مصدوم بود
اونوقت من کی گفتم رافا باخت چون مصدوم بود؟
Mohammad آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2011, 12:03 AM   #604
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
بله دیگه وقتی میبره سرحاله و خوبه وقتی میبازه مصدومه و مشکل داره از حرکتش تو استرالیا 2010 حالم خیلی به هم خورد نمیتونی ببری مثل مرد وایسا تو زمین نه اینکه بعد تایبرک ست دوم خودتو بزنی به مصدومیت و بگی زانوم مشکل داشته

جناب شما مث اینکه 5 باخت متوالی به رافا بدجور شما رو اذیت میکنه؟ بالاخره محروم کردن از 3 تا فینال گرند زور داره دیگه

ویرایش توسط Maani : 09-14-2011 در ساعت 12:31 AM
Maani آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2011, 12:27 AM   #605
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

پاور جان کارت انگار فایده نداشت هنوز دعواست ولی عجب اتفاقی افتاده من اصلا نشنیده بودم.
sahand آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-14-2011, 09:52 AM   #606
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

پستها: 240
سپاس: 3,084
در 235 پست 1,511 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال

تمامی کسانی که در سایت هستن صلاحیت صحبت درباره ی رافا رو ندارن.رافا انقدر کوچیک نیست که ما بخوایم درموردش صحبت کنیم و بزرگیش هم در حدی هست که کسی صلاحیت نداشته باشه اونو نقد کنه. رافا مدیکال تایم میگیره به خودش مربوطه به هر حال این هم ی تکنیکی هستش که مثل اینکه مغز(عقل)بعضیا گنجایش هضم این مطلب رو نداره.ما اگه میگیم رافا مصدومه بارها و بارها مصدومیت رافا رو همه دیدن و مطالب زیادی در موردش نوشته شده .کسایی هم که با نحوی بازی رافا مشکل دارن خواهش نگاه نکنن.ممنون میشم
Lily Nadal آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2011, 10:15 AM   #607
Mahmood
Senior Member

پستها: 505
سپاس: 0
در 511 پست 4,814 بار سپاسگزاری شده

اینقدر اعصابم خورد شده تو این چند روز از انواع تهمتها و توهینها و برچسبها و القاب مسخره ای مثل مهمل گو و مون بالر !!! و و و ... در چت باکس و این تاپیک که به رافای عزیزم نسبت داده شده که نمیخوام جواب تک تکش رو بدم چون هم محمد و کوروش عزیز جواب خیلیهاش رو دادند هم اینکه من اعصابم به شدت خرده و بلد نیستم نفرت و توهینم رو با چند تا جمله و کلمه این ور اونورش قشنگ کنم و هرچی دلم میخواد بگم و انتظار هم داشته باشم همه برام کف بزنند و بگن چقدر میفهمی...نه من هیچی از تنیس نمیفهمم ولی "ادعا" هم ندارم...تو همون 2-3 پستی که زدم به مذاق خیلیها خوش نیومد و بهشون برخورد

ولی من نه خوشم میاد و نه اجازه میدم که هرکسی هرچی دلش میخواد به تنیسور مورد علاقم و طرفداراش از جمله من نسبت بده....
حتما اینهمه هواداری که برای تماشای بازی رافا میاند به استادیوم..اینهمه طرفداری که تو سایت خودمون داره و نزدیک به هشت و نیم ملیون لایکی که پیج رافا تو فیسبوک خورده هیچکدوم هیچی از "تنیس زیب" نمیدوننند و همگی عاشق هیکل و دور بازوی رافا هستند...اگرنه اگه چیزی از تنیس و حتی " انسانیت" سرشون میشد هیچوقت طرفدار رافا نمیشدند و طرفدار هر کسی میشدند جز اون...درسته؟
حرفهای خیلی از دوستان و طرز فکرشون همین معنی رو میده و این یعنی توهین به شعور و شخصیت من و سایر طرفداران نادال...

واقعا برای خودم متاسفم...چه حرفایی که نشنیدم توی این چند روز...خیلیها کینه و نفرت عجیبی از رافا دارند و واقعا به امضای خشایار عزیز پی بردم که :
"رافا دمت گرم سوزوندی خیلیها رو"

دمت گرم خشایار جان همین یک جمله یک دنیا معنی همراه خودش داره و نیازی به این همه بحث و کل کل نیست !

Mahmood آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmood به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2011, 02:27 PM   #608
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

درود بر همه ی دوستان ... متاسفانه نتم قطع بود و کم سعادتیم بود که در بحث ها شرکت کنم
جا داره که با تاخیر قهرمانی نواک و سامانتا را به همه ی دوستان علی الخصوص طرفدارانش تبریک بگم
A!i آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2011, 03:12 PM   #609
nole
Senior Member

آواتار nole

پستها: 413
سپاس: 2,982
در 350 پست 2,519 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nole, Rafa, Juan,Tipsarevic, Gasquet,Verdasco,Gonzo, Gulbis,Isner,Ferrero, Nalbandian,Monfils, Andreev,Dimitrov, Sharapova,Ivanovic, Kvitova,Azarenka, Lisicki,Vesnina

نقل قول:
الان درسته که نواک رو نمیشه با اندی مقایسه کرد ولی قبل استرالیا امسال خود نواک گفت اندی از من بازیکن بزرگتریه من فکر میکنم اندی در سال 2009 و 2010 از نواک بهتر کار کرد ولی خب با این نتایج امسال نواک فعلا نمیشه این دو رو مقایسه کرد تا ببینیم اندی در سال های بعد چه میکنه
نه بازم نمیتونستی مقایسه کنی!‌ درسته که افتخارای هر دو شون تقریبا تو یه حد بوده ولی نوواک بازم خیلی بالاتر بود چون مسترز کاپو گرنداسلم برده بود عملکردشم تو اسلما بهتر بوده!
nole آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2011, 05:06 PM   #610
peikan
Banned Users

پستها: 44
سپاس: 0
در 24 پست 86 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال_موری_دلپو_کلایسرز

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها
تو هم اونجوری فک کن!

من کمتر از تو تنیس ندیدم و بعدا هم خواهم دید... الان حوصله ندارم. یه سال دیگه شاید بیاد سر جاش! منم تعیین نکردم و نگفتم این نیست و اونه. من از کسی اسم بردم؟ تو هم نباید تعیین کنی ، البته این حرفت از رو تعصب بود!

آقای منطق ، ممد جون ، استاد استدلال ،استاد مغلطه ، برا هر کی دست زدن میشه بهترین جنگنده تاریخ! جم کن بساطتو!

دوست و دشمن فرضی و دفاع الکی و ... هم از توهمات تو هست ممد جون همچین چیزی وجود خارجی نداره...

" اگه به اصطلاح طرفدار تنیس بازهای جنگنده هستی، نادال باید در صدر جدولت باشه. "

تو اتلاف وقت و مدیکال با اقتدار در صدره ، البته در جنگندگی هم از بهترین هاست... ولی نه اول.

تو نادال ر بزار صدر ، منم نمیگم نیست ، از بهترین هاست در این زمینه ولی بهترین نیست. گذر زمان بهت ثابت میکنه. شاید تو اونایی که تو میشناسی باشه...

جانی مک و ... ( ؟ ) هم حرف های متناقض زیاد زدن... . یه بار همین مک گفته بود نادال بهترین تاریخه! بعد اومد گفت فدرره ، سال بعدم میگه نواکه!

البته من باهات شوخی کردما! دیدم همیشه تو به همه گیر دادی ، یه بارم ما به تو گیر بدیم!

خوب حرف های مسخره میزنی.هر وقت نادال مدیکال تایم گرفته اجباری بوده ودلش خواسته.حرف تنیسور خودتو بزن که اگر بیاد جلو نادا لوله میشه .منظورم اسطورتون هست.
peikan آنلاین نیست.  
موضوع بسته شد

برچسب ها
2011 , us open , آزاد آمریکا , گرند اسلم , یو اس اوپن

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)