بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-31-2009, 09:47 PM   #1
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض تنیس آزاد فرانسه رافائل نادال حذف شد

[h3:2dbmzk63]تنیس آزاد فرانسه
رافائل نادال حذف شد[/h3:2dbmzk63]
قهرمان 4 دوره پیاپی مسابقات تنیس آزاد فرانسه ، از گردونه مسابقات امسال حذف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر ، در دور چهارم رقابت های رولن گاروس ، دومین گرند اسلم فصل رافائل نادال اسپانیایی مرد شماره یك تنیس جهان كه در 4 دوره پیشین جام قهرمانی را از آن خود كرده بود ، امروز با نتیجه 1 به 3 برابر رابین سودرلینگ سوئدی شكست خورد و وداعی زود هنگام با رقابتهای این فصل داشت.

در دیگر بازی ها نیز اندی موری بریتانیایی 3 بر صفر مارین سیلیچ كروات را شكست داد و فرناندو گونزالس شیلیایی در 3 ست ویكتور هانسكوی رومانیایی را مغلوب كرد .

در آخرین بازی امشب نیز نیكولای داویدنكوی روس به مصاف فرناندو ورداسكوی اسپانیایی خواهد رفت.
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-01-2009, 11:48 AM   #2
nemo62
Roger's Fan

آواتار nemo62

پستها: 192
سپاس: 3,584
در 171 پست 988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر - سودرلينگ
Lightbulb تنیس آزاد فرانسه رافائل نادال حذف شد

ميبينم كه سكوته عميقي اينجا حاكم شده !
پس طرفداراي نادال كجا رفتند؟!
به اميد اينكه راجر فدرر دوباره به جايگاه اصليش برگرده
nemo62 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-01-2009, 01:44 PM   #3
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

ما که هستیم! رافا اینقدر برده که این شکستا پیشش هیچه!
آرزو بر جوانان عیب نیست!
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-02-2009, 11:24 AM   #4
nemo62
Roger's Fan

آواتار nemo62

اولا اگه صحبت پيروزيهاي زياد و پي در پي كه نادال پيش راجر لونگ مي ندازه بعدش هم جوجه رو اخر پاييز مي شمارن رافا هنوز نيومده داره خاك مي شه هه هه هه هه.........
قدیمی 06-02-2009, 12:04 PM   #5
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

ما هم هستیم مگه چی شده ،رافا اینقدر برده و داشت میبرد که ما به برد هاش عادت کرده بودیم .با وجود اینکه احترام زیادی برا راجر قائلم. شما طرفدارای راجر هم به باخت هاش عادت کردین.راجر اگه ببازه غیر عادی نیست، بردش غیر عادیه .عکس این هم برا رافا صدق می کنه
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-02-2009, 02:02 PM   #6
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

ما هوادارای رافا همچنان در خدمتتون هستیم این باخت باعث شد رافا درس های زیادی بگیره تا در سال های بعد بهمین راحتی وا نده... بره تمرین کنه و خودش رو برای تورنمنت بعدی آماده کنه همچنین سرویسش رو قوی کنه که سال بعد با قدرت تر برگرده...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-02-2009, 09:21 PM   #7
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

حذف مرد اول كلي كورت از اوپن فرانسه
نادال: من بخت اول قهرماني بودم
حذف نادال از اوپن فرانسه هيچ كسي را بيشتر از روژه فدرر خوشحال نكرد. اگر او تا امروز با هر پيروزي‌اش كمي تسكين مي‌يافت، حالا با شكست نادال و برداشتن گامي بزرگ به سوي چهاردهمين قهرماني در گرنداسلم بيش از هر وقت ديگري آرامش يافته است. سلطان كلي‌كورت كه در كمال ناباوري براي نخستين بار در رولان گاروس مغلوب شد آن هم نه مقابل تنيسوري صاحب نام كه در مصاف با روبين سادرلينگ روسي، با وقار و صبور پا به سالن كنفرانس خبري گذاشت اما آثار خستگي و نااميدي در خطوط چهره‌اش نمايان بود. او حالا كه ديگر در ميان برترين‌هاي يك چهارم نهايي چون موراي و گونزالس و داويدنكو نيست، بي‌شك حسرت از دست دادن شانس رسيدن به پنجمين قهرماني‌اش در اوپن فرانسه و توقف ركورد 31 بازي بدون شكستش در پاريس را مي‌خورد.

چه كسي قهرمان اين تورنمنت خواهد شد؟
به نظر من فدرر. او با بدشانسي سه فينال را از دست داد و حالا تنها كسي كه شايستگي جام را دارد واقعا اوست.
از بازي سادرلينگ غافلگير شده بودي؟
نه، من آن طور كه بايد بازي نكردم. من در اين مرحله نبايد كار را براي او آنقدر آسان مي‌كردم. وقتي بازيكني بد بازي مي‌كند، بايد ببازد و اين درست همان اتفاقي است كه امروز افتاد. من نتوانستم آرامشم را حفظ كنم و همين به او اجازه داد جريان بازي را به دست بگيرد. در واقع مقصر فقط خودم بودم.
متوجه شديد تماشاچيان در پايان از سادرلينگ حمايت مي‌كردند؟
من عادت دارم هميشه نام حريفانم را بشنوم. خيلي برايم سنگين تمام شد وقتي كه ديدم در رقابتي به اين مهمي، تماشاچيان آن طور نبودند كه رو در روي من هستند اما خب اين قضيه را هم بهانه شكستم نمي‌كنم. من هنوز فرصت‌هاي بسياري براي بازگشت به اينجا دارم. اميدوارم يك سالي هم تماشاچيان واكنش امروز خود به سادرلينگ را نسبت به من داشته باشند.
نخستين شكست در رولان گاروس چه طعمي دارد؟
قبول باخت در گرنداسلم هميشه سخت است و به خصوص حالا از هميشه مشكل‌تر شده است چون من در مقايسه با ديگران بخت اول قهرماني بودم.
براي حضور در ويمبلدون چه برنامه‌اي داريد؟
حالا فقط دوست دارم استراحت كنم. دو سه روز وقت احتياج دارم تا فكر كنم چطور بايد خود را براي ويمبلدون آماده كنم. فعلا براي شروع تمرينات برنامه‌ريزي نكرده ام.
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-05-2009, 07:15 PM   #8
nemo62
Roger's Fan

آواتار nemo62

براي راجر رقبا بيشتر شده غير از اون جقل بچه و اندي و نواك حالا سودرلينگ كه داره همه رو از رو زمين پاك مي كنه مثل بعضي ها اميدوارم كه راجر , سودرلينگ رو واقعا جدي بگيره و سرسخت باشه و از اون بازي هاي راجري شو بكنه
پيامي براي طرفداراي نادال : اميدوارم كه از اين به بعد بتونيد به باختهاي نادال عادت كنيد همونطور كه در يك مدت كوتاه به بردهاش عادت كرديد
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش