بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز مادرید (Mutua Madrid Open)

مسترز مادرید (Mutua Madrid Open)

12-19 اردیبهشت - مادرید، اسپانیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-09-2016, 07:05 PM   #31
Navidi
Junior Member

پستها: 23
سپاس: 3
در 21 پست 153 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: The Maestro
پیش فرض پاسخ : بحث ؛ گفتگو و تبادل نظر پیرامون مسترز مادرید 2016 (Mutua Madrid Open)

دوست عزیز، behsen گرامی. اگه یک نگاهی به پروفایل من بکنید می بینید که من با وجود اینکه چندین سال این انجمن رو تعقیب می کردم (و البته از پارسال عضوش شدم) بیشتر از سیزده تا کامنت روی سایت قرار ندادم، شاید به اندازه نصف کامنت های شما یا دوستان دیگر در یک مسترز 1000 امتیازی، چه برسه به اسلم ها و مثل اینکه اینجا مزاحم هستم. برام جالب هست که شما انقدر خوب دونه دونه کامنت های من رو رصد می کنین و یادتونم مونده بود که من باید بعد از رولند گاروس توی این انجمن مطلبی بنویسم و ببخشید که قبلش از شما اجازه نگرفتم برای کامنت گذاشتن... چون شماره شخصی تون رو نداشتم.

در ضمن من واقعا (اگه شما قبول کنید) به شرافتم قسم می خورم که اومدم پست قبلی رو بنویسم که بگم چقدر از جوکوویچ و رفتارش و طرز بازیش در بازی فینال یکشنبه شب خوشم اومد و حالا شما اینطوری به خاطر یک واژه می خواهید سر به تن من نباشه، اوکی، اگه این شما رو خوشحال می کنه من همین الان از این انجمن میرم و دیگه به ساحت مقدس و کبرایی شما و قهرمان زندگی تون که میگین اسطوره هست توهین نمی کنم. فقط یادتون باشه من صحبتم رو با تبریک قهرمانی نواک شروع کردم و با تبریک هم تموم کردم.

من علاقه ای به بحث کردن در این زمینه (اسطوره شناسی) با شما ندارم چون احساس می کردم شما یکی از معدود طرفدارهای منطقی جوکوویچ هستین ولی خب انگار من زیادی غیر منطقی هستم یا هر چیز دیگه. بنابراین احتمالا فایده ای نداره درمورد چیزی بحث کنیم که یک طرف به شدت همه چیز رو یک بعدی می بینه... جهت اطلاعتون عرض کنم که من هنوز هم میگم که امسال جوکوویچ مسترزها و گرندهای زیادی رو از دست میده، منظورم دفاع از عنوان قهرمانی هست مثل مونت کارلو و احتمالا میدونین که ما تازه در ماه می قرار داریم و تا دسامبر زمان زیادی باقی مونده.
اما قبل از رفتن همیشگی خودم از این انجمن یک چیزی رو براتون بگم و بعد میرم: بوفون اسطوره هست و همیشه خواهد موند چون علاوه بر تمام موفقیت های ورزشی (منهای لیگ قهرمانان) در طول دوران ورزشی اش، از پارما تا یوونتوس و تیم ملی ایتالیا، ثبات، شخصیت و کاریزمایی رو نشون داد که اون رو به این جایگاه رسوند چون هیچوقت برخلاف خیلی از فوتبالیست های دیگه نقطه خاکستری هم توی زندگی ورزشی و شخصی اش وجود نداشت، عین همین مطلب در مورد مالدینی هم مصداق داره و اون هم یک اسطوره واقعی هست. استیون جرارد هیچوقت اسطوره نبوده (برای اسطوره شدن احتیاج به کلی پارامتر هست که وفاداری به باشگاه و یک قهرمانی توی چمپیونز لیگ در مقابلشون هیچ هستن و همه جرارد را با گاف های بزرگش از جمله سرخوردنی که منجر به باخت لیورپول به چلسی و دوم شدن لیورپول در لیگ برتر دو سال پیش شد، پاس گل اشتباهی که به لوئیز سوارز داد تا گل برتری رو به انگلستان در جام جهانی 2014 بزنه، عدم صعود به یورو 2008، پاس گلی که باز هم اشتباها به آنری داد تا در یورو 2004 بازی یک-صفر برده با یک پنالتی و بعد هم یک ضربه آزاد باعث باخت انگلستان در مقابل فرانسه بشه و حذف های پشت سرهم از جام جهانی به عنوان یکی از بازیکنان Golden Generation انگلستان می شناسن). تیری آنری اسطوره نیست ولی سوپراستار فوتبال بوده و تفاوت بین اسطوره و سوپراستار (از نظر ترمینالوژی) خیلی زیاد هست. سرگئی بوبکا هم هیچوقت اسطوره ورزش دو و میدانی به حساب نیومده و نمیاد همونجوری که بولت اسطوره این ورزش نیست. اسطوره بودن به غیر از به دست آوردن قهرمانی احتیاج به کاریزما داره و ثبات، رفتار و در کل شخصیت یک ورزشکار. بعضیها اون رفتار رو نداشتن ولی اسطوره شدن مثل مارادونا چون کاریزمای لازمی که داشت اون دو سه تا ضعفش رو می پوشاند و ...

در ضمن لطفا از برتراند راسل یا هر شخصیت دیگه ای جمله ای نقل نکنین چون مطمئن باشین در قبر خودش می لرزه وقتی می بینه طرفدارهاش همچین آدم هایی هستن. من اگه بخوام جملات قصار بزرگان فلسفه، علم و هنر رو براتون نقل کنم شما به خاطر شوک بعدش حتما احتیاج به یک Reality Check سریع خواهید داشت... پس ازش عبور می کنم.

واقعا متاسفم براتون به خاطر این پستی که نوشتین و امیدوارم شما و JFK از الان تا آخر دنیا درباره نواک، نابغه تنیس- نواک، بزرگترین ورزشکار مرد دنیا و ... بنویسین و برای خودتون خوش باشین. فقط یادتون باشه که تمام چیزهایی که برای شما آرزوهای دست نیافتنی هستند برای من تبدیل به خاطره شدن و من دون شان خودم میدونم که از این به بعد با شما هم کلام بشم. فقط یک چیز بگم: من با همین یک روز زیبای زندگی خودم حسابی خوشم. روزی که راجرر فدرر رو از نزدیک دیدم، 5 دقیقه باهاش حرف زدم و اون در آخر گفت به داشتن همچین طرفداری افتخار می کنم و در کنار هم ناهار خوردیم.

در آخر هم بگم که یک فایل از صحبت های آندرو کاسل در بازی فینال ویمبلدون پارسال و وقتی که راجر فدرر هفت ست پوینت جوکوویچ رو سیو کرد دارم که براتون می فرستم تا ببینین حتی گزارشگرهایی تا این حد منطقی هم نمی تونن احساساتشون رو درباره یک اسطوره واقعی کنترل کنن.

امیدوارم همیشه خوش و شاد باشید و یگانه اسطوره دنیای ورزش (نواک جوکوویچ) با همون منش عالی خودش (داد زدن سر بال بوی ها، هزاران بار شکستن راکت، نشون دادن مستقیم دستش به یک تماشاگر و بی احترامی کلامی بهش) همه مرزهای دنیا رو درنورده و ... همین دیگه، بای بای تنیس تاکرز، دلم برای همه دوستان تنگ میشه.
Navidi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Navidi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 05-09-2016, 07:47 PM   #32
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث ؛ گفتگو و تبادل نظر پیرامون مسترز مادرید 2016 (Mutua Madrid Open)

نویدی قهر نکن نرو
هنوز کار داریم باهات
اونجایی که بولد کردی
{تمام چیزهایی که برای شما آرزوهای دست نیافتنی هستند برای من تبدیل به خاطره شدن}
دقیقا چیزیه که ازش میترسی
شکستن رویاها و توهماتتون در مورد خدشه ناپذیر بودن رکوردهای راج
صدای نفس های نواک را پشت سر راج خسته و بریده را حس میکنین
و وحشت کردین
اشکال نداره
خیلی از راجیهای متعصب تر از تو هم بودن واقعیت را پذیرفتتتن و تسلیم شدن و بی سروصدا رفتن
تو هم برو و هر شب خواب شام و ناهار خوردن و تنیس بازی با راج را ببین
شب خوش
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-09-2016, 08:13 PM   #33
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

دوست گرامی نویدی عزیز! متاسفانه کار شما از مغلطه گذشته و به صحرای نوادا زدید! من یه سوال واضح و شفاف پرسیدم و شما به جای جواب دادن یک طومار نوشتید که مجبور نشید به سوال بنده جواب بدید.

شما به دو سوال بنده پاسخ ندادید
نه شما برای پست دادن نیاز به اجازه ی بنده دارید و نه جای من رو تنگ کردید
اینکه شما 13 تا پست دادید به من چه ارتباطی داره؟ شما 1300 تا پست هم بدی من به ارتباطی پیدا نمیکنه

برای بنده جز مادرم ساحت هیچکس مقدس نیست، لطفا از صحرای نوادا فاصله بگیرید!

اینکه شما با راجر فدرر یا الویس پریسلی یا دالایی لاما ناهار و شام خوردید به من کوچیکترین ارتباطی نداره، شما یه سری مسائل مطرح کردید، بنده هم در کمال احترام و ادب پاسخ شما رو دادم، اینکه از یه پست معمولی بنده اینقدر آشفته و پریشون شدید برای من جای تعجب داره.

اگر شما فکر کردید من ذوب در ولایت جوکوویچ هستم و برای زیارت جای پای مبارک حضرت نواک جوکوویچ صلوات الله علیه تا بلگراد سینه خیز میرم سخت در اشتباهید، من فقط در قالب فضای ورزشی سعی کردم با شما گفتگو کنم، اما فکر میکنم این شمایید که یک ساحت مقدس برای خودتون ساختید و جز اون نمیتونید کسی رو بزرگ و اسطوره ببینید، من که هزار بار گفتم فدرر بهترین و محبوب ترین تتنیسور و یکی از بهترین ورزشکاران تاریخه، اما کار شما به جایی رسیده که بولت و سرگئی بوبکا و آنری هم باید برای اسطوره شدن از شما اجازه بگیرن.

حالا میخواد بمونید یا برید، به من کوچیکترین ارتباطی نداره، خوش باشید.
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-09-2016, 08:27 PM   #34
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

منطق کلامی ایشون با این جمله ثابت شد :

سرگی بوبکا و بولت اسطوره ورزش دو میدانی نیستند

حتما علی کفاشیان و فرامرز آصف اسطوره دو میدانی هستن

من دیگه حرفی ندارم
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-09-2016, 10:40 PM   #35
#سامان#
Member

پستها: 63
سپاس: 7
در 24 پست 70 بار سپاسگزاری شده

اکانت jfk و behsen هر دو متغلق به 289 اختشاش گر میباشد،از ناظمین محترم سایت تقاضامندیم نسبت به مسدود کردن این دو اکانت اقدام بفرمایند
با تشکر
#سامان# آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-09-2016, 11:14 PM   #36
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

تو خیلی باهوشی زری جون
مواظب باش ندزدنت
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-11-2016, 12:23 PM   #37
Alireza_Alemi
Member

پستها: 54
سپاس: 55
در 10 پست 18 بار سپاسگزاری شده

دوستان لطفا مسابقات رو با شبکه و فرکانسشون رو اینجا بزارید تا ما هم استفاده کنیم شبکه های داخلی یا اصلا زمانبندی ندارند و اگر هم باشه بازی رو کامل و درست نشون نمیدن و بین هر پوینت جای دیگه نشون میده که آدم از بازی زده میشه چشمش خسته میشه
Alireza_Alemi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش