بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

3-16 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان US OPEN 2014؟
راجر فدرر 94 80.34%
نواک جوکوویچ 17 14.53%
استن واورینکا 1 0.85%
داوید فرر 0 0%
میلوس رائونیچ 1 0.85%
اندی مورای 1 0.85%
سایر بازیکنان 3 2.56%
رأی دهندگان: 117. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-29-2014, 01:50 PM   #71
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط 289 نمایش پست ها
با درود
دیشب بازی نواک را دیدم بنظرم رگه هایی از آمادگی و اراده برای کسب گرند در وی مشاهده میشد
اون چیزی که دوست دارم اتفاق بیفته و بهش فکر میکنم اینه که نواک از این سو به فینال برسه
اما از سوی دیگه احتمالا در کوارتر و سمی دیمیتروف و فرر منتظر راجر خواهند بود که همون دیمیتروف
میتونه سد راه راجر بشه و حتی از پس فرر هم بربیاد
فینال نواک و دیمیتروف را پیشبینی میکنم و قهرمانی نوله را
چه آرزوی شیرینی؟البته آرزو بر جوانان عیب نیست؟
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2014, 01:53 PM   #72
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
چرا فکر میکنید که هر کس که شماره 1 تنیس جهانه باید تو هر تورنمنتی شرکت میکنه قهرمان بشه؟ من خیلی خوشحالم که نواک راجرز کاپ و سینسی رو خیلی زود حذف شد. که سال دیگه بتونه با رافا امتیاز مثبت بگیره. نواک اگه میخواست راجرز کاپ و سینسی رو ببره که از الان سال دیگه رنکینگ 1 رو داده بود به رافا. این نظر شخصی منه و میگم نواک اگر تو یو اس امسال قهرمان بشه همه تورنمنتهای آخر فصل رو بیخیال میشه و میبازه برای اینکه سال دیگه بتونه سال رو با رنک یکی به پایان ببره. و اگر نه تنیسور ما تو گرند اسلم به روبردو و گولبیس و امسال اینا نمیبازه!!!! تنیسور شما سال پیش توی همه راندها باخت توی هر تورنمنتی. از دور دوم گرفته تا فینال. حالا امسال بعد دو سال یک مسترزی برد که نه با رافا بازی کرد نه با نواک!!! اینقدر امیدوار شدید؟؟؟؟ نواک سال 2011 که بهترین سالش بود تو تورنمنت بازل یک ست نیشیکوری بیگلش کرد. یعنی میخواین بگین نواک نمیتونست یک گیم از نیشیکوری بگیره؟ این سیاست یک ورزشکاره. نمیخوام بگم بیگل شدن سیاسته ولی اینکه بری توی یک تورنمنت از عمد ببازی سیاست یک تنیسوره. نواک 2011 3 گرند برد و بعد از یو اس اپن بیخیال تورنمنتها شد برای اینکه امتیاز مثبت بگیره سال بعدش که همینطور هم شد و سال 2012 رو با رنک یک به پایان برد. در ضمن ویمبلدون راجر تنیس بازی کرد!!!!!!!!!! غیر از دفاع کردن و سرو راجر چه کرد؟ درسته دفاع کردن هم قسمتی از تنیسه. ولی همه میدونن که نواک کاملا شایسته قهرمانی در ویمبی بود. البته نواک تا قبل فینال افتضاح بود و خودم شخصا پست هم گذاشتم که هیچ امیدی به قهرمانیش ندارم. ولی توی فینال واقعا عالی بود.
شما خیلی خوشحالی که نواک سینسی و تورنتو رو باخت که بتونه سال بعد با رافا امتیاز مثبت جمع کنه!!!!!!! اگه نواک یو اس رو ببره تورنمنت های ادامه فصلو بیخیال میشه که سال بعد بتونه آخر فصل نامبر وان بشه!!!!!!!
لال شوم اگه شما بدونید که رنکینگ چیه ، اگه بدونی چند تا رنکینگ داریم و چه فرقی با هم دارند ؟ هیچ آدم ... نیست که ندونه رنکینگ و امتیازات آخر فصل هیچ ربطی به امتیازات فصل قبل نداره .هیچ عقب مونده ای نیست که ندونه امتیازات هر دو رنکینگ race to london و رنکینگ 52 هفته ای آخر فصل به یک نقطه میرسند.
هیچ آدم ... نیست که فکر کنه یک تنیسور برای ترس از دفاع نکردن از امتیازات در سال بعد از عمد تو یک بازی ببازه .
هیچ آدم ... نیست که بگه راجر تو ویمبی دفاع کرد و خودش اعتقاد داشته باشه تنیسوری تا قبل فینال افتضاح بوده ولی در نهایت شایسته قهرمانی .
ما ها تو این سایت جمع شدیم و فکر میکنیم بیشتر از مردم عادی در مورد تنیس میدونیم ولی وقتی آدم همچین پستی میبینه احساس میکنه که بهتره در این سایت رو باید تخته کرد .
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2014, 01:53 PM   #73
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

با کمال احترام سروش جان متاسفانه از این 7 - 8 خطی که نوشتی حتی به اندازه یک ویرگول هم حرف قابل بحث در مورد تنیس وجود نداره که بشه بهش جواب داد. من نمی دونم شما و امثال شما تنیس رو چرا و برای چی دنبال می کنید اما احساس می کنم دنبال کردن تنیس رو نوعی «برند» برای خودتون تصور می کنید که پیش خودتون بگید آره ما هم تنیس رو دنبال می کنیم آهای مردم ما را ببینید!!! بعدم تصور می کنید تنیس مثلا فوتباله که بشه مثل هر پیرمرد و پیرزنی در موردش نظر داد می یایید می گید خب اینم ورزشه دیگه بشینم کارشناسی کنم!!! به خداوندی خدا قسم این 8 خطی که نوشتی از مرز این کشور خارج کنی به یک فردی که به طور معمولی تنیس رو دنبال می کنه نشون بدی حتی نگاهش هم نمی کنه!! بابا ب والله قسم تنیس استقلال نیست، تنیس پرسپولیس نیست که هر تحلیلی به ذهنتون می یاد اینجا کل کل کنید و بیان کنید. به خدا قسم مجبور نیستید تنیس رو دنبال کنید یا اگر هم می خوای دنبال کنید یه کم مطالعه کنید، یه کم سرچ کنید ببینید اصن چی هست این رشته. به والله قسم اصن نمی شه یک ویرگول از حرف های شما رو جواب داد به علت اینکه شما خیلی واضح فریاد دارید می زنید که مردم من از تنیس شناختی ندارم. فقط برای اینکه کمی از سوءتفاهمات آشکار خودتون خارج بشید و برید دنبال مطالعه جواب پارت آخر نوشتتون رو می دم هر چند حقیقتا کار سختیه، پیشاپیش از بقیه و خودم بابت پاسخ به این چند خط عذر خواهی می کنم:

نقل قول:
در ضمن ویمبلدون راجر تنیس بازی کرد!!!!!!!!!! غیر از دفاع کردن و سرو راجر چه کرد؟ درسته دفاع کردن هم قسمتی از تنیسه. ولی همه میدونن که نواک کاملا شایسته قهرمانی در ویمبی بود. البته نواک تا قبل فینال افتضاح بود و خودم شخصا پست هم گذاشتم که هیچ امیدی به قهرمانیش ندارم. ولی توی فینال واقعا عالی ب
والله نمی دونم تنیس بازی کرد یا نه ولی اون چیزی که ما دیدیم و در بزرگ ترین رسانه های دنیا و از زبان بزرگ ترین کارشناسان و ورزشی نویسان دنیا شنیدیم عملکرد خیره کننده فدرر در ویمبی بود که حتی مانع از عرق ریختن راجر فدرر تا قبل از فینال شده بود. من نمی دونم چه طوری بازیکن می تونه دفاع کنه و عرق هم نریزه!! اصن روت می شه کلمه دفاع رو در کنار تنیسی که فدرر ارائه می ده بیاری؟ دفاع می دونی چیه؟ اون چیزی که ما دیدیم و خواندیم بازی های سراسر تاکتیکی فدرر بود علی الخصوص دیدار مقابل رائونیچ که تاکتیکی ترین بازی ویمبی تا قبل از فینال شناخته می شد. دریای مطالب هست در مورد عملکرد خیره کننده فدرر در ویمبلدون و دریای ستایش ها از نحوه بازی راجر. البته نواک شایسته بود ولی بعد از فینال آن کسی که بیشتر از همه ستایش شد راجر فدرر بود بابت نمایش خیره کننده و پایاپای در فینال و بازگشت در ست چهارم که حتی باعث شده بود بازیکن مورد علاقه شما به «اصل» خودش برگرده و در ست پنجم مدیکال تقلبی بگیره. چه طوری می تونی واقعا سوال آیا فدرر در ویمبی تنیس بازی کرد رو به زبون بیاری؟ واقعا روت می شه این و بگی؟ طرف تا فینال عرق نریخته فینالم تو 33 سالگی 5 سته باخته بعد می گی آیا فدرر تنیس بازی کرد؟ اصلا روت می شه نام فدرر رو در کنار واژه تنیس بازی نکردن بیاری؟! اگه فدرر تنیس بازی نمی کنه پس کی تنیس بازی می کنه؟ این لینکی که اگر در حوصلتون باشه و مشاهده کنید به قلم آقای کریس چیس هست ورزشی نویس مشهور یو اس ای تودی که بعد از ویمبی نگارش شده. این مطلب رو اگر در حوصله هست مطالعه کنید که بفهمی فدرر چیه، ویمبی چیه، تنیس چند چنده: http://ftw.usatoday.com/2014/07/roge...-loss-djokovic

خیلی راحت نشستین زیر کولر تایپ می کنی همین طوری: آخه فدرر تنیس بازی کرد؟! ای خدای من، عجیبا غریبا...

اگر تنیس رو دنبال می کنید صرفا به علت اینکه برای خودتون «برند» سازی کنید عیب نداره ولی خواهشا از بیان نظرات ابداعی، خلاقانه و ابتکاری پرهیز کنید. واقعا تو رو خدا این 8 خط رو نگاه کنید...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2014, 02:18 PM   #74
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

با سلام
یه چیزی که دوستان بهش توجه نمی کنند اینه که Federer الان ۳۳سالشه
هر وقت به قول دوستان تنیسورهای شما توی این سن تونستند یه ATP 250 بگیرند اونوقت میشه این بازیکنان رو با هم مقایسه کرد
با این سبک بازی Passive ی که Nadal , Djokovic و به خصوص Murray بازی می کنند ( گرچه جای Nadal واقعا خالیه چون به معنای واقعی می تونه با غیرت بازی کردن رو به همه تنیسورها یاد بده ) و از خطاهای حریفان برای کسب امتیاز تغذیه می کنند و فشاری که بدنشون در هنگام دفاع کردن و Slide کردن تحمل میکنه من فکر نکنم توی ۳۳ سالگی اصلا بتونند بازی کنند چه برسه GS ببرند ( دقیقا همین اتفاق برای Hewitt افتاده )

ویرایش توسط Farid : 08-29-2014 در ساعت 02:23 PM
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2014, 02:35 PM   #75
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
چرا فکر میکنید که هر کس که شماره 1 تنیس جهانه باید تو هر تورنمنتی شرکت میکنه قهرمان بشه؟ من خیلی خوشحالم که نواک راجرز کاپ و سینسی رو خیلی زود حذف شد. که سال دیگه بتونه با رافا امتیاز مثبت بگیره. نواک اگه میخواست راجرز کاپ و سینسی رو ببره که از الان سال دیگه رنکینگ 1 رو داده بود به رافا. این نظر شخصی منه و میگم نواک اگر تو یو اس امسال قهرمان بشه همه تورنمنتهای آخر فصل رو بیخیال میشه و میبازه برای اینکه سال دیگه بتونه سال رو با رنک یکی به پایان ببره. و اگر نه تنیسور ما تو گرند اسلم به روبردو و گولبیس و امسال اینا نمیبازه!!!! تنیسور شما سال پیش توی همه راندها باخت توی هر تورنمنتی. از دور دوم گرفته تا فینال. حالا امسال بعد دو سال یک مسترزی برد که نه با رافا بازی کرد نه با نواک!!! اینقدر امیدوار شدید؟؟؟؟ نواک سال 2011 که بهترین سالش بود تو تورنمنت بازل یک ست نیشیکوری بیگلش کرد. یعنی میخواین بگین نواک نمیتونست یک گیم از نیشیکوری بگیره؟ این سیاست یک ورزشکاره. نمیخوام بگم بیگل شدن سیاسته ولی اینکه بری توی یک تورنمنت از عمد ببازی سیاست یک تنیسوره. نواک 2011 3 گرند برد و بعد از یو اس اپن بیخیال تورنمنتها شد برای اینکه امتیاز مثبت بگیره سال بعدش که همینطور هم شد و سال 2012 رو با رنک یک به پایان برد. در ضمن ویمبلدون راجر تنیس بازی کرد!!!!!!!!!! غیر از دفاع کردن و سرو راجر چه کرد؟ درسته دفاع کردن هم قسمتی از تنیسه. ولی همه میدونن که نواک کاملا شایسته قهرمانی در ویمبی بود. البته نواک تا قبل فینال افتضاح بود و خودم شخصا پست هم گذاشتم که هیچ امیدی به قهرمانیش ندارم. ولی توی فینال واقعا عالی بود.
من به عنوان کسی که از سال 2000طرفدار راجر فدرر شده و تا این لحظه طرفدار راجر بودم بعد از خواندن این پست از شما به یک باره به طور کامل متحول شدم و متوجه شدم که شما چه استادی بودید که من تا حالا این لیاقت رو نداشتم که از سخنان گوهر بار شما استفاده کنم.و باید برم توبه کنم و خودم رو طرفدار نواک جوکوویچ بکنم چون واقعاً سیاستی که نواک داره فکر نکنم چرچیل داشته باشه.(از این خنده دار تر من ندیده بودم که هر جا که نواک باخته و یا بیگل شده از سیاستهای این ابر مرد تنیس بوده ولی هر جا که برده و قهرمان شده خواسته قدرتش رو به راجر و رافا و دیگر تنیسودها نشان بده.تو رو خدا باز هم از این پستها بذار یکم با هم بخندیم و شاد باشیم).مومن خدا اگه صحبت از سیاست باشه هیچ کس به گرد پای راجر نمی رسه چون هم از همه تنیسورها قدیمیتره و هم بیشتر از همه افتخار کسب کرده.نمونه اش سال 2013که راجر با مصدومیت کمر دست و پنجه نرم می کرد و حتی همه فکر می کردند که در آخر سال نمی تونه جزو 8نفر برتر مسابقات لندن باشه ولی استادمون در حالی که هیچ کس فکرش رو نمی کرد و به قول همه دوستان سال نحسی رو داشت با اینکه مصدوم بود ولی در تورنمنتهای آخر سال پر قدرت ظاهر شد و خودش رو به مسابقات آخر سال رسوند.امسال هم ماشاالله با قدرت خودش رو به مسابقات رسوند و تا آنجا که من اطلاع دارم در اکثر مسابقاتی که شرکت کرده در فینال حاضر بوده.وهم اکنون مرد شماره 3دنیا شده و به امید خدا در پایان مسابقات اپن آمریکا نفر دوم می شه.تازه اگه نواک عزیزتون به همین شیرین کاریهایی که در سال 2014 داشته ادامه بده مرد شماره 1 شدن چندان دور از دسترس نیست.تازه اگر هم نتونه برای ما طرفداراش چندان مهم نیست چون اینقدر نامبروان بوده و جام آورده که عقده این چیزها را نداشته باشیم.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2014, 02:37 PM   #76
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)

سوای از بحث کل کل به نظر زوده در مورد قهرمان از الان صحبت کرد.چون گرنداسلم هستش و هزار اتفاق.گذشت زمانی که از قبل معلوم بود یا راجر میبره یا رفا. مخصوصا یو اس اوپن که در این چند سال متنوع ترین قهرمان هارو به خودش دیده نسبت به گرندهای دیگه.
من شانس راجر رو زیاد میدونم واسه قهرمانی به دلیل امادگیش در این چند وقت و به دلیل قرعه نسبتا خوبش.
از طرفی هم با حرف سروش جان هم موافقم که گرنداسلم بردن واسه راجر سخت تر از بردن مسترز و بست آف 3 هست.
ویمبی راجر به راحتی ممکن به فینال رسید و بهترین بخت رو واسه 18 م داشت.تا فینال با بهترین بازیکنان از لحاظ مچ آپ بازی کرد به طوری که اگه میخواست خودش حریف هاش رو انتخاب کنه شاید از این راحت تر نمیشد. اما خوب این شرایط و قرعه جزئی از تنیس هستن و همیشه اینطور نیس که واسه قهرمانی یا رسیدن به فینال باید بهترین هارو ببری و خیلی وقت ها هم چاشنی شانس به کمک همه قهرمانهای رشته های مختلف ورزشی رسیده.
به شخصه معتقدم راجر در صورتی میتونه قهرمان شه که اولا مثل ویمبی بازی هارو تا فینال سریع السیر ببره و ثانیا در فینال کسی جز نواک منتظرش باشه. هرکسی جز نواک باشه باید راجر رو قهرمان دونست و اگه نواک اومد بالا چنانچه شرایط مثل ویمبی بود بازی پایاپای خواهد بود و اگه راجر به زحمت رسید فینال شانس نواک بیشتر خواهد بود.برای راجر بردن نواک روی چمن آسان تر از بردن اون روی هاردکورت است.

اما اون شرایطی که در ویمبی بود اینجا قابل تکرار نیس. به این دلیل که اولا سطح مثل چمن سریع نیس و دیگه راجر نمیتونه زیر 1ساعت و نیم همه بازی هاشو ببره ثانیا درسته قرعه خوبی به راجر خورده اما همین قرعه هم میتونه راجر رو تا فینال اذیت کنن.نباید انتظار قرعه ویمبی رو داشت. فرر توانایی ست گرفتن رو داره و بردیچ و دیمیتروف هم چنانچه آماده باشن میتونن در زمانی که بازی راجر گره میخوره ببرن.

به هر حال امیدوارم بازی های خوبی باشه هرچند من بازی ها رو ندیدم و نمیبینم امیدوارم کسی که حقشه قهرمان شه.

S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2014, 02:46 PM   #77
roger 4 ever
Senior Member

در مورد قهرمان قطعا زوده نظر دادن...بحث این حرف ها هم نیست که راجر قهرمان می شه یا نه، اگه به نظر من باشه راجر شانس سوم قهرمانی در یو اس هست ولی بحث اینه که آیا «توانایی» قهرمانی رو داره که یک سری دوستان مدعی هستند خیر اشون حتی «توانایی» انجام این مهم رو هم نداره!! من به شخصه با این نظر مشکل دارم و جواب این حرف ابتکاری(!) رو دادم چرا که دریایی از مطالب هست امسال در مورد «توانایی های» راجر فدرر...

کسی اگر بگه فدرر قهرمان نمی شه من مشکلی ندارم شاید حتی نظر خودم هم همین باشه، بحث من اینه که می گن «توانایی» نداره...دنیا داره در طول 1 ماه گذشته توانایی های یک فرد 33 ساله با 4 تا بچه رو لیست می کنه و بهش افتخار می کنه اون وقت دوستان می گن کی رو زده مگه!!!!!!! دیر نیست 33 سالگی یک سری دوستان ببینیم اون موقع اونا کی رو می زنن در 33 سالگی... .
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2014, 03:07 PM   #78
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV

نقل قول:
عاشق حساب و کتاب کردنتم
امسال تورنتو سینسیناتی حذف شد که سال دیگه نامیر وان بشه ؟؟
چه امسال و چه سال بعد این 2 تورنمنت 2000 امتیاز دارن و هر کسی بگیره به امتیازهاش اضافه میشه 2+2=4
واقعا اگر شما جور دیگه ای بلدید که حساب میکنی بما هم بگو بچه ها مشتاقند یاد بگیرن ؟؟

در مورد فینال ویمبلدون هم به آمار نگاه کنی بد نیست فکر کنم معنی بازی دفاعی را بهتر بفهمی
اگه دفاع زیر سواله تمام 9 گرند رافا در رولند و4 گرند نواک در استرالیا هم با بازی دفاعی بوده و از درجه اعتبار ساقطه
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2014, 03:46 PM   #79
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

مرسی آنـا
من وقتی میگم سرنا بیشتر بازیش بر پایه قدرتشه خو مسخره میکنید ، اینم حرف یکی از بازیکنان حاضر در تور !

Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2014, 04:08 PM   #80
roger 4 ever
Senior Member

نقل قول:
مرسی آنـا
من وقتی میگم سرنا بیشتر بازیش بر پایه قدرتشه خو مسخره میکنید ، اینم حرف یکی از بازیکنان حاضر در تور !
کاملا حرف درستیه اهورا جان و هر فردی هم که مسخره کرده خو اشتباه کرده دیگه. در اینکه سرنا کاملا از سیاره ای دیگه در تنیس خانم ها بازی می کنه هیچ شکی وجود نداره،من از طرفداران سرنا هستم ولی نمی شه انکار کرد یکی از مهم ترین دلایل این «خارج سیاره بودن» توانایی های خاص بدنیه سرناست. البته این موضوع بیشتر از اینکه استعداد خدادادی باشه مربوط به تاکید سرنا روی برنامه های بدنسازی هستش. همین طور که می دونی در طول سال بیشترین تمرکز سرنا روی کارهای بدنی و تمرینات بدنسازی قرار داره و تیمی هم که در این حوزه کنار خودش داده تیم فوق العاده قدرتمندی هستش...

همین الان به نظر من ونوس تنیس زیباتری رو نسبت به سرنا بازی می کنه اما این «توانایی های بدنی» هستش که تفاوت این 2 خواهر و در سطح فراتر تفاوت ها رو در بخش بانوان بین سرنا و بقیه رقم می زنه. اصلا همین توانایی های بدنی بود که سرنا رو تونست مجددا به رقابت ها برگردونه و البته همون طور که گفتم بخش اعظمی از این توانایی های بدنی مربوط به انتخاب های خوب سرنا می شه. برای مثال سرنا قهرمانی ویمبی 2012 رو مدیون کار کردن با مربی بدنساز توانایی همچون مکی شیلستون بوده که از توانا ترین مربیان در حوزه بدنسازی در ایالات متحده هستش.

قطعا سرنا بخش اعظمی از موفقیت هاش رو مدیون این توانایی بدنی هستش و گرنه از لحاظ ارائه تنیس هستند بازیکنانی که می تونن با اون رقابت کنن...
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)