بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

3-16 خرداد - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-05-2010, 11:21 PM   #781
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger-federer1 نمایش پست ها
من کاری به کسی ندارم؛بیشتر طرفداران نادال دوست خودمم!نمونش رضا که طرفدار سر سخته ناداله!ما با هم دوستیم ولی نظراتمون فرق میکنه؛و این عیبی نداره..اصلا مشکلی نیست..چون سلیقه ها متفاوته
بله سلیقه ها متفاوته
من یه چیزی خیلی وقت بود میخواستم بگم
خب حالا میگم خونی ترین دشمن نادال خودمم
البته خیلیییییییییییییییییییییی ببخشید دیگه چه میشه کرد سلیقه ها متفاوتن نمیشه که همه طرفدار رافا باشن میشه؟
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-05-2010, 11:21 PM   #782
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

گزارشگرها می گفتند فردا برای بازی نادال و سودرلینگ دمای هوا پایین تر از دیروز می شه و شاید بارندگی باشه!

شرایطی که ایده آل بازی سودرلینگ هست.

امیدوارم رافا برنامه ی تمرین شده ای رو برای بازی با سودرلینگ در نظر داشته باشه.

پارسال فکر کنم آندره آغاسی کاپ قهرمانی رو به راجر فدرر داد. نمی دونم امسال شخصیت مهمی رو برای اجرای مراسم دعوت کرده اند یا باز هم به بهانه ی رکود اقتصادی این گداهای فرانسوی مثل مراسم جام دوبل آقایان، پیشکسوت رشته ی راگبی فرانسه رو برای اهدای جام دعوت می کنند!

اینجور که داره پیش میره تاس شانس به طرف سودرلینگ افتاده(بخاطر بارندگی)
مطمئنن رافا نادال تمرین داره
آره درسته آغاسی بود و امسالم امیدوارم یه شخصیت تنیسی برای اهدا جام بیاد؛خیلی زیباتر و باشکوهتره
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-05-2010, 11:23 PM   #783
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط alireza.murray نمایش پست ها
بزار هر کی هر چی میخواد بگه بگه بزار دلشونو یه کم خوش کنن
تو کوتاه بیا
به سگی که پارس میکنه نباید سنگ انداخت که
لقب سگ زشته!امیدوارم منظور دیگه ای داشته باشی..دوستان ما تو سایت برای خودشون شخصیت محترمی دارن پس لطفا این حرفا نزنید آق علیرضا
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-05-2010, 11:26 PM   #784
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima_masiha نمایش پست ها
عزیز کسی نخواست شما بیای از فدرر تعریف کنی!!! احترامتم نخواستیم. فقط با کسانی که میان تو این سایت باید با احترام رفتار کنی(حداقل با اونایی که نمیشناسیشون). یکی از قواعد اصلی فروم اینه، اینطور که مشخصه شما فقط با کسی که نظرش باهاتون یکی باشه برخورد محترمانه دارید!

مخاطب اصلی من مدیریت سایته و خودش میدونه و قضایای این چند ماه اخیر که مصادف شده با ورود شما و چند نفر دیگه و خروج چند نفر دیگه و مثل اینکه نفر بعدی مورد نظر شما فخرالدینه!!!

بعد قضایای پاور من با یکی مثل شما یا ایشون راجب تنیس صحبتی ندارم و نخواهم داشت فقط هر چن وقتی میومدم تا از بچه های فنی مثل فرید یه چیزی یاد بگیرم.

منم ترجیح میدم دیگه اینورا پیدام نشه تا شما راحتتر به کارتون ادامه بدید.
اگه ميخواين قهر كنين نياين، نيازي به گفتن نداره كه، مگر اينكه قصد نمايش اجرا كردن داشته باشين وبخواين با احساسات بقيه بازي كنين.
مثل اينكه من مجبورم براي تنوير افكار عمومي يه سري چيزا رو بگم:
قهر كردن ميلاد و بقيه هيچ دليل قابل قبولي نداشته و نخواهد داشت، اين يه فروم يه اصل داشت، و اون اين بود بدون دخالت مدير، اعضا در كنار هم براي همديگه تصميم بگيرن، مگر اينكه از لفظ ركيك استفاده بشه يا مثلا حرف نژاد پرستانه و توهين به اقوام مختلف بشه يا به خانواده كسي توهين بشه، كه مدير دحالت كنه. وگرنه قرار نبود، در بقيه موارد دخالت بشه، به خصوص در دعواهاي شخصي، من به درست و غلطش كار ندارم، به هر حال اون زمان همه موافق اين قانون بودن، در طول يك ساله گذشته حتي يك پست از كسي پاك نشد، ولی همه داستان از اونجايي شروع شد كه دوستان تازه وارد، در برابر توهيني كه بهشون شد، واكنش بسيار شديدتري نشون دادند، و خب ميلاد انتظار داشت من بيام برخورد كنم، بله پست حاتم اصلا مورد تائيد من نبود، اصلا در حد و اندازه هاي توهين ميلاد هم نبود، خيلي درشت تر بود، ولي بر طبق همون قانوني كه داشتيم، توافق بر اين بود كه اصلا در اين موارد دخالت مديريتي نشه، چرا؟ چون از خط قرمزهايي كه چند نمونشو بالا گفتم، هنوز كسي رد نشده بود، بعد كه اشاره به تربيت خانوادگي شد من خودم اولين نفر اعتراض كردم.
وقتي قانوني هست، براي همه اعضا مدير و غير مدير يكسانه، من نميتونم بيام به اسم اينكه خودم اولين نفر اينجا عضو شدم، به هر كي هر چي دلم خواست بگم، بعد تا يكي گنده ترشو بهم گفت، بندازمش بيرون. نه اصلا همچين چيزي نيست.
بازم ميگم درباره درست و غلط بودن اين قانون صحبت نميكنم، به هر حال اون موقع وضع اينطوري بود، با همين قانون بود كه دوستان خودشون توهين ميكردند، مگه نه؟ حالا چون يكي پيدا شده؟ درشت ترشو گفته؟ من بايد تذكر ميدادم؟ بله اگه قرار بود تذكري بدم، از پله اول بايد شروع كنيم نه يهو از وسط ماجرا. ولي ما همچين قانوني نداشتيم اون موقع.
اقا اين همه تو اين فروم من احمق و بي شعور و ... خطاب شدم؟ و خيلي از دوستان با افتخار ازش تشكر هم ميكردن، يك بار دخالت مديريتي كردم براي خودم؟
يك بار يه پستي رو اديت كردم، اون قخش بر عليه خودمو پاك كنم؟
من واقعا نميدونم، همين دوستاني كه تو قيافه هستند، مثال ميزنم، افشين در تائيد من پست زد و به حاتم گفت ممد درست ميگه، چرا به خانواده توهين ميكني هر چي ميخواي به خودش بگو. بعد نميدونم چطور نظراتشون عوض شد؟
بازم ميگم، وقتي قانوني بوده، درست و غلط، براي همه يكسان بوده، من هم نميتونستم دو گانه عمل كنم.
خواهش ميكنم، از اين به بعد اينقدر با اين قهر كردنهاتون فضاي فروم و احساسات بقيه رو تحريك نكنيد و جار نزنيد.
اينجا فرومه محل ابراز نطرات متفاوت، بايد بتونيم همديگه رو تحمل كنيم، نه با روش هاي 1000 سال پيش قهر كنيم، اين حركت دقيقا مثل تيم بيرون كشيدن تو فوتباله، اصلا جالب نيست.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-05-2010, 11:27 PM   #785
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

به خدا من خواستم یه مثال بزنم
قلط بکنم بخوام به شما ها لقب سگ بدم
اگه همچین فکری کردین خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ببخشید به خدا منظوری نداشتم
ما کوچیک طرفدارای رافا هم هستیم
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-05-2010, 11:28 PM   #786
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
درود
دوست عزیزم reza 23
جناب nima masiha دوست صمیمی منه.خونشون هم تو چند قدمی خونه ماست.ما سالهاست که با هم همکلاسی بودیم.اصلا خوب نیست اینجوری باهاش صحبت می کنین.اگه دوست دارین ایشون سایت نیاد بهتره این آرزو رو برای من هم داشته باشی.چون من نیمی از انگیزه ای رو که دارم میام سایت بخاطر ایشونه.هر وقت اونهم آنلاینه من خیلی خوشحال میشم.
و ایشون با چند تا از کاربران اینجا قبلا توی فروم های دیگه خیلی زحمت کشیدن و اگه اشتباه نکنم شاید اولین کسانی بودن که یه فروم تنیس خارجی رو راه انداختن و خیلی چیزهای دیگه که من و شما ازش بیخبریم ...

در مورد شخصیت خودت هم بگم اگه شما اون توانی رو که برای کل کل صرف میکردید صرف اینکه اطلاعتت رو بیرون بدی می کردید الان ما از شما خیلی چیزا یاد می گرفتیم.مثل اون تعریفی که از اسلایس کردی چقدر زیبا نوشتی.جدا من خیلی لذت بردم...

شاید فردا اخرین روزی باشه که من به این فروم میام . اگر من موجبات ناراحتی شما را فراهم اوردم عاجزانه تقاضای حلالیت از شما رو دارم.

به امید اینکه فردا نادال قهرمان شه

فخری این چه حرفیه!!!یعنی چی نمیام!بخدا میام خورموج اونجا آمارت و میگیرم و میام در حیاطتونا!
بابا تو بیا تو سایت مگه عیبی داره؛نمیشه ما بگیم تمام بچه ها مث هم باشن که!هر کی یه جوره و جذابیته سایتم به اینه که اشخاص مختلف با عقاید و اخلاق های مختلف در سایت حضور دارن؛پس دیگه این حرفا رو نزن؛ما میخوایم با کمک هم یه سایت خوب و بسازیم و به پیش ببریم
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-05-2010, 11:34 PM   #787
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

بابا جون هر کسی دوست دارید یکم درباره بازی فردا و شرایط فردا صحبت کنید نه حاشیه!
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-05-2010, 11:37 PM   #788
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

رضا چون قبلا بهش تذكر داده شده بود، پستش پاك شد، عليرضا موري شما هم چون اولين بارته، مهلت داري پستتو اصلاح كني، در غير اين صورت پست شما هم پاك ميشه.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-05-2010, 11:50 PM   #789
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

کاشکی فضای سایت طوری باشه که کاربران یعنی من و تو و او بتونیم کنار هم با نظرات مخالف با هم بحث و تبادل کنیم(متاسفانه بحث زیاده ولی تبادل اطلاعات خیلی کمه)؛یکی از علت هایی که من کمتر دیگه به سمت کلوب و کلوب جهان تنیس میرم اینه که تبادل اطلاعات توش کم بود..ولی نه طوری بشه که الفاظی به کار ببریم که اصلا در شان و منزلت ما نیست و با گفتم این کلمات شخصیت خودمون و زیر سوال می بریم ولی متاسفانه جوری پیش رفته که ممد اومده دست به کار شده..من اونجا به همه پیشنهاد حضور در تنیس تاکرز رو میدادم و به همه میگفتم که اینجا چقدر اطلاعات تنیس یه نفر بالا میره؛البته الانم هست ولی باید بیشتر از اینها بشه؛امیدوارم حاتم،پاور؛رضا،کوری،فخری،دیوید،فرید،ممدها و ... خیلیای دیگه بازم تلاش خودشون و برای پر محتوا تر کردنه سایت بکنن..
قدیمی 06-06-2010, 12:02 AM   #790
Rafaello
Senior Member

آواتار Rafaello

پستها: 201
سپاس: 714
در 196 پست 1,553 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط jiji-federer نمایش پست ها
آقایان افشین ، میلاد ، سهیل ونیما ناراخت نباشین لطفا چو به دعای گربه سیاه (نادالی ها ) بارون نمی یاد. تازه اگه رنکینگ هم جا به جا بشه از ارزش های راجر چیزی کم نمیشه .
از ارزش هاش چیزی کم نمیشه ولی از امتیازاش کلی کم میشه و رنک دو رو تقدیم رافا میکنه
Rafaello آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafaello به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
رولندگروس، فرنچ اپن، تنیس خاکی، گرنداسلم،

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)