بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

14-21 مهر - شانگهای، چین

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-12-2013, 06:13 PM   #61
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

مرسی خوانبرای من که تنیسورم چند ماه دور از تنیسه هیچ چیزی جز قهرمانی خوان نمیتونه منو خوشحال کنه.متاسفانه چون از دانشگاه اومده بودم و خسته بودم فقط سه گیم اول بازی رو دیدم که هر سه گیم رو خوان گرفت و بعد خوابیدم ولی 90% مطمئن بودم خوان میبره.اون 10% هم گفتم شاید بازی خوان افت کنه و همین الان که بیدار شدم نتیجه رو دیدم و خستگیم در رفت.متاسفانه هیچ بازی از این تورنمنت رو ندیدم و از میزان آمادگی هیچ کسی خبر ندارم ولی به هر حال قهرمانی خوان میتونه بهترین چیز برا من توی این یکی دو ماه اخیر توی همه ابعاد زندگیم باشه.امیدوارم پرقدرت ظاهر بشه چون به هر حال در حالت عادی بردن نواک برای خوان آسونتره تا به نادال.بازم مرسی خوان
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-12-2013, 06:32 PM   #62
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط temporary نمایش پست ها
سروش جان ممنون از لطفی که به من داری. من همون رضا دل پوترو هستم. مدیران بن نکردن

منو. اون اکانتم هک شده.

وقتی رفته بودم تبریز ، هدف انتقام جویی کثیف یک پان ترک روانی قرار گرفتم.فقط به جرم فارس

بودن.

بعد از هک کردن ایمیلم تونست به حساب کاربریم در این سایت دسترسی پیدا کنه و یه سری

توهمات خیالی خودشو با اکانت delpotro در سایت درج میکرد. بعدش با اطلاع اعضای هیات

نظارت این اکانت رو درست کردم.
سلام دوستان
وقتی آیدی رضا هک شده بود از طرف رضا به من و خانوادم فحش داد منم فکر کردم رضاس خیلی ناراحت شدم البته خودم همون موقع احتمال هک شدن آیدیشو کردم.
الان که اومدم تنیس تاکرز دیگه 100 درصد فهمیدم که ایدیش هک شده.
manoochehr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-12-2013, 10:00 PM   #63
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،

سلام
دوست دارم دلپوترو قهرمان شه. من نميرسم بازيها را ببينم اما نتايج را دنبال ميكنم همينجوري حسي ميگم دوست دارم دلپوترو ببره. ؛)
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Najmeh5576 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-12-2013, 10:29 PM   #64
joko
Junior Member

پستها: 14
سپاس: 145
در 10 پست 36 بار سپاسگزاری شده

فردا جوکوویچ 2-0 میبره 100%
joko آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما joko به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-12-2013, 11:12 PM   #65
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نواک جوکوویچ و صحبتهایش بعد از بازی:

نواک جوکوویچ مدافع عنوان قهرمانی با نتایج 6.2 و 7.5 از سد جو ویلفرید سونگا تنیسور فرانسوی گذشت.

اوگفت:این مورد مثبتی است زیرا بسیاری از افراد با پایان 4 گراند اسلم فکر میکنند فصل تنیس تمام شده است یا شاید به یک نحوی میتواند در ذهن کسانی که تنیس را بطور حرفه ایی و مستمر دنبال نمیکنند تمام شده باشد . جوکوویچ در دومین ست وقتی 4-2 جلو بود خلق و خوی خود را از دست داد و بعد از 2 پوئن بحث برانگیز به سر علی نیلی داور صندلی مسابقه فریاد کشید . موضوع این بود که سونگا 2 بار چلنجی داد که داور خط دیر فریاد اوت کشیده بود و هر 2 بار با چشم الکترونیکی نشان داده شد که فریاد داور خط اشتباه بوده و 2 پوئن به سونگا داده شد . جوکوویچ به سمت علی نیلی داور صندلی فریاد کشان رفت و گفت : تمرکز...تمرکز...!!! من هر 2 بار بالای توپ حاضر بودم و پوئن باید به جا داده میشد .

جوکوویچ درباره عصبانیتش گفت: وقتی شما در کورت هستید آن شبیه گود مبارزه است . شما درحال مبارزه هستید. مهیج است. فشرده و سخت میباشد و این مورد طبیعی است و اولین بارنیست که چنین موردی اتفاق میافتد و طبعا آخرین بار هم نخواهد بود .

سونگا گفت: من اگر میخواهم به لندن بروم باید بازی کنم و تا سرحد امکان برای بردن تلاش کنم .

یک مصاحبه دیگر تلویزیونی. جوکوویچ گفت :

برای من مهم بودکه به فینال دیگری بروم . از سرویسهام و برگشتهای (برگشت توپ) که در لحظات مهم بازی انجام دادم راضی و خشنود هستم . سرویسهایم خیلی کنترل شده و کار ساز بود . من در تلاش بودم که کورت را کاملا باز کنم و او را از یک طرف به طرف دیگر حرکت دهم . من میدانم او دوست دارد نقاط هدف داشته باشد . او دوست دارد از گوشه ها بازی کند و ضربات خود را بزند . بنابراین من سعی کردم این اجازه را به او ندهم که در مناطق راحت خود باشد.

توضیح اینکه علی نیلی داور ایرانی است ولی مقیم آمریکا و او را داور آمریکایی میشناسند. داور دیگر ایرانی علی کاتبی است که در یواس اپن بدلیل مسائل سیاسی که نباید به ورزش ربط داده شود آمریکاییها به او ویزا ندادند.

این عکس رو امروز نواک در فیسبوک خودش منتشر کرد و نوشت:

"موزیک بهترین راه برای ریلکس شدن و شاد بودن بعد از یک روز خوب کاری است. این است گروه جوکو."

خوان مارتین دل پوترو بلیط لندن را گرفت . دل پوترو چه گفت؟ نادال چه گفت؟ دل پوترو تنیسور 198 سانتی متری آرژانتینی فقط یک برد نیاز داشت تا مکان خود را در لندن ذخیره کند و موفق شد رافائل نادال شماره 1 جهان را با نتایج 6-2/6-4 شکست دهد . دل پوترو فینالیست 2009 این تورنمنت بود و مدت 4 سال بود که در مقابل نادال موفقیتی نداشت . دل پوترو گفت: من تمام مدت بازی محکمی انجام دادم . ضربات محکمی زدم . من میدیدم که رافا از بیس لاین (خط سرویس) دور قرار گرفته بازی میکند و این برای گیم من و سرو من و اعتماد بنفسم خوب بود . به این دلیل من توانستم امروز این دو ست را شکست دهم. او ادامه داد وقتی شما بازیکن شماره 1 جهان را شکست میدهید در ذهن خود احساس خاصی دارید . این لحظه آنقدر خوب است که با کلمات نمیتوان بیان کرد . خیلی خوشحالم . هیجان زده هستم.

و اما رافائل نادال گفت: او حیرت انگیز بازی کرد . من فقط به او تبریک میگویم . خیلی به ندرت من در مقابل حریفی بازی کرده ام که در سطح بازی امروز او بوده باشد . من به خانه میروم با این احساس که بد بازی نکردم . این موردی است که باید منصفانه بگویم . من به حد کافی فروتنی دارم که بگویم خوب بازی کردم و6 -2/6-4 شکست خوردم و در جای دیگر نادال گفت من شکست نخوردم به این دلیل که خسته بودم بلکه در مقابل بازیکن بزرگی بازی کردم . باز هم شماره 1 جهان گفت : در چین مانند فرانسه بازیکنی که حالت شکننده تر دارد او را تشویق میکنند . در تای برک با واورینکا من فکر نمیکنم . طرف او بیشتر بودند از من . آنها در حال لذت بردن از بازی بودند . دل پوترو فینال را باید با جوکوویچ بازی کند . جوکوویچ رو در رو 9-3 جلو است.

عکس دل پوترو در روزی رافائل نادال راشکست داد تا بلیط لندن را بگیرد که بنده در 10 سال اخیر چنین اجرایی را از هیچ بازیکنی ندیده بودم . ممکن است فردا به جوکوویچ ببازد . منظور بنده فقط بازی امروز است.

(ترجمه و تنظیم تمامی مطالب توسط آقای علیپور عزیز)
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-12-2013, 11:31 PM   #66
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

همین راهی که هستی برو

بی نهایت میخوامت تو رو

اما بی جام تو جایی نرو

امشب چه هوای صافیه

دل همش تو خیالبافیه

فقط منو تو با هم باشیم

یه جام کوچیکم کافیه

زندگی بی تو رونق نداره گلم

عمر دنیا کوتاس

"شانگهای" مال ماس

بی تو من مهره ای باطلم!
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2013, 12:36 AM   #67
Yashar
Senior Member

آواتار Yashar

پستها: 163
سپاس: 473
در 157 پست 1,295 بار سپاسگزاری شده

چرا گزینه حذف پستو ندارم من؟

ویرایش توسط Yashar : 10-13-2013 در ساعت 02:02 AM
Yashar آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Yashar به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2013, 06:37 AM   #68
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،

منتظر گذاشتن بازي قشنگ نادال بادلپو براي دانلود هستم البته به فرمت اف ال وي
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 10-13-2013, 07:23 AM   #69
!PARADOX
Rafa's Fan

آواتار !PARADOX

پستها: 44
سپاس: 716
در 42 پست 348 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal

تبریک به طرفداران دلپو

واقعا حقش برد بود.
نادال هم بد شانسی و بی دقتی و بازی بسیار بی نقص دلپترو در کنار هم باعث باختش شد.
واقعا فورهند و بک هندهای قوی و بی نقصی می زد.
نادال هم بیش از حد دابل فالت می داد توی یک گیم 2 تا دابل فالت داد !! تمرکزش به هم ریخته بود.

به امید بازی زیبا در فینال
!PARADOX آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی !PARADOX به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2013, 08:12 AM   #70
Nadal.N1
Senior Member

آواتار Nadal.N1

پستها: 202
سپاس: 1,018
در 174 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nadal- Kvitova

نادال اشتباهاتی داشت تو بازیش و همچنین به نظرم کمی بدنش افت کرده با بازیهای زیادی که کرده!

اما نکته اصلی اینه که دلپوترو بی نقص بازی کرد من که تا به حال این چنین بازی از دلپوترو ندیدم یه جور فرا زمینی بازی میکرد بدون اشتباه.

تبریک به هواداراش

خسته نباشید به هوادارن رافا
Nadal.N1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nadal.N1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)