بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

17-23 آبان - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-12-2010, 08:26 AM   #61
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
در این که بازیه روی تور رافا پیشرفت کرده حرفی نیست ، ولی رافا معمولا توی شرایطی روی تور میاد که احتمالا گرفتن امتیاز زیاده و به همین دلیل درصدش بالاست . مثلا همین امروز لودرا زیره 65 درصد والی کرد ولی دیدی که چه آتیشی به پا کرد .
درسته، ولی خب بهتره که وقتی مطمئنی بیای روی تور
نه من نتونستم کامل ببینم یه تیلویزیونه و ده تا انتخاب
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-12-2010, 08:36 AM   #62
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
درسته، ولی خب بهتره که وقتی مطمئنی بیای روی تور
نه من نتونستم کامل ببینم یه تیلویزیونه و ده تا انتخاب
بله ولی وقتی این جوری روی تور بیای دیگه هنر والی کردنت به چالش کشیده نمیشه.هنر اینه که مثل لودرا تو شرایط سخت هم روی تور بیای و امتیاز رو هم بگیری .
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-12-2010, 09:12 AM   #63
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-

بابا اينقدر موراي موراي نكنين . ديشب زوركي CILICرو برد . واقعا كه خر شانسه ،تا يه توپ هم خراب ميكنه يا مچ دستش رو ميگيره يعني مصدومم يا با داور دعوا ميكنه ،ديشب هم كه جلو داور كم اورد ،آروم هم گفت F*ck(لعنتي ).كه اگر تو ايران بود حتما يه مدتي محروم ميشد.

ویرایش توسط Mohammad : 11-12-2010 در ساعت 10:10 AM دلیل: اصلاح
rezapor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما rezapor به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-12-2010, 09:15 AM   #64
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
بله ولی وقتی این جوری روی تور بیای دیگه هنر والی کردنت به چالش کشیده نمیشه.هنر اینه که مثل لودرا تو شرایط سخت هم روی تور بیای و امتیاز رو هم بگیری .
خب سوال اینجاست که چرا راجر سرو و والی نمیکنه اینجا؟ (در حد استپانک و لودرا)
همیشه میگفت زمینها کنده من دیگه مجبورم عقب وایسم، ولی اینجا که شرایط مهیاست، من انتظار داشتم تاکتیک اولش سرو اند والی باشه، ولی انتظار منو براورده نکرد.
به نظر من بهترین والیرهای الان استپانک و لودرا هستند، استپانک والی های اگرسیوش فوق العادست، دیشب چند صحنه فوق العده بود، میکا هم متخصص دراپ والیه و هاف والیه. مجیشن هم واقعا بکهند هاف والی هاش از بیسلاین فوق العاداست.
راستی موری هم جلوی نلبندیان فوق العاده نشون داد، از ست دوم، حتی روی سرو دوم هم سرو اند والی میکرد و کاملا هم موفق بود، من اصلا نمیتونم بفهم، چرا زیاد استفاده نمیکنه، فقط در شرایط خاص استفاده میکنه.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-12-2010, 09:28 AM   #65
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
خب سوال اینجاست که چرا راجر سرو و والی نمیکنه اینجا؟ (در حد استپانک و لودرا)
همیشه میگفت زمینها کنده من دیگه مجبورم عقب وایسم، ولی اینجا که شرایط مهیاست، من انتظار داشتم تاکتیک اولش سرو اند والی باشه، ولی انتظار منو براورده نکرد.
به نظر من بهترین والیرهای الان استپانک و لودرا هستند، استپانک والی های اگرسیوش فوق العادست، دیشب چند صحنه فوق العده بود، میکا هم متخصص دراپ والیه و هاف والیه. مجیشن هم واقعا بکهند هاف والی هاش از بیسلاین فوق العاداست.
راستی موری هم جلوی نلبندیان فوق العاده نشون داد، از ست دوم، حتی روی سرو دوم هم سرو اند والی میکرد و کاملا هم موفق بود، من اصلا نمیتونم بفهم، چرا زیاد استفاده نمیکنه، فقط در شرایط خاص استفاده میکنه.
راجر که عملا سرو اند والی نکرده تو این تورنمنت . تقریبا 60 درصده سرویس های اولش ریترن نشدن ، شاید به این هم ربط داشته باشه . ولی چیزی که مشخه اینه سبک بازیش سرو اند والی نیست چه تو این سطح چه تو هر سطح دیگه ای ولی خب منم مثل تو فکر میکردم حالا که این قدر این سطح سریعه و Low Bounce هم هست ، بیشتر روی تور بیاد. بازی موری هم فقط توی ست دوم اون جوری بود ، ست سوم دوباره عقب کشید و من خیلی تعجب کرم که چرا مثل ست دوم والی نمیکرد .
نواک هم تو مصاحبه ی بعد از بازیش گفت : "این سریع ترین زمین ... یکی از سریع ترین زمین هایی هست که تا حالا توش بازی کردم ، البته به جز Grass "
من تا حالا فکر میکردم که نسبت به پارسال کمی سریع تر شده ، ولی ظاهرا این سطح خیلی خیلی سریع هست ، زاویه ای دوربین هم به گونه ای هست که نمیشه بدرستی تشخیص داد چقدر این سطح سریعه ، ولی وقتی میبینیم که آمار ایس ها این قدر بالاست و کسایی که خوب والی میکنن موفق بودن نشون میده که تا چه اندازه سریع هست و البته Low bounce . این گزارش گر ها هم فقط بلدن بگن Court suits federer's game ، در حالی که وقتی فدرر سرو اند والی نکنه دیگه عملا خیلی هم این سطح واسش فوق العاده نیست .
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-12-2010, 10:21 AM   #66
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
راجر که عملا سرو اند والی نکرده تو این تورنمنت . تقریبا 60 درصده سرویس های اولش ریترن نشدن ، شاید به این هم ربط داشته باشه . ولی چیزی که مشخه اینه سبک بازیش سرو اند والی نیست چه تو این سطح چه تو هر سطح دیگه ای ولی خب منم مثل تو فکر میکردم حالا که این قدر این سطح سریعه و Low Bounce هم هست ، بیشتر روی تور بیاد. بازی موری هم فقط توی ست دوم اون جوری بود ، ست سوم دوباره عقب کشید و من خیلی تعجب کرم که چرا مثل ست دوم والی نمیکرد .
نواک هم تو مصاحبه ی بعد از بازیش گفت : "این سریع ترین زمین ... یکی از سریع ترین زمین هایی هست که تا حالا توش بازی کردم ، البته به جز Grass "
من تا حالا فکر میکردم که نسبت به پارسال کمی سریع تر شده ، ولی ظاهرا این سطح خیلی خیلی سریع هست ، زاویه ای دوربین هم به گونه ای هست که نمیشه بدرستی تشخیص داد چقدر این سطح سریعه ، ولی وقتی میبینیم که آمار ایس ها این قدر بالاست و کسایی که خوب والی میکنن موفق بودن نشون میده که تا چه اندازه سریع هست و البته Low bounce . این گزارش گر ها هم فقط بلدن بگن Court suits federer's game ، در حالی که وقتی فدرر سرو اند والی نکنه دیگه عملا خیلی هم این سطح واسش فوق العاده نیست .
به خاطر اینکه این سطح فوق العاده اسلایس روش جواب میده و کی بهتر از فدرر اسلایس میکنه؟ دو سه بار راجر اسلایس کرد نه تنها توپ از زمین بلند نشد، به صورت وحشتناک هم مسیرش عوض شد. جدا از اون برای بکهند تاپ اسپینش هم خیلی بهتره، به راحتی از عقب زمین هاف والی میکنه، دیروز پسینگ شاتهای خوبی از سمت بکهند زد و اکثرشون هم فوق العاده On Rise و نزدیک به Half volley بودند، دراپ شات رو این سطح خوب جواب میده، که باز خوراکه فدرره. سرویس هم که دیگه گفتن نداره.
خب راجر استراتژیسته، چون میدونست استپانک میخواد دائم حمله کنه به تور، تصمیم گرفت بیشتر رو بیسلاین بمونه برای Pass کردن.
ولی من به شخصه دوست داشتم راجر تو این تورنمنت دائم سرو و والی بکنه، چیپ اند چارج بکنه و خلاصه از تو رجدا نشه. چون این چیزی بود که خودش همیشه تقصیر رو گردن مسئولین میدونست. و میگفت اگه من نمیکنم به خاطر کندیه زمینه.
راستی یادم رفت بگم، مچ پوینت بازی میکا و نواک، عجب والی بود
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-12-2010, 12:16 PM   #67
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

نقل قول:
وقتی پستت رو خوندم خیلی تعجب کردم ، Serve & Volley هر چقدر هم اجرا کردنش سخت باشه و کم کم هم در حال منسوخ شدن باشه ، از نظر زیبایی یکی از زیباترین سبک های تنیس هست ، بخصوص تو این دوره زمونه که دیگه تقریبا هیچ بازیکن تاپی با این سبک بازی نمیکنه . با توجه به این که این دوره زمونه بازیکنایی که به خوبی شما رو Pass میکنن زیاد هستند ، اجرای این سبک در حال حاضر بسیار دشواره و وقتی که در سطوح High Bounce بازی کنید اجرای این سبک تقریبا خوده خودکشیه . امروز خود گزارش گر ها هم از بازی لودرا ذوق زده شده بودن و گفتن حالا که تیلور دنت خداحافظی کرده ، خوبه که لودرا هست و این سبک رو زنده نگه داشته . به هر حال به نظر من اگر این سبک به خوبی اجرا بشه بسیار بسیار زیباست و من به شخصه خیلی خیلی از بازی امروز لودرا لذت بردم .
منم گفتم که لودرا بهترین در این سبک تو دنیا هست و روش بازیش هم خیلی منحصر به فرده. ولی من گفتم به نظر منطقی نمیاد که بعد از هر سرویسی روی تور بری. در واقع کمی با کله شقی بازی می کنه. و بازیش خیلی انعطاف نداره.
در واقع با این سبک بازی و عدم انعطاف پذیری فکر کنم برای بردن بازیکنای بزرگ تنیس باید سختی زیادی بکشه.
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-12-2010, 12:26 PM   #68
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

کسی دیروز بازی ورداسکو - مونفیس رو دید؟؟؟
مونفیس چه ضربه قشنگی از بین پاهاش زد.
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-12-2010, 12:48 PM   #69
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

کسی ار دوستان می دونه مصدومیت ایوو کارلوویچ کروات در چه حاله؟

الان خیلی وقته دیگه نمیبینیمش! شایدم خوب شده داره در چلنجر ها بازی میکنه!

بنده خدا امسال با وِمیچ صرب تا نیمه نهایی دوبل گرند اسلم استرالیا بالا اومدند ولی اونجا به نستور/زیمونیچ باختند.

فرناندو گونزالز هم به طرز عجیبی نیستش. امیدوارم غیر از مصدومیت دلیل دیگری (مثل زبونم لال خداحافظی) نداشته باشه!

این مصدومیت تقریباً یک ساله خوان مارتین دل پاترو هم دیگه داره رسماً باعث می شه یه عده این جوان آرژانتینی خوش آتیه رو فراموش کنند!

هر چه قدر فکر می کنم بازم یه اسم مصدوم دیگه می آد به ذهنم!

ژولین بنه-تو فرانسوی که در US Open امسال در بازی با تامی روبردو یک دفعه مچ دستش شدیداً مصدوم شد در چه حاله؟ هم دوبل جام دیویس مقابل آرژانتین رو از دست داد هم این همه تورنمنت پشت سرش!

من گفتم دیگه تا مسترز پاریس (تورنمنت فعلی) برمی گرده اما انگار خبری نیست!

تامی هاس نازنین من، هم که هنوز مصدومه و همین دو هفته پیش باز رفته بود کلینیک تا یه تزریق دیگه روش انجام بشه!

Tommy Haas After Receiving His Final PRP Injection

تامی جان، خیلی دلم برات تنگ شده

با سلام
Karlovic روز 23 July استخوان پاشنه پای راست و تاندون اشیلش رو جراحی کرد. قسمتی از استخوان به تاندون چسبیده بود که باید برداشته می شد. فعلا داره Recovery می کنه و از Madrid به بعد هم در هیچ مسابقاتی بازی نکرده:
Wish you well Dr. Ace
Gonzalez هم همین روزا از ناحیه Hip عمل جراحی خواهد کرد و حدودا 9 ماه از میادین به دور خواهد بود.

Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-12-2010, 12:54 PM   #70
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezavahdani نمایش پست ها
از 8 بازی 6 بازی رو درست گفتم. فرر و نوله گند زدند به پیش بینیم.

فرر که حقش باخت نبود.
Ferrer خسته بود.
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
مسترز، پاریس، 2010، برسی، جوکویچ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)