بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > مسترز مادرید (Mutua Madrileña Madrid Open)

مسترز مادرید (Mutua Madrileña Madrid Open)

12-18 اردیبهشت - مادرید، اسپانیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-03-2011, 12:09 PM   #51
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

500 امتیاز رافا در بارسلونا در ماه آگوست بهش اضافه میشه:

Players who finish in the Top 30 of the ATP World Tour Year-End Rankings are required to play four ATP World Tour 500 level tournaments the following year (Side Note: one of these 500 level tournaments must be played after the US Open). So, as a top 30 finisher in the ATP Rankings in 2009, Rafa was required to play four ATP 500s in 2010. However, since Rafa played only two 500s in 2010, he received two “Zero-pointer” penalties - which were assigned to the last two 500s of the year where he chose not to play (Valencia & Washington).
These Zero-point penalties stay on a player’s ranking for 52 weeks. Rafa's Barcelona points will therefore not count towards his ranking until the next Zero-Point penalty falls off. This will be on August 8th, 2011 when his Zero-Pointer penalty for Washington is removed and his 500 points from Barcelona will take its place

Source: ATP World Tour. Ranking Coordination.
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-03-2011, 02:11 PM   #52
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Thumbs up راجر فدرر از فرم 2011 خود خوشحال است

با وجود كسب فقط يك تايتل تا الان،راجر فدرر از فرم خود در سال جاري راضي و خشنود است.او مي گويد اميدوارست براي مدت طولاني بازي كند.
راجر در مادريد گفت: زماني كه شما در سطح خوبي از تنيس باشيد به شما انگيزه فراواني مي دهد..من اميدوارم كه مي توانم براي مدت طولاني بازي كنم.
راجر تنها تاتيل امسالش دوحه قطر است،او پس از سه شكست متوالي مقابل نواك شماره 2 خود را از دست داد و سوم شد..ركورد راجر امسال 24 برد مقابل 5 شكست بوده است!
ستاره سوئيسي مي گويد:من در دبي تلاش كردم.در ميامي تا قبل از سمي بسيار خوب بودم.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
31 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-03-2011, 09:10 PM   #53
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

رنک یک زنان کارولاین وزنیاکی ب غلبه بر یووانفسکی صربستانی (6-4 - 6-4) به راند سوم صعود کرد.

وزنیاکی 2 بار در ست اول و سه بار در ست دوم حریف را بریک کرد. در حالیکه 8 بار از 11 فرصت بریک حریف رو سیو کرد.

وزنیاکی گفت: "یووانفسکی خیلی جوان هست و من قبلاً با او مسابقه نداده بودم. او خطاهای (UN) زیادی داشت. اگرچه در اواخر مسابقه او بهتر شد و برای من اسان نبود."

سامانتا استوسار استرالیایی با غلبه بر هانچوا صعود کرد (7-6 - 7-5). استوسار همچنین ماه گذشته در اشتوتگارت او را شکست داده بود.
استوسار گفت: "من تعدادی از بهترین بازی هایم در امسال را روی خاک قرمز انجام داده ام. بنابراین من خوشحالم."

در قسمت مردان، خوان مارتین دلپوترو ارژانتینی با غلبه بر یک مشکل مفصل ران سید سیزدهم میخائیل یوژنی روس را شکست داد تا به راند دوم صعود کند (6-1,3-6,6-3).

سونگا فرانسوی هم با غلبه بر ریبا اسپانیایی به راند سوم صعود کرد(6-4 - 6-2).

دلپوترو قهرمان US open 2009 کسی که بخش زیادی از فصل گذشته را بعد از عمل جراحی مچ دست از دست دا. در ست دوم این مسابقه دکترها را برای درمان در کورت فراخواند.

دلپوترو گفت: "من در لگن پایم درد دارم. من تلاش می کنم تا بازی کنم با این شرایط، تلاش می کنم تا پیروز شوم با وجود درد."
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-03-2011, 09:24 PM   #54
key1nadal
Senior Member

پستها: 114
سپاس: 159
در 112 پست 566 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1.رافائل نادال 2.دل پوترو 3.ارغوان رضايي 4.دينارا سافينا

خوشحالم خوان برگشته خيلي به نظرم اگه 2010 مصدوم نبود الان جزء 3نفر اول ATP بود.
به اميد قهرماني بيستم
VAMOOS RAFA
key1nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی key1nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-03-2011, 09:32 PM   #55
I.man
Former Staff

آواتار I.man

ماریا شاراپوا در یک دیدار کاملاً روسی بر ماکاروا غلبه کرد (6-3 - 3-6 - 6-1) و به راند سوم صعود کرد.

ماشا گفت: "من گاهی تمرکزم را از دست دادم اما مهم این بود که روی فرصت هایم در ست سوم تمرکز کنم. "
فلوریان سیپولای ایتالیایی سید دوازدهم مسابقات اندی رادیک را شکست داد (6-4 - 6-7 - 6-3).
سید چهارم زنان ازارنکا هم با یک پیروزی ساده حریف سوئدی خود ارویدسسون را شکست داد (6-1 - 6-1).
سید دوم زنان زواناروا هم بعد از گذر از شروع ناامید کننده بازی حریف روس خود وسنینا را شکست داد (0-6 - 6-3 - 6-3)

از راند اول سید ششم نا لی ماریا خوزه اسپانیایی را شکست داد (6-4 - 7-6) و کلیبانوا روس اولین شگفتی رو با شکست سید نهم زنان شاهار پیر اسرائیلی رقم زد (6-3 - 6-2).

ماریان سلیچ حریف ایتالیایی خود را شکست داد (7-6 - 6-4) و خاویر مالیسه بلژیکی ویکتور هانسکو را شکست داد (3-6 - 6-4 - 7-5)
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-04-2011, 09:25 AM   #56
I.man
Former Staff

آواتار I.man

مانفيس تنيسور فرانسوي بعلت آنچه مسموميت ذكر شد از ادامه مسابقه با خوان موناكو خودداري كرد. (6-2 - 3-0).
بدليل الرژي كه مانفيس نسبت به پنير داشته و با توجه به اينكه مقدار كمي پاستا كه حاوي پنير بوده خورده در حين بازي احساس سرگيجه ميكرده.
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-04-2011, 09:58 AM   #57
I.man
Former Staff

آواتار I.man

نواك گفت: "او نمي خواهد درباره نوار پيروزي هايش صحبت كند. اين هفته او تلاش مي كند تا ششمين عنوان پياپي اين فصل را بدست اورد و همچنان در اين فصل بدون شكست بماند. امار پيروزي و شكست نواك در چهار ماه ابتداي امسال 27-0 است. اوپن استراليا - دبي - ايندين ولز - ميامي و همچنين هفته گذشته بلگراد را فتح كرده است."
اگر 2 برد انفرادي سال گذشته در ديويس كاپ را در نظر بگيريم او 29 بازي بدون شكست داشته است.
نواك گفت: "من نمي خواهم درباره اين صحبت كنم كه نوار پيروزهايم چقدر به طول خواهد انجاميد. من بهترين 5 ماه دوران حرفه ايم را داشته ام. من در لحظه خوبي هستم و مي خواهم انرا ادامه دهم."
نواك در مونت كارلو شركت نكرد و فقط با انجام سه بازي هفته گذشته در تورنمنت خانوادگي در بلگراد قهرمان شد. او گفت: "من چند هفته براي ريكاوري فرصت داشتم و براي خاك آماده هستم."
قدیمی 05-04-2011, 10:37 AM   #58
I.man
Former Staff

آواتار I.man

فرناندو ورداسكو پس از باخت به ين لو خستگي را بهانه اي براي شكست نااميد كننده اش در راند اول مادريد كرد.
او گفت: "خستگي متوالي و همچنين ارتفاع، توپ ها كمي بيشتر از زمين بلند مي شوند و كنترلشان سخت تر است. اما تنها ارتفاع نيست. " اين را كسي گفت كه در اين شهر بزرگ شده. "تراكم خاك در كورت كم است. كه دلخواه بازيكناني است كه ببشتر ضربات فلت مي زنند. همچنين شما نمي تونيد به سادگي حركت كنيد. شما ليز مي خوريد."
او گفت: "من نمي توانم سوپرمن باشم!!!!! خاك كورت اصلي يك هفته قبل از تورنمنت ريخته شده و بايد بدقت اب داده و نگهداري شود. زيرا بجاي يك زمين واقعي كف ساختماني indoor-outdoor ريخته شده "

قدیمی 05-04-2011, 01:37 PM   #59
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

انتقام ملبورن در مادريد.

پترا كويتووا تنيسور 21 ساله چكي تونست در راند سوم زن شماره 3 جهان و سيد دوم مسابقات ورا زوناروا را در 1 ساعت و 16 دقيقه و 56 ثانيه مغلوب كنه تا بدين ترتيب به دومين پيروزي متواليش بر روي خاك مقابل زوناروا برسه.

پترا در بازي بعديش بايد به مصاف برنده بازي ماريا و سيبولكووا بره.

نكته جالب اين بازي سيو كردن 7 از 8 بريك پوينت توسط پترا بود.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-04-2011, 03:19 PM   #60
I.man
Former Staff

آواتار I.man

سه ستاره بزرگ ATP امروز در کورت Manolo Santana ی Magic Box در ادامه راند دوم اپن مادرید بازی می کنند.
در اولین بازی نواک با کوین اندرسون از افریقای جنوبی بازی خواهد کرد. رکورد 27-0 نواک در سال 2011 بهترین شروع یک تنیسور در یک فصل بعد از ایوان لندل 29-0 بعد از سال 1989 است. هر چند که اگر به سال گذشته برگردیم نواک 29 بازی پیاپی است که نباخته. اگرچه او سال گذشته انصراف داد ولی دو سال پیش خیلی خوب ظاهر شد. جایی که در نیمه نهایی بازی فراموش نشدنی 4 ساعته ای با نادال انجام داد. اندرسون بهترین بازی های دوران حرفه ای خودش را انجام می دهد و یک پیروزی برابر نواک دارد، اما این پیروزی به بیشتر از 3 سال قبل در میامی برمیگردد. و این در حالی است که در آخرین رویارویی این دو در ماه گذشته، نواک در میامی در مسیر قهرمانی اش او را شکست داد (6-4 - 6-2)
بعد از آن در بازی دوم رافائل نادال برابر مارکوس باقداتیس قرار می گیرد. نادال در خاک به نظر غیرقابل توقف است. رکورد 10-0 و تنها از دست یک ست مسیر نادال برای قهرمانی در دو تورنمت گذشته مونت کارلو و بارسلون است. او نفر اول ATP است با رکورد 29-4 در امسال. از دو سال قبل که تورنمت به تورنمت خاک رس تبدیل شد، نادال در سال 2009 به فینال راه یافت و در سال بعد با غلبه بر فدرر قهرمان شد. نادال در شش دیدار اول خود با باقداتیس او را شکست داده بود، اما در هفتمین دیدار در اگوست گذشته در سینسیناتی این تنیسور قبرسی بود که در یک دیدار که در شب برگزار شد بازی را برد (6-4 - 4-6 – 6-4). این اولین دیدار این دو در خاک رس خواهد بود.
در دیدار بعد، راجر فدرر هشتمین دیدار رودرروی خود با فلسیانو لوپز را برگزار خواهد کرد (7-0). از زمانی که در دو سال گذشته این تورنمنت به خاک رس منتقل شده (2009) راجر به فینال رسیده است. قهرمانی در اولین دوره 2009 و مقام دومی در 2010. راجر در 5 تورنمت امسال خود یا به نیمه نهایی رسیده یا بالاتر. اما او در مونت کارلو در یک چهارم مقابل ملزر حذف شد، لوپز هم از تورنمت بلگراد میاید که در هفته قبل در آن به فینال رسید و در راند اول Madrid نیز میروس راونیچ را در سه ست حذف کرده.
لوپز به فدرر گفت: "من هر روز تمرین می کنم تا با بازیکنانی همانند کسی که اینجاست بازی کنم. بهترین بازیکن تاریخ." او گفت: "من در شرایط خوبی هستم و می خواهم فصل خاک خوبی داشته باشم. من تلاش می کنم تا بازی بهتری نسبت به بازی با راونیچ داشته باشم و اگر اینکار را انجام دهم من فرصت های خوبی خواهم داشت."
در کورت Arantxa Sanchez-Vicario اندی موری بخت چهارم مسابقات با TOP 10 سابق ژیل سیمون بازی خواهد کرد که در دیدارهای روبرو 5-1 پیش است. این دو فینالیست های سال 2008 همین تورنمت هستند که ماری مرد فرانسوی را شکست داد.
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
راجر فدرر،تنيس , رافائل نادال، مادرید، نواک جوکوویچ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)