بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

7-20 شهریور - نیویورک، امریکا

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-13-2011, 02:42 PM   #541
NimaRafi
Senior Member

آواتار NimaRafi

پستها: 364
سپاس: 6,526
در 368 پست 4,053 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-نواك جكوويچ-کارولاین ووزنياكي-ماریا شاراپوا- انا ایوانوویچ- پترا كويتوا -برنارد تومیک-سمپراس-استوسر-رانویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King.Rafa نمایش پست ها
مگه شما سلام کردی که من جوابت رو ندادم که تیکه میندازی میگی اولا سلام؟!!!
جواب متلک رو با متلک میدن ناراحت میشی شروع نکن
هر چی سکوت کردم و هیچی نگفتم فایده نداره مثل اینکه
من گفتمم میگم برای خیلی از طرفدارهای راجر از جمله محمد رضا...افشین..امیر...نیما 93 و و و... احترام زیادی قائلم
نه با فدرر مشکل دارم نه با طرفداراش
قبول نداری از امیر عزیز(lord amir) بپرس که چطور با یکی از متعصب ترین طرفدارای فدرر دو سال بخش تنیس یک سایت رو مدیریت کردم بدون اینکه کوچکترین توهین یا ناراحتی پیش بیاد...
اگه بعضی از طرفدارای نادال هم با باخت فدرر خوشحال میشن به من ربطی نداره...
من کی گفتم خوشحالی شما گناهه؟!
گفتم که برو برا خودت خوش باش...
حتما شعورت در همین حده که به تنیسور مورد علاقه خیلی از کاربرای این سایت توهین میکنی و از تنیس همینقدر میفهمی که به کسی که 10 تا گرند و 19 تا مسترز گرفته و خود فدرر هم بارها ازش تعریف کرده میگی فقط بلده بکشه زیر توپ و فلسفه بازیش بزن زیرشه و جنگندگیش هم تو همین خلاصه میشه...
از فدیم گفتن با کوجیکتر از خودت دهن به دهن نشو راست هم گفتن...
ادامه ندیم بهتره...موفق باشی...

شعور من به خودم مربوطه.توهینیم نکردم ولی اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی عذر خواهی میکنم
از صمیم قلب واسط آرزوی موفقیت میکنم
NimaRafi آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی NimaRafi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 02:44 PM   #542
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

پستها: 240
سپاس: 3,084
در 235 پست 1,511 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال

نقل قول:
نوشته اصلی توسط javi نمایش پست ها
بازی دفاعی و .. رو اسمش میزارین جنگندگی ؟
به نادال هم تبریک باید گفت که یه تنه نواک رو نامبر 1 کرد،درین 6 فینال ...
آقای شما می تونست جلوشو میگرفت ما که چیزی نگفته بودیم
Lily Nadal آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 02:48 PM   #543
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
به هر حال منم ترجیح میدم راجر به نواک ببازه ولی در عوض یه Monoballer قهرمان گرنداسلم نشه !

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
چرا اونوقت؟ مگه خاک بازیه که ببازه ؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
شما هم که دیگه ماشالا تعصب کورتون کرده.هر کی یه ضعف و نقطه قوتی داره...و یکی ازنقطه قوت های رافا اینه...شما شاید به قول خودتون تنیس زیاد دیده باشی ولی حتما بازی های نادال رو زیاد ندیدید.

شما پست منو خوندی اصلا؟؟؟؟؟؟ بازیای اونم دیدم ، زیادم دیدم! حتما جنگنده س و خواهد بود و یکی از مهم ترین نقاط قوتش هست...

من اینو گفتم : " جنگنده ترین نیست ولی یکی از جنگنده ترین هاست " این تعصبه ؟ ما کوریم؟ تعصب اونیه که شما گفتی در پست قبل این...

قواعد استدلال و بحثو که بلد نیستید ، پستو درست بخونید حداقل!

راستی شما از کی تنیس می بینی که از بهترین تاریخ استفاده می کنی؟!

ویرایش توسط Pouya : 09-13-2011 در ساعت 02:57 PM
Pouya آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 03:06 PM   #544
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

یه چیزی که به نظرم در بازی جالب توجه بود استایل رافا بود که خیلی شبیه داوید فرر بود و مثل اون تحرکش خیلی بالا بود !!
باید ببینیم نواک چقدر می تونه نامبر وانی رو نگهداره که با این شرایط فکر کنم حالا حالا ها اون بالا بمونه !!
FaRzIn آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 03:15 PM   #545
beeroz
Roger's Fan

آواتار beeroz

پستها: 173
سپاس: 3,913
در 131 پست 969 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.federer t.hass g.dimitrof s.lisicky s.wawrinka kh.delpotro s.cristea

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
من که تاحالا ندیدم بعد از باخت رافا به راجر اینقدر اعصابت داغون شه .. نمونه هاش هم هست ، بارکلیز پارسال ، مادرید 2009 ... هیچ موقع اینقدر عصبی نشده بودی...به هر حال منم ترجیح میدم راجر به نواک ببازه ولی در عوض یه Monoballer قهرمان گرنداسلم نشه !
monoballer توضیح میدی یعنی چی افشین جان ؟
beeroz آنلاین نیست.  
قدیمی 09-13-2011, 03:43 PM   #546
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

من بازی فینال رو به صورت زنده ندیدم ، اما الان تکرارش رو الجزیره گذاشته بود ، میخواستم بگم اگه رافا با نواک سال پیش بازی میکرد ، نواک در 3 ست بیگل شده بود ، به نظرم بهترین بازی رافا رو در این چند ساله اخیر دیدم (به جز ست آخر) ست سوم رافا باورنکردنی بود ، فکر کنم MAX کیفیت بازی رافا بود .
Behnam RF آنلاین نیست.  
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 03:55 PM   #547
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
بعضی ها فکر میکنن چون الان نوواک رو فرمه طرفدارش شدم
ولی خیلی ها شاهدن از وقتی فدررو تو استرالیا برد طرفدارش شدم
نوواک بعد از تون چند بار به فدرر باخت ولی بازم طرفداریشو کردم
همه گفتم خسته نمیشی هی کل کل میکنی بازم میبازه
طرفدار یه تنیسور هم هستم یا 100 تا به خودم مربوطه
قاعدتا برای این حرفم باید از پست های دوستان دیگه نقل قول می نمودم ولی خیلی اهمیتی نداره!

من اصلا کاری ندارم خشایار عزیز یا هر عزیز دیگه ای چجوری طرفدار نادال و ... شدن. مهم ادامه داستان هست...
تا جایی که من یادمه - چه بعد از عضو شدنم و چه قبلش - خشی (قصد جسارت ندارم ، به عنوان صمیمیت گفتم!) همیشه از اول تورنمنت تا آخرش بوده ، چه نادال آماده بوده و چه نبوده ، چه باخته و چه برده ... به نظر من این جای تقدیر داره که همیشه و در همه حال حامی نادال بوده! حتی وقت هایی که - به قول خودش - بازیشو نمیدیده. حالا به هر دلیلی... این مهمه نه اینکه چون نادال ، فدررو برد طرفداراش شده (که اونم صادقانه خودش گفت!) پس ضد راجره نه طرفدار نادال! کسی که این همه از باخت بازیکن اولش به دومی ناراحت میشه معلومه چقدر نادالو دوست داره. من خودمم اگه راجر به یکی دیگه از بازیکنام ببازه - مثلا تو فینال - خیلی ناراحت میشم ولی نه در این حد...
شما این رفتارو با رفتار بقیه مقایسه کنید :
کسی که طرفدار ناداله و معمولا بعد از فینال رولند - یا جاهای دیگه که نادال اول شه - میاد سایت و در بقیه ایام در غیبت صغری به سر می بره...
یا برعکس کسی که طرفدار راجره و فقط بعد از بردش میاد یا بعد از باختش میاد تو نیم خط پنبه کسیو میزنه که 16 تا گرنداسلم برده... و جمله هایی میگن ، نه با این مضمون : " دیگه برو کنار " ، بلکه با این مضمون : " دیگه برو بمیر "! بعد تشکر هم میشه ازشون!
در کل به اعتقاد من یکی از متعصب ترین طرفداران نادال در سایت هست...
2 نکته در آخر :
1. دیشب همینجوری داشتم آرشیو چت باکسو تند تند ورق میزدم ، دیدم پیام دادی! چشمم خواب آلود بود ... دوباره نگاه کردم دیدم نه! درسته. خیلی حال کردم! میدونم خیلی از جو چت باکس خوشت نمیاد... منم نمیگم بیا ولی بعد هر بازی نادالم بیای یکی دوتا پیام بدی ما خیلی کیف می کنم ، البته هر جور راحتی.

2. یه جمله ازت دیدم در شروع فصل خاک ، خیلی تعجب کردم :

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
سلطان خاک دوباره همه جامهای خاک رو میبره
بهترین فصل تنیس شروع شد
واقعا آخرای دهه نود هم خاک بهترین فصل تنیس بود؟ کجایی عمو پیت؟!

شوخی کردما! میدونم اینم به خاطر علاقه به نادال گفتی!

با اینکه دقیقا تو تنیس و فوتبال الان نقطه مقابل همیم ولی دوستت داریم و امیدواریم هیچ موقع از سایت نری!

ویرایش توسط Pouya : 09-13-2011 در ساعت 06:39 PM
Pouya آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 04:01 PM   #548
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

بچه ها اینجا چه خبرهنواک برده ولی بازم بحث راجر و رافاست.
طرفدار های نادال از رو تعصب از تنیسورشون دفاع می کنند و طرفدار های راجر هم از راجر.
نباید بخاطر یک بازی یا یک تورنمنت یا یک شخص اینقدر دعوا کنیدهر چند همش از رو تعصبه و قابل تحسینه
تنیس که روش ننوشته الان نواک همه را می بره پارسال رافا سال قبلم راجر انشا الله سال بعد اندی
تنیس به آمادگی شخص ربط داره.راجر تو رولند مقابل نواک آماده بود ولی جلو رافا نه این که تو سر هم زدن نداره یا سایر کری هاییکه اینجا خونده می شه.
راجر نشون داده اسطوره است
رافا هم تا اینجا خوب بوده و 5-6 سال دیگه هم مفید وقت داره.
نواک هم امسال خوب بوده ولی معلوم نیست آیندش چیه کما اینکه پارسال فقط یه دبی برد.
بازم تبریک برا قهرمانی نوله و به امید قهرمانی اندی
آماده برای یک استراحت تا شانگهای
sahand آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 04:05 PM   #549
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

نقل قول:
نوشته اصلی توسط beeroz نمایش پست ها
monoballer توضیح میدی یعنی چی افشین جان ؟
moonballer ـه فکر کنم. معنی روتینش میشه دفاعی زیر توپ زن!

monoballer که خیلی حرف زشتیه!
Paymaan آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2011, 04:27 PM   #550
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

خیلی جالبه، یکی یه چیزی یه جا میبینه، میاد غلط اینجا میگه، یکی دیگه هم نقل قول میکنه شکلک میزاره، حالم میکنه. بابا حداقل درستش رو یاد بگیرید بعدا بیاد خارجی حرف بزنین
همیشه از کناره گیری فدرر از تنیس ناراحت میشم، ولی از یه طرف واقع خوشحال میشم که یه سری که واقعا نمیفهمم به چه علت تنیس میبینن هم بالطبع این ورزش رو تنها میزارن، این خودش جای بسی خوشحالیه.
Mohammad آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
2011 , us open , آزاد آمریکا , گرند اسلم , یو اس اوپن

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)