بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

9-22 شهریور - نیویورک، ایالات متحده

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-31-2015, 01:57 PM   #41
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

با سلام خدمت دوستداران تنیس به خصوص طرفداران راجر عزیز.امیدوارم که در این تورنمنت هر کسی که شایستگیش رو داره به قهرمانی برسه.هر چند که هر کسی سنگ تنیسور محبوب خودش رو به سینه می زنه.مثل خودم که عاشق و دلباخته راجر هستم.ولی گذشته از طرفدار بودن و تعصب خواستم بگم که با تمام احترامی که برای تنیسورهایی مثل نواک و اندی و دیگر تنیسورها قائل هستم باید بگم که خدا راجر و رافا را برای تنیس نگه داره.چون بدون اغراق 90درصد ذوق و شوق سایتها و طرفدارانشون به این دو اسطوره بر می گرده.و می شه گفت اگه این دو تنیسور نباشند خیلی خیلی از شور وحال اون مسابقات کم می شه.در پایان هم امیدوارم که طرفداران نواک بیشتر به فکر حال و روز تنیسور محبوب خودشون باشند و کاری به کار راجر و طرفدارانش نداشته باشند.و با اعصاب ما طرفدارای فدرر بازی نکنند.باز هم خواهش می کنم که فقط انرژی خودشون رو برای تنیسورشون خرج کنند و با راجر کاری نداشته باشند.تا دوباره حرف و حدیث بوجود نیاد.باتشکر
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-31-2015, 03:31 PM   #42
aretobe7
Member

آواتار aretobe7

پستها: 98
سپاس: 558
در 98 پست 940 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/ MansourBahrami/Stan/Masha /Tommy Hass/Pete Sampras/Anna Ivanovic / Vicka Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

با سلام به همه دوست داران تنیس
یو اس اپن همیشه جزء تورنمنت های زیبای فصل بوده و جاییه که همه تمام تلاششون رو برای بهترین اجرای فصل میکنند. در مورد بازی های راند 1 باید بگم که فکر میکنم نقطه توجه همه بازی ماری کیریوس و نادال چوریچ باشه. در مورد بازی های راند 1 باید توجه داشت که هیچ چیز توش معلوم نیست. بازیکنان با جو زمین و شرایط مسابقه و توپ در فشار بازی آشنا نیستند و ممکنه براشون دردسر ساز بشه.
نکته ای که تقریبا فراموش شده اینه که ارتور اش کمی از لحاظ ظاهری و شاید جریان هوا درون استادیوم تغییر داشته باشه با توجه به ساخته شدن سازه سقف متحرک که قراره توی 2016 کامل بشه.
کیریوس می تونه برای ماری یه موجود اعصاب خرد کن باشه همونطور که برای بقیه یه موجود اعصاب خرد کنه منتهی ماری اگه به هم بریزه درصد سرو 1ش میشه 0% و با سرو 2 نمیشه کیروس رو برد. اما اگه ماری به خودش مسلط باشه به نظر من میتونه از پس این جوون استرالیایی بر بیاد.
یو اس اپن به خاطر ساعت بازیهاش برای من خاطره های زیادی رو تداعی میکنه امیدوارم برای شما هم همینطور بوده باشه.
aretobe7 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aretobe7 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-31-2015, 07:19 PM   #43
HawkclaW
Junior Member

پستها: 17
سپاس: 4
در 7 پست 25 بار سپاسگزاری شده

آقا بازی نیشیکوری کدوم شبکه میزاره؟
HawkclaW آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 08-31-2015, 07:21 PM   #44
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

با درود
بازیها ساعتی قبل شروع شدند
نواک ساعت 11 شب و رافا ساعت 6:30 صبح بازی دارند

جای دوست عزیز و محترم جناب power بسیار خالیه تا تاپیک را مثل همیشه با معرفی و اعلام برنامه مسابقات پربار کنند
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-31-2015, 07:24 PM   #45
HawkclaW
Junior Member

پستها: 17
سپاس: 4
در 7 پست 25 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
با درود
بازیها ساعتی قبل شروع شدند
نواک ساعت 11 شب و رافا ساعت 6:30 صبح بازی دارند

جای دوست عزیز و محترم جناب power بسیار خالیه تا تاپیک را مثل همیشه با معرفی و اعلام برنامه مسابقات پربار کنند
من دنبال بازی نیشی بودم و تنها شبکه واسه آقایان که پیدا کذدم یورو اسپرت۲ بود که بازی گوفین رو میزاشت شما اطلاع ندارید اون بازی نیشی و نوله و رافا رو از کجا دید؟
HawkclaW آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 08-31-2015, 07:42 PM   #46
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط HawkclaW نمایش پست ها
آقا بازی نیشیکوری کدوم شبکه میزاره؟
من با لایو استریمینگ اینترنتی میبینم
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-31-2015, 08:28 PM   #47
reza21re@yahoo.com
Member

پستها: 30
سپاس: 392
در 20 پست 102 بار سپاسگزاری شده

پوشش اوپن امریکا هم خیلی مسخره است.اصلا تنوع کانال نداره فقط یورو اسپورت حق پخش داره.که هیچ وقت بازی های دلخواه ادمو پخش نمیکنه.پکیج سویس که فقط بازی هم وطناشو پوشش میده.میمونه ten hdکه اونم چی بگم مثه یورواسپورته.
reza21re@yahoo.com آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما reza21re@yahoo.com به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-31-2015, 08:41 PM   #48
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

همون گونه که پیش بینی کرده بودم در تاپیک، دومینیکا سیبولکوا از

سد آنا ایوانوویچ گذشت و ایوانوویچ، اولین حذف شده ی بزرگ، لقب

گرفت.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-31-2015, 08:46 PM   #49
reza21re@yahoo.com
Member

بچه ها یه فرکانس فید اسکای اسپورت 1 که در پکیج sky uk وجود داره که داره تنیس پخش میکنه.تو ایرانم دریافت میشه.رو ماهواره Eutelsat 3B@ 3.1° East فرکانس11505.1500.h.البته خودم این جهتو ندارم که تست کنم.اونایی که گردون دارن تست کنن ببینن تنیس پخش میکنه یا نه.

ویرایش توسط reza21re@yahoo.com : 08-31-2015 در ساعت 08:51 PM
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی reza21re@yahoo.com به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-31-2015, 08:48 PM   #50
reza21re@yahoo.com
Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
همون گونه که پیش بینی کرده بودم در تاپیک، دومینیکا سیبولکوا از

سد آنا ایوانوویچ گذشت و ایوانوویچ، اولین حذف شده ی بزرگ، لقب

گرفت.
اره.ولی حیف شد انا ایوانوویچ یکی از بازیکنان خیلی خوب این دوره از مسابقات بود.من به شخصه تمام بازی هاشو دنبال میکنم.
کاربر زیر از شما reza21re@yahoo.com به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)