بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

3-16 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان ویمبلدون 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 23 16.43%
اندی ماری 19 13.57%
راجر فدرر 77 55.00%
رافائل نادال 18 12.86%
جو ویلفرد سونگا 1 0.71%
توماس بردیک 0 0%
سایر تنیسورها 2 1.43%
رأی دهندگان: 140. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-30-2013, 10:00 AM   #431
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

مرسی بابک جان. آخه دیشب تو سایت نواک زده بود که سه شنبه با تامی هاس بازی داره. پس سایت نواک اشتباه نوشته بود. حرفام رو پس میگیرم. انگلیسی ها آدمهای خوبی هستند. من دیشب واقعا عصبی شدم دیدم نواک سه شنبه بازی داره. سهند جان نواک اگه سه شنبه بازی میکرد همین جوری که من گفتم بازیهاش پیش میرفت. من اصلا از چمن امسال هیچ وقت ایراد نگرفتم. در مورد قرعه هم هیچوقت صحبت نکردم. فقط گفتم نامردی اگه نواک بخواد 2تا بازی پشت سر هم بازی کنه. با این اوضاع که همشون فردا بازی میکنن عدالت رعایت شده. اگه هر کس قهرمان بشه نوش جانش. اگر ماری هم قهرمان بشه نوش جان خودش و مردم بریتانیا و تو و علیرضا عزیز.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2013, 10:15 AM   #432
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها
سروش جان تو این صحبت های آقای علیپور رو از چه سایتی پیدا می کنی؟

این هم برای اون دسته از طرفدارای نادال که تفاوت بین طرفداری و سرسپردگی رو خوب می فهمن:

هشت نشانه ای که شما طرفدار نادال هستید:

http://blog.tenniswarehouse.com/misc...ael-nadal-fan/

این آقای علیپور عزیز یک مرد 56 ساله است. که قبلا صحبت های خودش رو برای یک پیج تنیس در فیسبوک میگفت. ولی اونجا کسی قدر این صحبتها رو ندونست و جدیدا در پروفایل شخصی خودش صحبتاش رو مینویسه و من هم ازش اجازه گرفتم که صحبتاش رو اینجا کپی کنم. البته بیشتر مطالبش رو از سایتهای معتبر ترجمه میکنه. به گفته خودش زمان شاه منصور بهرامی رو از نزدیک دیده. طرفدار مارات سافین هم بوده و خانمها هم از کوزنتسووا خوشش میاد. در حال حاضر از تنیسوری به اندازه سافین خوشش نیومده. من بارها ازش خواستم که به این سایت بیاد و صحبتهاش رو اینجا بنویسه ولی الان یکسال است که یاد گرفته با کامپیوتر کار کنه و زیاد وارد نیست بیاد تو سایت و عضو بشه. اتفاقا دیشب بهش گفتم اگه بلد نیستی بیا با نام کاربری و پسوورد من وارد بشو ولی گفت مطالبم رو تو پروفایل شخصیم مینویسم و تو هم اونجا کپی کن عیبی نداره و حالا که تو میگی از مطالب من اونجا زیاد استقبال میشه من مطالب بهتری خواهم نوشت. بنده خدا مشکل تنفسی هم داره و وقتی میخواد بنویسه مجبوره دراز بکشه و بنویسه. به هر حال من خیلی دوسش دارم. کاشکی خودش میومد اینجا و مطالبش رو مینوشت. ولی خوب فعلا هر کاری کردم نتونستم بیارمش . فعلا مطالبش رو خودم واستون میزارم تا به امید روزی که خودش بیاد و اینجا مطالبش رو بنویسه.
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2013, 10:18 AM   #433
saeedsafaee
Member

پستها: 75
سپاس: 347
در 67 پست 466 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: rafael nadal ،sabine lisicki

آخرین جرمن های باقی مونده تو جدول با دو تا نامبر وان بازی دارن. امیدوارم یکیشون حذف نشه...
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 1012638_475541982539200_1553608158_n.jpg (38.9 کیلو بایت, 137 نمایش)
saeedsafaee آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedsafaee به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2013, 10:29 AM   #434
saeedsafaee
Member

پستها: 75
سپاس: 347
در 67 پست 466 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: rafael nadal ،sabine lisicki

دوستان توروخدا یکی جواب منو بده. روز دوشنبه سابین لیزیکی تو بخش دوبل میکس از ساعت یازده و نیم آخرین بازی کورت 17 رو انجام میده ، ساعت 1 هم تو کورت اصلی با سرنا ویلیامز بازی داره. آخه چرا؟؟؟؟؟ این نهایت بی انصافیه. تا حالا سابقه داشته همچین چیزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش توسط saeedsafaee : 06-30-2013 در ساعت 10:34 AM
saeedsafaee آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedsafaee به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2013, 10:54 AM   #435
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

صحبت درباره غلبه! نواک جوکوویچ دور سوم مسابقه اش درمقابل جرمی چاردی فرانسوی را با نتیجه 3.0 برد با 38 ضربه برنده و فقط 3 UNFORCED ERRORS (خطائی که بازیکن تحت فشار نیست) و فقط در سرویسهای خودش 3 پوئن ازدست داد (هرگز با برک پوئن مواجه نشد) بنظر من (علیپور) آمار جالبی است. با تشکر از اقای علیپور عزیز.

شراب قرمز هر چی بیشتر بمونه بهتره میشه . اینجا هم میگه راجر فدرر مثل شراب قرمز خوبه . او هر چی سنش میره بالا بهتر میشه. با تشکر از آقای علیپور عزیز.

ای کاش من هم ماریا داشتم . ماریا دیروز درحال گپ زدن با دوست پسرش گریگور دیمیتریوف بود بعد از اینکه او در یک نبرد 5 سته در دور دوم ویمبلدون شکست خورد. با تشکر از آقای علیپور عزیز.

بنوا پئر تنیسور فرانسوی بعد ازباخت. نکن این کار رو باردر من.

تنیسور شماره 1 سرنا ویلیامز به رکورد 600 امین پیروزی دوران حرفه ایش رسید بعد از اینکه کیمیکو دآتی کروم تنیسور43 ساله ژاپنی رابانتیجه 2.0 شکست داد.
سرنا گفت فوق العاده است . من هیچ تصوری نداشتم. چه جائی بهتر از کورت مرکزی که 600امین پیروزی رابدست آوری . درباره سرنا همه کم و بیش میدانیم بهتر است قدری درباره دآتی کروم بگویم . بنظر من درسن 43 سالگی به دور سوم گراند اسلم رسیدن کم ازبرد آن ندارد . او زمانی شماره 4 بود و مدتی بعد خود را درسن 25 سالگی بازنشسته کرد . او 12 سال بعد درسن 37 سالگی در میان تعجب همگان وقتی اعلام کرد قصد بازگشت دارم کسی او را جدی نگرفت . او گفت در اثر تشویقهای همسرم تصمیم به بازگشت گرفتم . اوهنگامیکه بازگشت سریع خود را به 100نفر برتر رساند که مهم است و یک تورنمنت 280 امتیازی را نیز برد . او در سال 1996 در ویمبلدون به سمی فینال(4نفر)رسیده بود . او میگوید وقتی با بازیکنان جوان بازی دارم اول سن مادر آنها رامیپرسم و اکثرا مادر آنها با من هم سن هستند . دریک تورنمنت هنگامیکه بایولیا پوتینتسووا ازقزاقستان روبرو شد عنوان کرد که این بازیکن جزء آنهای است که سن مادرش خیلی از من کمتر است(37سال)اسم او درتاریخ تنیس بعنوان مسن ترین خانمی که به دور سوم ویمبلدون رسیده است ثبت شد . او در دوبل هم تخصص خوبی دارد و اکثرا بعد از بازگشت در گراند اسلمها تا میانه راه رفته است . قبل از او مارتینا ناوراتیلووا کبیر درسال 2004 تصمیم به بازگشت گرفت درسن 47 سالگی و به او وایلد کارت(کارت ورودیه) دادند اما در دور دوم به دانیلا هنچکووا اسلوواک بازی را واگذارکرد . ازدآتی کروم درباره رژیم غذائیش سوال شد که او چه نوع مواد خوراکی مصرف میکند تا روی آمادگی جسمانی اش تاثیر منفی نگذارد . او پاسخ داد من از همسرم مربی ام و تمام کسانی که دور من هستند بیشتر میخورم اما از مواد غذائی درست استفاده میکنم . آرزوی موفقیت بیشتر وبهتر برای این خانم با اراده و به امید اینکه موردی برای الگو باشد که اگر تصمیم گرفته شود میتوان هرکاری را کم وبیش انجام داد. با تشکر از آقای علیپور عزیز.
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2013, 11:37 AM   #436
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeedsafaee نمایش پست ها
دوستان توروخدا یکی جواب منو بده. روز دوشنبه سابین لیزیکی تو بخش دوبل میکس از ساعت یازده و نیم آخرین بازی کورت 17 رو انجام میده ، ساعت 1 هم تو کورت اصلی با سرنا ویلیامز بازی داره. آخه چرا؟؟؟؟؟ این نهایت بی انصافیه. تا حالا سابقه داشته همچین چیزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نگران نباش دوست عزیز . بازی دابل زیاد نیاز به انرژی نداره و مشکلی پیش نمیاد . انفرادی که نیاز به انرژی داره رو هم که بازی اولش گذاشتند. میکسش هم 3 4 ساعت بعد برگزار میشه .
این آخرین ایستگاه سابینه هست . درسته شانسش کمه ولی خطرناک ترین حریف سرنا برای قهرمانی به حساب میاد . اگر تونست از اینجا خودشو رد کنه شانسش برای کسب اولین گرند اسلم خیلی زیاده .

اینم بخشی از مصاحبه سابینه پس از بازی دیروز :

" من عاشق بازی کردن در ویمبلدون هستم. این تورمنت مورد علاقه من به حساب میاد . بازی کردن در سنتر کورت ویمبلدون همیشه خیلی خاص هست و من واقعا ازش لذت می برم. "

در مورد بازی با سرنا هم گفته :

" قطعا شما باید بهترین بازی رو برای مغلوب کردن او انجام بدید ، هر کسی اینو میدونه . من بازی خودم را انجام میدهم. باید ببینیم چه پیش میاد . "

ویرایش توسط Ahoura : 06-30-2013 در ساعت 11:49 AM
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2013, 11:48 AM   #437
havzhin
Junior Member

آواتار havzhin

پستها: 27
سپاس: 7
در 22 پست 155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer Andre Agassi

امسال واقعا سال شگفتی شده
نادال و فدرر دور اول و دوم حذف میشن ولی یه تنیسور 43 ساله به دور سوم میرسه

ادم نمیدونه اینهارو بعنوان یه جدابیت تازه برای تنیس ببینه یا باید احساس برعکسی داشته باشه
havzhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی havzhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2013, 11:50 AM   #438
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

بابا سهند چی میگی خوشحوال میشم اندی ببازه اولا اینکه سروش اشتباه کرد بعدشم برنامه ریزی از قبل قرعه کشی مشخص شده که در چه روزی بازی های راند 4 و کوارتر و سمی باشن دیگه انقدر هم الکی نیستش که
و دوما سهند قبلا هم بهت گفتم از بازی اندی و بردنش لذت ببر عزیزم
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2013, 12:17 PM   #439
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza Murray نمایش پست ها
بابا سهند چی میگی خوشحوال میشم اندی ببازه اولا اینکه سروش اشتباه کرد بعدشم برنامه ریزی از قبل قرعه کشی مشخص شده که در چه روزی بازی های راند 4 و کوارتر و سمی باشن دیگه انقدر هم الکی نیستش که
و دوما سهند قبلا هم بهت گفتم از بازی اندی و بردنش لذت ببر عزیزم
اندی که سرورهمنم اونو شوخی کردمولی نمیدونم چرا اندی با وجود اینکه عناوین زیادی نداره و مشکل خاصیم برای کسی به وجود نیاورده برا چی اینقدر هیتر و دشمن داره که حتی یه بار نمی تونند موفقیتشو ببینند و تا عمق وجود میسوزنددر ضمن پست من ربطی به سروش به تنهایی نداشت خیلیها اینجا دارند از این حرفا میزنند.همه که مثل عمو پویا نیستند
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2013, 12:29 PM   #440
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

آقا اندی ماری قهرمان شه حقش بوده ، زیاد تمرین کرده و میخواد به حقش تو بریتانیا برسه . در ضمن اگر قرار بود ی بریتانیایی رو قهرمان کنند ، تو این 76 سال مطمئنآ قدرتشو داشتند . پس حذف شدید الکی حرف مسخره نزنید باعث خنده شه . من دوست دارم نواک قهرمان شه ، اما اگه اندی بشه حقش بوده . نواک و اندی هم دو دوست بسیار صمیمی هستند و دلیلی نمیبینم ناراحت بشم ( در ضمن انگلندی های عزیزم هم خوشحال میشن )
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ویمبلدون،2013،سومین گرند اسلم سال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)