بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

7-20 شهریور - نیویورک، امریکا

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-11-2011, 09:30 PM   #431
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

دوستان فدرری شماها چقدر احساساتی هستین! من آدمی هستم که بسیار کم احساساتی میشم ولی در مورد راجر تعصب زیادی دارم. در عین حال از ضعیف ترین بازی راجر هم لذت میبرم. چون فکر میکنم از جهاتی بهش نزدیکم. تا آخرین روزی هم که راجر بازی کنه از بازیش لذت خواهم برد.
نکته آخر هم اضافه کنم که دیشب جوکوویچ هیچ برتری نسبت به فدرر نداشت و فدرر فقط روی اشتباهات خودش باخت. دو ست اول هم به نظرم عالی بود.

من دوست دارم فردا جوکوویچ پیروز مسابقه باشه . چون فکر کنم (فکر کنم ) از لحاظ امتیاز به نفع فدرر باشه.
Paymaan آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-11-2011, 09:35 PM   #432
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط alimadadi نمایش پست ها
مسابقه ی مردان و زنان کی برگزار میشه ؟
ساعت به وقت ایران بگید خواهشا

دوست گرامی شما برای اطلاع از این ساعت ها باید همیشه به تاپیک مخصوص اعلام برنامه مراجعه بفرمایید:

ضمناً فینال خانم ها امشب ساعت یک بامداد و فینال آقایان فردا ساعت 12:30 شب برگزار می شه.

ویرایش توسط PowerVu : 09-11-2011 در ساعت 09:46 PM
PowerVu آنلاین نیست.  
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2011, 01:17 AM   #433
SOROOSH_RF
Roger's Fan

آواتار SOROOSH_RF

پستها: 361
سپاس: 307
در 345 پست 2,198 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer&gulbis& sharapova&ivanovic

آفرین سامانتا حال کردم عجب بازیی انجام دادی سرنا ویلیامز و ترکوندی؛ جقدر این سرنا الکی به داور اعتراض میکنه ؛
SOROOSH_RF آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SOROOSH_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2011, 01:37 AM   #434
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

دمت گرم سامانتا

من نه طرفدارت بودم نه الان طرفدارتم

اما بخاطر اين حال اساسي كه بهم دادي و نذاشتي سرنا ويليامز براي بار چهارم تروفي يو اس رو لمس كنه يه تشكر مخصوص ازت مي كنم.

به قول خشي سوزوندي خيلي ها رو
در آخر هم يه تبريك به پويا و مهدي عزيز مي گم

ویرایش توسط Ahoura : 09-12-2011 در ساعت 02:10 AM
Ahoura آنلاین نیست.  
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2011, 07:30 AM   #435
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

درود به شرفت استوسر که از خیلی مردا شرفت بیشتره! (قابل توجه کوسه و بقیه!) امروز صب بلند شدم دیدم ترکوندی ویلیامزو! خون همه ر کرده بود تو شیشه ، خوب حالشو گرفتی! حالا میگذاشتی یه ست بگیره ، جلو چشم هموطناش ضایع نشه!
ولی انصافا اصلا فک نمی کردم ببری! نوش جونت! به تمام کسانی که از این نتیجه خوشحال شدن ، تبریک میگم (مخصوصا ضد ویلیامز ها!!،)
Pouya آنلاین نیست.  
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2011, 09:15 AM   #436
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza Murray نمایش پست ها
دوستان راجری درد و دلاشونو کردن گفتم ما هم بکنیم
برای خودمو متاسفم واقعا متاسفم ، به جای اینکه در این سن و سال از زندگی لدت ببرم و حال کنم دارم هر روز افسرده تر میشم برای خودم متاسفم که بعد هر باخت اندی حالم بد میشه و گریه میکنم از دیشب تا حالا که سر درد گرفته هنوز حالم خوب نشده نمیدونم واقعا نمیدونم باید چکار کنم.
ای کاش میشد تنیس رو ول کنم خیلی مسخرست که از وقتی بیدار میشم تا وقتی میخوابم همش دارم به تنیس فکر میکنم وقتی فکر میکنم توی این دوسال چقدر داغون شدم میگم خاک تو سرت ای کاش میشد حداقل اگه تنیس میبینم اون رو به صورت تفریحی نگاه کنم
الان تنیس شده زندگیم و نمیتونم ولش کنم و میدونم موقع کنکور هم نمیتونم ولش کنم ولی ای کاش میتونستم در این چند سالی که تنیس دیدم میبینم به جز داغون شدن و افسرده شدن هیچ چیزی گیرم نیومده و هر روز هم که میگذره بیشتر داغون میشم الان واقعا نمیدونم باید چکار کنم انگار هیچ چیزی برام مهم نیست همه چیز انگار برام خسته کننده شده و هیچ چیزی نمیبینم که بخوام باهاش لذت ببرم
علیرضا جان تا حدی با تو موافقم منم دیگه خسته شدم امسال بارها به اندی فرصت داده شده بود ولی کو مرد استفاده از فرصتها.من وقتی نتیجه را فهمیدم ناراحت نشدم حسابی کلافه شدم.خسته شدم بی حوصله شدم ولی به اندازه تورنمنتهای قبل نه چون انتظارش می رفت.اگر اینقدر داغون شدی امروز برو بیرون با دوستات خوش بگذرون تا یه کم حالت بهتر شه.من دیروز و دیشب یه سری اتفاق برام افتاد که باعث شد ماجرا رو فراموش کنم ولی امروز وقتی دوباره اومدم اینجا همه چی زنده شد ولی نه مثل قبل و الان سبک تر از قبلم. منم کمتر از دو سال دیگه کنکور دارم و فقط خوشحالم که بعد از اون میتونم دو تا گرند رو با خیال راحت بدون هیج دقدقه ای ببینم ولی فکر نکنم موفق به دیدن درست رولند بشم.در آخر به امید خوشحال شدن طرفداران اندی و درود به علیرضا جان با غیرت ترین دوستدار اندی.
sahand آنلاین نیست.  
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2011, 09:25 AM   #437
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

پستها: 240
سپاس: 3,084
در 235 پست 1,511 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال

ای بابا ما هم درد دل داریم ما نادالیا هم کم از شما نداریم من هم آخرین مسابقه ای رو که قراره ببینم همین فیناله که البته معلوم نیست بتونم ببینم.من که امسال کنکور دارم رافا هم که به فکر کنکور من نیست امیدوارم بتونه نوله رو شکست بده.شاید اگه بخوام مسابقه ای رو ببینم فقط رولند باشه. به امید موفقیت رافا و تمام بچه های سایت تنیس تاکرز.
Lily Nadal آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2011, 09:48 AM   #438
NimaRafi
Senior Member

آواتار NimaRafi

پستها: 364
سپاس: 6,526
در 368 پست 4,053 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-نواك جكوويچ-کارولاین ووزنياكي-ماریا شاراپوا- انا ایوانوویچ- پترا كويتوا -برنارد تومیک-سمپراس-استوسر-رانویچ

درود بر شرفت استوسر. چه کردی دختر.شیر مادرت حلالت

عجب اتیشی راه انداختی که کپسول هم جوابگو نیس باید از اون هلیکوپتر های اتش نشانی بیاریم

کجاهستن هوادرا های سرینا؟
ولی جدا از شوخی این گرند حق سامنتا بود و شایسته ترین فرد در کل تورنومنت بود.مبارکش باد

اون دختره هم بعد بازی به داور دست نداد
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 6a00d83451599e69e2014e8b78f90c970d-600wi.jpg (47.5 کیلو بایت, 115 نمایش)
NimaRafi آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی NimaRafi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2011, 10:56 AM   #439
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

vamos Rafa ماتادور من مرد روزهای سخت تو می تونی چقدر قشنگه لحظه ای که جام توی دستای تو برق میزنه
Lily Nadal آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2011, 10:58 AM   #440
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

چقدر همه افسرده هستن لطفا جو سایتو عوض کنید
Lily Nadal آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
2011 , us open , آزاد آمریکا , گرند اسلم , یو اس اوپن

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)