بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

7-20 شهریور - نیویورک، امریکا

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-11-2011, 06:46 PM   #421
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها
نمی دونم از کجا شروع کنم... این نوشته بیشتر به درد دل شبیهه تا بحث پیرامون تنیس آزاد امریکا...

یادمه پارسال موقع ویمبلدون بود که خواستم ببینم الجزیره پخش می کنه یا نه. تو گوگل سرچ کردم و اومدم اینجا... قبلش هم چندین بار اومده بودم و یه چیزایی رم خونده بودم. یادم نیست کی بود... شاید قبلا با یه اسم دیگه م عضو شده باشم...تو اکثر سایت ها چنتا اکانت دارم ، چون حافظه م تو این مسائل ضعیفه... به هر حال... عضو شدیم. البته ویمبلدون 2010 رم ندیدم! کلا تا 2011 درست حسابی تنیس ندیدم. سایت میومدم ، تو مسابقه ها و ... هم بودم ولی حال تنیس نگاه کردن اصلا نداشتم... از اول سال 2007 فقط چنتا تورنمتو اونم بصورت تفریحی دیدم نه کامل...(ویمبلدون 2009 ) تا استرالیا 2011 که بیشتر سایت اومدم و به خاطر جو سایت بعد 4 سال دوباره کردم به دیدن مسابقات طولانی تنیس که از قبل طولانی تر هم شده بود... بعد عید شد و مسترزها و رولند و ویمبی و ... . بعدم شدیم عضو یه هیئت مدیره مجازی...! خودم به اتفاقات یک سال اخیر مخصوصا این آخری که فک می کنم ، خنده م می گیره! که یه اشتباه ساده آدمو تا کجا میکشونه... آره... اشتباه کردم...اشتباه کردم که بعد 4 سال دوباره شروع کردم به دیدن تنیس... تنیسی که شاید الان برای خیلی ها لذت بخش باشه (خود تنیس نه برد بازیکن مورد علاقه شون)، ولی برای من نه... قبلا کیف می کردم تنیس می دیدم ، چه می بردیم ، چه می باختیم... ولی الان دقیقا برعکس شده! اصلا اونجوری که بخوام کیف نمی کنم... چه ببریم ، چه ببازیم... اگه لذتی هم باشه برام در نتیجه بوده تا بازی. همون ویمبی 2009 هم خیلی کیف نداد! تورنمنتی که همه بازیکنایی که اون موقع دوست داشتم تا جایی که ممکن بود ، اومدن بالا و به قبل که نگاه می کنم می بینم از لحاظ نتیجه ای بهترین تورنمنت بوده برام از روز اولی که تنیس می دیدم تا ... ولی فقط نتیجه نه چیز دیگه ای...
الانم تنیس خلاصه شده در تاپ 4 ! درست تر این بود یه اسمی برا بقیه انتخاب می کردن مثل زنگ تفریح و ...! برد فرر در برابر نادال و جو در برابر راجر که فاکتور گرفته بشه ، همین به اصطلاح تاپ 4 اومدن نیمه نهایی!! چه چمن ، چه خاک چه هارد کند چه نیمه تند! شوخیه!!
10 سال پیش نمی گفتن فلانی گرند گرفت ، می گفتن ویمبلدون / رولند یا ... رو گرفت... ، یه کار ویژه بود. الان ویمبلدون به طنز شبیهه! امریکا شوخیه! رولندم همین طور! فرقی نداره... هر کدومو با سالهای پیش قیاس می کنم از - خاک تا چمن - خنده م میگیره! اینارو کند کردن و اونو تند...!! نمیدونم... شاید خیلیها دوست دارن اینجوری... نوش جونشون. ولی واقعیت اینه که گرند ها مخصوصا سه تای آخر اعتبارشونو از دست دادن... الان بهتره بگن فلانی گرند گرفت تا بگن فلان گرندو گرفت...بگذریم...
سرتونو درد آوردم... خلاصه اینکه تنیس زیاد وقت میگیره و باید از یه چیزایی زد تا بهش رسید. از کار و درس و یه سری چیزا که نمیشه زد ، یعنی من بلد نیستم...ولی اجبارا باید یه چیزایی کم بشه ، چیزایی که الان که فکر می کنم بسیار بسیار لذت بخش تر از این تنیس بوده برام... عیبی نداره... جلو ضررو از هر جا بگیری منفعته! این تنیس دیگه به من سازگار نیست... نوش جون کسایی که دوست دارن و لذت می برن! این تصمیمو بعد از ویمبلدون گرفتم که امسال که تموم شد - با هر اتفاقی در امریکا - یه مدت تنیس نبینیم تا ببینیم چی میشه... به نتیجه هم خیلی ربطی نداره ، من روزای بد تو فوتبال و تنیس زیاد داشتم که مهم ترینش سقوط یووه تو 2006 بود. ایرادم جای دیگه س... جوابش واضحه برام : هیچی نمیشه! البته بازی دیشب راجر هم تیر خلاص بود هم مهر بر درستی تصمیمم... بعد گذشت 5 سال از جام جهانی 2006 که پر استرس ترین و در عین حال بهترین تورنمنت ورزشی بود برام - که دو تیمی از کودکی دوست داشتم به فینال رسیدن و دیگه فینال فرقی برام نداشت و اتفاقا کم استرس ترین فینال بود برام - دیشب دوباره قلبم درد گرفت و اصلا نتونستم درست حسابی بخوابم... ولی تا یه مدت مطمئنا درد نخواهد گرفت...!
البته تنیس منافع بسیاری هم داشت برام که اتفاقا اون مهم تره! دوستان بسیار خوب بسیاری به جمع دوستان بسیارم افزده گردید که آدم هر چی دوست داشته بازم کمه... ناخودآگاه یاد اون جملات زیبای آندره آغاسی افتادم که الان که فکر می کنم می بینم تقریبا حس و حال منه، مخصوصا اونجایی که میگه من شما را پیدا کردم...:

The scoreboard said I lost today, but what the scoreboard doesn't say is what it is I have found.
And over the last 21 years, I have found loyalty: You have pulled for me on the court and also in life.
I have found inspiration: You have willed me to succeed, sometimes even in my lowest moments.
And I have found generosity: You have given me your shoulders to stand on, to reach for my dreams, dreams I could have never reached without you.
Over the last 21 years, I have found you, and I will take you and the memory of you with me for the rest of my life.
Thank you.

البته یه سری تفاوت ها هم هست ..اینکه من امکان نداره هیچ وقت از سایت برم و قطعا هر روز مرتبا به سایت سر می زنم ، چون جور دیگه ای نمی تونم... و اون 21 هم باید بشه 1 !

اتفاقا بازی خداحافظی جالبی هم برام در پیشه : فدرر - هیوئیت در دیویس کاپ! بازی که تنها چیزی که توش برام مهم نیست و هیچ اهمیتی نداره ، نتیجه س... چون هیچ کدوم از دو تیم - حداقل در چند سال پیش رو - در دیویس به جایی نخواهند رسید. سعی می کنم از دیدن بازیکنایی که بیشتر از همه دوستشون دارم و به نوعی باهاشون بزرگ شدم لذت ببرم...امیدوارم هردوشون بازی کنن. هر چی هم شد مهم نی! گور پدر نتیجه!

ازینکه مثل همیشه پستم طولانی بود ، ببخشید... قهرمانی نواک یا نادال ر هم به طرفداراشون تبریک میگم!
درود پویا جان گل گفتی
همین سر این تنیس لعنتی
بارها شده با خونواده دعوا کنم ولی به چه قیمتی
همین ویمبلدون امسال
به خاطر بازی فینال یه جایی که باید میرفتم نرفتم،چنان ضربه ی روحی خوردم که هنوز هم میسوزم و افسوسش رو میخورم
آخرش چی شد، رافا باخت و از هر دو جهت داغون شدم
Rafa آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-11-2011, 07:24 PM   #422
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
درود پویا جان گل گفتی
همین سر این تنیس لعنتی
بارها شده با خونواده دعوا کنم ولی به چه قیمتی
همین ویمبلدون امسال
به خاطر بازی فینال یه جایی که باید میرفتم نرفتم،چنان ضربه ی روحی خوردم که هنوز هم میسوزم و افسوسش رو میخورم
آخرش چی شد، رافا باخت و از هر دو جهت داغون شدم
گویا خیلی ها - حالا چه در اثر پست ما ، چه بقیه پست ها - تحت تاثیر قرار گرفتن و یاد روزهای بدشون افتادن... مثلا نیما 93 یه جمله تو چت باکس نوشت که من واقعا ناراحت شدم... من نسبت به پست خودم ، اگه کسی ناراحت شده ، عذرخواهی می کنم...

در مورد پست مجتبی عزیز :

من خوشبختانه یه عادتی که دارم مسائل ر باهم قاطی نمی کنم... مثلا الان مهمونم داریم ، خیلی هاشون با توجه به رفتار و چهره من فک می کنن راجر برده! البته الان بیشتر احساس سبک شدن دارم تا ناراحت باشم... احساس می کنم بار سنگینی از دوشم برداشته شده... به شما و بقیه مخصوصا دوست پوشر دوستم توصیه می کنم تمام تلاشتونو بکنید که باخت در تنیس و ... مخصوصا روی رفتارتون تو خونه تاثیر نداشته باشه. البته میدونم خیلی کار سختیه...

ناراحتی منم همونطور که قبل هم گفتم ، بیشتر به خاطر خود تنیس بود - که از اوایل سال جمع شده بود - تا بازی دیشب که البته اونم خیلی ناراحت کننده بود... البته ناراحت کننده تر رفتار بعضی از دوستان - مخصوصا هم جبهه ای ها - بود ، که بعدا سر صبر راجع بهش صحبت خواهم نمود...

---------------------------------------------------------------------------------------

پ.ن. 1 : مجتبی جان من چند روز یه سری از پستات ر خوندم و فهمیدم واقعا جات تو نظرسنجیه خالی بود. البته دلیلشو گفتم. به هر حال شرمنده...

پ.ن. 2 : چرا جو سایت اینجوریه قبل فینال؟ یه چیزی بگین راجع به فینال! کامان نوله ای ، کامان استوسری ، چیزی...!

ویرایش توسط Pouya : 09-11-2011 در ساعت 07:40 PM
Pouya آنلاین نیست.  
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-11-2011, 08:21 PM   #423
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

دوستان راجری درد و دلاشونو کردن گفتم ما هم بکنیم
برای خودمو متاسفم واقعا متاسفم ، به جای اینکه در این سن و سال از زندگی لدت ببرم و حال کنم دارم هر روز افسرده تر میشم برای خودم متاسفم که بعد هر باخت اندی حالم بد میشه و گریه میکنم از دیشب تا حالا که سر درد گرفته هنوز حالم خوب نشده نمیدونم واقعا نمیدونم باید چکار کنم.
ای کاش میشد تنیس رو ول کنم خیلی مسخرست که از وقتی بیدار میشم تا وقتی میخوابم همش دارم به تنیس فکر میکنم وقتی فکر میکنم توی این دوسال چقدر داغون شدم میگم خاک تو سرت ای کاش میشد حداقل اگه تنیس میبینم اون رو به صورت تفریحی نگاه کنم
الان تنیس شده زندگیم و نمیتونم ولش کنم و میدونم موقع کنکور هم نمیتونم ولش کنم ولی ای کاش میتونستم در این چند سالی که تنیس دیدم میبینم به جز داغون شدن و افسرده شدن هیچ چیزی گیرم نیومده و هر روز هم که میگذره بیشتر داغون میشم الان واقعا نمیدونم باید چکار کنم انگار هیچ چیزی برام مهم نیست همه چیز انگار برام خسته کننده شده و هیچ چیزی نمیبینم که بخوام باهاش لذت ببرم
Alireza Murray آنلاین نیست.  
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-11-2011, 08:28 PM   #424
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط bebe نمایش پست ها
خدا را شکر حداقل می توانم از شبکه ی Tve Internacional مسابقه ی فینال را تماشا کنم چون طبق گفته ی پاور جان مسابقه ی فینال در صورت حضور نادال از این شبکه تماشا کنم.امیدوارم که گفته ی پاور جان درست باشد.

دوست گرامی شما با اضافه کردن یک النبی 5 هزار تومانی می توانید جهت نایل ست را بگیرید و بدون نگرانی و کاملاً مجانی مسابقه فینال و اکثر مسابقات مهم تنیس در سال را ببینید.

کانال TVE Internacional اسپانیا هیچ وقت از قبل تضمین پخش مسابقات تنیس رو نمی ده. اما گهگاهی اقدام به پخش فینال هایی می کنه که درش اسپانیایی ها حضور داشته باشند.

سال گذشته، این شبکه (TVE) مسابقه فینال بین جوکوویچ و نادال رو نشون داد اما امسال شاید این کار رو نکنه. بنابراین به جای گرفتن روزه ی شک دار، بهتره کانال JSC Sport 2 در نایلست را داشته باشید تا نگران پخش شدن یا نشدن از کانال های غیر ورزشی (مثل TVE Int'l) نباشید.
PowerVu آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-11-2011, 08:40 PM   #425
alimadadi
Junior Member

پستها: 2
سپاس: 3
1 بار در1 پست سپاسگزاری شده

دوستان مسابقه فینال کی شروع میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
alimadadi آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما alimadadi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-11-2011, 08:43 PM   #426
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها
گویا خیلی ها - حالا چه در اثر پست ما ، چه بقیه پست ها - تحت تاثیر قرار گرفتن و یاد روزهای بدشون افتادن... مثلا نیما 93 یه جمله تو چت باکس نوشت که من واقعا ناراحت شدم... من نسبت به پست خودم ، اگه کسی ناراحت شده ، عذرخواهی می کنم...
پويا جون اين چه حرفيه؟عذرخواهي برا چي؟من از اين ناراحت شدم كه حرفت حق بود متاسفانه.حرفايي كه زدي خيلي تحت تاثير قرارم داد.همين الانم كه دارم مي‌نويسم اشك تو چشام جمع شده.نمي دونم تقصير خودمه يا نه كه اينقدر به تنيس وابسته شدم.تمام زندگيم شده تنيس.نمي خوام بگم كه تنيس بيچارم كرد يا به زندگيم لطمه زد يا ازين حرفا.اتفاقا خيلي چيزايي كه تو زندگيم بايد ياد مي‌گرفتم رو از همين تماشاي تنيس و گشتن تو سايتا ياد گرفتم.نمونش همين رفتاراي دوستانه كه همه بچه هاي گل اينجا دارن و بدون توجه به اينكه از چه كسي طرفداري مي‌كنن باهم دوستن و تو زندگي به هم ديگه بدون هيچ دريغي كمك مي‌كنن.خب آدم از يه طرف اين رفتارو مي بينه و ازون طرف به قول خودت مي بيني مثلا زمين هاي تنيس رو كند يا تند مي كنن و تمام عشق و علاقه ما طرفدارا رو تحت تاثير قرار مي‌ دن.من يا هر طرفدار ديگه اي ازين ناراحت مي شيم كه ورزش مورد علاقمونو كه با تمام وجود هميشه دنبال مي كرديم به خاطر يه سري(من ميگم سياست هايي كه مسئولين تنيس) به كار مي گيرن خراب شده مي بينيم و همين،ناگزير يه حس بي اعتمادي در همه ما ايجاد مي كنه كه فكر مي كنيم تموم اين همه مدت كه تنيسو دنبال مي كرديم سر كار بوديم و مسخره شده بوديم.قبلا هم گفتم،من 3 سال بيشتر نيست كه تنيس مي بينم ولي بازي ديشب به طرز عجيبي برام مهم نبود.يعني وقتي راجر دور اول يه تورنومنت كوچيك هم بازي مي كنه برام مهمه كه ببره و يه حداقل اشتياقي رو برام ايجاد مي كنه.تو چت باكس هم گفتم و مي دونم كه خوندي،ديشب فقط ست اول رو ديدم و بعدش واقعا هيچ انگيزه اي برا ديدن بازي نداشتم و از بقيه بازي چند تا امتياز بيشتر نديدم.چرا؟چون يه جورايي متاسفانه تو اين تورنومنت برا من هم نتيجه مهم شده و مي دونستم اگه راجر بياد فينال شانس كمتري نسبت به نواك برا قهرماني داره.يكي از مهمترين دلايل اين قضيه هم اينه كه زمينو امسال كند كردن.اگه رافا همين فردا ميومد و راجر رو تو فينال ولي رو همون سطح سريع قبلي شكست مي داد من خيلي ناراحت نمي شدم.چون مي گفتم حقش برد بوده ولي با اين دستكاري كردن زمينا و توپا تعادل تنيس به هم خورده و عشق و علاقه ما رو هم كمتر كرده.
قبلا هم گفتم از باخت ديشب خيلي ناراحت نشدم ولي وقتي عصر اومدم تو سايت تازه فهميدم كه چقدر بچه ها ناراحت شدن و الان منم از نارحتي اونا ناراحتم.پست تورو هم چندبار خوندم و كلمه اي ناحق توش نديدم و همين منو به فكر فرو برد.ازت متشكرم كه اون حرفا رو تو پستت زدي،چون اونم يه جور درس زندگي برا من بود تا بيشتر به كارام توجه كنم.
پ.ن:ازين كه گفتي ديگه تنيس نمي بيني خيلي خيلي ناراحت شدم.اينجوري ما رو از خوندن پستاي قشنگت درباره عملكرد بازيكنا محروم مي كني.به نظرم يه تجديد نظر در اين باره بكن.فعلا تا 5 هفته تورنومنت مهمي نيست و اين فرصت خوبي براي همه ماست كه يه استراحتي بكنيم.بعد ازون مي توني درباره تصميمت دوباره فكر كني.
شرمنده كه سرتونو درد آورم
Nima93 آنلاین نیست.  
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-11-2011, 08:52 PM   #427
Sajad
Senior Member

آواتار Sajad

پستها: 765
سپاس: 8,446
در 761 پست 3,957 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic

CoOoOoOme On Novak

Sajad آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sajad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-11-2011, 08:55 PM   #428
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

Power Vu جان مکان خانه ی من جایی است که نمیتوانم جهت نایلست را بگیرم اگر این امکان بود من این عمل را تاحالا کرده بودم.من مسیر عربست را دارم و باید منتظر فرکانس Jsc Sports 2 باشم. امید که این شبکه بر روی این ماهواره بیاید.

ویرایش توسط Behr@d : 09-11-2011 در ساعت 09:01 PM دلیل: اشتباه نگارشی
Behr@d آنلاین نیست.  
قدیمی 09-11-2011, 09:26 PM   #429
alimadadi
Junior Member

پستها: 2
سپاس: 3
1 بار در1 پست سپاسگزاری شده

مسابقه ی مردان و زنان کی برگزار میشه ؟
ساعت به وقت ایران بگید خواهشا
alimadadi آنلاین نیست.  
قدیمی 09-11-2011, 09:28 PM   #430
M A E S T R O
Roger's Fan

آواتار M A E S T R O

پستها: 327
سپاس: 2,493
در 327 پست 5,269 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راج ارباب سوئیسی !

سلام
خیلی ها دردو دل کردن.
حالا نوبت منه
با راجر روزایه خیلی خوبی داشتم
روزایه بدی داشتم و براش اشک ریختم
بعضی وقتا گفتم دیگه تنیس نمی بینم
پوسترشو از اتاقم برداشتم
بنرشو از اتاقم برداشتم
دیشب خیلی شب بدی بود
دیشب هم گفتم دیگه تنیس نمی بینم
اما تا راج هست تنیس هست
شاید خنده دار باشه من عاشق اربابم حالا حالا ها بیخیالش نمی شم من به خاطر راج زندگی میکنم به خاطر اون نفس میکشم
حالم زیاد خوب نیست امیدوارم هر چه زودتر بازی دیشبمو فراموش کنم
پس وعده ما استرالیا اپن ملبورن!
من تا اخرش هستم
راستی ایشالا فردا نوله قهرمان بشه چون طاقت دیدن گاز زدن جام توسط رافا رو ندارم

ویرایش توسط M A E S T R O : 09-11-2011 در ساعت 09:34 PM
M A E S T R O آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M A E S T R O به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
2011 , us open , آزاد آمریکا , گرند اسلم , یو اس اوپن

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)