بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

3-16 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان US OPEN 2014؟
راجر فدرر 94 80.34%
نواک جوکوویچ 17 14.53%
استن واورینکا 1 0.85%
داوید فرر 0 0%
میلوس رائونیچ 1 0.85%
اندی مورای 1 0.85%
سایر بازیکنان 3 2.56%
رأی دهندگان: 117. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-05-2014, 10:28 PM   #331
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hooman3x نمایش پست ها
شهاب عزیز در اینکه فدرر خیلی امیدوار کننده نبود شکی نیست ولی با اینکه این بدترین نمایش راجر در 2014 بود مخالفم.
دلیل اولم اینه که با ضعیف ترین نمایش نمیشد یکی از بهترین مونفیس هایی که در 2 سال اخیر دیدیم رو حذف کرد.
دلیل دومم هم اینه که نمایش یک بازیکن در مجموع تمام ست ها و نهایتا نتیجه بازی میشه بررسی کرد نه فقط یک شروع ضعیف.
اما با اینکه فرمودید یکی از بهترین بازیها از لحاظ روانی بود موافقم

بحث دوم که گفتید با چنین نمایشی امیدی برای قرمانی نیست.
اولا که نمیشه پیش بینی کرد راجر مقابل حریفان دیگه حتما همین نمایش رو داشته باشه.
مطمعنا راجر از بازی درسهایی میگیره و نمیشه گفت لزوما این نمایش رو خواهد داشت.
ثانیا تمام بازیکنانی که قهرمانی گرند اسلم داشتند در تمام بازیها نمایش یکسان و ایده آلی نداشتن حتی بعضی مواقع از شکست فرار کردن و نهایتا هم قهرمان شدن.از همه اینا گذشته حریف مقابل تاثیر مستقیمی داره روی فرم بازی.

در مورد نمایش مقابل نواک هم نمیدونم چرا فکر میکنید راجر بازی دو ست اول با مونفیس رو باید جلوی نواک ارایه بده.حتما تیم راجر اندیشه ای برای اون بازی(به فرض رویارویی) خواهد داشت که حتما با استراتژی بازی با مونفیس متفاوت خواهد بود.

من خلاف شما به موفقیت راجر امیدوارم.حتی اگه نمایش دیشبش خیلی هم ایده آل نباشه
مرسی هومن از نظراتت...

فرم 2014 راجر حقیقتا برای من دوست داشتنی هست، نه تنها برای من بلکه همه دنیا ازش به نیکی یاد می کنن همواره...اما به نظرم این بدترین نمایش فنی فدرر بود امسال...بله مونفیس یکی از آماده ترین بازیکنان حال حاضر دنیای تنیس هست، خود منم بهش اشاره کردم بارها قبل از بازی اما باید پذیرفت امروز نه ابعاد فنی راجر فدرر ( البته به جز ست سوم) بلکه این انگیزه و ابعاد روحی روانی فدرر بود که مونفیس رو مغلوب کرد...تصدیق بفرمایید که اگر فدرر همون روال همیشگی چند وقت اخیر رو روی مچ پوینت های حریف می داشت، کار در ست 4 تموم می شد اما خوشبختانه آرامش، تمرکز و انگیزه مثال زدنی بود که فدرر رو نجات داد...فدرر فنی امروز ست سوم رو در آورد واقعا و در ست چهارم بازم عملکرد فنی قابل قبولی نداشت با اینکه مونفیس عملا از اوایل ست چهارم شروع به تخلیه شدن از لحاظ روحی کرده بود. این مسئله رو بارها در ست چهارم می تونستیم با فریادهای پیاپی که سر خودش می زد بیینیم. راجر اگر خوب کار می کرد در ست چهارم خیلی زودتر از اون مچ پوینت ها باید ست رو تموم می کرد اما متاسفانه آنفورسد ارورهای بالا، اتخاذ تصمیمات نادرست مانند زدن دراپ شات های پیاپی کار رو به مچ پوینت کشوند...اگه نمایش بدتری از فدرر در سال 2014 سراغ داری حتما بگو که در موردش بحث کنیم...

امسال فدرر به هیوئیت در اول فصل باخت که نمی شه ملاک قرار داد چون استارته فصل بود و طبیعی بود خیلی از مسائل..به نیشیکوری بد باخت چون ایندین ولز سختی رو پشت سر گذاشته بود علی الخصوص در فینال و در نهایت شاردی در رم که اونم به علت مسائل خانوادگی و نداشتن تمرین های درست بود. من به نظرم این ضعیف ترین نمایش فدرر بود امسال..

اما در مورد بازی احتمالی با نواک، اولا به نظرم در حال حاضر نباید به نواک فکر کرد چرا که بازی با چیلیچ هم می تونه دشواری های خاص خودش رو داشته باشه. اما به فرض رویارویی احتمالی با نواک در فینال چند تا مسئله خیلی مهم وجود داره.ببین حرفات درسته در مورد شرایط هر بازی، اینا حرفای خودمه که با یکی از دوستان در مورد فرم دورهای اول راجر بحث کردم و دیدی که اتفاقا نادرست می دونستم قضاوت فدرر در اون بازه زمانی رو. اما دیشب زمان قضاوت فدرر بود و قضاوت خوبی نمی شه کرد حقیقتا. نواک به خوبی تونسته از فرم تاسف بارش در تورنتو و سینسی فاصله بگیره، مسائل خانوادگی رو تحت کنترل داره و دیگه توش اغراقی وجود نداره و به فرم ایده آلش نزدیک و نزدیک تر شده...با این فرم در برابر نواک حتی 1 درصد هم شانسی وجود نخواهد داشت، حالا شما می گید بهبود پیدا می کنه؟ باید صبر کرد و دید ولی بهبود فرم مسئله ای نیستش که ناگهانی به وجود بیاد، طی زمان و پله پله هستش...حالا بازی با چیلیچ رو باید دید بینیم پیشرفتی هست یا خیر...با همه این موارد با تمام احترام به راجر فدرر من قهرمانی در یو اس امسال را امری بعید می دونم...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2014, 10:40 PM   #332
roger 4 ever
Senior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط slice نمایش پست ها
شهاب جان من با کلیات حرفت موافقم ولی در مورد بازی راجر با نوواک شرایط از لحاظ فنی خیلی فرق میکنه!!!!!
من نمیخوام بگم که راجر میتونه جوکوویچ رو ببره ولی توی بازی امروز چه دوست داشته باشیم چه نداشته باشیم راجر میتونست 3 صفر ببازه!!!علتش هم این نبود که جنبه ی فنی بازیش مشکل داشت در واقع اصلا تو 2 ست اول فنی اجرا نکرد!بلکه مشکلش فکری بود!درواقع کاملا میشد دید که راجر تمرکز رو بازیش نداشت و مثلا بیهوده جلو می رفت و مطمئنا انتظار نداشت که مونفیس تا اون حد بی نقص بازی کنه!!
تا آخر ست 4 مونفیس شاید 7-8 تا double fault داشت ولی عملا توی بازی و رالی بی اشتباه بود!!!!
این مسئله توی بازی فدرر-جوکوویچ خصوصا توی فینال یه گرند اسلم واسه نوواک به هیچ وجه صادق نیست!!!!ویه مورد دیگه هم این که این دو تا(نوواک و راجر) کاملا به بازی همدیگه تسلط کامل دارن و میشه گفت که هیچکدومشون تو بازی جا نمیخورن!(که راجر امروز کاملا جا خورد)
یه مورد دیگه هم استایل و تکنیک بازی مونفیس هست.با این که نتایج جالب توجهی رو تو کریرش نداشته ولی یه فورهند و بکهند بی نقص داره!و با فورهندش خیلی آسون پیس میده که گزارشگر یورواسگورت به کررات رو این مورد تاکید کرد!!!
شرمنده که یکم طولانی شد!!!!!
مرسی دوست بسیار عزیزم مطالب قابل بحث و مفیدی رو مطرح کردی...

این مسئله که شما می گی فدرر از لحاظ ذهنی دچار نوعی بلاتکلیفی شده بود رو من نمی تونم قبول کنم به چند دلیل: اول اینکه فرم مونفیس در سال 2014 کاملا واضح بود و روند صعودی و رو به رشدش هم مشخص بود. طبیعتا فدرر و تیمش هم به این مساله باید آگاه بوده باشند و جای شوکه شدنی نباید وجود داشته باشه. عملکرد مونفیس مقابل دیمیتروف در دور قبل خود کاملا گویا بود که این تنیسور فرانسوی از فرم ایده آلی برخورداره و می تونه دردسرساز بشه برای فدرر. پس نباید نوعی غافلگیری یا جا خوردن به قول شما وجود داشته باشه در راجر فدرر...دلیل دومم اینه که این 2 بازیکن 2 هفته پیش با هم در سینسی بازی کرده بودن و اون بازی هم می تونسته آیینه خوبی باشه برای فدرر که بدونه وضعیت مقابل مونفیس به چه شکل خواهد بود. اون بازی هم آسون پیش نرفت و محل خوبی بود برای آنالیز و مطالعه روی بازی مونفیس...من نمی تونم نمایش بسیار ضعیف فدرر در 2 ست ابتدایی و علی الخصوص نمایش نزدیک به فاجعه در ست دوم رو بذارم به پای غافلگیر شدن به این دلایلی که گفتم...
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2014, 10:54 PM   #333
hamid-RF
Member

آواتار hamid-RF

پستها: 86
سپاس: 1,422
در 87 پست 472 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: The Lord Of The Tennis RF

بهتره 1 نگاهی به اینجا بندازین
https://eurosport.yahoo.com/news/us-...8959--ten.html
hamid-RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hamid-RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2014, 10:56 PM   #334
hooman3x
Roger's Fan

آواتار hooman3x

پستها: 234
سپاس: 972
در 154 پست 1,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER-djokovic

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger 4 ever نمایش پست ها
مرسی هومن از نظراتت...

فرم 2014 راجر حقیقتا برای من دوست داشتنی هست، نه تنها برای من بلکه همه دنیا ازش به نیکی یاد می کنن همواره.....بله مونفیس یکی از آماده ترین بازیکنان حال حاضر دنیای تنیس هست، خود منم بهش اشاره کردم بارها قبل از بازی اما باید پذیرفت امروز نه ابعاد فنی راجر فدرر ( البته به جز ست سوم) بلکه این انگیزه و ابعاد روحی روانی فدرر بود که مونفیس رو مغلوب کرد...تصدیق بفرمایید که اگر فدرر همون روال همیشگی چند وقت اخیر رو روی مچ پوینت های حریف می داشت، کار در ست 4 تموم می شد اما خوشبختانه آرامش، تمرکز و انگیزه مثال زدنی بود که فدرر رو نجات داد...فدرر فنی امروز ست سوم رو در آورد واقعا و در ست چهارم بازم عملکرد فنی قابل قبولی نداشت با اینکه مونفیس عملا از اوایل ست چهارم شروع به تخلیه شدن از لحاظ روحی کرده بود. این مسئله رو بارها در ست چهارم می تونستیم با فریادهای پیاپی که سر خودش می زد بیینیم. راجر اگر خوب کار می کرد در ست چهارم خیلی زودتر از اون مچ پوینت ها باید ست رو تموم می کرد اما متاسفانه آنفورسد ارورهای بالا، اتخاذ تصمیمات نادرست مانند زدن دراپ شات های پیاپی کار رو به مچ پوینت کشوند...اگه نمایش بدتری از فدرر در سال 2014 سراغ داری حتما بگو که در موردش بحث کنیم...

اما در مورد بازی احتمالی با نواک، اولا به نظرم در حال حاضر نباید به نواک فکر کرد چرا که بازی با چیلیچ هم می تونه دشواری های خاص خودش رو داشته باشه. اما به فرض رویارویی احتمالی با نواک در فینال چند تا مسئله خیلی مهم وجود داره.ببین حرفات درسته در مورد شرایط هر بازی، اینا حرفای خودمه که با یکی از دوستان در مورد فرم دورهای اول راجر بحث کردم و دیدی که اتفاقا نادرست می دونستم قضاوت فدرر در اون بازه زمانی رو. اما دیشب زمان قضاوت فدرر بود و قضاوت خوبی نمی شه کرد حقیقتا. نواک به خوبی تونسته از فرم تاسف بارش در تورنتو و سینسی فاصله بگیره، مسائل خانوادگی رو تحت کنترل داره و دیگه توش اغراقی وجود نداره و به فرم ایده آلش نزدیک و نزدیک تر شده...با این فرم در برابر نواک حتی 1 درصد هم شانسی وجود نخواهد داشت، حالا شما می گید بهبود پیدا می کنه؟ باید صبر کرد و دید ولی بهبود فرم مسئله ای نیستش که ناگهانی به وجود بیاد، طی زمان و پله پله هستش...حالا بازی با چیلیچ رو باید دید بینیم پیشرفتی هست یا خیر...با همه این موارد با تمام احترام به راجر فدرر من قهرمانی در یو اس امسال را امری بعید می دونم...

چرا فکر میکنید ابعاد روحی روانی به تنهایی باعث برد راجر شده؟
مگه میشه این مونفیس آماده رو بدون نمایش خوب حذف کرد؟
اتفاقا راجر در ست چهارم با دراپ شات هاش به نظرم سعی در به هم ریختن ریتم بازی مونفیس از همه نظر آماده داشت.(البته شانس هم چاشنی کار شد)
ولی این رو موافقم که اگر روال همیشگی رو روی مچ پوینت داشت بازی رو باخته بود.اما عدم خودباوری مونفیس(اونم حراس از بازگشت راجر و شکست برنامه هاش)هم بی تاثیر نبود.

در مورد قضاوت بازی مقابل راجر من پاسخ گفته شمارو دادم که گفتید با این بازی جلوی نواک شانسی نداره.ضمنا گفتم به فرض رویارویی.

در آخر من منظورم این نبود که راجر بهبود پیدا میکنه.چون گاهی تغییرات برای بهبودی فرم بازی چندین تورنومنت طول میکشه.منظورم تغییرات استراتژی برای رویارویی با حریف متفاوت بود.

در آخر به نظرم تنها نکته نگران کننده راجر افت سرویس هاش هست که امیدوارم بازی های آینده بهتر شه.
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hooman3x به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2014, 11:13 PM   #335
roger 4 ever
Senior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hamid-RF نمایش پست ها
بهتره 1 نگاهی به اینجا بندازین
https://eurosport.yahoo.com/news/us-...8959--ten.html
مرسی از شما بابت این مطلب...من این مطلب رو قبل از اینکه شما اینجا بذارید خونده بودم و مشابه این مطالب و مقالات امروز کم دیده نشد در رسانه های گوناگون دنیا از بزرگ ترین ورزشی نویسان در ستایش فدرر که بنده هم بهش اشاره کردم در پست خودم...اما اگر منظورتون اینه که این مقاله رو در جواب انتقادهای من قرار دادید که خب البته ربطی نداره. این مطلب فدرر رو از لحاظ ثبات بی نظیر در طول سالیان دراز و روحیه و انگیزه فوق العادش در بازی امروز داره ستایش می کنه که بنده هم در اولین پست خودم این مساله رو به شدت مورد ستایش قرار دادم. این مطلب هیچ ربطی به انتقادهای من در ابعاد فنی از راجر فدرر پیرامون جدال بامداد دیروزش نداره...

راستی در این مقاله فوق العاده یورواسپورت لینک یه مقاله بی نظیر و فوق العاده دیگه به قلم سایمون بریگز تنیس نویس تلگراف قرار داده شده در مورد فدرر که حتما به دوستان علاقه مند توصیه می کنم بخونن...حتما بخونن...بخونین ببینین تنیس یعنی چی و بهترین تاریخ در تنیس باید چه پارامتر هایی داشته باشه...
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-06-2014, 12:09 AM   #336
slice
Member

پستها: 88
سپاس: 121
در 53 پست 276 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger 4 ever نمایش پست ها
مرسی دوست بسیار عزیزم مطالب قابل بحث و مفیدی رو مطرح کردی...

این مسئله که شما می گی فدرر از لحاظ ذهنی دچار نوعی بلاتکلیفی شده بود رو من نمی تونم قبول کنم به چند دلیل: اول اینکه فرم مونفیس در سال 2014 کاملا واضح بود و روند صعودی و رو به رشدش هم مشخص بود. طبیعتا فدرر و تیمش هم به این مساله باید آگاه بوده باشند و جای شوکه شدنی نباید وجود داشته باشه. عملکرد مونفیس مقابل دیمیتروف در دور قبل خود کاملا گویا بود که این تنیسور فرانسوی از فرم ایده آلی برخورداره و می تونه دردسرساز بشه برای فدرر. پس نباید نوعی غافلگیری یا جا خوردن به قول شما وجود داشته باشه در راجر فدرر...دلیل دومم اینه که این 2 بازیکن 2 هفته پیش با هم در سینسی بازی کرده بودن و اون بازی هم می تونسته آیینه خوبی باشه برای فدرر که بدونه وضعیت مقابل مونفیس به چه شکل خواهد بود. اون بازی هم آسون پیش نرفت و محل خوبی بود برای آنالیز و مطالعه روی بازی مونفیس...من نمی تونم نمایش بسیار ضعیف فدرر در 2 ست ابتدایی و علی الخصوص نمایش نزدیک به فاجعه در ست دوم رو بذارم به پای غافلگیر شدن به این دلایلی که گفتم...

ممنون بابت پاسختون!!!!!!!!
شاید من یه کمی منظورمو بد رسوندم!!!!در واقع همون طور که خودتونم گفتی فدرر می دونست که مونفیس چقدر آماده ست و چه خوب بازی میکنه!ولی مطمئنا راجر و تیمش یه planB واسه امروز داشتند که بازی مثل دو هفته پیش نباشه ولی راجر اونجا جا خورد که دید مونفیس هر چی میزنه دقیقه و مهمتر از همه بهتر از 2 هفته پیشه!!و خودش هم توی نقاط قوتش خوب عمل نمیکنه(تحت تاثیر عملکرد مونفیس)
اگه شما خودتون قبول میکنین که فدرر ست 3 بهتر بود علتش تسلط ذهنی بود که میشه گفت مهمترین عامل unforced error تو این سطح و اجرای تکنیکه!!
ولی یه علت دیگه من هم اینه که مونفیس طی بازی هر 4 ست سرویس های خیلی خوب و با ثباتی داشت.ولی راجر 2 ست اول اصلا ریترن قابل قبولی نداشت!به نظر من بهترشدن ریترن راجر تو سه ست آخر ربطی به پیدا کردن ریتم سرویس مونفیس نداشت بلکه بیشتر شدن تمرکزش بود!!!
با تشکر!!!
slice آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی slice به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-06-2014, 12:22 AM   #337
lordmani
Member

آواتار lordmani

پستها: 76
سپاس: 666
در 79 پست 1,010 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اینم شد سوال؟ فدرر دیگه

با تشکر از نظرات به جاتون ولی دوستان من با شهاب موافقم راجر حتی ست سوم رو هم کاملا خوب نبود و باید توجه کرد تو همین چند ماه اخیر که راجر فرم مطلوبی داشته با خیلی از تنیسورهایی بازی داشته که بکهند و فورهند بالانس شده ای داشتن و این مشکلات رو نداشته.
باید توجه کرد به این موضوع که جوکر و ماریون علاوه بر این بالانس از بالانس روحی بالاتری نسبت به مونفیس برخوردارند , ضمن اینکه دیشب راجر امار سرو یک فوق العاده پایینی داشت که تو بازی های اینده خیلی بیشتر کار دستش میده مخصوصا جلوی نواک که در حال حاضر میشه گفت بهترین ریترن رو داره.
نکته دیگه امار ضعیف راجر روی تور بود که همیشه نقطه قوت راجر بوده از این نظر عملکرد دیشب راجر قابل دفاع نیست هر چند از ست سوم به بعد خیلی بهتر شد امار راجر , ضمن اینکه دراپ شات های راجر هم دیشب هیچ توجیهی از نظر من نداشته هومن جان که من بپذیرم برای بر هم زدن ریتم مونفیس به کار برده شده.
اما چند نقطه قوت هم بازی دیشب از نظر من داشت یکی اینکه راجر بر عکس اکثر مواقع توی رالی ها سربلند بود و حدودا تمام رالی های طولانی رو امتیازش رو گرفت که جالب بود و این نشون دهنده یه چیز دیگه هم هست که اونم اینه که راجر استانه تحملشو بالا برده.
نکته دیگه ریترن نسبتا خوب راجر بود که به نظرم امیدوارکننده بود.
از نظر بعد روانی که نقطه قوت بازی دیشب بود خوشبختانه هممون هم نظریم که این نشون دهنده این باشه شاید که راجر با تجربه و متانت و با استفاده از برتری روحی و روانی بازی رو از منجلاب بیرون کشید.
پر حرفی من رو ببخشید دوستان.
lordmani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lordmani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-06-2014, 07:36 AM   #338
sorina_1100
Member

آواتار sorina_1100

پستها: 89
سپاس: 41
در 68 پست 309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال کرولاین وزنیاکی

حالا وقتشه وزنیاکی حال این چغر بد بدن رو بگیره
sorina_1100 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما sorina_1100 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-06-2014, 08:37 AM   #339
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sorina_1100 نمایش پست ها
حالا وقتشه وزنیاکی حال این چغر بد بدن رو بگیره
درست صحبت کن
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-06-2014, 10:11 AM   #340
Cross Court
Member

آواتار Cross Court

پستها: 33
سپاس: 39
در 32 پست 202 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Yevgeny Kafelnikov-Grigor Dimitrov-Borna Coric-Ernests Gulbis-Milos Raonic

خدارو شکر امروز بازی ها زودتر انجام میشه...دیگه جونی تو بدنم نمونده از بس تا صبح تنیس دیدم!!خدا کنه

نوله زودتر شر نیشیکوری رو بکنه تا بازی فدرر و چیلیچ به موقع شروع بشه

**راستی وسط اینهمه بحث که در مورد فدرر شد ندیدم کسی در مورد Pick Up ها و Volly های قشنگش جلوی

نت صحبت کنه...انصافا در بدترین شرایطشم تو بازی با منفیلس این دو تا کارشو عالی انجام داد...شاید

یکی از دلایلی که باعث شد علی رغم بازی بدش منفیلس بیشتر از این بریکش نکنه همین بود...
Cross Court آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Cross Court به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)