|
Rogers Cup |
|
ابزارهای موضوع | نحوه نمایش |
|
08-11-2009, 11:34 AM | #1 |
Tech Support
|
Tuesday Order Of Play, Local Time (+ 8:30= Iran Time)
Central Court Start 11:00 Lleyton Hewitt(AUS) vs. Juan Carlos Ferrero(ESP) Not before 13:00 Andy Murray(GBR) vs. Jeremy Chardy(FRA) Novak Djokovic(SRB) vs. Peter Polansky(CAN) Not beforet 19:00 Roger Federer(SUI) vs.Frederic Niemeyer(CAN) Jeremy Chardy/Gilles Simon(FRA) vs. Tommy Haas/Radek Stepanek(GER/CZR) BN Court Start 11:00 Paul Henri-Mathieu(FRA) vs. Nikolay Davydenko(RUS) Not before 13:00 Feliciano Lopez(ESP) vs. Fernando Verdasco(ESP) Viktor Troicki(SRB) vs. David Ferrer(ESP) Rafael NADAL (ESP) Francisco ROIG (ESP) vs Max MIRNYI (BLR) Andy RAM (ISR) Not before 19:00 Fernando Gonzalez(CHI) vs.Milos Raonic(CAN) Court 9 Start 11:00 Tommy Robredo(ESP) vs. Alex Bogomolov Jr.(USA) Philipp Kohlschreiber(GER) vs. Tomas Berdych(CZR) Tommy Haas(GER) vs. Ivo Karlovic(CRO) Jan Hernych(CZR) vs. Julien Benneteau(FRA) Dudi Sela(ISR) vs. Alejandro Falla(COL) Court 5 Start 11:00 Victor Hanescu(ROU) vs. Jurgen Melzer(AUT) Jesse Levine(USA) vs. John Isner(USA) Andrey Golubev(KAZ) vs. Radek Stepanek(CZR) Lukas Dlouhy/Philipp Petzschner(CZR/GRE) vs. Philipp Kohlschreiber/Stanislas Wawrinka(GER/SUI) |
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
08-12-2009, 09:59 AM | #2 |
Rafa's Fan
تاریخ عضویت: May 2009 محل سکونت: In my Heart & my Soul
پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova
|
محمد جان برنامه ی امروز رو هم می ذاری بینیم رافا کی بازی داره ؟!!! با سپاس:346:
|
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
08-12-2009, 10:16 AM | #3 |
Tech Support
|
برنامه روز چهارشنبه
Wednesday, Local Time (+8:30 = Iran Time)
Order Of Play Starting At 11:00 Rainer Schuttler(GER) vs. Jo-Wilfried Tsonga(FRA) Not Before 13:00 Juan Carlos Ferrero(ESP) vs. Gael Monfils(FRA) Andy Roddick(USA) vs. Igor Andreev(RUS) Not Before 19:00 Rafael Nadal(ESP) vs. David Ferrer(ESP) Jeff Coetzee/Jurgen Melzer(RSA/AUT) vs. Mahesh Bhupathi/Mark Knowles(IND/BAH) BN Court Starting At 11:00 Leonardo Mayer(ARG) vs. Fernando Verdasco(ESP) Not Before 13:00 Juan Martin Del Potro(ARG) vs. Jan Hernych(CZR) Gilles Simon(FRA) vs. Alejandro Falla(COL) Not Before 19:00 Tommy Haas(GER) vs. Fernando Gonzalez(CHI) Court 9 Starting At 11:00 Frank Dancevic/Pierre-Ludovic Duclos(CAN) vs. Nikolay Davydenko/Igor Kunitsyn(RUS) Tommy Robredo(ESP) vs. Philipp Petzchner(GER) Stanislas Wawrinka(SUI) vs. Andrey Golubev(KAZ) Travis Parrott/Filip Polasek(USA/SVK) vs. Robert Lindstedt/Marcelo Melo(SWE/BRA) Court 5 Starting At 11:00 Mikhail Youzhny(RUS) vs. John Isner(USA) Victor Hanescu(ROU) vs. Philipp Kohlschreiber(GER) Simon Aspelin/Paul Hanley(SWE/AUS) vs. Feliciano Lopez/Fernando Verdasco(ESp0 Bruno Soares/Kevin Ullyett(BRA/ZIM) vs. Lukas Dlouhy/Philipp Petzschner(GER) |
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
08-12-2009, 12:40 PM | #4 |
Senior Member
تاریخ عضویت: Jan 2009 محل سکونت: kermanshah
پستها: 555
سپاس: 3,126
در 546 پست 2,460 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
|
مرسی محمد ... ممنونم
|
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amin moatazedi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
08-13-2009, 09:32 AM | #5 |
Tech Support
|
Thursday Order Of Play (local Time + 8:30 = Iran Time)
Uniprix Stadium Starting at 11:00 Novak Djokovic(SRB) vs. Mikhail Youzhny(RUS) Not Before 13:00 Andy Roddick(USA) vs. Fernando Verdasco(ESP) Rafael Nadal(ESP) vs. Philipp Petzschner Not Before 19:00 Roger Federer(SUI) vs. Stanislas Wawrinka(SUI) Frank Dancevic/Pierre-Ludovic Duclos(CAN) vs. Lukasz Kubot/Oliver Marach(POL/AUT) BN Court Starting at 11:00 Juan Martin Del Potro(ARG) vs. Victor Hanescu(ROU) Not Before 13:00 Andy Murray(GBR) vs. Juan Carlos Ferrero(ESP) Fernando Gonzalez(CHI) vs. Nikolay Davydenko(RUS) David Ferrer/Tommy Robredo(ESP) vs. Daniel Nestor/Nenad Zimonjic(CAN/SRB) Not Before 19:00 Gilles Simon(FRA) vs. Jo-Wilfried Tsonga(FRA) Bob Bryan/Mike Bryan(USA) vs. Robert Lindstedt/Marcelo Melo(SWE/BRA) Court 9 Starting at 17:00 Wesley Moodie/Dick Norman(RSA/BEL) vs. Feliciano Lopez/Fernando Verdasco(ESP) Lukas Dlouhy/Philipp Petzschner(CZR/GER) vs. Max Mirnyi/Andy Ram(BLR/ISR) |
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
08-14-2009, 08:10 AM | #6 |
Roger's Fan
تاریخ عضویت: May 2009
پستها: 3,457
سپاس: 4,547
در 3,416 پست 18,618 بار سپاسگزاری شده
|
برنامه روز جمعه 23 مرداد تقدیم به دوستان گلم :
کورت مرکزی : از ساعت 9:30 شب به وقت تهران اندی ماری - نیکلای داویدنکو بدنبال این بازی : راجر فدرر - جو ویلفرد تسونگا از ساعت 3:30 بامداد شنبه اندی رادیک - نواک جوکوویچ بدنبال این بازی : خوان مارتین دل پوترو - رافائل نادال توضیح اینکه برنامه بازیهای دوبل را بعلت اهمیت کمتر آنها نذاشتم اگه کسی خواست بگه! :334: درود |
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rio به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
08-15-2009, 11:28 AM | #7 |
Roger's Fan
تاریخ عضویت: May 2009
پستها: 3,457
سپاس: 4,547
در 3,416 پست 18,618 بار سپاسگزاری شده
|
محمد جان گفتی برم برنامه را بذارم.
پس کو؟؟؟؟!! رافا حذف شد تورنمنت واست تموم شد؟ بقیه بچه ها تنیسوراشون مونده!! :281::281: |
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rio به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
08-15-2009, 11:33 AM | #8 |
Roger's Fan
تاریخ عضویت: May 2009
پستها: 3,457
سپاس: 4,547
در 3,416 پست 18,618 بار سپاسگزاری شده
|
برنامه امروز شنبه 24 مرداد :
کورت مرکزی : ساعت 23:30 بوقت ایران جو ویلفرد تسونگا - اندی ماری ساعت 3:30 بامداد یکشنبه اندی رادیک - خوان مارتین دل پوترو |
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rio به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
08-16-2009, 05:26 PM | #9 |
Tech Support
|
مسابقه فينال بين Andy Murray و Juan Martin Del-Potro امشب ساعت 10 به وقت ايران.
|
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
برچسب ها |
راجرز کاپ، تنیس ، کانادا , مونترال |
کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان) | |
|
|