بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسابقات آخر سال لندن (Barclays ATP World Tour Finals)

مسابقات آخر سال لندن (Barclays ATP World Tour Finals)

30 آبان - 6 آذر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسابقات کیست؟
رافائل نادال 20 28.17%
راجر فدرر 40 56.34%
نواک جوکوویچ 4 5.63%
روبین سودرلینگ 2 2.82%
اندی موری 5 7.04%
توماس بردیش 0 0%
داوید فرر 0 0%
اندی رادیک 0 0%
رأی دهندگان: 71. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-26-2010, 09:08 AM   #241
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
پاور جان به نظر من میانگین سرعت سرویس اول رافا از لحاظ سرعت افت که نکرده هیچ بیشتر هم شده، منتهی درصدش پائینه که احتمالا درست میشه.
من خیلی با دقت به سرعت سرویس ها توجه نکردم ، ولی هرجا که دیدم بحثی شده بود ، گفتن سرویس های رافا معمولا بین 105 تا 120 مایل بوده و میانگین سرویس هاش از یو اس اوپن کمتر بوده .
Afshin آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-26-2010, 10:29 AM   #242
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

اندی هم به نیمه نهایی سعود کرد ، به احتمال زیاد باید با رافا بازی کنه تو سمی
اندی دیشب نسبت به بازی راجر بهتر بود اما سروهاش نه خیلی بد زد دیشب امیدوارم تو سمی بهتر بزنه ، تو بعضی جاها اندی خیلی خوب حمله میکرد فورهنداش تقریبا خوب بود دیشب و همچنین بکهند اما خوب فرر هم ue زیاد زد
راجر هم عالی بود بکهنداش خیلی نسبت به تورنمنت های قبلی پیشرفت کرده
Alireza Murray آنلاین نیست.  
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-26-2010, 10:40 AM   #243
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
من خیلی با دقت به سرعت سرویس ها توجه نکردم ، ولی هرجا که دیدم بحثی شده بود ، گفتن سرویس های رافا معمولا بین 105 تا 120 مایل بوده و میانگین سرویس هاش از یو اس اوپن کمتر بوده .
من چشمی میگم بیشتره، شک نکن، حداقل کمتر نیست، چون درصدش پائینه و زمین کندتره به چشم نمیاد.
Mohammad آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-26-2010, 05:59 PM   #244
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
من چشمی میگم بیشتره، شک نکن، حداقل کمتر نیست، چون درصدش پائینه و زمین کندتره به چشم نمیاد.
من امروز به سرعت سرویس هاش دقت کردم ، همون طور که قبلا هم گفتم سرعتش کمتره ، البته شاید واسه این که درصده سرویس اولش بالا بره داره با ریسک کمتر میزنه ... چون نزدیک به 80 درصد تا الان سرویس اول زده .
Afshin آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-26-2010, 06:19 PM   #245
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

واقعا باید به حال نادال تاسف خورد !

همه دیدن واسه یه پوینت که کاملا حق بردیچ بود چی کار کرد !

فقط باید تاسف خورد! میخواست وسط بازی قهر کنه

دبستانیا هم از این کارا وسط بازی نمیکنن.

pouriya.alex آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-26-2010, 06:31 PM   #246
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

هر کسی اعتقاد داره حق با رافا بوده بگه تا من قانعش کنم
Behnam RF آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-26-2010, 06:35 PM   #247
novak djokovich
Member

آواتار novak djokovich

پستها: 97
سپاس: 98
در 84 پست 513 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic juan martin vika

نقل قول:
آف کورت ، ژست گرفتن و فردین بازی در آوردن کاری نداره ... اگه مرده و با معرفته ، با بالا و پایین پریدن نره رو اعصابه حریف ... البته اون حمله ی کذایی به دوربین فیلمبرداری مسابقات رولندگروس رو هم فراموش نکنید
نقل قول:
بپاش ، تا میتونی بپاش . بسیار خوش گفته اسطوره ، بلد نیست مثل رافا فیگور بیاد . کار درستی هم میکنه ... هنر اینه که وقتی تو شرایطه مسابقه هستی با نشون دادن بازوان و عضله هات و اخم کردن هات روی اعصاب حریف نری ... بیرون زمین منم میتونم مثل تختی باشم ... هنر که نیست ... راجر هم شخصیتش اینجوره ، رکه ، اشکالی هم توش نیست .
نقل قول:
مجتبی جان گفتی غرور یاد این قسمت مصاحبه افتادم.

Q. Maradona has been here the last couple days watching. He was watching your match today. Did you meet up with him later on? If so, how did that go?
ROGER FEDERER: Yeah, I did meet up. Everything went okay. Thanks for asking. Really relieved that everything was okay (smiling). No, look, I'm a big soccer fan. It's been a pleasure to meet him. I heard he's a big tennis fan, a big fan of mine. I think he was almost more excited to meet me than I was to meet him, and I was very excited. It was a big pleasure. He said it's not the last visit. I think he's going to come more. I think it's nice of him.
راجر حتی اگه تمام گرنداسلمایی که ممکنه رو تا آخر عمر بازیش بگیره حتی نصف شهرت و محبوبیت دیه گو رم نمیتونه بدست بیاره
novak djokovich آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی novak djokovich به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-26-2010, 06:39 PM   #248
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط novak djokovich نمایش پست ها
راجر حتی اگه تمام گرنداسلمایی که ممکنه رو تا آخر عمر بازیش بگیره حتی نصف شهرت و محبوبیت دیه گو رم نمیتونه بدست بیاره
اصلا بحث بر سره شهرت و محبوبیت نیست پسره خوب ، موضوع چیزه دیگه ای بود .
Afshin آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-26-2010, 07:14 PM   #249
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط سلام نمایش پست ها
به نظر من هم نمیشه تنیس زنان رو با مردان مقایسه کرد، ولی در هر صورت تنیس زنان ارزش همونطور که کوروش میگه ارزش خاص خودشو داره. مخصوصا سالهای گذشته و دورتر که کلا کمتر مانکن بودن و تنوع بازیهاشون و افراد معروف زیاد بودن.

آره کووش درست میگه، تنیس زنان سالهای دور شاید بشه گفت با تنیس مردان قابل مقایسه هم بود ولی الان دیگه قضیه فرق میکنه.

تنیس زنان اسطوره هایی مثل مونیکا سلز، مارتینا، گراف، هینگیس، باربرا شت، جنیفر کاپریاتی، گابریل ساباتینی، سانچز ویکاریو و .... داشت. تنهاا مانکن و تابلوی سکسی اواخر اون دوره ها آنا کورنیکووا بود. ولی الان چی؟!!!!!!!!!! قضیه فرق کرده و تنیسور حسابی به تعداد انگشتهای یه دست هم نمیرسه!! و بجاش تعداد مانکن ها زیاد شده!!!!

البته کوروش جان به نظر میرسه که خیلی طرفدار اشتفی هستی. اگه یادت باشه رقیب سرسخت و همیشگی اشتفی، مونیکا بود. این دو نفر خیلی هم با هم بد بودن و شدیدا با هم کری می خوندن. اینو هم بدون تقریبا تمام ستاره ها و بزرگ های تنیس بر این باورند که اگه اون اتفاق وحشتناک و ناجوانمردانه توی زمین تنیس برای مونیکا نمی افتاد الان مونیکا یکی از اسطوره های دست نیافتنی تاریخ تنیس بود. بعد ار اون اتفاق هر چند که مونیکا دوباره به تنیس برگشت و خودشو تا حدودی نشون داد ولی با اون مونیکای بی چون و چرایی که تا قبل از آن تمام گرانداسلم ها رو درو میکرد، زمین تا آسمون فرق میکرد.

بامید روزی که تنیس زنان دوباره اوج بگیره.

بله سلام جان من عاشق استفی گراف کبیر هستم، با حرفت موافقم که سلس بعد از اون اتفاق نتونست به روز های اوجش بازگرده... شخصا بعنوان یه طرفدار گراف من همیشه جنگندگی سلس رو تحسین کردم و خواهم کرد و حتی با اینکه اسلم هاش دورقمی نشد و نتونست Career Grand Slam کنه بهش بعنوان یه اسطوره نگاه می کنم ولی قبول ندارم که اگه مصدوم نمیشد میتونست به رکورد گراف برسه چون اون سالهائی که رقابت بین این دو بسیار مهیج شده بود باز هم گراف سرتر از سلس بود هر چند با توجه به استیل بازی سلس و اینکه هر دو Wing رو با دو دست میزد همون 9 اسلم هم شاهکار بوده
koury آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-26-2010, 07:22 PM   #250
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
واقعا باید به حال نادال تاسف خورد !

همه دیدن واسه یه پوینت که کاملا حق بردیچ بود چی کار کرد !

فقط باید تاسف خورد! میخواست وسط بازی قهر کنه

دبستانیا هم از این کارا وسط بازی نمیکنن.

چی چی حق بردیش بود؟؟ توپ که روی صحنه آهسته مشخص بود دو سانت Out بوده، Hawk-eye هم که گندش بزنن اینقدر مسخره بازیه که هر چی دلش بخواد میزنه حالا بیرون و تو بودن توپ به کنار، داور خط Out نگرفت و تا رافا دستش رو برد بالا کارلوس برناردس هم دستش رو برد بالا و Out اعلام کرد!! این یعنی Chair Umpire بازی رو قطع کرده، طبق روال باید Replay the point میداد که مردک احمق با اینکه خودش اوت گرفته پوینت رو به بردیش میده

رافا هم دمش گرم کار درستی کرد این همه داورا بر علیهش کار می کنن تا کی باید هیچی نگه و لبخند بزنه؟؟ همه که مثل فدرر نیستن 4 تا فحش زیر لب بدن و نه اخطار بگیرن نه قهر کنن
koury آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)