بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

4-17 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان US Open 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 14 8.48%
رافائل نادال 57 34.55%
اندی ماری 1 0.61%
داوید فرر 1 0.61%
توماس بردیک 0 0%
خوان مارتین دلپوترو 1 0.61%
راجر فدرر 91 55.15%
رأی دهندگان: 165. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-30-2013, 09:32 AM   #201
Meysam94
Senior Member

آواتار Meysam94

پستها: 976
سپاس: 5,147
در 960 پست 7,548 بار سپاسگزاری شده

روزنامه های خبر های ورزشی
Meysam94 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Meysam94 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 10:30 AM   #202
The King
Roger's Fan

آواتار The King

پستها: 117
سپاس: 6,317
در 119 پست 1,431 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
دوستان و کاربرانی که منو میشناسن میدون که بنده آنچنان ب بازیکن خاصی هیت ندارم
مگر اینکه طرفدار اون بازیکن باعث بشن که نسبت ب اون بازیکن حس هیت داشته باشم که تا کنون شوماها موفق بوده اید
مدت ها قبلتر حتی قبل اینکه شوما عضو این فروم باشید من نظرم رو در مورد بهترین بازیکن تاریخ گفته ام
مسئله اینه که شما خیلی راحت میاید افتخارات بهترین تنیسور تاریخ رو لوث می کنید ، الان اندی ماری سطحش خیلی بالاتر از اگاسی ، هیوئیت و رادیک هست ؟یا اینکه داوید فرر و دلپوترو و سونگا بهتر از اینا هستن ؟شما گفتی بازی های اون دوره رو هم به این شکل دنبال نمی کردی ، پس چجوری انقدر قاطعانه از سطح پایین اون دوره صحبت می کنی ؟ حداقل مث این رفیقمون استاد علی فر وقتی می خواید نظر شخصی بدین قبلش بگین یه " به گفته ی کارشناسان " هم بهش اضافه کنید . چند وقت قبل که باز سر این مسئله بحث پیش اومد یکی از دوستان اومد و گفت رافا در حضور راجر 12 تا گرنداسلم گرفته ، خب حالا راجر در حضور رافا چندتا گرنداسلم گرفته ؟ 16 تا درسته ؟ این که رافا تا قبل از 2009 بازیش کامل نشده بود دیگه خیلی توجیه خنده داریه اگه نواک جوکویچ زودتر به پیکش می رسید رافاتون الان چندتا گرنداسلم داشت ؟ یا بعد از به پیک رسیدن جوکویچ و ماری چندتا گرنداسم گرفتید ؟ جز 2 تا رولند گاروس چی گرفتید اصن ؟ اصن رولند گاروس رو ازتون بگیرن چی دارین ؟ منم می تونیم ادعا کنم که اگه راجر افت نمی کرد و نواک جوکویچ هم زودتر به پیک می رسید الان اینجوری نمی تونستید افتخارات رو لوث کنید ، لوث کردن مشمئز کنندس نه ؟ خیلی بده ؟

ویرایش توسط The King : 08-30-2013 در ساعت 07:46 PM
The King آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی The King به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 10:50 AM   #203
danial_ghasemi
Junior Member

آواتار danial_ghasemi

پستها: 24
سپاس: 1,558
در 18 پست 148 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal کبیر، الکساندر زورف جوکوویچ هاس دمیتروف آغاسی کوئرتن ایوانوویچ کربر

با سلام و روز بخیر

پیروزی رافا نادال در دور دوم Us open رو به همه طرفداراش و دوست داران تنیس تبریک میگم

Dani
danial_ghasemi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی danial_ghasemi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 11:04 AM   #204
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Maani نمایش پست ها
حیران جان قربون شکل ماهت برم شما درست میگی ما که بیسوادیم نمیدونیم حراراتش چجور حساب میشه . 21 فارنهایته ؛ 21 سانتیگراده ؛ یا 21 درجه از حرارت خورشید داغتر .
اون چه که مسلمه وجود و ثبوت این آتش گرفتن درونی از جانب شما ها هستش .
به قول خشی جون نادال چه آتیشی به جونتون انداخته . شماره 125 از گوشیت بگیر کاریت نباشه حیرانی جونم .

خوبه که الگوتو معرفی کردی (البته میشد حدس زد ) ایشان انسان بسیار باکمالات و منطقی تشریف دارند که از امضاشون هم کاملا مشخصه ، ولی از مدل پستاشون مشخصه بیشتر بدرد چاله میدون میخورند تا یک الگو برای بحث و تبادل نظر.
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 11:17 AM   #205
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
دوست عزیز
جناب راجر برای همیشه
شوما کاربر جوانی هستید، بنده خودم بارها گفته ام که ملاک برترین بودن تعداد گرند اسلم هاست
و فعلا راجر فدرر بهترینه
ولی ما حداقل حق داریم در مورد نحوه ی بردن جام، عملکرد بازیکنا و غیره حرف بزنیم،نداریم؟
ضعیف یا قوی بودن فیلد فاکتور بسیار مهمی در موفقیت و عملکرد بازیکنان اون دوره اس
فرهاد جون حالا من چه کنم که منوچهر عزیز میگه اون موقع سطح بالا بوده، این نقض فرگشت نیست
منوچهر جان این بازیکنایی که نام بردی که قسمت اعظم لیستت رو دربر میگیرن:
کاناس/مویا/فررو/کوریا/گونزالس/کورتن/ریوس/کوستا/روبردو/گائودیو
همگی کلِی کورت اسپشلیست بوده اند
همچنین بعله نعلبندیان رو میشه بازیکن سطوح خاک و هارد دونست!
ولی آیا ایشان سطح بازیش رو همیشه بالا نگه داشته؟!!!
بهت قول میدم اگه مجموعه پستای شمارو جمع کنند و تو یک پکیج به کمیته جهانی المپیک بفرستند اونوقت بخاطر وجود همچین طرفدار عتیقه ای ، بجای کشتی ، تنیسو از المپیک حذف میکنند .
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-30-2013, 11:19 AM   #206
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

خب پست ها رو مطالعه کردیم تکرار مکرات بود ولی سوالی که واسم پیش اومد اینه که چرا یسری دوستان

نادالی پس از 2 قهرمانی اخیر بازیکن محبوبشون میان جوگیر میشن و میخوان راجر و افتخاراتش رو زیر

سوال ببرن؟!! آخه چه ربطی داره؟ اگه ما میخواستیم بعد هر قهرمانی راجر جوگیر بشیم و به این و اون گیر

بدیم که باید یک دهه تو جو میموندیم! به قول دوستمون (The King) لوث کردن که کاری نداره . مثلا من

همین دوتورنمنت اخیری رو که رافا برد رو زیر سوال میرم:

تورنمنت ها در حالی برگزار شد که در مورد راجر وضعیت مشخصه، توی مونترال که شرکت نکرد و توی سینسیناتی هم مثل بقیه ایام سال 2013 سایه ای از فدرر کبیر رو شاهد بودیم.

در مورد نوله که خب پس از استرالیای امسال به سطحی زیر 50% نوله ی 2011-2012 رسیده و البته بیشتر تمرکزش رو گرنداست.(برای این منظور نگاهی بندازین به فینال یو اس 2011 و سطح بازی نوله رو مقابل بازی فوق العاده رافا که بنظر من بهترین بازی سالهای اخیر رافا توی هارد کورت بوده، ببینید و مقایسه کنید با نیمه نهایی مونترال امسال!)

اندی هم تقریبا 2 سالی میشه که برخلاف سالهای قبلش که تمام مسترزها رو با قدرت میرفت و عناوین زیادی رو گرفت، تمام قدرتشو میزاره روی گرندها (کاری که راجر سالهای قبل میکرد)و خب نتیجشم با دو قهرمانی گرفته.

توی این شرایط علی موند و حوضش! رافا موند بقیه تور که "چپرچلاق" تلقی می شوند! و دو قهرمانی بدون دردسر!! و البته فرصتی شد برای امثال رائونیچ و ایزنز که جلوی هموطنانشون تا روز آخر توی کورت باشن!

این بود انشای(لوث کردن) من.
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 11:36 AM   #207
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط tennis hayrani نمایش پست ها
خوبه که الگوتو معرفی کردی (البته میشد حدس زد ) ایشان انسان بسیار باکمالات و منطقی تشریف دارند که از امضاشون هم کاملا مشخصه ، ولی از مدل پستاشون مشخصه بیشتر بدرد چاله میدون میخورند تا یک الگو برای بحث و تبادل نظر.
اب رو بریز اونجا که میسوزه
دم پدر نوواک هم گرم که حال امثال جنابعالی رو گرفت

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 11:46 AM   #208
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

من به عنوان یه بی طرف نظرم اینه و بحثیم با کسی ندارم پس لطفا با من بحث نکنیداز نظر من اون زمان واقعا فیلد ضعیف بوده و کسانی هم که منکرش میشند بخاطر ذوب شدگیشونه.ولی فدرر افتخاراتش بخاطر این مسئله نیست.افتخارات راجر بخاطر توانایی بالا و قدرت زیادش بوده و بنظرم اگه تو زمانهای دیگری هم بود باز حالا نه همش ولی بیشتر افتخاراتش رو تکرار میکرد.ولی دلیل فیلد قوی الان چیه؟بلاشک فدرر.اگر فیلد الان قوی شده بخاطر سطح بالایی بود که فدرر از خودش نشون داد.وقتی که امثال هیوئیت و نلبی و سافین و رادیک و ...نمی تونستند جلو فدرر خودی نشون بدند سایر بازیکنها به فکر چاره افتادند و نتیجش نادال و بقیه بوده.نمونه دیگرش داوید فرر هست که تو سن تقریبا نزول تنیسش داره بهترین نتایج عمرشو میگیره چونکه بخاطر وجود فدرر بازیشو ارتقاء داده.اگر الان داریم تنیس با کیفیتی رو میبینیم بخاطر فدرر هستش.
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 12:02 PM   #209
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط tennis hayrani نمایش پست ها
بهت قول میدم اگه مجموعه پستای شمارو جمع کنند و تو یک پکیج به کمیته جهانی المپیک بفرستند اونوقت بخاطر وجود همچین طرفدار عتیقه ای ، بجای کشتی ، تنیسو از المپیک حذف میکنند .

پویا خان تحویل بگیر اولین توهین رو یک فدرری با ادبیات بسیار مناسب به کاربر دیگه کرد !!! اونوقت به ما میگن ادبیاتت خوب نیست.حداقل من به شخص توهین نمیکنم اگه کم میارم
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 12:29 PM   #210
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط The King نمایش پست ها
مسئله اینه که شما خیلی راحت میاید افتخارات بهترین تنیسور تاریخ رو لوث می کنید ، الان اندی ماری سطحش خیلی بالاتر از اگاسی ، هیوئیت و رادیک هست ؟یا اینکه داوید فرر و دلپوترو و سونگا بهتر از اینا هستن ؟شما گفتی بازی های اون دوره رو هم به این شکل دنبال نمی کردی ، پس چجوری انقدر قاطعانه از سطح پایین اون دوره صحبت می کنی ؟ حداقل مث این رفیقمون استاد علی فر وقتی می خواید نظر شخصی بدین قبلش بگین یه " به گفته ی کارشناسان " هم بهش اضافه کنید . چند وقت قبل که باز سر این مسئله بحث پیش اومد یکی از دوستان اومد و گفت رافا در حضور راجر 12 تا گرنداسلم گرفته ، خب حالا راجر در حضور رافا چندتا گرنداسلم گرفته ؟ 13 تا درسته ؟ این که رافا تا قبل از 2009 بازیش کامل نشده بود دیگه خیلی توجیه خنده داریه اگه نواک جوکویچ زودتر به پیکش می رسید رافاتون الان چندتا گرنداسلم داشت ؟ یا بعد از به پیک رسیدن جوکویچ و ماری چندتا گرنداسم گرفتید ؟ جز 2 تا رولند گاروس چی گرفتید اصن ؟ اصن رولند گاروس رو ازتون بگیرن چی دارین ؟ منم می تونیم ادعا کنم که اگه راجر افت نمی کرد و نواک جوکویچ هم زودتر به پیک می رسید الان اینجوری نمی تونستید افتخارات رو لوث کنید ، لوث کردن مشمئز کنندس نه ؟ خیلی بده ؟
بعله که اندی موری سطحش بسیار بالاتر از امثال اگسی و هیوئیت و رادیکه
چرا دیگه خودتون رو گول میزنید
اگسی قبل از سال 2000 تو پیک خودش بود
یکی ب من بگه هیوئیت ب جز اون ویمبی زودهنگام چندتا تورنمنت دانه درشت برده تا حالا؟!
دل پوترو همون سال 2009 پیک رو براتون معنی کرد!
داوود که از بسیاری از خاک باز های اون موقع سطح بازیش بالاس
ب جز گیلرمو کوریا که واقعا بازیکن قابلی بود رو خاک و من بازیش با رافا رو سال 2005 فک کنم مسترز رم، یادم نمیره
توجه کنید داوود 32 سالشه،شوما دقت نمیکنین که چند نفر از اون بازیکنا وقتی 32 ساله بودن سطح بازیشون چی بوده
همین داوود بینوا با رافا و نواک همدوره بودنش از بردن گرند اسلم محرومش کرده
من نواک رو مثال زدم که همگی عاجز بودین از معرفی بازیکنی در سطح او
نواک کی ب پیک خودش رسید، وقتی رافا 25 سالش بود
راجر که 25 سالش بود حریفی در حد نواک داشت؟!!!
قبل از اونهم نواک سلاح لازم برا مقابله با رافا رو داشت جز "اعتماد ب نفس" که بعد از ایندین ولز 2011 بدست آورد و فک نمیکنم با عدم نتیجه گیری مقطعی لطمه ای ب اعتماد ب نفسش وارد بیاد
همون سال 2011 نواک مانع 3 گرند اسلم و 3 مسترز رافا شد،مگه کم چیزیه؟!!
خب رولند گاروس رو اگه کسی میتونه بیاد بیگیره،این حرفا نمیدونم چه معنی ای داره!
نواک رولند امسال هم رو پیک خودش بود
رافا سال های 2009 و 2012 رو ب خاطر مصدومیت از دست داد، هیچ توجیهی در کار نیست
ولی بدبیاری که رافا این چند سال داشته خیلی به عناوینش ضربه زده
راجر کی افت کرده که ما نفهمیدیم؟! همین سال 2012 که انگیزه داشت و خوب بازی میکرد
البته انگیزه عامل مهمیه الانم تنها چیزی که نداره انگیزه اس
ولی تو یو اس قضیه فرق میکنه چون اعتماد ب نفسش بالاس
وگرنه سطح بازی راجر چندان افت نکرده
، کمر ممر هم تازگیا پیدا شده تا همین چند ماه پیش که خبری نبود

شهند جان حرفاتو تا حدودی قبول دارم
ولی الان که جدی ترین و مهمترین حریف رافا،نواک هستش
این رافا بوده که باعث پیشرفت بازی نواک شده...

ویرایش توسط Rafa : 08-30-2013 در ساعت 01:08 PM
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)