بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

2-15 خرداد - پاریس، فرانسه

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-27-2011, 05:55 AM   #201
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط vafa نمایش پست ها
با اجازه pawerve جان به نظر من كه الجزيره 2 كيفيت خوبي داره و اصلن كيفيتش با +10 محسوس نيست ! براي دوستاني كه مي خوان به راحتي و بدون دردسر و هزينه كردن تورنومنت هاي تنيس رو ببينن الجزيره خوبه و كيفيت تصويرش هم با بقيه شبكه ها البته نه HD ‎ يا 3D فرقي نميكنه ! تازه اكثر به زبان english ‎ داره فقط برخي تورنومنت ها كه قطري ها خودشون حضور دارن مثل رولند كه مجري ها از فرانسه مستقيم بازي ها رو كزارش ميكنند english ‎ نداره !
ببخشيد فكر كنم زيادي حرف زدم !

وفا جان pawerve نه، بلکه PowerVu

ضمناً کیفیت تصویری رو فقط با چشم که اندازه گیری نمی کنند. با Bit rate این کار رو میکنند. با اندازه گیری پهنای باند V برای تصویر و A برای صدا. در هر دو حالت فعلاً +10 از دو کانال +8 و 2 بهتر بوده. از لحاظ بصری هم که فوق العاده مشخصه که 2 و +8 دارای تاری هستند ولی +10 بالاترین کیفیت ممکن رو برای یک کانال SD داره. (روی LCD به مراتب این تفاوت آشکارتر دیده میشه تا تلویزیون های CRT تیوبی لامپی)

من خدای نکرده نخواستم کسی رو از دیدن JSC Sport 2 محروم کنم که! بلکه اونچه که واقعیت ماجرا هست رو عرض کردم. اگر من بگم که +10 کیفیتش از 2 پایین تره! که واقعیت تغییری نمی کنه!

PowerVu آنلاین نیست.  
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-27-2011, 09:30 AM   #202
sspol
Senior Member

آواتار sspol

پستها: 153
سپاس: 1,820
در 135 پست 921 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال

سلام دوستان بازي جكو امروز ساعت شروعش دقيقا مشخصه؟ يا بايد صبر كرد تا بازيهاي قبلش به اتمام برسن؟
قبل از بازيش چند تا بازي تو اون زمين هست؟
ممنون ميشم يه راهنمايي بكنيد اخه تو تاپيك بازيها رو كه نگاه كردم چند تا بازي قبلش ظاهرا تو اون ورزشگاه بودن

Roland Garros 2011 - Schedule of Play
Day 6: Friday, 27th of May, 2011

Court Philippe Chatrier - From 1:30 PM IRST
1. Women's Singles - 3rd Round
Gisela Dulko (ARG) vs. Samantha Stosur (AUS)[8]
2. Women's Singles - 3rd Round
Marion Bartoli (FRA)[11] vs. Julia Goerges (GER)[17]
3. Men's Singles - 3rd Round
Stanislas Wawrinka (SUI)[14] vs. Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[17]
4. Men's Singles - 3rd Round
Juan Martin Del Potro (ARG)[25] vs. Novak Djokovic (SRB)[2]
sspol آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sspol به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-27-2011, 09:35 AM   #203
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sspol نمایش پست ها
سلام دوستان بازي جكو امروز ساعت شروعش دقيقا مشخصه؟ يا بايد صبر كرد تا بازيهاي قبلش به اتمام برسن؟
قبل از بازيش چند تا بازي تو اون زمين هست؟
ممنون ميشم يه راهنمايي بكنيد اخه تو تاپيك بازيها رو كه نگاه كردم چند تا بازي قبلش ظاهرا تو اون ورزشگاه بودن

Roland Garros 2011 - Schedule of Play
Day 6: Friday, 27th of May, 2011

Court Philippe Chatrier - From 1:30 PM IRST
1. Women's Singles - 3rd Round
Gisela Dulko (ARG) vs. Samantha Stosur (AUS)[8]
2. Women's Singles - 3rd Round
Marion Bartoli (FRA)[11] vs. Julia Goerges (GER)[17]
3. Men's Singles - 3rd Round
Stanislas Wawrinka (SUI)[14] vs. Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[17]
4. Men's Singles - 3rd Round
Juan Martin Del Potro (ARG)[25] vs. Novak Djokovic (SRB)[2]

مشخصه دیگه بازی های کورت اصلی از ساعت یک و سی دقیقه شروع میشه.
دو تا بازی زنان و یک بازی مردان قبل از بازی نواک و خوان انجام میشه. که همه پشت سر هم هست.
با احتساب زمان تقریبی 2 ساعت برای هر بازی زنان و 3 ساعت برای بازی مردان، احتمالاً بازی
نواک و خوان ساعت 8 تا 9 شروع میشه.
I.man آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-27-2011, 11:34 AM   #204
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

جواب جالب نادال به سوالهای طرفدارن

Q: I really hate you Rafa for what did you do to our nerves in the match with Isner. You made me cry after losing the third set, but I’m very happy that you finally won. This is the first time you have played five sets in the first round at Roland Garros

Do you think this will affect your concentration and confidence in the next rounds or is it good to play a tough match in the early rounds. Does it help you to correct mistakes early, especially Isner was not an easy rival to face it at the first round. (Zainab Sairafi)

RN: Ha ha ha… I didn’t enjoy it too much either. Did you see the way I celebrated? Not easy, believe me! But thanks for hating me for this .:-)

Q: Rafa, I think I found a weakness in Nole that you can exploit. The between the legs shot. You got him with one in Madrid and remember Roger got him with one at the US Open one time. So next time play him with your back turned and hit every shot between your legs. All the best!! (Phil C, London)

RN: Hahaha. This is a good one. I'll try more but remember this is a risky shot !!!!! o
FaRzIn آنلاین نیست.  
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-27-2011, 01:10 PM   #205
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,
پیش فرض Match of the day

مسابقه مهم امروز::::> Novak Dokovic VERSUS JUAN MARTIN DELPOTRO

جکوویچ شکست ناپذیر امروز به مصاف قهرمان سابق US OPEN میرود، این دو تاکنون 3 دیدار مقابل
هم بازی کردند که هر 3 بار را نواک برده است ، آخرین دیدار آن ها به مسترز رم 2009 برمیگردد که جکوویچ در 2 ست پیاپی پیروز شد.
این دومین دیدار آن ها در گرند اسلم است(اولین در US 2007) ، دلپوترو تاکنون از نواک هیچ ستی نگرفته است، جکوویچ میتواند با پیروزی در این دیدار رکورد شکست ناپذیری خود را به عدد 40 برساند،
اما ظاهرا بازنده این بازی باید دیگری را شام مهمان خود کند.
Behnam RF آنلاین نیست.  
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-27-2011, 03:15 PM   #206
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

اندی موری معتقد است تنیسور 17 ساله فرانسوی می تواند در آینده شماره یک شود

تنیسور بریتانیایی پس از تماشای چند پوینت از دیدار شاراپووا - گارسیا، تینیجر فرانسوی را باورنکردنی می بیند .
مصاحبه اندی در این باره :

"After watching like three points, I was like, 'Where is she from? How old is she? She's unbelievable,'" Murray told reporters. "Then I watched like four or five games, and she was still unbelievable. I was like, for sure, she's going to be very good. I like the way she hits the ball. I've watched Sharapova play a lot of times, and quite often when she plays younger opponents they struggle to deal with sort of her power. If anything, I thought Garcia was hitting the ball harder, didn't have a problem. And that's a very good sign against someone like Sharapova at her age. I don't know whether I'm a good judge of potential or not, but she's going to be very, very good.Sharapova wasn't as willing to project Garcia to the top. "I think time will definitely tell," she said. "It's a long road and a long journey. There will be many wins and many losses. It's tough for me to tell, but she's on her way up, definitely."

توییت موری :

M∂hdi آنلاین نیست.  
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-27-2011, 04:01 PM   #207
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

شماره یک مردان از بازی خود راضی نیست

پس از رقابت پر دست انداز در راند نخست که پنج ست به طول انجامید و مایورکایی از آن لذت برد، نادال از بازی دیروز خود چندان راضی نیست و انتظاراتش را برآورده نشده می بیند . شماره یک جهان که راند اول برای نخستین بار دو ست از دست داده بود در ست سوم برابر اندخار 1-5 عقب افتاد و در استانه واگذاری ست دیگری بود، اما در نهایت بازی را به تای بریک کشاند و به پیروزی رسید .

او هنوز در شک و تردید درباره فرم مطلوب خود است در روزی که هوای پاریس سنگین و پر باد بود but his battling qualities could never be questioned after saving seven set points in the third against a tricky opponent.

" من فکر می کنم برای لحظاتی، کمی بهتر بازی کردم . برای لحظاتی مطمئن هستم که خوب کار نکردم . به طور کلی فکر می کنم این نوع بازی برای من خوب نیست " اسپانیایی در کنفرانس خبری گفت . رقیب بعدی او کوالیفایر کروات است که در پنج ست رقیب سرسختش، داویدنکو را با شکست مواجه کرد .

" این بخاطر باد نیست چون من خوب تمرین کردم but I am not playing very well when I play matches. That's why. No excuse. اگر شما خوب بازی نکنید آن به مانند یک طوفان به نظر می رسد " .

" مشکل این است که من به اندازه کافی تهاجمی بازی نکردم . شاید من کمی عصبی بودم و به همین دلیل پاهای من کار نمی کرد and that's why my legs didn't work as well as usual."

نقل قول روز :

Quote of the Day: “Either I improve or I’ll go back home.”—Nadal, who needed to save eight set points after trailing in the third before beating Pablo Andujar 7-5, 6-3, 7-6 (4).

نرم افزار مسابقات رولند گروس برای iPhone/ iPod Touch/ iPad

Features iPhone/iPad:

- Real-time scores, point by point
- Live matches and video best-of
- Real-time breaking news + photos
- Draws and results
- Video highlights, behind the scenes coverage
and interviews
- player bios
- available in 2 languages
- visitor’s guide + map of stadium
- the official Roland Garros radio
- access to Orange Sport mobile website

برای دانلود به این صفحه بروید : http://itunes.apple.com/app/roland-g...371730173?mt=8

M∂hdi آنلاین نیست.  
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-27-2011, 05:53 PM   #208
Yashar
Senior Member

آواتار Yashar

پستها: 163
سپاس: 473
در 157 پست 1,295 بار سپاسگزاری شده

این تنیس زنان هم که اصلا ثبات نداره.هر ننه قمری که از راه میرسه میاد تو top10 اما چند ماهی نمی تونه اونجا بمونه.سید اول و دوم تو مراحل اولیه حذف می شن.کلا تنیس زنان چنگی به دل نمی زنه
Yashar آنلاین نیست.  
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Yashar به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-27-2011, 06:42 PM   #209
sspol
Senior Member

آواتار sspol

پستها: 153
سپاس: 1,820
در 135 پست 921 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال

من كه نفهميدم ساعت بازيها چطوره
مثلا بازي فدرر زده بود بازي دوم هر چي شستم نديدمش
اصلا بازي كرد؟ شروع نشده؟
sspol آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما sspol به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 05-27-2011, 07:17 PM   #210
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sspol نمایش پست ها
من كه نفهميدم ساعت بازيها چطوره
مثلا بازي فدرر زده بود بازي دوم هر چي شستم نديدمش
اصلا بازي كرد؟ شروع نشده؟
بله انجام شد و خیلی وقته به اتمام رسیده.
حتماً شما حوصله تون سر رفته و به طور دائم پیگیر نبودین.

الان همه ی بازی های کورت سوزان لانگلن به جز آخری (گسکه * بلوچی) به اتمام رسیدن.

در کورت اصلی (فیلیپ شاتریه) تا چند دقیقه ی دیگر به احتمال زیاد واورینکا به سونگا میبازه و فقط بازی (جوکوویچ * دل پاترو) باقی میمونه که شاید به دلیل تاریکی هوا نصفه و نیمه انجام و ادامه ش به فردا موکول بشه.

راستی بعد از اینکه ارغوان در روزهای گذشته در دور اول هم بخش انفرادی و هم دوبل میکس حذف شد، با کمال تاسف با دست خودش آخرین روزنه ی امیدش رو بست و در بخش دوبل خانم ها، مقابل زوج ایتالیایی (وینچی/ارانی) با نتیجه ی تحقیر آمیز 0-6 0-6 در دو ست پیاپی بیگل شد تا روند ناکامی هاش همچنان ادامه داشته باشه.

فکر می کنم این تنها نتیجه ی افتضاح 0-6 0-6 رولند گروس امسال باشه!

واقعاً متاسفم که چنین روزهای تلخی رو داره تجربه میکنه!

PowerVu آنلاین نیست.  
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
آزارنکا , استوزر , اسکیاوونه , ایوانوویچ , برایان , تنیس , جوکوویچ , دلپوترو , رولند گاروس , زیمونیچ , سودرلینگ , سونگا , شاراپووا , فدرر , فرر , لودرا , ماری , نادال , نستور , ورداسکو , وزنیاکی , کلایسترز , کوزنتسووا , گرند اسلم , یانکوویچ

کاربران در حال دیدن موضوع: 6 نفر (0 عضو و 6 مهمان)