|
آزاد استرالیا (Australian Open) |
|
ابزارهای موضوع | نحوه نمایش |
01-25-2015, 07:01 PM | #11 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز هشتـم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا در روز مه شید (دوشنبـه) مورخ ششـم بهمن ماه سال 1393 به وقت ایران: پیشبینی وضع هوا: بیشتر آفتابی، خنک / بیشینه دما: 21 درجه/ رطوبت: 40 درصد/ سرعت باد: 15 کیلومتر آغاز پوشش تلویزیونی از کانال رایگان ESPN Caribbean با گزارش انگلیسی: از ساعت 5:30 بامداد دوشنبـه به وقت ایران Australian Open 2015 — Schedule of Play
Day Eight: Monday, 26th of January, 2015 Rod Laver Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles — Fourth Round Dominika Cibulkova (SVK)[11] vs. Victoria Azarenka (BLR)i i2. Women's Singles — Fourth Round Serena Williams (USA)[1] vs. Garbine Muguruza (ESP)[24]i Not Before 6:30 AM IRST i3. Men's Singles — Fourth Round David Ferrer (ESP)[9] vs. Kei Nishikori (JPN)[5]i Night Session — From 11:30 AM IRST i1. Women's Singles — Fourth Round Venus Williams (USA)[18] vs. Agnieszka Radwanska (POL)[6]i i2. Men's Singles — Fourth Round Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Gilles Muller (LUX)i Margaret Court Arena — From 3:30 AM IRST i1. Legends' Doubles Todd Woodbridge (AUS)/Mark Woodforde (AUS) vs. Jonas Bjorkman (SWE)/Thomas Johansson (SWE)i Not Before 5:45 AM IRST i3. Men's Singles — Fourth Round Stan Wawrinka (SUI)[4] vs. Guillermo Garcia-Lopez (ESP)i i4. Women's Singles — Fourth Round Madison Keys (USA) vs. Madison Brengle (USA)i Hisense Arena — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles — Third Round Eric Butorac (USA)[12]/Sam Groth (AUS)[12] vs. Jean-Julien Rojer (NED)[6]/Horia Tecau (ROU)[6]i Not Before 5:00 AM IRST i2. Women's Doubles — Third Round Yung-Jan Chan (TPE)[14]/Jie Zheng (CHN)[14] vs. Martina Hingis (SUI)[4]/Flavia Pennetta (ITA)[4]i i3. Men's Doubles — Third Round Bob Bryan (USA)[1]/Mike Bryan (USA)[1] vs. Dominic Inglot (GBR)[14]/Florin Mergea (ROU)[14]i Not Before 9:30 AM IRST i4. Men's Singles — Fourth Round Feliciano Lopez (ESP)[12] vs. Milos Raonic (CAN)[8]i Show Court 2 — From 3:30 AM IRST i1. Legends' Doubles Thomas Enqvist (SWE)/Mats Wilander (SWE) vs. Mansour Bahrami (IRN)/Fabrice Santoro (FRA)i Not Before 5:30 AM IRST i2. Men's Doubles — Third Round Jamie Murray (GBR)[16]/John Peers (AUS)[16] vs. Ivan Dodig (CRO)[4]/Marcelo Melo (BRA)[4]i i3. Women's Doubles — Third Round Sara Errani (ITA)[1]/Roberta Vinci (ITA)[1] vs. Julia Goerges (GER)[16]/Anna-Lena Groenefeld (GER)[16]i i4. Mixed Doubles — Second Round Su-Wei Hsieh (TPE)/Pablo Cuevas (URU) vs. Kai-Chen Chang (TPE)/Ze Zhang (CHN)i i5. Mixed Doubles — Second Round Martina Hingis (SUI)[7]/Leander Paes (IND)[7] vs. Anabel Medina Garrigues (ESP)/Pablo Andujar (ESP)i Show Court 3 — From 3:30 AM IRST i1. Mixed Doubles — Second Round Sania Mirza (IND)[1]/Bruno Soares (BRA)[1] vs. Abigail Spears (USA)/Santiago Gonzalez (MEX)i i2. Women's Doubles — Third Round Bethanie Mattek-Sands (USA)/Lucie Safarova (CZE) vs. Caroline Garcia (FRA)[7]/Katarina Srebotnik (SLO)[7]i i3. Men's Doubles — Third Round Simone Bolelli (ITA)/Fabio Fognini (ITA) vs. Oliver Marach (AUT)/Michael Venus (NZL)i i4. Mixed Doubles — Second Round Lisa Raymond (USA)/Robert Lindstedt (SWE) vs. Cara Black (ZIM)[5]/Juan Sebastian Cabal (COL)[5]i Court 7 — From 3:30 AM IRST i1. Wheelchair Wildcard Playoff — Final Ben Weekes (AUS) vs. Adam Kellerman (AUS)i |
01-26-2015, 09:16 PM | #12 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز نهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا در روز بهرام شید (سهشنبـه) مورخ هفتـم بهمن ماه سال 1393 به وقت ایران: پیشبینی وضع هوا: بیشتر آفتابی، خنک / بیشینه دما: 21 درجه/ رطوبت: 45 درصد/ سرعت باد: 17 کیلومتر آغاز پوشش تلویزیونی از کانال رایگان ESPN Caribbean با گزارش انگلیسی: از ساعت 5:30 بامداد سهشنبـه به وقت ایران Australian Open 2015 — Schedule of Play
Day Nine: Tuesday, 27th of January, 2015 Rod Laver Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles — Quarter-Finals Ekaterina Makarova (RUS)[10] vs. Simona Halep (ROU)[3]i Not Before 5:00 AM IRST i2. Women's Singles — Quarter-Finals Eugenie Bouchard (CAN)[7] vs. Maria Sharapova (RUS)[2]i i3. Men's Singles — Quarter-Finals Tomas Berdych (CZE)[7] vs. Rafael Nadal (ESP)[3]i Night Session — From 11:45 AM IRST i1. Men's Singles — Quarter-Finals Andy Murray (GBR)[6] vs. Nick Kyrgios (AUS)i i2. Mixed Doubles — Second Round Andreja Klepac (SLO)/Chris Guccione (AUS) vs. Casey Dellacqua (AUS)/John Peers (AUS)i Margaret Court Arena — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles — Quarter-Finals Pierre-Hugues Herbert (FRA)/Nicolas Mahut (FRA) vs. Julien Benneteau (FRA)[2]/Edouard Roger-Vasselin (FRA)[2]i Not Before 5:00 AM IRST i2. Women's Doubles — Quarter-Finals Julia Goerges (GER)[16]/Anna-Lena Groenefeld (GER)[16] vs. Kiki Bertens (NED)/Johanna Larsson (SWE)i i3. Women's Doubles — Quarter-Finals Klaudia Jans-Ignacik (POL)/Andreja Klepac (SLO) vs. Yung-Jan Chan (TPE)[14]/Jie Zheng (CHN)[14]i i4. Mixed Doubles — Second Round Kristina Mladenovic (FRA)[3]/Daniel Nestor (CAN)[3] vs. Michaella Krajicek (NED)/Florin Mergea (ROU)i Show Court 2 — From 3:30 AM IRST i1. Women's Doubles — Quarter-Finals Raquel Kops-Jones (USA)[5]/Abigail Spears (USA)[5] vs. Michaella Krajicek (NED)[13]/Barbora Zahlavova Strycova (CZE)[13]i i2. Mixed Doubles — Second Round Hao-Ching Chan (TPE)/Jamie Murray (GBR) vs. Andrea Hlavackova (CZE)[4]/Alexander Peya (AUT)[4]i Not Before 6:30 AM IRST i3. Men's Doubles — Quarter-Finals Feliciano Lopez (ESP)/Max Mirnyi (BLR) vs. Ivan Dodig (CRO)[4]/Marcelo Melo (BRA)[4]i i4. Women's Doubles — Quarter-Finals Ekaterina Makarova (RUS)[3]/Elena Vesnina (RUS)[3] vs. Bethanie Mattek-Sands (USA)/Lucie Safarova (CZE)i i5. Mixed Doubles — Second Round Daria Gavrilova (AUS)/Luke Saville (AUS) vs. Katarina Srebotnik (SLO)[2]/Marcelo Melo (BRA)[2]i Show Court 3 — From 3:30 AM IRST i1. Legends' Doubles Todd Woodbridge (AUS)/Mark Woodforde (AUS) vs. Michael Chang (USA)/Wayne Ferreira (RSA)i i2. Legends' Doubles Thomas Enqvist (SWE)/Mats Wilander (SWE) vs. Goran Ivanisevic (CRO)/Justin Gimelstob (USA)i i3. Legends' Doubles Wayne Arthurs (AUS)/Pat Cash (AUS) vs. Mansour Bahrami (IRN)/Fabrice Santoro (FRA)i Not Before 8:30 AM IRST i4. Women's Legends' Doubles Marion Bartoli (FRA)/Martina Navratilova (USA) vs. Lindsay Davenport (USA)/Rennae Stubbs (AUS)i |
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
01-27-2015, 05:05 PM | #13 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز دهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا در روز تیر شید (چهارشنبـه) مورخ هشتـم بهمن ماه سال 1393 به وقت ایران: پیشبینی وضع هوا: آفتابی / بیشینه دما: 24 درجه/ رطوبت: 37 درصد/ سرعت باد: 17 کیلومتر آغاز پوشش تلویزیونی از کانال رایگان ESPN Caribbean با گزارش انگلیسی: از ساعت 5:30 بامداد سهشنبـه به وقت ایران Australian Open 2015 — Schedule of Play
Day Ten: Wednesday, 28th of January, 2015 Rod Laver Arena — From 3:30 AM IRST i1. Women's Singles — Quarter-Finals Madison Keys (USA) vs. Venus Williams (USA)[18]i Not Before 5:00 AM IRST i2. Women's Singles — Quarter-Finals Serena Williams (USA)[1] vs. Dominika Cibulkova (SVK)[11]i Not Before 6:30 AM IRST i3. Men's Singles — Quarter-Finals Stan Wawrinka (SUI)[4] vs. Kei Nishikori (JPN)[5]i Night Session — From 12:00 PM IRST i1. Men's Singles — Quarter-Finals Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Milos Raonic (CAN)[8]i i2. Mixed Doubles — Quarter-Finals Martina Hingis (SUI)[7]/Leander Paes (IND)[7] vs. Andrea Hlavackova (CZE)[4]/Alexander Peya (AUT)[4]i Margaret Court Arena — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles — Quarter-Finals Pablo Cuevas (URU)/David Marrero (ESP) vs. Simone Bolelli (ITA)/Fabio Fognini (ITA)i i2. Women's Doubles — Semifinals Yung-Jan Chan (TPE)[14]/Jie Zheng (CHN)[14] vs. Michaella Krajicek (NED)[13]/Barbora Zahlavova Strycova (CZE)[13]i Show Court 2 — From 3:30 AM IRST i1. Legends' Doubles Jonas Bjorkman (SWE)/Thomas Johansson (SWE) vs. Henri Leconte (FRA)/Mark Philippoussis (AUS)i i2. Men's Doubles — Quarter-Finals Dominic Inglot (GBR)[14]/Florin Mergea (ROU)[14] vs. Jean-Julien Rojer (NED)[6]/Horia Tecau (ROU)[6]i i3. Women's Doubles — Semifinals Julia Goerges (GER)[16]/Anna-Lena Groenefeld (GER)[16] vs. Bethanie Mattek-Sands (USA)/Lucie Safarova (CZE)i Not Before 8:30 AM IRST i4. Women's Legends' Doubles Marion Bartoli (FRA)/Martina Navratilova (USA) vs. Mary Joe Fernandez (USA)/Iva Majoli (CRO)i Not Before 10:00 AM IRST i5. Mixed Doubles — Quarter-Finals Sania Mirza (IND)[1]/Bruno Soares (BRA)[1] vs. Casey Dellacqua (AUS)/John Peers (AUS)i Show Court 3 — From 3:30 AM IRST i1. Junior Girls' Singles — Third Round Sara Tomic (AUS) vs. Tereza Mihalikova (SVK)i i2. Junior Boys' Singles — Third Round Marc Polmans (AUS) vs. Sumit Nagal (IND)i i3. Legends' Doubles Wayne Arthurs (AUS)/Pat Cash (AUS) vs. Thomas Enqvist (SWE)/Mats Wilander (SWE)i Not Before 8:30 AM IRST i4. Women's Legends' Doubles Lindsay Davenport (USA)/Rennae Stubbs (AUS) vs. Nicole Bradtke (AUS)/Barbara Schett (AUT)i Court 7 — From 3:30 AM IRST i1. Quad Wheelchair Singles Dylan Alcott (AUS)[2] vs. Andrew Lapthorne (GBR)i i2. Men's Wheelchair Singles — Quarter-Finals Adam Kellerman (AUS) vs. Stephane Houdet (FRA)[2]i i3. Women's Wheelchair Singles — Quarter-Finals Jordanne Whiley (GBR) vs. Aniek Van Koot (NED)[2]i i4. Men's Wheelchair Singles — Quarter-Finals Shingo Kunieda (JPN)[1] vs. Maikel Scheffers (NED)i i5. Women's Wheelchair Singles — Quarter-Finals Yui Kamiji (JPN)[1] vs. Sharon Walraven (NED)i Court 10 — From 3:30 AM IRST i1. Quad Wheelchair Singles David Wagner (USA)[1] vs. Lucas Sithole (RSA)i i2. Women's Wheelchair Singles — Quarter-Finals Marjolein Buis (NED) vs. Jiske Griffioen (NED)i i3. Men's Wheelchair Singles — Quarter-Finals Nicolas Peifer (FRA) vs. Joachim Gerard (BEL)i i4. Women's Wheelchair Singles — Quarter-Finals Katharina Kruger (GER) vs. Sabine Ellerbrock (GER)i i5. Men's Wheelchair Singles — Quarter-Finals Gustavo Fernandez (ARG) vs. Gordon Reid (GBR)i |
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
01-28-2015, 10:06 PM | #14 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز یازدهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا در روز اورمزد شید (پنجشنبـه) مورخ نهـم بهمن ماه سال 1393 به وقت ایران: پیشبینی وضع هوا: آفتابی، خنک / بیشینه دما: 23 درجه/ رطوبت: 41 درصد/ سرعت باد: 17 کیلومتر آغاز پوشش تلویزیونی از کانال رایگان ESPN Caribbean با گزارش انگلیسی: از ساعت 6:00 بامداد سهشنبـه به وقت ایران Australian Open 2015 — Schedule of Play
Day Eleven: Thursday, 29th of January, 2015 Rod Laver Arena — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles — Semi-Finals Jean-Julien Rojer (NED)[6]/Horia Tecau (ROU)[6] vs. Simone Bolelli (ITA)/Fabio Fognini (ITA)i Not Before 6:00 AM IRST i2. Women's Singles — Semi-Finals Ekaterina Makarova (RUS)[10] vs. Maria Sharapova (RUS)[2]i i3. Women's Singles — Semi-Finals Serena Williams (USA)[1] vs. Madison Keys (USA)i Night Session — From 12:00 PM IRST i1. Men's Singles — Semi-Finals Tomas Berdych (CZE)[7] vs. Andy Murray (GBR)[6]i i2. Exhibition Doubles Henri Leconte (FRA)/Mark Philippoussis (AUS) vs. Jonas Bjorkman (SWE)/Pat Cash (AUS)i Margaret Court Arena — From 3:30 AM IRST i1. Men's Doubles — Semi-Finals Ivan Dodig (CRO)[4]/Marcelo Melo (BRA)[4] vs. Pierre-Hugues Herbert (FRA)/Nicolas Mahut (FRA)i i2. Legends' Doubles Jonas Bjorkman (SWE)/Thomas Johansson (SWE) vs. Michael Chang (USA)/Wayne Ferreira (RSA)i Not Before 6:00 AM IRST i3. Mixed Doubles — Quarter-Finals Kristina Mladenovic (FRA)[3]/Daniel Nestor (CAN)[3] vs. Cara Black (ZIM)[5]/Juan Sebastian Cabal (COL)[5]i i4. Mixed Doubles — Quarter-Finals Su-Wei Hsieh (TPE)/Pablo Cuevas (URU) vs. Katarina Srebotnik (SLO)[2]/Marcelo Melo (BRA)[2]i Show Court 3 — Not Before 9:30 AM IRST i5. Women's Legends' Doubles Mary Joe Fernandez (USA)/Iva Majoli (CRO) vs. Lindsay Davenport (USA)/Rennae Stubbs (AUS)i Court 6 — Not Before 9:30 AM IRST i4. Quad Wheelchair Doubles — Final David Wagner (USA)[1]/Andrew Lapthorne (GBR)[1] vs. Lucas Sithole (RSA)[2]/Dylan Alcott (AUS)[2]i Court 7 — From 3:30 AM IRST i1. Quad Wheelchair Singles David Wagner (USA)[1] vs. Dylan Alcott (AUS)[2]i i2. Women's Wheelchair Singles — Semi-Finals Yui Kamiji (JPN)[1] vs. Sabine Ellerbrock (GER)i i3. Men's Wheelchair Singles — Semi-Finals Shingo Kunieda (JPN)[1] vs. Gustavo Fernandez (ARG)i i4. Women's Wheelchair Doubles — Semi-Finals Yui Kamiji (JPN)[1]/Jordanne Whiley (GBR)[1] vs. Sharon Walraven (NED)/Katharina Kruger (GER)i i5. Men's Wheelchair Doubles — Semi-Finals Shingo Kunieda (JPN)[1]/Stephane Houdet (FRA)[1] vs. Nicolas Peifer (FRA)/Adam Kellerman (AUS)i Court 10 — From 3:30 AM IRST i1. Quad Wheelchair Singles Andrew Lapthorne (GBR) vs. Lucas Sithole (RSA)i i2. Women's Wheelchair Singles — Semi-Finals Jiske Griffioen (NED) vs. Aniek Van Koot (NED)[2]i i3. Men's Wheelchair Singles — Semi-Finals Joachim Gerard (BEL) vs. Stephane Houdet (FRA)[2]i i4. Women's Wheelchair Doubles — Semi-Finals Marjolein Buis (NED)/Sabine Ellerbrock (GER) vs. Jiske Griffioen (NED)[2]/Aniek Van Koot (NED)[2]i i5. Men's Wheelchair Doubles — Semi-Finals Gordon Reid (GBR)/Gustavo Fernandez (ARG) vs. Joachim Gerard (BEL)[2]/Maikel Scheffers (NED)[2]i ویرایش توسط PowerVu : 01-28-2015 در ساعت 10:18 PM |
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
01-29-2015, 11:16 PM | #15 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز دوازدهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا در روز ناهید شید (آدینـه) مورخ دهـم بهمن ماه سال 1393 به وقت ایران: پیشبینی وضع هوا: نیمهابری، خنک / بیشینه دما: 20 درجه/ رطوبت: 48 درصد/ سرعت باد: 15 کیلومتر آغاز پوشش تلویزیونی از کانال رایگان ESPN Caribbean با گزارش انگلیسی: از ساعت 12:00 نیمروز آدینـه به وقت ایران Australian Open 2015 — Schedule of Play
Day Twelve: Friday, 30th of January, 2015 Rod Laver Arena — From 7:30 AM IRST i1. Mixed Doubles - Semi-Finals Martina Hingis (SUI)[7]/Leander Paes (IND)[7] vs. Su-Wei Hsieh (TPE)/Pablo Cuevas (URU)i Not Before 8:30 AM IRST i2. Women's Doubles - Final Bethanie Mattek-Sands (USA)/Lucie Safarova (CZE) vs. Yung-Jan Chan (TPE)[14]/Jie Zheng (CHN)[14]i Night Session — From 12:00 PM IRST i3. Men's Singles - Semi-Finals Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Stan Wawrinka (SUI)[4]i Margaret Court Arena — From 7:30 AM IRST i1. Legends' Doubles Jonas Bjorkman (SWE)/Thomas Johansson (SWE) vs. Thomas Enqvist (SWE)/Mats Wilander (SWE)i Not Before 8:30 AM IRST i2. Mixed Doubles - Semi-Finals Sania Mirza (IND)[1]/Bruno Soares (BRA)[1] vs. Kristina Mladenovic (FRA)[3]/Daniel Nestor (CAN)[3]i Show Court 3 — From 7:30 AM IRST i1. Junior Girls' Singles - Semi-Finals Greet Minnen (BEL) vs. Tereza Mihalikova (SVK)i i2. Junior Boys' Singles - Semi-Finals Seong-chan Hong (KOR)[7] vs. Akira Santillan (AUS)[16]i i3. Junior Girls' Doubles - Final Katharina Hobgarski (GER)/Greet Minnen (BEL) vs. Miriam Kolodziejova (CZE)[2]/Marketa Vondrousova (CZE)[2]i i4. Junior Boys' Doubles - Final Jake Delaney (AUS)/Marc Polmans (AUS) vs. Hubert Hurkacz (POL)[8]/Alex Molcan (SVK)[8]i Court 6 — From 7:30 AM IRST i1. Quad Wheelchair Singles Dylan Alcott (AUS)[2] vs. Lucas Sithole (RSA)i i2. Junior Girls' Singles - Semi-Finals Katie Swan (GBR)[14] vs. Dalma Galfi (HUN)[5]i i3. Junior Boys' Singles - Semi-Finals Roman Safiullin (RUS)[1] vs. Djurabeck Karimov (UZB)i Court 7 — From 7:30 AM IRST i1. Quad Wheelchair Singles David Wagner (USA)[1] vs. Andrew Lapthorne (GBR)i i2. Women's Wheelchair Doubles - Final Yui Kamiji (JPN)[1]/Jordanne Whiley (GBR)[1] vs. Jiske Griffioen (NED)[2]/Aniek Van Koot (NED)[2]i i3. Men's Wheelchair Doubles - Final Shingo Kunieda (JPN)[1]/Stephane Houdet (FRA)[1] vs. Gordon Reid (GBR)/Gustavo Fernandez (ARG)i |
کاربر زیر از شما PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: | ||
01-31-2015, 12:30 AM | #16 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز سیزدهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا در روز کیوان شید (شنبـه) مورخ 11 بهمن ماه سال 1393 به وقت ایران: پیشبینی وضع هوا: ابر صبحگاهی، خنک / بیشینه دما: 21 درجه/ رطوبت: 80 درصد/ سرعت باد: 11 کیلومتر آغاز پوشش تلویزیونی از کانال رایگان ESPN Caribbean با گزارش انگلیسی: از ساعت 12:00 نیمروز شنبـه به وقت ایران Australian Open 2015 — Schedule of Play
Day Thirteen: Saturday, 31st of January, 2015 Rod Laver Arena — From 5:30 AM IRST i1. Junior Girls' Singles - Final Katie Swan (GBR)[14] vs. Tereza Mihalikova (SVK)i i2. Junior Boys' Singles - Final Roman Safiullin (RUS)[1] vs. Seong-chan Hong (KOR)[7]i Night Session — From 12:00 PM IRST i3. Women's Singles - Final Serena Williams (USA)[1] vs. Maria Sharapova (RUS)[2]i i4. Men's Doubles - Final Simone Bolelli (ITA)/Fabio Fognini (ITA) vs. Pierre-Hugues Herbert (FRA)/Nicolas Mahut (FRA)i Court 6 — From 5:30 AM IRST i1. Women's Wheelchair Singles - Final Yui Kamiji (JPN)[1] vs. Jiske Griffioen (NED)i i2. Men's Wheelchair Singles - Final Shingo Kunieda (JPN)[1] vs. Stephane Houdet (FRA)[2]i i3. Quad Wheelchair Singles David Wagner (USA)[1] vs. Dylan Alcott (AUS)[2]i |
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
01-31-2015, 11:51 PM | #17 |
Xpelled Mentor
تاریخ عضویت: Jul 2009 محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز چهاردهـم/پایانی » مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا در روز مهر شید (یکشنبـه) مورخ 12 بهمن ماه سال 1393 به وقت ایران: پیشبینی وضع هوا: ابر صبحگاهی، خنک / بیشینه دما: 20 درجه/ رطوبت: 69 درصد/ سرعت باد: 16 کیلومتر آغاز پوشش تلویزیونی از کانال رایگان ESPN Caribbean با گزارش انگلیسی: از ساعت 11:30 پگاه روز یکشنبـه به وقت ایران Australian Open 2015 — Schedule of Play
Day Fourteen: Sunday, 1 February, 2015 Rod Laver Arena — From 8:30 AM IRST i1. Mixed Doubles - Final Kristina Mladenovic (FRA)[3]/Daniel Nestor (CAN)[3] vs. Martina Hingis (SUI)[7]/Leander Paes (IND)[7]i Night Session — From 12:00 PM IRST i2. Men's Singles - Final Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Andy Murray (GBR)[6]i |
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: | ||
کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان) | |
|
|