بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > فینال تور مردان بارکلیز (Barclays ATP World Tour Finals)

فینال تور مردان بارکلیز (Barclays ATP World Tour Finals)

18-25 آبان - لندن، انگلستان

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسابقات Barclays ATP World Tour Finals 2014 ؟
نواک جوکویچ 18 20.00%
راجر فدرر 68 75.56%
اندی ماری 0 0%
استن واورینکا 2 2.22%
توماس بردیک 0 0%
کی نیشیکوری 2 2.22%
میلوش رائونیچ 0 0%
مارین چیلیچ 0 0%
رأی دهندگان: 90. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-15-2014, 09:27 AM   #171
masa
Senior Member

آواتار masa

پستها: 260
سپاس: 29
در 189 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر، نیشیکوری، ماری، سرنا ویلیامز، ایوانویچ، شاراپووا
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون فینال تور مردان بارکلیز 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مسعود. نمایش پست ها
این دفعه دیگه قصاب بالکان معنا پیدا میکنه
آخه دوست عزیز نمیشه که قبل از هر بازی اینو بگید، "قصاب بالکان" بعد اگر برد، بگین دیدین قصاب بالکان رو که چه کرد و بعد اگر باخت بگین، ساتور کند بود! قصاب بالکان شما امسال در 5بازی رودر رو با فدرر، 3تا رو باخته. من اصلاً نمیگم شانس فدرر بیشتره ولی اگر منطقی باشی باید بگی 50-50.
البته قبل از هر چیز باید به فینال برسن. هر دو بازی سختی دارن. به سبک پیش بینی های دوستمون 289 من پیش بینی میکنم نیشی به فینال برسه
masa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی masa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-15-2014, 01:17 PM   #172
ehsan.
Member

پستها: 40
سپاس: 1,846
در 40 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
این جمله برای بعضی ها شاید خنده دار و جوگیرانه به نظر بیاد ولی اگه یکمی جدی و دور از هرگونه بحث و کل کل در موردش فکر کنی میفهمی که برای ما ها که شیفته تنیسیم آیا موهبتی از این بزرگتر می تونست باشه ؟
...

آخرین اسم کاربری 289 چیه ؟ دوست دارم در مورد نتایج راجر نظرشو بدونم.

چرا این بدبختو اینقدر بن میکنند ؟ درسته که همش رو اعصاب ما اسکی میره ولی به هر حال این دلیل نمیشه که دیکتاتوری تو سایت حاکم بشه .

...

greg rusedsky هم به صراحت گفت که این کورت خیلی کنده .

با سلام خدمت همگی دوستان
ببین مهدی جان من نمیدونم این بخش از صحبت هاتون جنبه شوخی داشت یا اینکه جدی گفتید...که اگه حالت دوم باشه لازم دیدم به چند نکته اشاره کنم که واسه شما و بقیه دوستان امر مشتبه نشه که واقعا همینه خصوصا اینکه بیان کردید این امر نشانگر حاکمیت دیکتاتوری از جانب مسئولین سایت...
اول یه نکته ای رو بیان کنم و اون اینکه :
بنده این جمله ای که شما و عده ای از دوستان در توصیف بیانات ایشون به مراتب اظهار کردین رو زیاد دیدم و اون اینه که:"بیانات چنین کاربرانی رو اعصابتون اسکی میکنه و رژه میره و........"
واقعا همینطوره؟!!
یعنی واقعا خوندن پست های ایشون که متاسفانه از شخصیت و فرهنگ بسیار پایینی برخوردار بودند همچین تاثیری رو روی دوستان داشت؟؟!!!
یعنی نهایتا بیشترین حسی که قابل درک هست و میشه قبول کرد اینچنین حسی نسبت به اینگونه اشخاص در درون افراد ایجاد بشه ،همون حس ترحمیه که یکی از دوستان بهش اشاره کردن......

خوب برگردیم سر همون بحثی که فرمودین بن کردن این افراد نشانگر دیکتاتوریه...
ببین مهدی جان خارج از اینکه بن کردن ایشون بخاطر نغض کردن قوانین سایت صورت گرفت(توهین متقابلی که بین ایشون و شخص دیگه ای اتفاق افتاد) اما بنده میخوام بگم اینکار به مراتب خیلی زودتر میتونست اتفاق بیفته البته نمیدونم شایدم یکی از دلایل مسئولین سایت همینی که میخوام بگم بوده ،ولی خب چون این قانون یک قانون نانوشته هست شاید برای عملی کردن آن تردید داشتند و منتظر وقوع یک دلیل محکمه پسند بودند...
اون دلیل چیه....؟

ببین مهدی عزیز:"وقتی شخصی فرهنگ استفاده از چیزی رو نداره باید اون شخص رو برای اینکه حقوق دیگران تضییع نشه، از اون چیز محروم کرد و باهاش برخورد کرذ"(حالا این حقوق دیگران هر چیزی میتونه باشه،وقت- پول-آرامش-احساس امنیت و.....)
و ایشون مصداق این قانون نانوشته هستند..
چرا؟؟؟
من دوست دارم شما از زمانی که ایشون عضو سایت شدند یه سری به تاپیک های بحث و تبادل نظر بزنید...خواهید دید که فرضا اگر در هر صفحه 10تا پست وجود داره بالای 50درصدش متعلق به ایشونه....حتی تا جایی پیش رفتن که پست های خودشون رو همreply میکردنو این همون نداشتن فرهنگ....

احتمالا از 2 دیدگاه این دلیل بنده رد خواهد شد:
1-در قوانین سایت محدودیتی واسه کمیت(تعداد)پست ها قرار داده نشده
2-افراد باید آزاد باشند

در جواب ادعای اول باید گفت: بله،همینطوره و واقعا مسخرست و نمیشه محدودیت خاصی برای تعداد پست ها مشخص کرد اما همونطور که عرض کردم این از جمله قوانین نانوشته است و سعی میکنم با طرح یک مثال اون رو حل کنم
فرض کنید شما در یکی از شبکه های اجتماعی عضو یک گروه هستید و وقتی صفحه رو باز میکنید با پست های بی حد و حصر یکی از اعضا روبرو میشید و وقتی این موضوع مدام تکرار بشه مسلما شما اون طرف رو block میکنید...چرا؟...چون بی فرهنگی اون باعث میشه حقوق شما که اینجا همون آرامش هست ضایع بشه(توجه داشته باشین ،صلب آرامشه ناشی از کیفیت و محتویات پست ها نیستا،بلکه از کمیت اوناست...یعنی سطح عالیش اینه: گیریم محتویاتشون هم خیلی هم قابل تامل باشه ولی به دلیل زیاد بودنشون موجب صلب آرامش میشه)پس در نتیجه باهاش برخورد میکنین

در جواب ادعای دوم
فرض کنید بنده یک تریلیاردر هستم و همه شیرهای آب رو مدام باز بذارم و ماهی یک میلیارد قبض آب واسه من میاد(خب مسلما واسه من مهم نیست)...
فکر میکنید نباید با من برخورد بشه؟؟؟؟فکر نمیکنید من دارم حقوق عموم مردم رو ضایع میکنم؟؟؟آیا آزادی اینجا معنی پیدا میکنه؟..
نخیر،آزادی شامل انسانهایی میشه که فرهنگ استفاده از اون رو داشته باشند...

اینکه گفتم متاسفانه از شخصیت و فرهنگ بسیار پایینی برخوردار بودند به همین دلایل بود...

و مورد دیگر اینکه،دیدم بعضی از دوستان بعد از اینکه ایشون با نام کاربریه دیگری وارد سایت شدند و دوباره بن شدند نسبت به این کار مسئولین واکنش نشون دادند...
خب این خیلی جالب بود...!!!
خیلی جالب بود!!!!!
ببینید ،ماهیت حقیقی بنده مهمه ، نه مثلا نام کاربریم...یعنی اگه بنده اسم درون شناسنامم از احسان به شلقم تغییر کنه تغییری در شخصیت حقیقیه من بوجود میاد....و باید من یک فرد جدید قلمداد بشم؟؟؟؟؟...اگه احسان با احتساب ارتکاب یک جرم زندانی بوده اگه اسمش رو تغییر داد دیگه زندانی نیست چون این اسمش شلقمه و اون احسان بوده...شخصیت حقیقی بنده مستحق مجازات شناخته شده...!!!!
جدا از اینکه همین حرکت ایشون در چهارچوب قوانین سایت(جدا از قوانین نانوشته)و احترام نگذاشتن به قوانینی که با قبول آنها عضو شدند مهر تاییدیست بر میزان فرهنگ و شخصیت ایشون و پایبند نبودن به ساده ترین اصول اجتماعی...

بگذریم...

در آخر از همه دوستان به خاطر طولانی شدن عرایضم عذر خواهی میکنم و از هیات نظارت به خاطر زحماتشون کمال تشکر رو دارم...
موفق باشید
ehsan. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ehsan. به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-15-2014, 06:42 PM   #173
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV

بالاخره جوکویچ تو این مسابقات یک ست واگذار کرد
نیشیکوری ابتدای ست سوم 2 بریک پوینت را از دست داد بعدش بهم ریخت و یا بقول دوستان جوکویچی مچ دستش
درد گرفت و نتونست خوب بازی کنه و باخت
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-15-2014, 06:53 PM   #174
NovaK.No.1
Banned Users

پستها: 5
سپاس: 5
در 5 پست 7 بار سپاسگزاری شده

با درود
من مجددا ثبت نام کردم
متاسفم از سیاست مدیر یا ناظری که اصرار عجیبی در مسدود کردن من داره
واقعا دیکتاتوری و جانبداری تا چه حد!؟
از کسانی تعجب میکنم که وقتی من تریبونی برای دفاع نداشتم اومدند به راحتی
توهین کردند تهمت زدند و تحقیر کردند بدون هیچ مواخذه ای پستهاش هم موجوده

یک توضیح در مورد خودم بدم
من انسان بی تربیتی نیستم تحصیلکرده و مهندس عمرانم و تقریبا میانسال
اگر بی تربیت و بی فرهنگ بودم وقتی هفته پیش اون کاربر بی تربیت و بی فرهنگ
من را مورد هجوم فحشهای ناموسی و تهدید قرارداد میتونستم مثل خودش و بدتر
از خودش جوابش را بدم ولی چنین اجازه ای به خودم ندادم میدونم با اسم دیگه ای هم هنوز فعاله!
اما من به همین بهانه مسدود شدم انگار که کسی منتظر چنین بهانه ای بود
چیزی که بیشتر از همه مجابم کرد که ناظر بیطرف و عادل نیست به غیر از مسدود شدن
بیجهت دیروز خودم مسدود شدن king 88 و King Rojer Federer بود
که با هم بحثی داشتند که شروع کننده و محرکش King Rojer Federer بود
با خودم گفتم حداقل عدالتی برقرارشد اینجا اما در کمال تعجب دیدم
نیم ساعت بعد King Rojer Federer رفع مسدودی شد واعجبا!
این یک دلیل بیشتر نداره و اونهم طرفداری به سبک فوتبالی ایشون از راجره! که مورد پسند ناظره!

به هرحال با اینگونه جانبداریها فقط سایت به قهقهرا میره و فقط چندنفر طرفدار افراطی و هوراکش راجر
میمونند دورهمی که میشینند خاطرات اسطوره شون را ورق می زنند

این هم نوشته قبلی با آیدی Novak. که به سرعت نور حذف شد

کاربر گرامي

قوانین ثبت نام در سایت و استفاده از مطالب

با تشکر از اينکه سايت ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده ايد. به لحاظ حفظ قانون سايت و همچنين راحتي کاربران اين قوانين را وضع شده است ، که کاربران مي بايست طبق آن عمل کنند . در غير اين صورت مسئولين سايت اين حق را دارند که موضوعات ، مقالات ، اخبار و تمامي توضيحات و در برخي مواقع اكانت آن کاربر را از سايت حذف نمايند. اين قوانين به صورت کامل در زير منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كند . لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به پيغامهايي که ممکن است برخي از روزها به هر نحوي به اطلاع كاربران ميرسد دقت فرماييد. اين قوانين بلااستثناء مي باشند و در رابطه با تمامي كاربران از جمله تازه وارد ، فعال ، همكاران سايت ، مديران انجمن ها و... اجرا خواهند شد.. پس از خواندن دقيق اين قوانين گزينه "ضمن مطالعه دقیق اساسنامه ، با همه موارد موافقم" را تيك بزنيد و سپس كليد "ثبت نام" را بفشاريد . شما ميتوانيد براي خواندن قوانين به بخش قوانين سايت نيز مراجعه نماييد.

..............................................

قانون شماره 22) در صورت ملاحظه هرگونه مسايل خلاف قوانين انجمن از يک کاربر در صورت تمايل آدرس تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا سريعا به موضوع رسيدگي‌ شود، چنانچه کاربري خود بجاي مدير در زمينه اي تصميم گيري و شخصا با کاربر ديگري برخورد کند سريعا ارسال کاربر تذکر دهنده حذف و به او اخطار داده خواهد شد

قانون شماره 23) در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز، توهين آميز و يا مسايل و مشکلات شخصي‌ در مورد يک کاربر و يا يک مدير در انجمن ها آن ارسال سريعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

قانون شماره 24) هرگونه تاپيک و ارسال اعتراض آميز و يا انتقاد آميز در رابطه با يک کاربر و يا مدير بدون اخطار قبلي و سريعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد

قانون شماره 25) هرگونه بحثي‌ که موجب انحراف تاپيک ها از مسير اصلي‌ خود بشود که به نوعي برخلاف قوانين انجمن باشد در صورت تشخيص مديران، در صورت لزوم تاپيک و يا بحث هاي اضافه حذف خواهد شد. بنابراين کاربران موظف هستند از تاپيک هاي ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگيري کنند. در صورتي‌ که کاربري باعث انحراف تاپيک هاي ارسالي‌ شما شد ميتوانيد لينک تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

قانون شماره 26) لطفاْ از ارسال پست هاي تكراري خودداري فرماييد. پست هاي تكراري توسط مديران به سرعت حذف خواهند شد و در صورتي كه كاربر قصد تبليغ و يا نمايش يك مطلب در تمامي انجمن ها را داشته باشد ، تمامي آن ارسالها حذف خواهند شد. چرا كه اين كار باعث اذيت كاربران ديگر مي شود. در صورت تكرار اين عمل از سوي كاربر ، اكانت وي نيز در اولين فرصت حذف خواهد شد

قانون شماره 27) در صورت داشتن انتقاد از يک مدير لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي‌ آنرا براي آن مدير ارسال نمائيد، چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا فقط از طريق پيغام خصوصي‌ براي مدیریت سایت‌ : ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي‌ و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود. همچنين ميتوانيد از قسمت تماس با ما براي مدير انجمنها ايميل ارسال کنيد

قانون شماره 28) قانون كپي : در صورتي كه ميخواهيد از مباحث و آموزشهايي كه در اين انجمنها ذكر شده است در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك پيغام را هم براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد

با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت. در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد.

با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم, به اميد ساعات خوش در هنگام مشاهده اين سايت براي شما.

مدیریت محترم...نظارت محترم
با درود
آیدی اسبق من 289 به دلیل فحاشی یک کاربر تازه که مطمئنم آیدی دوم یا چندم! یکی دیگه از کاربران بود
و جواب خویشتن دارانه من مسدود شد که واقعا جای تعجب داشت
در چندماهی که عضو بودم بارها و بارها به جرم طرفداری از نواک و نقد عملکرد راجر مورد تمسخر و حتی توهین
قرارگرفتم
خوشبختانه جز قوانین انجمن چیزی به عنوان طرفدار دوآتیشه بودن فدرر وجود نداره
مگر اینکه جز قوانین نانوشته باشه!
یعنی دموکراسی اینجا اینقدر ضعیفه که فقط باید تعریف و تمجید و چاپلوسی فدرر را کرد

ناظر یا مدیری که من را مسدود کرد مطمئنم خودش طرفدار افراطی فدرره که نمیتونه تحمل انتقاد از حضرت ایشون را داشته باشه!
برای مدیریت ایمیل فرستادم و علت را جویا شدم هیچ جوابی نیامد!

زشته خیلی زشته
آیدی Novak. را ایجاد کردم فقط برای اینکه علاقمند به شرکت در مباحث ویادگیری در این انجمن بودم
اما ظاهرا باز هم همان رویه قبلی برقراره همان هجمه و جنگ روانی از سوی تعدادی از کاربران فدرر پرست!
که تحمل حضور یک علاقمند به نواک را ندارند

بعدازظهر یک کاربر به من توهین کرد تا من را تحریک به پاسخ دهی کنه
جوابش را ندادم و گزارش کردم جالبه من هم مسدود شدم

واقعا چه خبره تو این سایت!؟
به اطلاعتون برسونم تا وقتی جز قوانین سایت طرفداری از فدرر نباشه!
در صورت حذف بی دلیل بازهم ثبت نام میکنم

این نوشته قبل از نمایش عمومی برای تعدادی از مدیران و اعضا خصوصی ارسال میشه
چون می دونم اون ناظر خاص سریع حذفش میکنه!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
من هم یک پیشنهاد داشتم. وقتی کسی یکبار توهین میکنه بهش تذکر بدین اگه دوباره تکرار کرد اونوقت بن کنید. خداییش اگه یکی از کاربرای قدیمی هم بود بن میکردید؟ من خودم اینجا تقریبا تا حالا با همه بحث تنیسی داشتم ولی روزی به کسی بی احترامی نکردم. ولی خوب آدما مثل هم نیستن. یکی زود از کوره در میره. کسی که 2بار بن شده باز با یک ایدی جدید اومده یعنی علاقه داره نظراتشو بگه. علاقه داره به این سایت و فروم. پس یک فرصت دیگه بهش بدین.

ویرایش توسط NovaK.No.1 : 11-15-2014 در ساعت 07:08 PM
NovaK.No.1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی NovaK.No.1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-15-2014, 06:58 PM   #175
NovaK.No.1
Banned Users

بعد از ست دوم نواک جدا روی لبه تیغ بود
فکر میکنم غرور و اطمینان بیش از حد باعث شد ست 2 را واگذار کنه
اگر اون دوتا برک پوینت گیم اول ست سوم را سیو نمیکرد و برک میشد
برگشتش فوق العاده سخت و شاید غیر ممکن میشد
امیدوارم این تزلزل به نفعش تموم شه وباعث بشه توی فینال هشیارتر باشه و بازی را یعد از یک ست تمام شده ندونه
کاربر زیر از شما NovaK.No.1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-15-2014, 07:07 PM   #176
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

come on novak
ست سوم خوب حقشو گذاشتی کف دستش
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-15-2014, 07:11 PM   #177
Novak-angel
Banned Users

پستها: 1
در 1 پست 2 بار سپاسگزاری شده

درود خدا به قصاب صربستان نواک.نواک چه راجر چه استن رو تو فىنال حتما شکست خواهد داد .طرفداران نواک ،بزنىن سپاس رو!!
novak is best-angel
Novak-angel آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Novak-angel به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-15-2014, 07:11 PM   #178
NovaK.No.1
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
come on novak
ست سوم خوب حقشو گذاشتی کف دستش
به عنوان یک هوادار نواک میگم
6-0 اصلا قدرتنمایی نواک نبود یه جورایی دروتخته بود که جورشد
نواک باید در فینال خیلی بهتر و مطمئن ترباشه
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی NovaK.No.1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-15-2014, 07:50 PM   #179
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط NovaK.No.1 نمایش پست ها
با درود
من مجددا ثبت نام کردم
متاسفم از سیاست مدیر یا ناظری که اصرار عجیبی در مسدود کردن من داره
واقعا دیکتاتوری و جانبداری تا چه حد!؟
از کسانی تعجب میکنم که وقتی من تریبونی برای دفاع نداشتم اومدند به راحتی
توهین کردند تهمت زدند و تحقیر کردند بدون هیچ مواخذه ای پستهاش هم موجوده

یک توضیح در مورد خودم بدم
من انسان بی تربیتی نیستم تحصیلکرده و مهندس عمرانم و تقریبا میانسال
اگر بی تربیت و بی فرهنگ بودم وقتی هفته پیش اون کاربر بی تربیت و بی فرهنگ
من را مورد هجوم فحشهای ناموسی و تهدید قرارداد میتونستم مثل خودش و بدتر
از خودش جوابش را بدم ولی چنین اجازه ای به خودم ندادم میدونم با اسم دیگه ای هم هنوز فعاله!
اما من به همین بهانه مسدود شدم انگار که کسی منتظر چنین بهانه ای بود
چیزی که بیشتر از همه مجابم کرد که ناظر بیطرف و عادل نیست به غیر از مسدود شدن
بیجهت دیروز خودم مسدود شدن king 88 و King Rojer Federer بود
که با هم بحثی داشتند که شروع کننده و محرکش King Rojer Federer بود
با خودم گفتم حداقل عدالتی برقرارشد اینجا اما در کمال تعجب دیدم
نیم ساعت بعد King Rojer Federer رفع مسدودی شد واعجبا!
این یک دلیل بیشتر نداره و اونهم طرفداری به سبک فوتبالی ایشون از راجره! که مورد پسند ناظره!

به هرحال با اینگونه جانبداریها فقط سایت به قهقهرا میره و فقط چندنفر طرفدار افراطی و هوراکش راجر
میمونند دورهمی که میشینند خاطرات اسطوره شون را ورق می زنند

این هم نوشته قبلی با آیدی Novak. که به سرعت نور حذف شد

کاربر گرامي

قوانین ثبت نام در سایت و استفاده از مطالب

با تشکر از اينکه سايت ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده ايد. به لحاظ حفظ قانون سايت و همچنين راحتي کاربران اين قوانين را وضع شده است ، که کاربران مي بايست طبق آن عمل کنند . در غير اين صورت مسئولين سايت اين حق را دارند که موضوعات ، مقالات ، اخبار و تمامي توضيحات و در برخي مواقع اكانت آن کاربر را از سايت حذف نمايند. اين قوانين به صورت کامل در زير منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كند . لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به پيغامهايي که ممکن است برخي از روزها به هر نحوي به اطلاع كاربران ميرسد دقت فرماييد. اين قوانين بلااستثناء مي باشند و در رابطه با تمامي كاربران از جمله تازه وارد ، فعال ، همكاران سايت ، مديران انجمن ها و... اجرا خواهند شد.. پس از خواندن دقيق اين قوانين گزينه "ضمن مطالعه دقیق اساسنامه ، با همه موارد موافقم" را تيك بزنيد و سپس كليد "ثبت نام" را بفشاريد . شما ميتوانيد براي خواندن قوانين به بخش قوانين سايت نيز مراجعه نماييد.

..............................................

قانون شماره 22) در صورت ملاحظه هرگونه مسايل خلاف قوانين انجمن از يک کاربر در صورت تمايل آدرس تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا سريعا به موضوع رسيدگي‌ شود، چنانچه کاربري خود بجاي مدير در زمينه اي تصميم گيري و شخصا با کاربر ديگري برخورد کند سريعا ارسال کاربر تذکر دهنده حذف و به او اخطار داده خواهد شد

قانون شماره 23) در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز، توهين آميز و يا مسايل و مشکلات شخصي‌ در مورد يک کاربر و يا يک مدير در انجمن ها آن ارسال سريعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

قانون شماره 24) هرگونه تاپيک و ارسال اعتراض آميز و يا انتقاد آميز در رابطه با يک کاربر و يا مدير بدون اخطار قبلي و سريعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد

قانون شماره 25) هرگونه بحثي‌ که موجب انحراف تاپيک ها از مسير اصلي‌ خود بشود که به نوعي برخلاف قوانين انجمن باشد در صورت تشخيص مديران، در صورت لزوم تاپيک و يا بحث هاي اضافه حذف خواهد شد. بنابراين کاربران موظف هستند از تاپيک هاي ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگيري کنند. در صورتي‌ که کاربري باعث انحراف تاپيک هاي ارسالي‌ شما شد ميتوانيد لينک تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

قانون شماره 26) لطفاْ از ارسال پست هاي تكراري خودداري فرماييد. پست هاي تكراري توسط مديران به سرعت حذف خواهند شد و در صورتي كه كاربر قصد تبليغ و يا نمايش يك مطلب در تمامي انجمن ها را داشته باشد ، تمامي آن ارسالها حذف خواهند شد. چرا كه اين كار باعث اذيت كاربران ديگر مي شود. در صورت تكرار اين عمل از سوي كاربر ، اكانت وي نيز در اولين فرصت حذف خواهد شد

قانون شماره 27) در صورت داشتن انتقاد از يک مدير لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي‌ آنرا براي آن مدير ارسال نمائيد، چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا فقط از طريق پيغام خصوصي‌ براي مدیریت سایت‌ : ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي‌ و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود. همچنين ميتوانيد از قسمت تماس با ما براي مدير انجمنها ايميل ارسال کنيد

قانون شماره 28) قانون كپي : در صورتي كه ميخواهيد از مباحث و آموزشهايي كه در اين انجمنها ذكر شده است در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك پيغام را هم براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد

با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت. در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد.

با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم, به اميد ساعات خوش در هنگام مشاهده اين سايت براي شما.

مدیریت محترم...نظارت محترم
با درود
آیدی اسبق من 289 به دلیل فحاشی یک کاربر تازه که مطمئنم آیدی دوم یا چندم! یکی دیگه از کاربران بود
و جواب خویشتن دارانه من مسدود شد که واقعا جای تعجب داشت
در چندماهی که عضو بودم بارها و بارها به جرم طرفداری از نواک و نقد عملکرد راجر مورد تمسخر و حتی توهین
قرارگرفتم
خوشبختانه جز قوانین انجمن چیزی به عنوان طرفدار دوآتیشه بودن فدرر وجود نداره
مگر اینکه جز قوانین نانوشته باشه!
یعنی دموکراسی اینجا اینقدر ضعیفه که فقط باید تعریف و تمجید و چاپلوسی فدرر را کرد

ناظر یا مدیری که من را مسدود کرد مطمئنم خودش طرفدار افراطی فدرره که نمیتونه تحمل انتقاد از حضرت ایشون را داشته باشه!
برای مدیریت ایمیل فرستادم و علت را جویا شدم هیچ جوابی نیامد!

زشته خیلی زشته
آیدی Novak. را ایجاد کردم فقط برای اینکه علاقمند به شرکت در مباحث ویادگیری در این انجمن بودم
اما ظاهرا باز هم همان رویه قبلی برقراره همان هجمه و جنگ روانی از سوی تعدادی از کاربران فدرر پرست!
که تحمل حضور یک علاقمند به نواک را ندارند

بعدازظهر یک کاربر به من توهین کرد تا من را تحریک به پاسخ دهی کنه
جوابش را ندادم و گزارش کردم جالبه من هم مسدود شدم

واقعا چه خبره تو این سایت!؟
به اطلاعتون برسونم تا وقتی جز قوانین سایت طرفداری از فدرر نباشه!
در صورت حذف بی دلیل بازهم ثبت نام میکنم

این نوشته قبل از نمایش عمومی برای تعدادی از مدیران و اعضا خصوصی ارسال میشه
چون می دونم اون ناظر خاص سریع حذفش میکنه!
آقای محترم 289 سابق و نواک1 فعلی.شما که خیلی راحت اسم بنده رو آوردی باید خدمتتون عرض کنم که ازت خواهش می کنم یه مقدار کلاه خودت رو قاضی کن .اگه حضور ذهن داری به صحبتهای قبلی که نسبت به من و دیگر طرفداران فدرر زدی فکر کن.من نوعی نه شما رو دیدم و نه مدیران سایت رو و نه دیگر دوستان این سایت رو.همونطور که خودت گفتی اینجا محیطی است برای بحث و تبادل نظر میان دوستان چه طرفدار فدرر و چه طرفدار نادال و چه طرفدار نواک.اگه شما میان سال هستی من هم 38 سالمه و نوجوان 16-17 ساله نیستم که با یک جمله از کوره در برم.اینقدر هم شعور دارم که به هر انسانی احترام بذارم.تو همین سایت به غیر از شما حداقل چند نفر دیگه هستند که طرفدار نادال و یا جوکوویچ هستند چرا من نوعی با اینهامشکل ندارم.یا اگه با هم همخوانی و هم نظری نداریم ولی تا این حد با هم به مشکل نمی خوریم .چرا دیگر طرفداران راجر اینقدر نسبت به شما حساس شده اند؟آیا وجداناً فکر کردی که چرا همه تا اسم کاربر 289 میاد بهم می ریزند.یعنی همه دشمن شما هستند جرا با دیگر طرفداران نواک مثل شما به مشکل بر نمی خورند چون شما به جای اینکه راجع به بازیها و تنیسورها صحبت کنی دست میذاری رو نقطه اعصاب طرفداران فدرر.انگار که این عزیزان قتل کرده اند.بارها دیدم که با دوستان swiss express و rojer for ever و خیلی دیگه از دوستان کش و قوس شدید داشتی.و همه این دوستان و نظراتشون رو به مسخره گرفتی ولی به خدا این رسمش نیست. به خدا قسم وقتی تو فینال ویمبلدون راجر به نواک باخت داشتم دیوانه می شدم ولی به جون یه دونه دخترم که توی دنیا از همه برام عزیزتره جزو اولین نفر هایی بودم که قهرمانی نواک رو تبریک گفتم.ولی شما اگه به گفته های گذشته ات رجوع کنی می بینی که جمله هایی رو می گفتی که هم بیشتر از روی حرص بود و انگار یه جور عقده تو صحبتهات بود که همش می خواستی خالی کنی(که البته هیچگاه این عقده خالی نشد)شما ببینید تو هر دو سه بحثی که تو این تایپیک می شه امکان نداره که اسم شما نباشه.یه خورده فکر کردی که چرا؟یعنی همه افراد این تایپیک از گردانندگان تا کاربران فقط قصد اذیت شما رو دارند؟به خدا قسم اشتباه می کنی.باز هم می گم به جون دخترم که اگه دروغ بگم داغش رو ببینم نه نسبت به شما بلکه نسبت به هیچ کاربر دیگه ای که جزو طرفداران نواک و رافا هستند حساسیت ندارم و دوست هم ندارم که کسی رو برنجونم.من نمی گم که به طور کامل حق با منه و به طور کلی شما اشتباه میکنی.همه ما ایراد داریم کسی نیست که عیب نداشته باشه ولی خوب شما معمولاً به جای بحث و تبادل نظر همش دوست داری که با اعصاب طرفداران راجر بازی کنی.دلیلش رو هم نمی دونم.در آخر هم این رو بگم که در طی این همه سال مسابقات تنیس برگزار می شه و در آخر کار هم راجر قهرمان می شه هم نواک و هم تنیسورهای دیگه.و این روزگار همین طور می گذره.و ما دوستان اینجا می آییم که با هم گپی بزنیم و نظراتمون رو چه درست و چه غلط بیان کنیم.به نوبه خودم اگر از من رنجیدی من همینجا از شما و همه دوستان عذر می خوام.چون دوست ندارم دل کسی رو برنجونم.و می دونم که دوستان دیگر طرفدار فدرر هم همین نظر رو دارند و هیچ کدومشون نمی خوان دل کسی رو بشکونند.دوستان عزیز ببخشید که پر چونگی کردم.به امید یک فینال دیدنی بین راجر فدرر عزیز و نواک جوکوویچ.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-15-2014, 07:59 PM   #180
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)