بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > لوازم و تجهیزات تنیس > راکت و زه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-08-2009, 11:17 AM   #171
hadiunforgiven
Member

پستها: 56
سپاس: 347
در 59 پست 329 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: جوكوويچ رامين رضياني امين استمراري
Wink

[QUOTE=parsa0361;19061]چطور بود؟واقعا از نظر قدرت و کنترل همونطوره که میگن؟عیبی نداشت؟ به نظرت وزنش مناسبه؟در ضمن چند وقته تنیس بازی میکنی؟

فوق العادست
بی نظیره
اگه back swing زیادی داری به دردت می خوره
تقریبا 18 سال
hadiunforgiven آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hadiunforgiven به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-15-2010, 06:18 PM   #172
JUST GONZO
Junior Member

پستها: 1
سپاس: 0
1 بار در1 پست سپاسگزاری شده

رفقا کسی با این 2 مدل راکت توپ زده ... اگه زدین راکتای وبین یا نه؟
BAOLAT
PURE STORM GT
&
PURE STORM GT LIMITED
JUST GONZO آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما JUST GONZO به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 03-11-2010, 10:25 AM   #173
shahri
Member

آواتار shahri

پستها: 31
سپاس: 39
در 33 پست 124 بار سپاسگزاری شده

سلام
بهنام هستم امروز 20/12/88 تازه میخوام برم کلاس تنیس تا حالا راکت تنیس دستم نگرفتم اما خیلی دوست دارم این ورزشو مربیم آقای کجواری (تبریز) پیشنهاد داده راکت نخرم چون خودشون چندتا راکت دست دو دارن حالا سوالم از دوستان اینه که راکت دست دو بگیرم؟ مربیم یه مثال زد ،گفت: ماکسیما کارکرده 100 برابر بهتر از پژو صفر کیلومتر قیمتشم گفت دوروبر 70-90 تومان به کدوم فاکتورها موقع خرید دقت کنم سرم کلاه نره

ویرایش توسط shahri : 03-11-2010 در ساعت 11:04 AM
shahri آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی shahri به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-13-2010, 12:22 AM   #174
shahri
Member

آواتار shahri

دوباره سلام
مربی یه راکت HEAD آورده بود راستش نمیدونم مشخصاتی شما میگید کجای راکت نوشته شده اما یه L4 وسط راکت نوشته شده بود. بنظرتون برای شروع این راکت مناسبه اگه ممکنه درمورد این راکت یه توضیح کوچیک بدین
کاربر زیر از شما shahri به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 03-13-2010, 01:05 AM   #175
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

دوست عزیز ما با توجه به اینکه هیچ اطلاعاتی از سبک و نوع بازی شما نداریم نمیتونیم سر خود راکتی پیشنهاد بدیم که ممکنه به ضررتون بشه،
نظر شخصی خودم اینه که هیچ چیز دسته دوش خوب نیست حتی ماشین چه برسه به راکت تنیس...
بهر حال شما بهتره به نظر و پیشنهاد مربیتون انجام بدین،
در مورد مشخصات راکت هم اصولا توی گلوگاه وسط راکت می نویسن...
ضمنا تا جائی که من میدونم راکت های Head خیلی برای افراد مبتدی خوب هست احتمالا اینی که مربیتون بهت داده هم از همون مدل هست!!؟
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-13-2010, 07:03 AM   #176
amir23
Senior Member

پستها: 205
سپاس: 262
در 170 پست 1,008 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و اندی رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط shahri نمایش پست ها
سلام
بهنام هستم امروز 20/12/88 تازه میخوام برم کلاس تنیس تا حالا راکت تنیس دستم نگرفتم اما خیلی دوست دارم این ورزشو مربیم آقای کجواری (تبریز) پیشنهاد داده راکت نخرم چون خودشون چندتا راکت دست دو دارن حالا سوالم از دوستان اینه که راکت دست دو بگیرم؟ مربیم یه مثال زد ،گفت: ماکسیما کارکرده 100 برابر بهتر از پژو صفر کیلومتر قیمتشم گفت دوروبر 70-90 تومان به کدوم فاکتورها موقع خرید دقت کنم سرم کلاه نره
برای شروع بازی تنبس نیازی به خرج کردن 220000 تومن برای خریدن یه راکت نو حرفه ای نیست. اگه تازه داری تنیس رو شروع میکنی یه راکت دسته دوم جواب میده. یک سال با راکتت بازی کن تا یه خورده بازیت سبک بگیره بعدش حتما راکتت رو عوض کن و یک راکت دست اول بخر. اون موقع هم اگه مشورت خواستی بچه های این فروم میتونن کمکت کنن.
amir23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amir23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-13-2010, 10:36 AM   #177
shahri
Member

آواتار shahri

ممنون از راهنمائیتون من تصمیم دارم فعلا برا شروع راکت دست دو بگیرم چون هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد بازی و راکت و لوازم ورزشی ندارم من سوالم از شما این بود که راکت HEAD L4 دست 2 با قیمت 70 تومان مناسبه چون قیمتش رو نمیدونم بعدم یه اطلاعاتی در مورد این راکت میخواستم بدونم
کاربر زیر از شما shahri به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 03-13-2010, 03:43 PM   #178
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

دوست عزیز من مطمئن نیستم منظورتون از L4 چی هست, مطمئن نیستم منظورتون سری لیکوئیدمتال هست یا چیز دیگه ای، اگه راکت سری لیکوئید متال باشه حتما بدردت میخوره چون از سری های قدیمی و خوب هد هست!! سری لیکوئیدمتال با توجه به وزن بالاش بدرد مبتدیا میخوره... اگه سوال دیگری هم داشتی در خدمتیم!!
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-14-2010, 10:11 AM   #179
shahri
Member

آواتار shahri

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
دوست عزیز من مطمئن نیستم منظورتون از L4 چی هست, مطمئن نیستم منظورتون سری لیکوئیدمتال هست یا چیز دیگه ای، اگه راکت سری لیکوئید متال باشه حتما بدردت میخوره چون از سری های قدیمی و خوب هد هست!! سری لیکوئیدمتال با توجه به وزن بالاش بدرد مبتدیا میخوره... اگه سوال دیگری هم داشتی در خدمتیم!!
ممنونم از راهنمائیت منظور از L4 :تو عکسی که این زیر گذاشتم از L6 شروع میشه تا S10 وسط راکت HEAD داخل دایره نوشته L4 اگه میشه این تقسیم بندی رو توضیح بدید

ویرایش توسط shahri : 03-14-2010 در ساعت 10:48 AM
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی shahri به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-14-2010, 11:17 AM   #180
amir23
Senior Member

پستها: 205
سپاس: 262
در 170 پست 1,008 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و اندی رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط shahri نمایش پست ها
ممنونم از راهنمائیت منظور از L4 :تو عکسی که این زیر گذاشتم از L6 شروع میشه تا S10 وسط راکت HEAD داخل دایره نوشته L4 اگه میشه این تقسیم بندی رو توضیح بدید
راستش من تا 20 دقیقه دیگه دارم میرم مسافرت شرمنده وقت ترجمه مطلب نیست. اصلش رو گذاشتم از سایت tennis-warehouse.com

Swingweight: Measure of how heavy a racquet feels when swung, i.e. maneuverability. Also known as Moment of Inertia or Second Moment, swingweight is dependent on several factors, including racquet weight, length, balance, head size. A heavy swingweight racquet is more powerful than a light swingweight racquet (ATBE), but will be less maneuverable. Also, a heavy swingweight racquet can be relatively light in overall weight by placing the majority of weight in the head. A trend initiated by Wilson with their Hammer racquets, the objective is to retain maneuverability without sacrificing power by distributing most of the overall weight to the upper hoop, where ball contact is made. Swingweight can be increased by adding weight above the pivot point (where the racquet is gripped) or by increasing length. Swingweight (like overall weight) cannot be reduced unless the bumper is removed or racquet length is reduced. Keep this in mind when selecting a racquet to purchase - better to error on the light side and add weight if needed.
amir23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amir23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 6 نفر (0 عضو و 6 مهمان)