بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > فینال تور مردان بارکلیز (Barclays ATP World Tour Finals)

فینال تور مردان بارکلیز (Barclays ATP World Tour Finals)

18-25 آبان - لندن، انگلستان

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسابقات Barclays ATP World Tour Finals 2014 ؟
نواک جوکویچ 18 20.00%
راجر فدرر 68 75.56%
اندی ماری 0 0%
استن واورینکا 2 2.22%
توماس بردیک 0 0%
کی نیشیکوری 2 2.22%
میلوش رائونیچ 0 0%
مارین چیلیچ 0 0%
رأی دهندگان: 90. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-11-2014, 06:23 PM   #91
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون فینال تور مردان بارکلیز 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Novak. نمایش پست ها
بنظر من نیشی و اندی از پس راجر برمیان
بله درست فرمودید
65 دقیقه وقت لازم بود تا از پس راجر بر بیان
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 06:24 PM   #92
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Novak. نمایش پست ها
دوستان برگردیم به بازیهای امروز
بنظرم امروز نیشی و ماری بر حریفانشون غلبه کنند
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 06:55 PM   #93
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
سروش جان دوستت اشتباه می کنه
رنکینگ به امتیازات ۱ سال قبل از همون تاریخ که بازیکن گرفته اطلاق میشه
Race به امتیازاتی که بازیکن در طول فصل یک سال مشخص میگیره اطلاق میشه که این دو در پایان فصل با هم یکی می شند
Race to London به امتیازات یک بازیکن از اول فصل تا مسابقات لندن اطلاق میشه که مسترز پاریس هم جزوش هست
دفاع کردن از امتیازات هم که برای هر Tournament ی هست یعنی الان جوکوویچ باید از امتیازات فصل پیش که در لندن گرفته و قهرمان شده دفاع کنه
منتهای مراتب چون در این فصل لندن یکهفته دیرتر نسبت به فصل پیش برگزار شده و تقویم ATP Tour تغییر کرده و رنکینگ دوشنبه هر هفته بیرون میاد و در فصل پیش لندن در هفته ۴۵ ام برگزار میشده و در این فصل در هفته ۴۶ ام دیروز ۱۵۰۰ امتیاز از دیوکوویچ کم شده
درود فرید جان

البته فک می‌کنم مسابقات لندن استثنا هست که از سیستم ۵۲ هفته پیروی نمیکنه و همیشه در رنکینگ بعد از برسی یعنی قبل از آغاز خود بارکلیز از رنکینگ خارج میشه.
نقل قول:

E. The Emirates ATP Rankings or Emirates ATP Doubles Rankings period is the imme- diate past 52 weeks, except for:
  • * Barclays ATP World Tour Finals, singles and doubles, which is dropped on the Monday following the last ATP World Tour event of the following year

.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 06:55 PM   #94
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

صعود راجر كبير به مرحله نيمه نهاي تبريك به همه هواداراش
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 07:20 PM   #95
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها

واقعا جمع کن بساطتو...جمع کن.واسه خودت داستان درست کردی اینجا.به قول شهاب خيلي بي معني و مسخره بود اون حرفت...هنوز از من و شهاب کينه داري رفتي کلي گشتي واسه خودت يه ايراد مسخره و مضحک و بسيار بچه گانه از شهاب پيدا کردي که چي؟!واقعا که چي؟!

چرا اخه انقدر ادعات ميشه؟تو از من و شهاب کينه داري چون مخالفت حرف زديم و انقدر خودخواهي که نظر هيچ کسي غير خودت(نمونش که اصرار داشتي که فدرر تو شرايط windy اصلا خوب نيست و من از پيتر فلمينگ برات يه جمله قبل از بازي با سيمون تو فينال شانگهاي نقل کردم که federer is probaably the best player ever both in indoors and windy conditions و بازم قبول نکردي چرا؟چون پيتر فلمينگ که چيزي حاليش نيست فقط و فقط استاد اعظم جناب بنفش خان و بقيه هيچي نميفهمن.

الان واقعا تو تخيلاتت باورت شده از امثال پيتر فلمينگ هم بيشتر ميفهمي؟! به قول شهاب خيلي خيلي ترحم انگيزي

يا شايد استاد اعظم شما خود لري استفانکي هستي و با اسم مستعار اومدي تو اين فروم؟

پست هاي منو نميخوني؟ کسي مجبورت نکرده عزيزم.مثلا فکر ميکني ما توهمات رقت انگيز شما رو ميخونيم؟؟

شهاب راست گفت يه چهار تا دونه کلمه انگليسي رو کج و کوله ياد گرفتي هي همونارو ميگي. سر بحث راديک با من بد جور کم آوردي رفتي به شکل عجيب و غريبي بکهند گونزالس رو آوردي وسط!!( اون موقع به روت نیاوردم).هر کي سوتي هاتو ميگيره ميشه دشمن خونيت.توقع داري ما به توهماتت جواب نديم؟اين جا هر پرت و پلايي بگي هيچي نگيم؟ !فقط ادعايي...

استانه تحملتو قوی کن عزیزم . تو با هیچ کس تحمل بحث و تبادل رو نداری.اصلا برای چی میای اینجا؟! اینجا تاپیک بحث و تبادل نظره نه اینکه شما بیای واسه خودت سخنرانی کنی کسی هم نظر مخالف داد بکوبیش.اینارو برای خودتت میگم.نمیخوای قبول کنی اشتباه کردی.سر خضعولات!! هم آخر زیر بار نرفتی و استباهت رو قبول نکردی...

هر وقت ياد گرفتي به جوکوويچ و شاردي نگي ديکوويچ و چاردي بيا در مورد تنيس صحبت کن.هنوز تلفظ اکثر بازيکن هاي معروف رو بلد نيستي ادعاتم ميشه.

همه پست هات یکنواخت و یه شکله.هیچ حرف تازه ای واسه گفتن نداری.چهارتا کلمه انگلیسی رو کج و کوله و درب داغون یاد گرفتی (fly/feel/windy/match up) تو همه پست هات میاری.تنها فرق پست هاتم اینه که این کلمات مدام جابجا میشن!

من و شهاب مچتو گرفتیم برای همین حالت گرفتس.پست ها رو نمیخونی(میخونی ولی میگی ای کاش نبود!) چون دستتو رو کردیم.

گفتی قسمت اول فصل که سرعت کورت ها پایین تره کمتر میای فروم برای اولین بار تو عمرم آرزو کردم کل فصل خاکی بود!

اون امضای مهدی جان رو بخون (mspayam) شاید...

بیا تو چت باکس در مورد تنیس انتگلسی حرف بزنیم ببینم چی میگی.نه اینکه بری 6 ساعت فکر کنی چهارتا کلمه رو از این سایت و اون سایت کپی پیست کنی بیای پست بزاری با خودت کلی حال کنی.
شما ها چیزی از بازی تو باد نمی فهمید و فقط بلدید حرف بزنید که فلان گزارشگر یه بار گفته که فدرر توی باد خوب بازی میکنه و یک بار هم فدرر خوشبختانه تونست توی روز بد نادال توی باد نادال رو ببره و همین دو تا رو بهونه کردید
ببین بازی توی باد یه سری فاکتور داره و من گفتم صد ها بار اما باز مجبورم می کنید بگم:
سرویس:
شما باید هنگام سرویس زدن Ball Toss تون پایین باشه که خب فدرر این فاکتور رو داره
اسلایس:
هنگام وزش باد اسلایس خیلی طربه موثریه که باز هم فدرر این سلاح رو هم داره
Footwork خوب:
به خاطر اینکه شما باید بتونید در لحظه اخر خوتون رو با تغییرات ناگهانی توپ وفق بدید. بازیکنان قدر بلند و با سرعت حرکتی ضعیف معمولا توی باد به مشکل بر می خورند.
که بدون شک میشه گفت فدرر بهترین Footwork رو داره
Passing shot زدن توی باد هم خیلی سخته:
و چون فدرر سعی میکنه به روی تور بیاد باز هم از این مساله سود می بره
اینها فاکتورهایی بود که فدرر ازش توی باد سود می بره حالا چرا فدرر توی باد بد بازی می کنه:
شما باید Play the percentage کنید و این کاری نیست که فدرر معمولا انجام میده
یعنی با اعمال Spin فراوان سعی کنید net clearance تون رو بالا ببرید و نزدیک به خطوط هم ضربه نزنید
همچنین باید سعی کنید Flat به توپ ضربه نزنید که خب البته فدرر بازیکنی نیست که Flat hitter باشه
مهمترین نکته ای که فدرر در باد توش متضرر میشه همین on the rise ضربه زدنشه که بینهایت در هنگام وزش باد Take the ball early کردن سخته
همچنین بازیکنان دفاعی که در رالی ها باقرار گرفتن چندین متر پشت Baseline فقط سعی در برگرداندن توپ و وادار کردن حریف به حمله ور شدن و ضربه زدن هر چه نزدیکتر به خطوط میشند خیلی بیشتر سود می برند تا بازیکنانی که سعی در دیکته کردن بازی دارند.
این حرف فلمینگ تناقض محضه
میدونید چرا فدرر بهترین بازیکن در شرایط ایندورزه:
چون دیگه براش مهم نیست که با المنتها بخواد بجنگه که یکیش همین باده و دیگریش هم سریعتر حرکت کردن توپ در هوا در شرایط داخل سالنه
اروین پالمر در مسترز پاریس قبل از بازی فدرر با چاردی اشاره کرد که باخت فدرر به چاردی در مسترز رم به خاطر وزش باد در ان روز بود
اخرین باخت فدرر به خاطر وزش باد هم یو اس اپن فصل پیش در برابر روبردو بود که من الان تو ذهنمه
همچنین یکبار من راکت شکستن فدرر رو دیدم اون هم در برابر دیوکوویچ در مسترز میامی بود که هنگام رالی کردن ها بیش از حد Unforced error داد
به نظر من بهترین بازیکن هنگام وزش باد نادال ه
شما برد فدرر در شرایط بادی در یو اس اپن در برابر سودرلینگ رو مثال زدید که باز از همین معلومه چقدر از شرایط بادی اطلاعات دارید سودرلینگی که هنگام سرویس زدن توپ رو می انداخت تو ابرا وBall toss بسیار بالایی داشت و Footwork ی افتضاح و سبک بازیش هم Ultra aggressors بود و ضرباتشم Flat
راجه به رادیک هم شما گفتی که همگان می گند باید فقط اسلایس می کشید و Top Spin نمی زد و من گفتم همگان اشتباه می کنند و این حرف در تنیس مسخرست که به یک بازیکن بگید فقط اسلایس بکش چون واضحترین اتفاقی که می افته اینه که در برابر بازیکنان serve and volleyer شما وقتی فقط اسلایس بکشی اونها با هر approach ی به سمت بکهند شما می تونند امتیاز رو از ان خودشون بکنند چون با اسلایس که نمیشه Passing shot بزنی و به طرف زمان کافی برای مستقر شدن به روی تور و اتمام امتیاز با یک والی ساده رو مید هید و مثال بارزش هم فرنادندو گنزالس بود که همیشه در برابر بازیکنان net-rusher به زحمت می افتاد.
و شما جوابی نداشتی بدی و حالا میگی من کم اوردم؟
معنی کم اوردن رو هم قهمیدیم
در مورد تلفط اسامی بازیکنان من تا به حال از چندین داور و گزارشگر مخصوصا اون اوایل شنیدم تلفظ دیوکوویچ رو بنابراین به عمد من هم استفاده می کنم همچنین چاردی رو شما هم چون چیزی در چنته نداری مثل اون دوستت سعی در ایراد تلفظی از من داری
الان شما ۱۳ تا پاراگراف چیر نوشتی جز دری وری چیزی توش نبوده که من جوابتو بدم
ادبیات شما و اون دوستتون هم با ادبیات من همخوانی نداره
من ۴ تاز زبان بلدم ( که انگلیسی سومیشه ) هر وقت خواستی بگو تا با هر زبونی توی چت باکس باهات بحث فنی کنم اما بحث فنی نه خاله زنکیو نقل قول از فلان گزارشگر و مسایل روحی و روانی
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 08:13 PM   #96
Novak.
Banned Users

پستها: 39
سپاس: 150
در 23 پست 51 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic rafael nadal kei nishikori maria sharapova simona halep

متاسفانه روز بد نیشی بود
در واقع نیشی مغلوب سرویسهای پراشتباه و ناکارامد خودش شد
نیشی اگر روی سرویسش کارکنه مثلا بتونه نصف توانایی رائونیچ در سرویس را کسب کنه
میتونه خیلی بیشتر از این بدرخشه
تازه ۲۴ سالشه و روند روبه رشدش در این ۴ سال حیرت انگیزه
Novak. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Novak. به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-11-2014, 08:19 PM   #97
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
شما ها چیزی از بازی تو باد نمی فهمید و فقط بلدید حرف بزنید که فلان گزارشگر یه بار گفته که فدرر توی باد خوب بازی میکنه و یک بار هم فدرر خوشبختانه تونست توی روز بد نادال توی باد نادال رو ببره و همین دو تا رو بهونه کردید
ببین بازی توی باد یه سری فاکتور داره و من گفتم صد ها بار اما باز مجبورم می کنید بگم:
سرویس:
شما باید هنگام سرویس زدن Ball Toss تون پایین باشه که خب فدرر این فاکتور رو داره
اسلایس:
هنگام وزش باد اسلایس خیلی طربه موثریه که باز هم فدرر این سلاح رو هم داره
Footwork خوب:
به خاطر اینکه شما باید بتونید در لحظه اخر خوتون رو با تغییرات ناگهانی توپ وفق بدید. بازیکنان قدر بلند و با سرعت حرکتی ضعیف معمولا توی باد به مشکل بر می خورند.
که بدون شک میشه گفت فدرر بهترین Footwork رو داره
Passing shot زدن توی باد هم خیلی سخته:
و چون فدرر سعی میکنه به روی تور بیاد باز هم از این مساله سود می بره
اینها فاکتورهایی بود که فدرر ازش توی باد سود می بره حالا چرا فدرر توی باد بد بازی می کنه:
شما باید Play the percentage کنید و این کاری نیست که فدرر معمولا انجام میده
یعنی با اعمال Spin فراوان سعی کنید net clearance تون رو بالا ببرید و نزدیک به خطوط هم ضربه نزنید
همچنین باید سعی کنید Flat به توپ ضربه نزنید که خب البته فدرر بازیکنی نیست که Flat hitter باشه
مهمترین نکته ای که فدرر در باد توش متضرر میشه همین on the rise ضربه زدنشه که بینهایت در هنگام وزش باد Take the ball early کردن سخته
همچنین بازیکنان دفاعی که در رالی ها باقرار گرفتن چندین متر پشت Baseline فقط سعی در برگرداندن توپ و وادار کردن حریف به حمله ور شدن و ضربه زدن هر چه نزدیکتر به خطوط میشند خیلی بیشتر سود می برند تا بازیکنانی که سعی در دیکته کردن بازی دارند.
این حرف فلمینگ تناقض محضه
میدونید چرا فدرر بهترین بازیکن در شرایط ایندورزه:
چون دیگه براش مهم نیست که با المنتها بخواد بجنگه که یکیش همین باده و دیگریش هم سریعتر حرکت کردن توپ در هوا در شرایط داخل سالنه
اروین پالمر در مسترز پاریس قبل از بازی فدرر با چاردی اشاره کرد که باخت فدرر به چاردی در مسترز رم به خاطر وزش باد در ان روز بود
اخرین باخت فدرر به خاطر وزش باد هم یو اس اپن فصل پیش در برابر روبردو بود که من الان تو ذهنمه
همچنین یکبار من راکت شکستن فدرر رو دیدم اون هم در برابر دیوکوویچ در مسترز میامی بود که هنگام رالی کردن ها بیش از حد Unforced error داد
به نظر من بهترین بازیکن هنگام وزش باد نادال ه
شما برد فدرر در شرایط بادی در یو اس اپن در برابر سودرلینگ رو مثال زدید که باز از همین معلومه چقدر از شرایط بادی اطلاعات دارید سودرلینگی که هنگام سرویس زدن توپ رو می انداخت تو ابرا وBall toss بسیار بالایی داشت و Footwork ی افتضاح و سبک بازیش هم Ultra aggressors بود و ضرباتشم Flat
راجه به رادیک هم شما گفتی که همگان می گند باید فقط اسلایس می کشید و Top Spin نمی زد و من گفتم همگان اشتباه می کنند و این حرف در تنیس مسخرست که به یک بازیکن بگید فقط اسلایس بکش چون واضحترین اتفاقی که می افته اینه که در برابر بازیکنان serve and volleyer شما وقتی فقط اسلایس بکشی اونها با هر approach ی به سمت بکهند شما می تونند امتیاز رو از ان خودشون بکنند چون با اسلایس که نمیشه Passing shot بزنی و به طرف زمان کافی برای مستقر شدن به روی تور و اتمام امتیاز با یک والی ساده رو مید هید و مثال بارزش هم فرنادندو گنزالس بود که همیشه در برابر بازیکنان net-rusher به زحمت می افتاد.
و شما جوابی نداشتی بدی و حالا میگی من کم اوردم؟
معنی کم اوردن رو هم قهمیدیم
در مورد تلفط اسامی بازیکنان من تا به حال از چندین داور و گزارشگر مخصوصا اون اوایل شنیدم تلفظ دیوکوویچ رو بنابراین به عمد من هم استفاده می کنم همچنین چاردی رو شما هم چون چیزی در چنته نداری مثل اون دوستت سعی در ایراد تلفظی از من داری
الان شما ۱۳ تا پاراگراف چیر نوشتی جز دری وری چیزی توش نبوده که من جوابتو بدم
ادبیات شما و اون دوستتون هم با ادبیات من همخوانی نداره
من ۴ تاز زبان بلدم ( که انگلیسی سومیشه ) هر وقت خواستی بگو تا با هر زبونی توی چت باکس باهات بحث فنی کنم اما بحث فنی نه خاله زنکیو نقل قول از فلان گزارشگر و مسایل روحی و روانی

من اول فکر میکردم شوخی میکنی.راستی راستی باورت شده پیتر فلمینگ و خیلی های دیگه اشتباه میکنن و شما یه نفر درست میگی؟؟؟

حرفاتم مثل همیشه باز تکراریه. به خدا نصفشون رو نخوندم.ببین همه این چیزهایی که مطرح میکنی جزء مسائل basic تنیس هست و ما هممون اینارو میدونیم.نمیدونم چرا اصرار داری بارها و بارها این مسائل ساده و بدیهی رو تکرار کنی. تصور میکنم این هشتصدمین بار باشه تو پست هات این ball toss رو میبینم! و توضیح مکرر اون مسئله ابتدایی و مبرهن کوتاه بودن ball toss فدرر...

شما میگی نادال بهترین بازیکن تو شرایط windy هست؟؟ من دقیقا یادمه نادال بعد از اینکه تو 2012 IW در دو ست پیاپی مغلوب فدرر شد چقدر تو مصاحبه بعد از بازیش ناراحت بود و دقیقا باد رو مقصر میدونست و دقیقا میگفت تو شرایط windy نتونست خوب از فورهند تاپ اسپینش استفاده کنه و تایمینگ مناسبی داشته باشه.

در مورد رادیک گفتی فورهندش بهترین شاتش بوده من گفتم اسلایس بکهند.حالا چطور فورهند ضعیف رادیک رو موثر تر از اسلایس بکهندش میدونی این نشونه درک بسیار ضعیفت از ورزش تنیسه.حداقل چند تا فروم تنیس رو بخون.

در مورد اینکه میگی 14 سالگی اومدی ایران(البته به قول خودت!!) و فارسی رو خوب بلد نیستی(هنوز برای چندمین بار ضربه رو مینویسی ظربه!) من فکر کنم با توجه به ادعایی که شما داری و تنیس رو از 30 سال پیش داری ذنبال میکنی! و حداقل باید شصت هفتاد سالت باشه!! چطور هنوز فارسی رو یاد نگرفتی تو این سالیان سال؟؟

این نگاه کورکورانه رو نسبت به تنیس عوض کن...

در مورد نقل قول چطور در مورد بحث مونفیس خودت 2 بار از فدرر نقل قول کردی؟

دیگه این رو عالم و آدم میدونن که فدرر تو شرایط windy خوب بازی میکنه حالا شما یه نفر...

هفتادمین پیروزی فصل راج رو هم به هواداران واقعی فدرر تبریک میگم

ویرایش توسط swiss express : 11-11-2014 در ساعت 10:48 PM
swiss express آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 09:05 PM   #98
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
درود فرید جان

البته فک می‌کنم مسابقات لندن استثنا هست که از سیستم ۵۲ هفته پیروی نمیکنه و همیشه در رنکینگ بعد از برسی یعنی قبل از آغاز خود بارکلیز از رنکینگ خارج میشه.
.

یعنی محمد جان دفاع نداره؟ پس چرا از نواک 1500 پوینت کم کردن؟
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-11-2014, 10:02 PM   #99
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
یعنی محمد جان دفاع نداره؟ پس چرا از نواک 1500 پوینت کم کردن؟
دفاع کردن یه اصطلاحه. امتیازات هر هفته به روز میشه، نگاه میکنن پارسال همین تاریخ امتیازات چه تورنمنتی بهتون اضافه شد، اونو حذف میکنن، امتیازاتی که سال جدید گرفتید جایگزینشون میشه. مثلاً اگه شما یه تورنمنت مسترز رو پارسال بردید و امسال هم دوباره بردید، 1000 تا کم میشه و 1000 تا جایگزین میشه که اصلاحاٌ میگن از امتیازاتش دفاع کرد.

برای همه تورنمنت ها، امتیازات رو با توجه به 52 هفته محاسبه میکنن. فقط امتیازات بارکلیز، فارغ از این که پارسال چه تاریخی برگزارشده، قبل از شروع تورنمنت حذف میشه. همین.

از نواک 1500 امتیاز پارسالش کم شد، از راجر 400 امتیاز پارسالش و ... . حالا بعد از تورنمنت هر امتیازی بگیرن به امتیازاتشون اضافه میشه. اگه نواک مثلاً دوباره همرو ببره، دوباره 1500 امتیاز میگیره و به نوعی از امتیازات پارسالش دفاع کرده. تفاوت با باقی تورنمنت فقط در اینه که امتیازات سال قبل، قبل از شروع تورنمنت کم میشن. در حالی که در باقی تورنمنتها (اگه تاریخ برگزاری با سال قبل تفاوت نکرده باشه) کم شدن امتیازات سال قبل و اضافه شدن امتیازات جدید بعد از برگزاری تورنمنت لحاظ میشه.

علتش هم اینه که به نوعی اون تورنمنت، تورنمنت نهاییه، میخوان پیچیدگیهای رنکینگ رو کم کنن و قبل از شروع بازیها امتیازات ریس با امتیازات رنکینگ یکی بشه.

ویرایش توسط Afshin : 11-11-2014 در ساعت 10:14 PM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
34 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 11:08 PM   #100
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

عزیزان من هم برد راجر بر نیشی و صعود به مرحله نیمه نهایی رو به همه شما عزیزان و دوستداران راجر عزیز تبریک عرض می کنم.و البته یک شرمندگی هم برای بعضی از طرفدارای نواک می مونه از جمله Novak که واقعاً کپی 289 هست چونکه کلی کری می خوندند که راجر در این بازیها زنگ تفریح بقیه تنیسورها می شه و با سه شکست از بازی خارج می شه.حتی یادمه یکی از همین ها یک ارفاقی کرده بود و گفته بود که شاید و شاید بتونه زورکی رائونیچ رو شکست بده و از نظر خودش پیشگویی کرده بود.و جالبتر اینکه حالا که راجر با صلابت و با قدرت داره همه رو پشت سر می گذاره همینها آه و ناله شون بلند شده که آی رائونیچ بدشانسی آورد تو تایبرک و گرنه راجر رو لوله می کرد و اون یکی اومده میگه نیشی رو فرم نبود وگرنه راجر رو شهید میکرد.(اینجاست که به قول نقی معمولی بازیگر سریال پایتخت که اگه این جملات رو از این استادان می دید می گفت _العان حق دارم دست بندازم دهن من رو جر بدم_)بله عزیزان این تنها مقداری از ادبیات این دوستان جوکوویچی بود.البته یکی دوتاشون که فعلاً بایکوت شدند تا ببینیم در آینده باز هم از این جملات گوه بار میگن یا نه؟در هر حال همینکه راجر تو این سن هنوز جزو 8 تنیسور برتر دنیا میاد و ماشاالله همونطور که همه شما دوستان دیدید با اقتدار هم تا نیمه نهایی بالا اومده برای من و شما دوستداران واقعی این اسطوره یک موهبته و ما رو سیراب می کنه.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)