بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

4-17 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان US Open 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 14 8.48%
رافائل نادال 57 34.55%
اندی ماری 1 0.61%
داوید فرر 1 0.61%
توماس بردیک 0 0%
خوان مارتین دلپوترو 1 0.61%
راجر فدرر 91 55.15%
رأی دهندگان: 165. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-03-2013, 02:29 PM   #331
hoomanjian
Senior Member

پستها: 153
سپاس: 14
در 138 پست 347 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFAEL NADAL ANA IVANOVIC

واقعا من نميدونم اين 68 درصد روي چه عقل و حسابي پيش بيني مي كنند فدرر قهرمانه. پيامهاي قبلي من هست . گفتم اگه فدرر قهرمان شد مردونه به هركسي كه گفته فدرر قهرمان ميشه 20000 مي دم. اخه چه فكري پيش خودتون مي كنيد. تازه من اميدوار بودم بخوره به نادال كه امار head to head ‌بره بالاتر. اصلا همين جا ميگم از اين به بعد هر مسترز يا گرند اسلمي كه فدرر ببره من به همه ي اونايي كه پيش بيني كنند فدرر قهرمانه 20000 مي دم. ضمنا فكر نمي كنم با اين اوضاع به masters cup 2013 لندن برسه . چون به احتمال زياد تا اون موقع رنكينگش از 8 رد ميشه.
hoomanjian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hoomanjian به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-03-2013, 02:48 PM   #332
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hoomanjian نمایش پست ها
واقعا من نميدونم اين 68 درصد روي چه عقل و حسابي پيش بيني مي كنند فدرر قهرمانه. پيامهاي قبلي من هست . گفتم اگه فدرر قهرمان شد مردونه به هركسي كه گفته فدرر قهرمان ميشه 20000 مي دم. اخه چه فكري پيش خودتون مي كنيد. تازه من اميدوار بودم بخوره به نادال كه امار head to head ‌بره بالاتر. اصلا همين جا ميگم از اين به بعد هر مسترز يا گرند اسلمي كه فدرر ببره من به همه ي اونايي كه پيش بيني كنند فدرر قهرمانه 20000 مي دم. ضمنا فكر نمي كنم با اين اوضاع به masters cup 2013 لندن برسه . چون به احتمال زياد تا اون موقع رنكينگش از 8 رد ميشه.
سلام دوست گرامی.
با حساب امید,هرچند اندک دوست گرامی وتمامه طرفدارای نادال که این حاله راجرو بهمون میکوبدن نادال 5 سال مونده تا بشه هم سن راجر قبلا هم گفتم نادال 31 سالگی جام گرفت بکوبید بهمون فلا عروسی تو کوچشه هرخوشی ناخوشیم داره پس بهتر بااحترام به دیگران نظر بدیم الان نادال تو سنیه که باید بدرخشه و ازش حتما قهرمانی بخواین ولی ما نه دیگه فقط میخوایم اسطورمونو تو کورتها ببینیم به خدا دیشب از باخت راجر زیاد ناراحت نشودم چون زیادی بهمون شادی داد.سال های قبل راجر میباخت تا 1 هفته افسردگی میگرفتم چون جوون بود.اون زمان با نادالی ها کل مینداختیم چون راجر سنش کم بودو انتظار زیاد ولی حالا نه چون واقعا جایی برای کل نیست نمونش بازی دیشب جفتشون راجر به اون شکل شکست خورد نادال با تمام قدرت و اقتدار تونست حریفشو شکست بده اون یه ستم با عجله خودش باخت,چون منطقم میگه نادال الان چه بخوا چه نخوام خیلی خیلی بهتر از راجر هستش,امیدوارم از این سمت فرر اگه تونست بیاد فینال نشد نادال بیاد فینال تبریک هواداراش مخصوصا هوادارای با منطقش.
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-03-2013, 02:51 PM   #333
novak djokovich
Member

آواتار novak djokovich

پستها: 97
سپاس: 98
در 84 پست 513 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic juan martin vika

دوستان طرفدار نادال که انقدر از باخت راجر خوشحالن فراموش نکنن که رو دست راجر تنیسور نیومده و نخواهد آمد حتی اگه به رنک 20 برسه و رکوردهاش رو نه نادال نه هیچ کس دیگه ای نمیتونه بشکونه
novak djokovich آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی novak djokovich به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-03-2013, 03:00 PM   #334
novak djokovich
Member

آواتار novak djokovich

پستها: 97
سپاس: 98
در 84 پست 513 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic juan martin vika

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
جالبه فعالیت نکردن اکثر نواکیون سایت همزمان بوده !! نکته این هستش.از زمان رولند یه سری رفتن از زمان ویمبی هم که تقریبا پاکسازی کامل انجام شد !!! (دم ماری گرم)
کسی مشکلی با فعالیت نکردن و رفتن شماها نداره اما اینکه طلب کار باشید از دیگران و رفتار غلط خودتون رو بندازید تقصیر دیگران کار درستی نیست.
البته مطمئن هستم با یکی دوتا قهرمانی نواک دوباره مثل مو... و مل... () میریزید تو سایت.الان هم جالبه کم کم پیداتون میشه .آدم شک میکنه یکی خبر میده به اون یکی !!
در مورد پول مانی هم بیشتر من شوخی میکنم اما اگر شما میخواید جدی بگیریش باید بگم مانی سپرده به من.
در مورد قرعه آسون هم 2-3 صفحه اول سایت بحث شد.شما نخونده از سر راه میرسید میگید حرفهای بچه گانه (حسام گفت البته) مشکل خودتون هستش.در مورد قرعه ها هم به نظرم تو هر دو سمت قرعه ها متناسب هست.ایزنر و دلپو هم که حذف شدند و سونگا هم که اصلا شرکت نکرد.یه بردیچ این وسط شاید کمی دردسر ساز باشه.در کل تا کوراتر فکر نکنم upset داشته باشیم واسه بیگ 4.
اگر هم مشکلتون کوارتر هست که دیگه هر کسی میوفتاد سمت شما میگفتید قرعه سخت هست.واسه ما فرق آنجنانی نداشت ماری یا راجر
درباره صحبت این دوستمون هم باید عرض کنم که اصلن نباید به یه چنین صحبتی واکنش نشون داد چونکه پشیزی ارزش نداره
novak djokovich آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی novak djokovich به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-03-2013, 03:25 PM   #335
vafa
Rafa's Fan

آواتار vafa

پستها: 191
سپاس: 3,835
در 191 پست 1,498 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: rafa

كي كفته كه طرفداران نادال از باخت راجر خوشحالن ! من به شخصه از حذف شدن راجر اون هم در اين دور ناراحت شدم، بودن راجر به جذابيت يو اس اضافه ميكرد...
vafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی vafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-03-2013, 03:27 PM   #336
danial_ghasemi
Junior Member

آواتار danial_ghasemi

پستها: 24
سپاس: 1,558
در 18 پست 148 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal کبیر، الکساندر زورف جوکوویچ هاس دمیتروف آغاسی کوئرتن ایوانوویچ کربر

با سلام

با اینکه قسم خورده رافا نادالم ولی تا به حال از شکست فدرر به این اندازه ناراحت نشده بودم

نزدیک بود اشکم دراد هنوزم باورش برام سخته

بازی دیشب تراژدی بیش نبود امیدوارم دیگه شاهد تکرار همچین صحنه هایی نباشیم
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 295406_3962645100726_1652960164_n.jpg (29.0 کیلو بایت, 151 نمایش)
danial_ghasemi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی danial_ghasemi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-03-2013, 03:34 PM   #337
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط novak djokovich نمایش پست ها
دوستان طرفدار نادال که انقدر از باخت راجر خوشحالن فراموش نکنن که رو دست راجر تنیسور نیومده و نخواهد آمد حتی اگه به رنک 20 برسه و رکوردهاش رو نه نادال نه هیچ کس دیگه ای نمیتونه بشکونه
حالا اون پستت که در مورد من بود رو بعدا جواب میدم اما از من به تو نصیحت رو قضیه راجر زیاد زور نزن.رو اندی فعلا مانور بدید واستون بهتره !!!
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-03-2013, 04:18 PM   #338
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
حالا اون پستت که در مورد من بود رو بعدا جواب میدم اما از من به تو نصیحت رو قضیه راجر زیاد زور نزن.رو اندی فعلا مانور بدید واستون بهتره !!!
تو با اين پستات و لايك اون توسط بعضي از هيترهاي فدرر مثل 46and02, Behr@d, delpotro, king of spin, Maani, Mahmo0d, , Rafa, saeedsafaee davidbeckham باعث شدي هواداري راجر و نواك متحد بشند ، منتظر روزي باشند كه نادال در تورنمنت هاش كم بياره، همين جا يك حال اساسي بهت بدند. ((فدرر باخته اما كينت دامن نواكي ها راهم گرفته))فعلا تا اون زمان مثل اين عكس سرتو بگير بالا، سينه رو ستبر كن .
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 1157550_590661554306683_218753763_n.jpg (25.4 کیلو بایت, 145 نمایش)
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-03-2013, 04:47 PM   #339
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezaomo نمایش پست ها
تو با اين پستات و لايك اون توسط بعضي از هيترهاي فدرر مثل 46and02, Behr@d, delpotro, king of spin, Maani, Mahmo0d, , Rafa, saeedsafaee davidbeckham باعث شدي هواداري راجر و نواك متحد بشند ، منتظر روزي باشند كه نادال در تورنمنت هاش كم بياره، همين جا يك حال اساسي بهت بدند. ((فدرر باخته اما كينت دامن نواكي ها راهم گرفته))فعلا تا اون زمان مثل اين عكس سرتو بگير بالا، سينه رو ستبر كن .
مطمئن باش رافا اونقدر باهوش هست که تا قبل از این که به روبردو،برندس،دل بونیس و

استاخوفسکی ببازه،خداحافظی کنه که هیترهاش حسرت به دل بمونن.

همه هیترهای فدرر

اسطوره کسیه که اگه یک بار شکست خورد،افسانه تموم بشه.در اکثر قصه های اساطیر ملل

به همین منواله. اسطوره هرگز به باخت عادت نمی کنه.چون افسانه جذابیتش رو از دست میده.

ویرایش توسط delpotro : 09-03-2013 در ساعت 04:53 PM
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-03-2013, 05:10 PM   #340
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

ای بابا باز شهر شلوغ شده و اظهار نظرات فوران کرده...مشکلی نیست ؛ شهر که شلوغ می شه مثه همیشه این مسائل طبیعیه...یکی از دوستان عزیزمون ضرب المثل زیبایی رو عنوان کردن(پاییز هر چیزی که برسه، هر برگ خشکی به نصیبی میرسه) که حقیقتا وصف حال مطلقی از یه سری دوستان ارائه می کنه...

یه سری تعاریف و مقایسه های جدید و نویی از یک سری مفاهیم دیدم که دوستان زحمت کشیده بودن ارائه کرده بودند...مقایسه ی راجر فدرر و طرفداراش با بارسلونا و پرسپولیس حقیقتا نوعی جدیدی از نگاه کارشناسانه بود که به نظرم تمام ژورنالیست های دنیا می تونن بررسیش کنن!!!!!...یا مثلا تعریف جدید و کاملا ابداع شده از اسطوره ؛ که این مورد هم به نظرم قابل بررسی هستش در مجامع بین المللی...!!!

به طرفداران اسطوره هم پیشنهاد می کنم خیلی به تکرار مکررات اهمیتی ندند و همچنان از حضور و دیدن راجر در زمین ورزش لذت ببرن چرا که هر انچه که برای دوستان آرزو هست ؛ برای راجر و طرفداراش تبدیل به خاطره شده...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)