نمایش پست تنها
قدیمی 04-06-2012, 01:45 PM   #630
Masi
Junior Member

پستها: 16
سپاس: 24
در 15 پست 77 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط DArk نمایش پست ها
با سلام...
درسته...هر چقدر Head light بیشتر بشه ضربات محکمتری میشه زد...اون نسبتی هم گفتی توی tennis warhouse ئ 3 به 5 هستش که برای AeroPD این رقم 4 هست که درست مثل سایت خود بابولات بین این 2 تاست...
دوست من اگه بحث volley برات مهمه باید راکت های سنگینتر رو تست کنی که توی این برند نیست.که ورن راکت بتونه جوره ضعف دستتو بکشه..یا اینکه روی حالت پاهات، پشته ضربه کار کنی...aero storm بر خلاف اسمش اصلا ایرو دینامیک نیست و اصلا هندل خوبی نداره...ولی AeroPD و PureD فریم تیزتری دارن و بازی باهاشون راحتره...

مرسی دارک عزیز
راستی عزیز , من تو فورهند معمولا گریپ ام eastern و معمولا انتهای زمین می خوره اما برای بکهند اگر eastern بگیرم معمولا خیلی عقب و بلند و گاها بیرون می خوره , برای همین بکهند هام رو continental می گیرم که بتونم با ارتفاع کمتر بزنم که وسط یا نزدیک تور بخوره ! در مورد کنترل ام تو فورهند و بکهند ام هم کنترل خوبی دارم چون کلا عاشق بازی پر تحرک ام , کنترل ام برام لذت خیلی خاصی داره ! حالا به نظرت دنبال کنترلی باشم یا پاور ؟!
در مورد AeroPD تو بابولت کنترل و پاور اش رو ۵۰ - ۵۰ زده بود !
فقط راستش من الان سر وزن AeroPD هم دو دلم به خاطر وزن اش , به نظرم راکت خوبیه اما warehouse تو والی بهش ۷۹ داده با توجه به اینکه به راکت رادیک ۸۱ دادند , البته خوب راکتهای ۲۰۱۲ ام نیستند فعلنا !
از وزن اش نگرانم چون راستش نمی خوام مچم ضعیف شه تا نتونم به اندازه ی کافی باهاش خوب بازی کنم , البته راکت بابولت قبلی ام ۲۸۰ گرم بود که ۲ سال باهاش بازی می کردم !
عزیز گفتید تو برندهای دیگه , تو ذهنتون چه راکت و برندی هست ؟ تو ویلسون چیزی به نظرتون مناسب تر از مدل های بابولت می یاد برام ؟
من با گاید خود ویلسون که پیش رفتم در راکتهای کنترلی اش دو تا مدل زیر رو برای Mid-Weight و یکی ام در Tour-Weight پیشنهاد داد :
Blade 98 BLX و Blade Team BLX
Blade Tour BLX
به نظرتون اینها مناسب ترند یا AeroPD یا . . . ؟
( راستی فرق Mid و Tour-Wight در عملکرد بازیکن تو بازی چیه ؟ :دی )

ویرایش توسط Masi : 04-06-2012 در ساعت 07:06 PM
Masi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Masi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
A!i