نمایش پست تنها
قدیمی 04-06-2012, 12:58 PM   #629
DArk
Senior Member

آواتار DArk

پستها: 106
سپاس: 107
در 106 پست 763 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1.Rafa Nadal 2.Maria Sharapova 3.Fernando Gonzalez

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Masi نمایش پست ها

۱. تو پست 599 خوندم که دارک عزیز در مورد HL گفتند که هر چقدر پایین تر باشه , راکت کنترلی تره , اما من در مقایسه ی مدلهای بابولت به چند تا تناقض خوردم مثلا Pure Drive Lite و Pure Drive Roddick , یکیشون 7 pts HL هست و اون یکی 9 pts HL ! اما طبق نظر بابولت Pure Drive Roddick به شدت پاوره و Pure Drive Lite به شدت کنترلی ! این وسط گیج شدم چون تو چند مدل دیگه ام همین تناقض بود , البته ممکنه من اشتباه گرفته باشم مفهموم و معنای HL رو
۲. من دنبال یک راکت نسبتا کنترلی هستم , تو سایت بابولت خودش زده کدوم و چقدر کنترلی هست ! اول گفتم شاید AeroPro Drive بد نباشه برام ! گفتم برم ریویو اش رو هم تو چند تا سایت بخونم ! دیدم یک نقدی که بهش وارد بود بحث volley اش بود و بعد از اون بازو دردی که بعضا گفته بودند ! بیخیال اون شدم چون volley و کنترل اش برام مهمه ! رفتم سراغ Aero Storm دیدم warehouse بهش تو والی امتیاز مشابه AeroPro Drive رو داده کلا راکت خوبی نبوده تو تست هاشون ! با اینکه کنترلی یه و به نظرم نباید اینطوری باشه ! دوباره رفتم Aero Storm Tour دیدم همه چیزش خوبه به جز وزنش که اکثرا گلایه کردند ازش تو ریویو warehouse !
با سلام...
درسته...هر چقدر Head light بیشتر بشه ضربات محکمتری میشه زد...اون نسبتی هم گفتی توی tennis warhouse ئ 3 به 5 هستش که برای AeroPD این رقم 4 هست که درست مثل سایت خود بابولات بین این 2 تاست...
دوست من اگه بحث volley برات مهمه باید راکت های سنگینتر رو تست کنی که توی این برند نیست.که ورن راکت بتونه جوره ضعف دستتو بکشه..یا اینکه روی حالت پاهات، پشته ضربه کار کنی...aero storm بر خلاف اسمش اصلا ایرو دینامیک نیست و اصلا هندل خوبی نداره...ولی AeroPD و PureD فریم تیزتری دارن و بازی باهاشون راحتره...
DArk آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی DArk به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: