نمایش پست تنها
قدیمی 11-01-2015, 08:49 PM   #20
Navidi
Junior Member

پستها: 23
سپاس: 3
در 21 پست 153 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: The Maestro
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد مسابقات ATP 500 تورنمنت بازل سوئیس

به عنوان طرفدار همیشگی راجر واقعا از بودن رافا توی صحنه مسابقات تنیس لذت می برم. به خاطر نزدیکی تعداد اسلم های این دو قهرمان واقعی تنیس قاعدتا باید خوشحال باشم که رافا چند وقته نمیتونه اسلم ببره یا حتی یه مسترز بگیره ولی من همیشه و همیشه به رافا به عنوان رقیب قابل احترام نگاه می کنم و روز به روز هم احترامم برای اون بیشتر میشه و خدا روزی رو نیاره که راجر و رافا از تنیس خداحافظی کنن چون کلاس، استایل، منش و وقار و تمام زیبایی های این ورزش هم با رفتنشون میره. چون جوکوویچ ( حتی اگه 17 اسلم ببره که عمرا نمی تونه) و ماری نه کاریزما و نه جذبه این رو دارن که بتونن زیبایی این ورزش رو حفظ کنن. ممکنه دو نفر و نصفی توی این سایت پیدا شن که این حرف رو قبول نداشته باشن چون اونا به جای طرفدار یک ورزشکار دیگه بودن از راجر متنفرن و این دو مسئله خیلی با هم فرق دارن ولی وقتی حتی بوریس بکر چهار ماه پیش میگه که اگه روزی فدرر توی این ورزش نباشه یه خلاء غیر قابل جبرانی در تنیس ایجاد میشه دیگه باید تا ته خطش رو خوند اونم از طرف مربی رقیب. با اینکه خیلی وقته نادال توی فرم ایده الش نبوده ولی وقتی بزرگترین تنیسورهای تاریخ بازی میکنن تفاوت کلاس با بازی بین ماری و جوکوویچ و بقیه مشخص میشه. من راند دوم یه تورنمت 250 امتیازی بین راجر و رافا رو به فینال گرند اسلم بین جوکوویچ و ماری و هر آدم دیگه ای ترجیح میدم و میدونم در این زمینه خیلی ها مثله من فکر می کنن. اون آدم هایی که توی تک تک جملاتشون نفرت از راجر میباره باید بدونن اسطوره شدن فقط به حرف نیست و وقتی یک آدم به جایی میرسه که مردم همه جای جهان در حد پرستش دوسش دارن و آدمی مثل جوکوویچ رو توی چند تورنمنت هو می کنن این به خاطر این نیست که راجر به هرکدوم از میلیونها طرفدارش یک میلیون دلار پول داده. اونا خودشون کلاس و استایل و از همه مهمتر رفتار راجر و جایگاهش رو میدونن و میدونن این همه صفت خوب توی یه آدم خیلی سخت جمع میشه. من به عنوان آدمی که این افتخار رو داشتم که از نزدیک با راجر حرف بزنم و باهاش توی یه هتل باشم و بازی هاش رو دنبال کنم بازهم اعلام می کنم که از دیدن رافا و شخصیت بی نظیرش که یه بار دیگه توی مراسم اهدای جام امروز ثابت شد و با همراهی راجر کامل شد لذت می برم و همیشه برای نادال احترام قائل هستم و از دیدن باختهای اخیرش رنج میبرم و حتی عذاب میکشم. ببخشید که طولانی شد و سر همه شما رو درد اوردم ولی در مقابل حرف های صبح تا شب بعضی ها باید یک بار جواب داد، ایام به کام.

این هم لینک دانلود بازی با گزارش انگلیسی با کیفیت فول اچ.دی: http://www2.zippyshare.com/v/mgxFGYX8/file.html

ویرایش توسط Navidi : 11-01-2015 در ساعت 10:33 PM
Navidi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Navidi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: