Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier 5 و ATP Masters 1000 تورنمنت سینسیناتی 2015 امریکا
برنامه برگزاری مسابقات تنیس WTA Premier 5 و ATP Masters 1000 تورنمنت تنیس سینسیناتی 2015 امریکا در روز تیر شید (چهارشنبـه)، مورخ 28 اَمرداد ماه سال 1394 به وقت ایران:
تجهیزات فیلم برداری مسابقات تنها در سه کورت اصلی مستقر هستند
ORDER OF PLAY — WEDNESDAY, 19 AUGUST, 2015
CENTER — From 7:30 PM IRDT
B. Coric (CRO) vs. [5] S. Wawrinka (SUI)i
Not Before 9:30 PM IRDT
i[1] S. Williams (USA) vs. T. Pironkova (BUL)i
Not Before 11:30 PM IRDT
i[1] N. Djokovic (SRB) vs. [LL] B. Paire (FRA)i
Night Session: Not Before 3:30 AM (Thursday) IRDT
i[5] C. Wozniacki (DEN) vs. V. Azarenka (BLR)i
Not Before 5:00 AM (Thursday) IRDT
i[8] R. Nadal (ESP) vs. J. Chardy (FRA)i
GRANDSTAND — From 7:30 PM IRDT
K. Mladenovic (FRA) vs. [3] S. Halep (ROU)i
S. Querrey (USA) vs. T. Robredo (ESP)i
Not Before 11:30 PM IRDT
S. Stephens (USA) vs. [Q] M. Barthel (GER)i
Night Session: Not Before 3:30 AM (Thursday) IRDT
i[WC] M. Fish (USA) vs. [3] A. Murray (GBR)i
A. Peya (AUT)/B. Soares (BRA) vs. [3] J. Rojer (NED)/H. Tecau (ROU)i
STADIUM 3 — From 7:30 PM IRDT
i[Q] T. Kokkinakis (AUS) vs. [12] R. Gasquet (FRA)i
F. Verdasco (ESP) vs. [13] D. Goffin (BEL)i
i[15] K. Anderson (RSA) vs. J. Sock (USA)i
i[4] P. Kvitova (CZE) vs. C. Garcia (FRA)i
Night Session: Not Before 3:30 AM (Thursday) IRDT
E. Bouchard (CAN) vs. [14] E. Svitolina (UKR)i
COURT 9 — From 7:30 PM IRDT
J. Jankovic (SRB) vs. M. Keys (USA)i
Not Before 9:30 PM IRDT
i[WC] C. Vandeweghe (USA) vs. [7] L. Safarova (CZE)i
i[15] A. Petkovic (GER) vs. C. Giorgi (ITA)i
A. Seppi (ITA) vs. F. Lopez (ESP)i
After Suitable Rest
i[WC] S. Johnson (USA)/S. Querrey (USA) vs. [2] I. Dodig (CRO)/M. Melo (BRA)i
After Suitable Rest
i[4] S. Bolelli (ITA)/F. Fognini (ITA) vs. F. Lopez (ESP)/M. Mirnyi (BLR)i
COURT 4 — From 7:30 PM IRDT
i[WC] J. Donaldson (USA) vs. J. Janowicz (POL)i
B. Bencic (SUI) vs. F. Pennetta (ITA)i
i[1] M. Hingis (SUI)/S. Mirza (IND) vs. J. Goerges (GER)/K. Jans-Ignacik (POL)i
After Suitable Rest
i[WC] C. Mchale (USA)/C. Vandeweghe (USA) vs. [WC] M. Keys (USA)/L. Raymond (USA)i
After Suitable Rest
i[3] C. Garcia (FRA)/K. Srebotnik (SLO) vs. H. Chan (TPE)/Y. Chan (TPE) or D. Jurak (CRO)/L. Siegemund (GER)i
COURT 6 — From 7:30 PM IRDT
K. Knapp (ITA) vs. D. Gavrilova (RUS)i
Not Before 9:30 PM IRDT
i[8] Ka. Pliskova (CZE) vs. [Q] T. Babos (HUN)i
After Suitable Rest
J. Jankovic (SRB)/E. Vesnina (RUS) vs. A. Medina Garrigues (ESP)/A. Parra Santonja (ESP)i
After Suitable Rest
S. Errani (ITA)/F. Pennetta (ITA) vs. [6] A. Pavlyuchenkova (RUS)/L. Safarova (CZE)i
COURT 7 — From 7:30 PM IRDT
i[5] R. Kops-Jones (USA)/A. Rodionova (AUS) vs. C. Chuang (TPE)/S. Hsieh (TPE)i
V. Lepchenko (USA) vs. Lucky Loser
After Suitable Rest
M. Krajicek (NED)/B. Strycova (CZE) vs. [4] C. Dellacqua (AUS)/Y. Shvedova (KAZ)i
COURT 10 — From 7:30 PM IRDT
D. Nestor (CAN)/E. Roger-Vasselin (FRA) vs. [WC] E. Butorac (USA)/S. Lipsky (USA)i
A. Pavlyuchenkova (RUS) vs. [Q] Y. Shvedova (KAZ)i
i[Q] A. Schmiedlova (SVK) vs. I. Begu (ROU)i
After Suitable Rest
K. Knapp (ITA)/R. Vinci (ITA) vs. [2] T. Babos (HUN)/K. Mladenovic (FRA)i
|