نمایش پست تنها
قدیمی 06-26-2010, 11:45 AM   #12
LadyBird
Junior Member

پستها: 29
سپاس: 6
در 30 پست 181 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amir23 نمایش پست ها
منم يه سوال مهم دارم. اگه كسي بتونه جواب بده ممنون ميشم(چون اين مشكل براي خودم پيش آمده ميپرسم نه به خاطر اين كه اطلاعات بچه هاي اين سايت رو محك بزنم و از اين جور حرفا...)

حدود 90 روز پيش به خاطر بازي هاي طولاني بدون گرم كردن!!! كشكك زانوم تو تنيس آسيب ديده الان نميتونم تنيس بازي كنم چون بلافاصله بعد بازي براي دو سه روز پام درد ميگيره. زانوم رو هم نميتونم كامل خم كنم ( درد ميگيره). درضمن بگم كه منيسك و ACL هم پاره نشده. اگه كسي با يه همچين مشكلي تا حالا برخورد داشته لطف كنه من رو راهنمايي كنه كه چطوري زودتر خوب بشم؟ چون من تو مشهد هستم؛ اينجا مربياش چيزي از تنيس سرشون نميشه چه برسه به آسيب هاي تنيس اما اگه كسي تو تهران مربي خوبي داره لطف كنه و اين مشكل من رو باهاش مطرح كنه. ممنون.
سلام amir23
خوشحال میشم اگه بتونم کمکت کنم:1/اول اینکه این برات ی درس عبرت میشه ک دیگه هیچ ورزشی رو بدون گرم کردن شروع و بدون سرد کردن تمومش نکنی 2/یادت باشه قبل و بعد از ورزشت حدود 20 دقیقه یخ روی محدوده ی کشککت بذاری و اینکه حین تمرینت زانوتو یا باند کشی که نه زیاد سفت باشه نه شل ببندی یا از زانو بند معمولی یا زانو بند مخصوص کشکک استفاده کنی! 3/باید سعی کنی عضلات چهار سر ران رو ک نگه دارنده ی کشکک هستند رو قوی کنی.
امید وارم بازم بتونی مثل روز اول بشی
LadyBird آنلاین نیست.  
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی LadyBird به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: