نمایش پست تنها
قدیمی 01-12-2014, 08:41 AM   #183
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation

در آستانه رقابت‌های 2014 اوپن ملبورن

گفت‌ و گوی رافائل نادال با تنیس ورلد

رقابت‌های تنیس ملبورن دوشنبه آغاز خواهد شد و بهترین‌های این رشته برای کسب جام قهرمانی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. مسلما رافائل نادال که به روزهای اوجش بازگشته یکی از شانس‌های مسلم کسب عنوان قهرمانی است. نادال سال گذشته به دلیل مصدومیت 7 ماهه‌اش و مشکلی که زانویش داشت این تورنمنت را از دست داد و حالا این اسپانیایی محبوب قصد دارد تا به سلطه 3 ساله جوکوویچ بر ملبورن پارک که طولانی‌ترین آن در دوران رقابت‌های اوپن است پایان دهد و انتقام شکست خود در فینال 2012 برابر این تنیس‌باز صرب که در یک دیدار حماسی پس از 6 ساعت رقم خورد را بگیرد. آن دیدار 5 ساعت و 53 دقیقه طول کشید که خود رکوردی در رقابت‌های گرنداسلم بود و پس از آن مسابقه نادال به تماشاگران گفت: «بازی، شب شروع شد اما حالا باید بگویم؛ صبح شما به خیر!»

آن قهرمانی نقطه عطف سال گذشته جوکوویچ بود، چرا که پس از آن در فینال رقابت‌های ویمبلدون و اوپن آمریکا مغلوب شد. وی در پایان سال گذشته موفق شد نادال را در فینال رقابت‌های پکن شکست دهد و 4 جام قهرمانی پیاپی در پایان سال را به دست بیاورد که از جمله آن قهرمانی در رقابت‌های فینال لندن در لندن بود که باز هم با شکست نادال به دست آمد. این‌بار نادال دوست ندارد این اتفاق تکرار شود.

او در آستانه رقابت بزرگ اوپن ملبورن به سایت تنیس ورلد می‌گوید: «در این تورنمنت من یک رقیب ندارم و خودم را برای چند بازی سخت آماده کرده‌ام. من برای قهرمانی راهی ملبورن می‌شوم. سال 2014 را با قهرمانی آغاز کرده‌ام و می‌خواهم در ملبورن هم قهرمان شوم. فقط امیدوارم بعد از مدت‌ها زانویم اجازه دهد که تورنمنت را بدون درد پشت سر بگذارم.»

روزنامه خراسان

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: