نمایش پست تنها
قدیمی 04-13-2012, 12:46 PM   #97
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
بازم که زدی تو جاده خاکی .
به هر حال چه بخوای چه نخوای فرم بازیکنان تاثیر زیادی داره ، من منظورم این بود که اگه در حد و اندازه ی پتانسیل خودشون ظاهر بشن ، فدرر بخت اوله .

حالا یه سوال ، چطور چون فدرر پارسال به نواک باخت ِ و رافا با یه قرعه ی بسیار ساده به فینال رسیده و به همون نواک 3-1 باخته ، میشه بخت سوم .
ولی رافایی که چپ و راست شده توی خاک و حتی یک ست پوینت هم نداشته مقابل نواک ، میشه بخت اول ؟!
رافا 5 سال سلطه داشته رو خاک ؟ فدرر هم 6 سال توی ویمبلدون و یو اس اپن سلطه داشت ، به قول مانی تو باد گذشته ها نخواب ،گذشته ها گذشته ، رافا 7 بار پشت سر هم در همه ی سطوح به نواک باخته .

get your facts straight mr 88

این شمایی که با بیان اینکه میگه اگه رو فرمش باشه بخت اوله میزنی به جاده خاکی برادر من. اگه منظورت در حد و اندازه های خودشون ظاهر شدن فدرر 2006 و 2007 که اون فدرر که دیگه تکرار نخواهد شد و صد البته نادال و جوکوویج به عنوان 2 حریف اصلی فعلی فدرر به مراتب قدرتمندتر از سال 2006 و 2007 و در صورت که راجر در اون فرمم باشه باز هم به راحتی نمیتونه از پس جوکوویج و نادال بر بیاد.
اما درمورد سوالت که میگی چرا فدرر میگم بخت سوم اول باید بگم که این که میگیم بخت اول یا سوم همش یه حدسه کی میدونه که تو بازی رودرو چی پیش می باد؟ من به این دلیل میگم که رافا در صورت برخورد به راجر در یو اس اپن 2010 و 2011 میتونست پیروز شه چون راجر نشون داد تو گرند اسلم در چند سال اخیر توان بردن نادال نداره.
یه مروری داشته باشیم به بازیهای اخر نادال و فدرر در گرند اسلم ، استرلیا 2012 میبینیم ، رولند 2011 ، استرلیا 2009 ، ویمبلدون 2008 ، رولند 2008 که فدرر خرد شد و اخرین پیروزی فدرر در مقابل نادال در گرند اسلم مربوط به ویمبلدون 2007 تو یه بازی 5 ستی .
در ضمن رافا 6 سال که تو خاک داره حکومت میکنه نه 5. درسته که پارسال به اقتدار سالهای قبل نبود به خصوص مثل 2010. اما چون معتبرترین تورنمنت تو خاک گرند اسلم رولند گاروس برد به نظر پارسال فصل خاکم برا نادال بوده البته نه به اقتدار گذشته.
نواک هنوز نتونسته به فینال رولند برسه نمیتونیم صرف بردن 2 مسترز در سال قبل اونو بخت اول تو خاک بدونیم.

ویرایش توسط Nima88 : 04-13-2012 در ساعت 01:05 PM
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: